Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1035r to chyba to samo co 935r tylko na rynek japonski, czy tam amerykanski, taka sama roznica miedzy 1025r, a 825r, przynajmniej tak mi sie wydaje :)

 

Jak gra, napewno lepiej od dra-1000 i dra-700AE, nie podlaczalem do dobrego zrodla, ze spotify premium z tv po optyku przez fioo d3, brakuje wykopu muzykalnosci, nie porownywalem z pma-1500r, w moim glownym

systemie

 

reasumujac gra jasno, odchudzonym dzwiekiem, dobra rozdielczosc, na test porownawczy z pma-1500r moze sie zdecyduje :) mysle czy by go na przeglad nie oddac

 

Nie wiem czy pod tv lepszy dac cos da, ewentualnie mysle nad kompem z dalphile, ale to sprawdze bo mam w glownym systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam pytanie, ponieważ byłem zmuszony sprzedać moją końcówkę mocy z pre jestem zmuszony kupić na szybko budżetowy wzmacniacz chciałem zapytać w co zainwestować? Posiadałem kiedyś Denona PMA 920 i biorę go pod uwagę lub PMA 1060 ten znam tylko z opisów lub jakiegoś NAD 340 czy 350 ;) Cd mam stary DCD 3520, kolumny Quad 11L. Pozdrawiam Jacek

Edytowane przez Epi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowsze tranzystory, wieksze pasmo przenoszenia dostosowane do SACD...tyle wyczytałem kiedys z tego co pamiętam. .

Czyli niewiele...ogolnie warto kupic dwójkę pod warunkiem że w zblizonych pieniądzach bo jest po prostu nowszy...ogniwo pośrednie do 1500ae...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.