Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  133 członków

JMLab Klub
IGNORED

klub niewolników JMLab


Gość masterofdeath6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Amores999,

 

moze nie do konca precyzyjnie sie wyraziłem. Zdaje sobie sprawę jaką klasę reprezentują Utopie, bynajmniej nie są to budżetówki:-)

Chodziło mi o to, że ponieważ kompletuję cały zestaw jednocześnie, nie pozwolę sobie na nie i elektronikę jednoczesnie. Przez jakiś czas będą musiały sie zadowolic elektroniką za max. 15kpln.

Dzieki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Co do połączenia z nadem to mi sie też nie podoba. Tanie efekciarstwo. Pierwsze 5min może jeszcze się podobać. Potem zaczyna męczyć przesadzonym, rozlazłym basem i jak na moje ucho "dziwną" górą. Opinia na podstawie odsłuchu w Warszawskim Ministerstwie Dźwięku. (głośniki jakie słuchałem: 826, 918)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

z krella to tylko 300i i 400xi miałem, i z tym 300i dość fajnie, ale on za słaby...

z najma 5i i supernaita i CD5x podpinałem do 926, ale nie grało to w ogóle?!

826 to fajne paczki, ale ta stara seria, te nove V itp to dziwne są :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam trochę z innej beczki czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego modelu Jak się ma w rankingach Fokala? lub waszych (jeśli ktoś testował) Późniejsze modele 920-stki miały dwa głośniki niskotonowe w zamian za ten jeden który ma 24 cm Jestem Ciekaw Waszych opinii A jeśli ktoś bardziej rozwinie temat będę ogromni wdzięczny. Dołączam fotkę i tym samym wpisuję się do klub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by pobudzic watek;

wlasnie powrocilem do Profili 918'tek z AP New Tempo. opinie mam o Focalach ze sa to bardzo dobre glosniki do kazdego rodzaju muzyki. kazda plyta zagra bardzo dobrze. mozna lepiej pewnie ale kosztem czegos bynajmniej w tej cenie. kolumny zagraja nawet slabo zrealizowana muzyke w "trudnym pomieszczeniu" na satysfakcjonujacym poziomie.

cos dla oka ;)

post-22608-100008618 1269689092_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

A! Pojawił się chyba nowy model Focal Utopia Stella! (chyba ala odpowidnik pierwszej Utopia?)

Wklejam linkoska bo oczywiście wszystkich nas na nie stać i już na dniach kupimy sobie po parce tych ptaszków do obadania :)

 

http://audio.com.pl/newsy-sprzetowe/focal-utopia-stella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

Coś smakowitego do wątku - już za jedyne 14kEUR! :)

 

I od razu pytanie - co to jest to czarne obok przy kolumnie, w dodatku na kolcach?

Czyżby to jakiś rozpraszacz był? bo chyba jakie dźwiękowe ustrojstwo ?

post-10320-100007311 1271165570_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.