Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  133 członków

JMLab Klub
IGNORED

klub niewolników JMLab


Gość masterofdeath6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

Moim zdaniem jm laby aż jęczą żeby je podpinać do lamp :)

koniecznie spróbuj jaką lampkę! mój przerabiany bewitch 6550 całkiem dzielnie radzi sobie z 936 i z powodzeniem podpinałbym go też pod mezzo utopie:) (oczywiście nie jest to klasa ani electr ani mezzo), ale tylko moim zdaniem brzmi to na korzyść tak taniego urządzenia!

z porządną lampą (niestety przeważnie za ciężką kasę) jm laby na prawdę grają bajecznie...

oczywiście pamiętając o każdym innym elemencie w torze, pokoju i ustawieniu.

Zabawa przednia, choć kosztowna...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xniwax=>

Fabryczne standy są w piwnicy ;-) nie podobały mi się i tyle - potężna bryła na kurzej łapce ;-(

To kopia Targetów.

Co do dźwięku, z Accu A-50V gra to bajecznie , naprawdę musi być niezła lampa ,aby to przebić !!

Accu A-50V gra trochę lampowo -dużo barwy itd. poza tym w torze jest preamp lampowy i przetwornik na lampach ! Także lamp nie brakuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrobldob=>

Słuchałem u siebie w domku końcówkę mocy Accu A30 ,ale to też praktycznie nowa rzecz,

chociaż jest już A35.

Z kolei A30 jest stosunkowo niedroga i gra z JMLabami M.U doskonale ,kwestia tylko w jakim pomieszczeniu - najlepiej nie za dużym.

Ja się przesiadałem z końcówki Maca i A30 Accu było trochę za mało ;-)

Co ciekawe Accu gra zdecydowanie lepiej z JMLabami M.U niż Mac ,przynajmniej tak wyszło u mnie ? Zarówno A30 i A50V zgrały się lepiej od końcówki MC 252 Maca.

Z Maciem MC 252 było jakoś za jasno, mięko za dużo góry ,mało basu ,przecież nawet suba Velodyne podłączałem ,teraz to brzmi jak żart, A50V daje tony basu i to przedniej jakości, dźwięk jest dociążony o ładnej barwie !

Pisałem już ,ze myślę o próbie z lampą ,ale nie wiem w co uderzyć bo naprawdę ciężko będzie przebić Accu A50V ??? Raczej myślę o produkcie DIY - dużo lepszy stosunek jakości do ceny.

Na zdjęciu widać dwa DACi - oba robione na zamówienie i oba zagrały o klasę lepiej od CD Accuphase DP-500 !! ;-) - 500 poszła do ludzi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do wcześniejszych spostrzeżeń dotyczących JM-Labów które potrafią zagrać pięknie z lampą Jest to prawda która na audiostereo była często przytaczana. Obecnie testuje właśnie lampę na "diabełkach" Wcześniej moje głośniki electry grały z luxmanem L-530 i było miodzio z ta lampą gra dynamiczniej ale luxman potrafi zaczarować są leprze plany dźwięk luxa jest bardziej czarujący Lampa PRIMUS MK II Doskonała konstrukcja Zresztą nie tak dawno porównywałem z NAD-em N3 i VINCENTEM SV 236 i według mnie lampa pobiła a wręcz zjadła NAD-a i Vincenta Piszę o tym gdyż konstrukcja nie jest byle jaka.

I mam dylemat zatrzymać mego czarusia LUXMANA czy wybrać Lampkę muszę jeśli lampka luzman pójdzie na Allegro:( A trochę szkoda) Może ktoś podpowie co robić w takiej sytuacji co wybrać...

post-23144-100004232 1273920012_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś poluje na Micro Utopie to można poszukać w ogłoszeniach hifi. Monitory do 18m2 jak znalazł dla fanów JmLaba. Moze komuś przyda sie ta informacja.

 

...a, żeby nie było nie ja sprzedaję ;)

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.