Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za tupet i impertynencja! LOL. Poniewaz nie mam ani wyboru, ani innych checi oraz nie widze kompletnie zadnego interesu (jestes nie tylko biedny, jestes tez nieco glupkowaty), potraktuje cie podobnie lekcawazaco kiedy Bush wyrzucil po pieciu minutach Kaczora-dziwaka. Nastepnym razem przynies cos lepszego do negocjacji, teraz wynocha i nie wracac z geba wypluwajaca jakiekolwiek warunki i polecenia ty obdarciuchu. Sio!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ks. Tadeusz Isakowicz Zaleski otrzymał polecenie powstrzymania się od wszelkich publicznych wypowiedzi, zwłaszcza w środkach społecznego przekazu, na temat kontaktów i współpracy niektórych duchownych z Służbą Bezpieczeństwa PRL.

Poinformował rzecznik Archidiecezji Krakowskiej ks. Robert Nęcek."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jass dziękuję za szeroką odpowiedz jak amerykański highway ;O)do rzeczy ;o)JFK kolejny amerykański mit amerykańskiej pop kultury! ,ale lubię go za słowa,że jest berlińczykiem. Co do wież:w Kuala Lumpur/Malezja są wyższe i nikt ich na razie nie rozwalił no,ale to kraj muzułmański,pewnie pełen terrorystów ;o)

A co do mojego infantylizmu wiesz wraz z wiekiem ten proces u mnie narasta,wiaderko,łopatka,piaskownica :O)

Nie musisz się zachłystywać, pij spokojnie nawet Jacka Danielsa ;o)Polska przeżyje,próbuj i Ty :O)

A kto dał prawo USA do dyktowania warunków innym państwom? :O)A kto wychodował billadena żeby walczył z zsrr?Wtedy był cacy bo walczył z naszym wrogiem ;O)a teraz be bo walczy z nami.

Nie sądźcie,że popieram jakikolwiek terroryzm,dla mnie jest odrażającym zabijanie ludzi w imię walki z systemem,ale tak było, jest i będzie oto moje zdzieciniałe spojrzenie na rzeczywistość :O)

Jass czy już masz prawa wyborcze w USA? :O)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, 18 Paź 2006, 09:22

>Jass czy już masz prawa wyborcze w USA?<

 

Pewnie nie i dlatego z tego żalu przyjechał do Polski.

 

Na Prezydenta USA na pewno nie może kandydować :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, 18 Paź 2006, 09:22

 

> Wtedy był cacy bo walczył z naszym wrogiem ;O)a teraz be bo walczy z nami.

 

A co w tym dziwnego???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, 17 Paź 2006, 19:42

 

>"Ks. Tadeusz Isakowicz Zaleski otrzymał polecenie powstrzymania się od wszelkich publicznych

>wypowiedzi, zwłaszcza w środkach społecznego przekazu, na temat kontaktów i współpracy niektórych

>duchownych z Służbą Bezpieczeństwa PRL.

>Poinformował rzecznik Archidiecezji Krakowskiej ks. Robert Nęcek."

 

już miałem napisać o osiągnięciu rangi historycznej i cywilizacyjnej - że Kaczory udowodniły iż można wejść dwa razy do tej samej rzeki ale okazuje się że są ex aequo z abp. Dziwiszem (bo już drugi raz założył ks. Zaleskiemu kłódkę na twarz).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi :O)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudivan> twoja osobista odwaga i kultura przypomina mi osobistą odwagę wrzodaka i jemu podobnych.Twoje jasniepańskie uwagi co do zula Michnika przypominaja mi uwagi parobka jasia którego pan kopnął w dupe, pozbywając się nieroba i durnia a mozę i złodzieja.Parobek jasiu nigdy panu tego nie wybaczy,bo za mały i za durny jest ,żęby zrozumieś co się wokół niego dzieje.Niech parobek jasiu poczyta co nieco o żulu michniku to przestanie zbyt pochopnie wyciągac wnioski. Juz paru takich żuli zaczynia żąłować że nadstawiali dupy za taki motłoch jak fornal jaś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz paru takich żuli zaczynia żąłować że nadstawiali dupy za taki motłoch jak fornal jaś.

 

Nie sądzę biorąc pod uwagę jak się w tym świecie ustawili.

 

(naszemu nobliście też się nieżle niegdyś..., oj bo zaraz mnie się dostanie, jak co jestem jędrek)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie to was cisnie - to się nazywa frustracja.A jak sie ustawiła reszta co?-też im dopieprzyć.Zdaje sie że nobel to nie z waszych. podatków.A zreszta kto wam bronił nadstawiac dupy jak tak jest fajnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>A zreszta kto wam bronił nadstawiac dupy jak tak jest fajnie.

 

Bo widzisz muls, oni nie są od nadstawiania dupy - oni są od skopywania cudzych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar> za cholere nie mozna zrozumiec tych ludzi - to co zaczeli wyprawiać z pochówkiem Miłosza w krakowie,to co wyprawiają z dowolnym autorytetem ,który przewyzsza ich o palec -powoduje pianę nienawiści.Gdyby jeden z drugim idiota niekoniecznie czytał GW ,ale chociaż raz był na spotkaniu z Michnikiem, to by wiedział że Michnik klnie jak Kuron palił.Cały czas .I co z tego -praworządni sprawiedliwi IDIOCI.-nie muszę czytać jakiś chorych raportów wystarczy żę wiem co ten facet robił,co robi i kto się z nim przyjażni. Mali śmieszni ludziki to i wodza maja na jakiego zasłuzyli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak te ludziska dostali wszystko na tacy i ciągle coś im się nie podoba, demokracji im za mało- chcą sprawiedliwości.

Nie lubię jak się klnie taki już jestem.Nie zazdroszczę.Nie chowałem tego w co też innych mógłbym kopać.Ale dla ścisłości podałem fakty to nie jest chyba przestępstwo.A jak się mówi o autorytetach to mam nieco większe wymagania zwłaszcza od polityków i dziennikarzy. Tych ostatnich dręczy mocno poprawność polityczna lub nieumiejętnie skrywane sympatie (Lis, Żakowski,Olejnik itp). Na bocznicy również zauważyłem dziwne zjawisko u niektórych; uzurpowanie sobie prawa do krytyki i jedynie słusznej i obiektywnej opinii (coś mi to przypomina) reszta to jasie, idioci, frustraci, nieudacznicy(a to coś nowego)Aha jeszcze kto tu kogo kopie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maju> jak nie lubisz słuchac jak michnik klnie-to czytaj co michnik pisze.Tam nie klnie-a pisze ładnie i madrze.A tak po prawdzie to dalej możesz byc tak delikatny i mimozowaty, rób sobie co chcesz ,wybieraj sobie autorytety tylko czasami sobie przypomnji że to dzięki michnikowi też możesz pisac na TAKIM forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - w piśmie jest jeszcze gorzej. Nudny, zakłamany, czerwony BEŁKOT.

"odpier**l się od Jasia", muls, bo Jasiu to człowiek honoru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudivan> o honorze jasia .........nie słysząłem- ale może chodzi o głupiego jasia?.Też nie słyszałem!.Ale słyszałem że Maju szuka autorytetów.NIc,tylko ty.Jak to mówią- jak w morde strzelił. Ten sam wdzięk i delikatność czerwonego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uls, 22 Paź 2006, 19:23

 

>dudivan> o honorze jasia ......nie słysząłem- ale może chodzi o głupiego jasia?.Też nie

>słyszałem!.Ale słyszałem że Maju szuka autorytetów.NIc,tylko ty.Jak to mówią- jak w morde strzelił.

>Ten sam wdzięk i delikatność czerwonego.

 

 

Na autorytet proponuję Św. Mikołaja.

Ten facet nigdy mnie nie zawiódł a teraz świadczę mu usługi na umowę o dzieło od pewnego czasu.

Przekazuję też pocztę i czasami występuję jako rzecznik prasowy.

A Panowie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Mazura, powody polityczne czy nie?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guzia, 25 Paź 2006, 21:12

>Odnośnie Mazura, powody polityczne czy nie?

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

jeśli ubity zostaje generał, szef policji w państwie- to jest to sprawa POLITYCZNA siłą rzeczy

 

no i co?, to znaczy że nic tylko mordować takich ludzi, bo i tak nikt nas nie będzie ścigał aby nie narazić się na zarzut politycznej stronniczości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sąd Rejonowy w Gdańsku uznał, że zatrzymanie b. ministra skarbu Emila Wąsacza było niezasadne. Postanowienie jest prawomocne.

...Brazewicz wyjaśnił, że taka decyzja sądu daje Wąsaczowi możliwość ewentualnego żądania odszkodowania za niesłuszne zatrzymanie."

 

A ja teraz oczekuje, aby prokurator, który wydał taka decyzję zapłacił to ewentualne odszkodowanie z własnych pieniędzy - a nie z moich podatków.

 

To samo za chwile będzie z innymi tak 'pokazowo' zatrzymanymi....

 

Naprawdę, dosyć ! Spieprzać dziady !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle jest istotne czy sprawa Mazura jest polityczna bo akt oskarżenia jest zdrowo spieprzony. A to juz swiadczy o tym ze Ziobro jest fajtłapą zbijającym kapitał polityczny. I jest wystarczające do zatamowania wydania Mazura.

 

Nie jest przypadkiem ze wczesniej nikt nie wystapił o ekstradycje. Możliwości były watpliwe. Dopiero potrzebny był głupi ale bezczelny Ziobro. Jesli mu sie uda będzie chodził w glorii. Przynajmniej do czasu aż sprawa Mazura nie trafi do Trybunału Europejskiego - jak zwykle sprawy w Polsce za przewlekłość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał ktoś może rano rozmowy M.Karnowskiego z Donaldem T. na temat raportu "Media publiczne według koalicji rządowej"?

Totalna kompromitacja , poniżej link - radze posłuchać bo przy czytaniu nie słychać ciszy i zmieszania , kiedy donldzik nie wiedział co ma odpowiedzieć na pytania prowadzącego :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.