Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  81 członków

Audio Note Klub
IGNORED

Klub miłośników Audio Note


Koobal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowany jestem modelem

Audio Note AN-E SPe HE Silver Signa (niebieski glosnik),moze ktos widzial najladniejsze polaczenie niebieskiego glosnika z odpowiednia piekna oklina na tych kolumnach,prosze o zdjecie jak ktos ma!

Pierwszy raz widze taka okline,wyglada ciekawie:

http://audio-markt.de/_markt/uploaded/5628510990_2_g.jpg

jeszcze jedno pytanie,czy wszystkie modele

AN-E SPe HE maja kompontenty wewnatrz kolumn wykonane ze srebra(kable itd)czy musi byc zaznaczone SILVER SIGNA i wtedy dopiero jest wszystko jak nalezy?

 

Tu jest zdjecie kolumn AN z podstawami,wiem ze kolumny te maja ok. 80cm,prosze napisac jakiej wysokosci sa orginalne postawy pod te kolumny,wtedy bede wiedzial jaka jest wysokosc tego zestawu?

http://www.macsystem.hu/17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Co to za dystrybutor co ma jedne AN kolumny w ofercie,najslabsze!bez propozycji innych,zdjec,cen itd. czegos podobnego nie widzialem!!!

 

A dzwoniłeś do dystrybutora? Pytałeś o inne modele?

Szemis ma nieco inne podejście do biznesu niż inni.

Nie prowadzi sklepiku i bazuje raczej na bezpośrednim kontakcie z klientem.

Jednym to odpowiada innym nie.

 

Aha. Raczej nie kupisz nic u niego z za pół ceny, tak jak ty szukasz.

Edytowane przez rochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się niestety zgodzę, jest to żenua.

dobrze ze mieszkam w Uk,moze tutaj znajde najszybciej te kolumny,moze uzywane dobre sie trafia!

 

A dzwoniłeś do dystrybutora? Pytałeś o inne modele?

Szemis ma nieco inne podejście do biznesu niż inni.

Nie prowadzi sklepiku i bazuje raczej na bezpośrednim kontakcie z klientem.

Jednym to odpowiada innym nie.

ale bez ofert,zdjec,to tak ciezko,jeszcze takiej strony........ nie widzialem u nikogo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

ale bez ofert,zdjec,to tak ciezko,jeszcze takiej strony........ nie widzialem u nikogo!

Szemis dzięki takiej stronie i dzięki swojemu podejściu do biznesu skutecznie odstrasza zawracaczy dupy :)

Natomiast jeśli się z nim ktoś skontaktuje, chcąc autentycznie coś kupić to oferuje chyba najlepszą obsługę ze znanych mi dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniscie sie cieszyc ,ze po tylu poszukiwaniach, tak wysoko w moim rakingu stoja kolumny wysokoskuteczne jakimi sa Audio Note,wymuszony moj ich wybor jest oczywiscie wielkoscia pomieszczenia w jakim beda mogly grac te kolumny ,czyli do max 20m2, zalety to praktyczna mozliwosc ustawienia ich w rogach przy scianach i wyjatkowe predyspozycje do gry w wzm na lampy 300B.Odsluchiwalem te kolumny kilkanascie razy i zawsze z lampami 300B, graly fantastycznie ,a ze akurat slucham wokalizy to jest swietna propozycja dla mnie i do mojego wzm Cary(300B).Zaskoczeniem jest dla mnie male zainteresowanie audiofili waszym klubem, ostatnio malo wpisow i nowych chetnych do kupna tych wspanialych kolumn.Zaskoczeniem jest tez to, ze wielu audiofili poszukujacych wysokoskutecznych kolumn do wzm lampowych nie wyciagnelo tych samych wnioskow co ja,moze za drogie sa te lepsze modele kolumn,moze nie spisuja sie tez idealnie podczas grania kazdego gatunku muzyki?.Widac ze w klubie tym jest wielu audiofili profesjonalnie znajacych sie na sprzetach firmy AN i z przyjemnoscia czyta sie wasze wpisy,oczywiscie zawsze sie znajda czarne owce starajace sie zaczepiac, ale zawsze tepie z cala stanowczoscia takie "czeresniackie"zaczepki i trolowanie.Powinno wam zalezec na nowych chetnych chcacych kupic te kolumny,zatoczylem wielkie kolo w poszukiwaniu odpowiednich kolumn i jezeli znajde okazje cenowa, to napewno z niej skorzystam i sie pochwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę panie mirek10, że masz dzisiaj gorszy dzień.

Jak ochłoniesz to wróć przeproś wszystkich i wtedy poproś moderację o posprzątanie tego syfu.

zaliczasz sie do tych troli o ktorych napisalem,dalej nie dociera to do ciebie!!!ciezki jestes przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzyj jeszcze raz swoje dzisiejsze wejście do tego wątku - powinno ci to zamknąć usta w sprawie nazywania kogoś trollem.

 

Powinniscie sie cieszyc ,ze po tylu poszukiwaniach, tak wysoko w moim rakingu stoja kolumny wysokoskuteczne jakimi sa Audio Note,...

strasznie się cieszymy, oj strasznie łaskawco.

 

 

czy ktoś z moderacji może tu zrobić porządek ??

Edytowane przez squad05

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szemis dzięki takiej stronie i dzięki swojemu podejściu do biznesu skutecznie odstrasza zawracaczy dupy :)

Natomiast jeśli się z nim ktoś skontaktuje, chcąc autentycznie coś kupić to oferuje chyba najlepszą obsługę ze znanych mi dystrybutorów.

"Dystrybutor" z taka strona to tragedia,dla tak renomowanej firmy jak Audio Note to obciach!piszesz "zawracaczy dupy" odstrasza! czym pytam sie? chyba ta pusta oferta, gdzie nie ma sprzetu,najpierw trzeba zobaczyc co oferuje i jakie ma ceny przed rozmowa, aby pozniej chciec z nim rozmawiac,cale szczescie ze kupuje uzywane kolumny ,bo nowych u takiego dilera balbym sie zamowic.Rok temu bylem na AS w Warszawie,szukalem pokoju Audio Note i znalazlem pokoj z sprzetem za miliony(KONDO JAPAN),czesciowo stojacy na rolkach papieru,kolumn AN nie bylo,mialy jakies byc, ale nie dojechaly,nie byl to pokaz dla normalnego zainteresowanego sprzetem AN, tylko pokoj do osluchow i zrobienia wrazenia na sluchaczach dobra gra i cena.Brak prospektow,cennikow itd,kto ta firma ma sie interesowac,przeciez jest to sprzet wyjatkowy bo nastawiony na wzm lampowe i kolumny, ktore wygladaja przeciez jak zabytek,nie zrobia wrazenia wizualnego na chcacych je kupic,musza zostac zademonstrowane i pokazane, jak pieknie graja ,tu lezy sukces w ich sprzedarzy,wszystko odwrotnie co robi dystrybutor.Poznalem tych dwoch panow rok temu, bardzo mili i sympatyczni,rozmawialem na temat modelu Audio Note AN-E SPe HE z niebieskim glosnikiem( przypomnialem),zdziwili sie ze z niebieskim i ja sie zdziwilem ze oni nie wiedza!!!

Teraz chcialbym zrocic uwage ze klub AN ma tylko-16stron a 13-strona jest z 2010r,czyli niewiele sie pisze,bardzo sporadycznie!widac brak nowych audiofili zainteresowanych ta firma,jakis zbieg okolicznosci nie fortunny,ani diler, ani klub nie rozwija sie,chyba cos w tym jest!!!dobrze ze jestem zainteresowany kupnem kolumn tej firmy,bo jeszcze ktos by pomyslal ze sie czepiam i pisze po zlosci,to jest tylko naga prawda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.