Skocz do zawartości
IGNORED

-czy lampa jest lepsza od tranzystora


kolmen

Rekomendowane odpowiedzi

XYZ nie odpowiadałem 10 razy...

 

A to z innego wiersza na które nie było opowiedzi (!);

 

"Panie XYZ . Wiesz co to jest stała czasowa ? Masz dwójnik RC (konkrety!); 10 kOhm i 3-10 pF - pojemność elktrody wejscia wzmacn.operacyjnego ( jak na rysunku Darkula).

Masz drugi dwójnik ; 100 kOhm i 3-10 pF . Jak sądzisz które parametry mierzalne się zmienią?

A które z tych parametrów wpłyną na transmisję sygnału?"

 

I to TY nie obrażaj innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie temat nieokreślony..bo nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego proszę o

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

divaldi, 12 Cze 2008, 10:36

 

 

>A to z innego wiersza na które nie było opowiedzi (!);

>"Panie XYZ . Wiesz co to jest stała czasowa ? Masz dwójnik RC (konkrety!); 10 kOhm i 3-10 pF -

>pojemność elktrody wejscia wzmacn.operacyjnego ( jak na rysunku Darkula).

>Masz drugi dwójnik ; 100 kOhm i 3-10 pF . Jak sądzisz które parametry mierzalne się zmienią?

>A które z tych parametrów wpłyną na transmisję sygnału?"

 

Co z tego, że nie pamiętam za co odpowiada jakiś rezystor w układzie ? Nic. Nawet nie chce mi się sprawdzać

 

>I to TY nie obrażaj innych.

 

Misiu kolorowy, czym Cię obraziłem ? No, czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

discomaniac71, 12 Cze 2008, 10:21

 

 

>PS Bardzo dokladnie przeczytalem wszystkie opinie na stronie Audio Critic i nie ma w nich zadnych

>rzeczowych argumentow. Podpieranie sie slepymi testami zupelnie mija sie z celem jesli owych testow

 

tak, oczywiściem, i są anonimowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wszystko jest argument : ślepe testy!!!!!!!!

 

A co do autosugestii to wydaje mi sie ze nasz kolega XYZ tak sie zasugerował tymi linkami, że dla niego wszytko będzie grało tak samo...

 

Wzmacniacze lampowe w mediamarkt - prosze są w Niemczech, zresztą w Niemczech w media mają wiele lepszego sprzętu, który w Polsce dostępny jest tylko w "sklepikach dla naiwnych" To co w Polsce mamy inaczej słyszących?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Zdzislav, 12 Cze 2008, 12:13

 

>na wszystko jest argument : ślepe testy!!!

Nie jedyny. Ale rozstrzygający, jeśli twierdzisz, że słyszysz, to udowodnij to naukowo, czyli w ślepym teście. Proste. Ale za trudne dla niektórych

 

>A co do autosugestii to wydaje mi sie ze nasz kolega XYZ tak sie zasugerował tymi linkami, że dla

>niego wszytko będzie grało tak samo...

 

Czytaj uważnie na przyszłość

 

>Wzmacniacze lampowe w mediamarkt - prosze są w Niemczech, zresztą w Niemczech w media mają wiele

>lepszego sprzętu, który w Polsce dostępny jest tylko w "sklepikach dla naiwnych" To co w Polsce

>mamy inaczej słyszących?

Hmm, a jaki jest to procent w obrocie ? 1% ?

 

Jaki duży producent podzespołów "nawrócił" się na lampy ? Podaj nazwę tej firmy. Jeśli to jest tak duży rynek... Czy zajmują się tym manufaktury, na dojechanych maszynach, w Rosji i Chinach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do meritum sprawy, w mojej opinii lampa gra lepiej niż tranzystor. Nie będe dyskutował dlaczego, po prostu tak jest i basta.

Co się zaś tyczy dyskusji jaka się wywiązała to zastanawia mnie jedno : po kiego grzyba budowane są różniaste komponenty skoro i tak wszystkie grają tak samo i w ślepych testach nie ma różnic? Ke? Ktoś kto tak twierdzi chyba został jakoś skrzywdzony. Po prostu w głowie mi się nie mieści jak można powiedzieć, że wszystko gra tak samo i nie da się nic od siebie odróżnić? Przeciez gdyby tak było byłby tylko jeden wzmak za 50 zeta, jeden cedek, kolumny i tak dalej...Helooooł, to se ne da.

No, sesja za pasem, ide słuchać:P Cześć!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale jest to jakaś odpowiedź, przynajmniej na razie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

no i przecież philipsik też coś tam lampowego ostatnio zaproponował, też nie jest to mocny argument, ale jest :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w innym wątku ale proszę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-17887-100001488 1213268098_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

kamil, 12 Cze 2008, 12:46

 

>Wracając do meritum sprawy, w mojej opinii lampa gra lepiej niż tranzystor. Nie będe dyskutował

>dlaczego, po prostu tak jest i basta.

 

No to jest argument :))

 

 

>powiedzieć, że wszystko gra tak samo i nie da się nic od siebie odróżnić? Przeciez gdyby tak było

>byłby tylko jeden wzmak za 50 zeta, jeden cedek, kolumny i tak dalej...Helooooł, to se ne da.

 

Odpowiedź jest: pieniądze - gdyby producenci uczciwie mówili, że będą brzmiały tak samo, to na pewno by im sprzedaż siadła; niewiedza ludzka; chęć odróżnienia się od innych (poprzez różny sprzęt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku widzę, że w cholerę Ci nie pasuje wszystko co tutaj ludzie z doświadczeniem piszą.

 

>ha, ha - pokaż mi badania naukowe, które potwierdzają, że "leki" homepatyczne leczą ;)

ha, ha pokaż mi naukowy dowód, że nie leczą.

chcesz podyskutować to dam Ci tel. do lekarza mojej córki (pediatra, homeopata) to może jemu przedstawisz swoje wnioski.

 

>Nie kapujesz. Ty twierdzisz, że słyszysz rzeczy, których nie masz prawa słyszeć. Udowodnij to.

Npisałem CI, że w ślepym teście trafiłem 12/12 razy.

No takl ale to jest sprzeczne s Twoją teorią więc na pewno zmyślam.

no proszę, udowodnij mi,m że zmyślam.

 

>I dopiero w czwartek sobie przypomniałeś o tym wiekopomnym odkryciu ?!?

A coż to za odkrycie znowu? Że słychać różnice? Przecież to oczywiste. Zdrowi ludzie po prostu to słyszą, co wyszło w moim ślepym teści, którego Ty NIGDY NIE ROBIŁEŚ.

 

>Zdzislav, 12 Cze 2008, 12:13

>

>>na wszystko jest argument : ślepe testy!!!

>Nie jedyny. Ale rozstrzygający, jeśli twierdzisz, że słyszysz, to udowodnij to naukowo, czyli w

>ślepym teście. Proste.

Udowodniłem. Nie wierzysz (choć pewnie nie chcesz wierzyć).

 

Powiedz jeszcze milionom ludzi na całym świecie, że Boga nie ma. Przecież tego też nie udowodnili naukowo.

Pawełku nie przejmuj się, że jesteś w tym względzie (słuchu) ułomny. Z tym da się żyć.

A jak już sobie nie będziesz mógł dać rady to pisz do mnie śmiało. Załatwię Ci dobrą terapię. Poważnie. Tu gdzie pracuję są cięższe przypadki niż Twój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz Twoja kolej.

Udowodnij swoje racje. Udowodnij mi (nie poprzez jakies linki recenzentów z domu spokojnej starości, bo napisać można wszystko), że nie słychać różnicy.

Udowodnij to większości forumowiczów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

 

 

 

XYZ dzięki :)))

W ślepych testach wszystkie kobiety są jednakowe !!!!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekzawa, 12 Cze 2008, 17:03

 

>(...)

>ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

>ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy, ślepe testy,

 

>XYZ dzięki :)))

>W ślepych testach wszystkie kobiety są jednakowe !!!

 

E tam, nieprawda. Tylko pod warunkiem że nie śmierdzą ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.