Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  81 członków

Audio Note Klub
IGNORED

Klub miłośników Audio Note


Koobal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zastanawiam się ile więcej mogę wycisnąć ze swojego daca AN, jak wieść niesie są one bardzo czułe na to co dostają i chyba nadszedł czas aby pomyśleć o dedykowanym transporcie.

Przeglądając wszelakie fora, często spotkałem się z łączeniem daców AN z transpotem Audiomeca I / II, czasem z C.E.C oraz oczywiście z dedykowanymi trasportami AN.

Czy ktoś z forumowiczów miał przyjemność eksperymentować na tym polu ?

Pozdrawiam

Witaj,

 

Spróbuj kenwood X9010, transporty AN podstawowe to zadna rewelacja a ta na philipsPro drogie jak diabli, nie zapominaj o dobrym kablu cyfrowym, niezle gra z Vx, ale i tez z mogami i furutech i to niekoniecznie te drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Na wstepie chcialbym sie przywitac. Dzien dobry. Nabylem we wloszech oryginalnego Audio Note M1 ktory mam nadzieje przybedzie do mnie na dniach. Bylbym rad gdyby udalo mi sie go wyslac do specjalisty w Polsce ktory oceni stan techniczny i wypowie sie na temat kondycji przedwzmacniacza jak o dokona ewentualnej konserwacji. Czy koledzy moga polecic fachowca w Polsce? Najchetniej w Warszawie lub okolicach? Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy któryś z kolegów bawił się w testowanie różnych kond w kolumnach AN-E najlepiej w modelu AN-E/L? Jeżeli tak i chciałby się podzielić jakie spisały się najlepiej na wysokotonowcu a jakie na basie i co zyskał w brzmieniu to będę wdzięczny. Noszę się z zamiarem tuningu zwrotnicy ale możliwości jest mnóstwo więc może ktoś coś podpowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.