Skocz do zawartości
IGNORED

-czy lampa jest lepsza od tranzystora


kolmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

"Dajcie mu spokój - on pewnie nawet wódkę pija ciepłą, w końcu zimna ma taką samą zawartość alkoholu co ciepła to po co ją chłodzić..."

 

:-))))))))))!!!!! Normalnie strzał w środek tarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

pawcio, 12 Cze 2008, 14:39

 

>Pawełku widzę, że w cholerę Ci nie pasuje wszystko co tutaj ludzie z doświadczeniem piszą.

>

>>ha, ha - pokaż mi badania naukowe, które potwierdzają, że "leki" homepatyczne leczą ;)

>ha, ha pokaż mi naukowy dowód, że nie leczą.

>chcesz podyskutować to dam Ci tel. do lekarza mojej córki (pediatra, homeopata) to może jemu

>przedstawisz swoje wnioski.

 

Widzisz w normalnym, nie-adiofilskim świecie producent leku musi udowodnić, że lek leczy. Pseudoleki homeopatyczne są z tego zwolnione... W Polsce.

Poczytaj sobie:

http://www.sluzbazdrowia.com.pl/html/more3556a.php

 

>>Nie kapujesz. Ty twierdzisz, że słyszysz rzeczy, których nie masz prawa słyszeć. Udowodnij to.

>Npisałem CI, że w ślepym teście trafiłem 12/12 razy.

>No takl ale to jest sprzeczne s Twoją teorią więc na pewno zmyślam.

>no proszę, udowodnij mi,m że zmyślam.

 

Nie muszę Ci udowadniać, że zmyślasz, wystarczy mi, że mam wiarygodne testy, które potwierdzają moją opinię:

http://www.provide.net/~djcarlst/abx_caps.htm

 

Pokaż mi taki, który potwierdzi Twoją ?

 

>Powiedz jeszcze milionom ludzi na całym świecie, że Boga nie ma. Przecież tego też nie udowodnili

>naukowo.

 

Cóż, to jest fakt. A że ludzie potrzebują wiary Boga, bo im tak przyjemniej ? Coż począć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Cooger, 12 Cze 2008, 19:18

 

>Dajcie mu spokój - on pewnie nawet wódkę pija ciepłą, w końcu zimna ma taką samą zawartość alkoholu

>co ciepła to po co ją chłodzić...

 

Oczywiście, ale wódkę ciepłą od zimną w każdym ślepym teście rozpoznam... Zimna jest też bardziej strawna. Co chciałeś swoim nietrafionym porównaniem uzyskać ? Chciałeś zamaskować swoje ubóstwo merytoryczne w temacie ? Nie udało Ci się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

marekzawa, 12 Cze 2008, 17:03

 

>XYZ dzięki :)))

>W ślepych testach wszystkie kobiety są jednakowe !!!

 

Marku, muszę Cię zmartwić. Widocznie miałeś do czynienia z bardzo małą ilością kobiet: kobiety z zamkniętymi oczami można łatwo rozpoznać po wielkości piersi... Po głosie też, i co mówią tez czasami jest istotne ;)

 

Nie wiem tylko po co miałbym rozpoznawać kobiety w ślepym teście ? Uważasz, ze kobiety służą głównie do słuchania ? Może wolisz facetów, OK. Ja tam wolę kobiety dotykać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję inny ślepy test - przekleić do edytora wpisy XYZ oraz jakiegoś zatwardziałego, ogranicznoego fanatyka i próbować odgadnąć do kogo należą - i co się okaże? NIE MA RÓŻNICY!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel, 12 Cze 2008, 20:06

 

>Marku, muszę Cię zmartwić. Widocznie miałeś do czynienia z bardzo małą ilością kobiet: kobiety z

>zamkniętymi oczami można łatwo rozpoznać po wielkości piersi... Po głosie też, i co mówią tez

>czasami jest istotne ;)

 

 

czy będą jakieś ślepe testy dotyczące kobiet, bo chętnie wziąłby w nim udział...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Cooger, 12 Cze 2008, 19:18

 

>>Dajcie mu spokój - on pewnie nawet wódkę pija ciepłą, w końcu zimna ma taką samą zawartość alkoholu

>>co ciepła to po co ją chłodzić...

 

>Oczywiście, ale wódkę ciepłą od zimną w każdym ślepym teście rozpoznam... Zimna jest też bardziej >strawna. Co chciałeś swoim nietrafionym porównaniem uzyskać ? Chciałeś zamaskować swoje ubóstwo >

>merytoryczne w temacie ? Nie udało Ci się.

 

Jeśli uważasz, że będę z Tobą dyskutował... to się mylisz :)

 

Proponuję jednak żebyś przeprowadził pewne doświadczenie - zetrzyj na papkę jabłko i osobno cebulę. Zasłoń oczy i zatkaj nos. Przeprowadź ślepy test na rozpoznawanie jednego od drugiego. Taki poważny ślepy test jaki lubisz :)

 

P.S. Ja nie jestem merytoryczny, ja jestem błaznem. Różni nas (Ciebie i mnie) jednak tyle ile Stańczyka od klowna z McDonanald's-a

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Widzisz w normalnym, nie-adiofilskim świecie producent leku musi udowodnić, że lek leczy.

 

moją córę bardzo skutecznie leczy właśnie homeopatia. Żaden inny dowód nie jest mi potrzebny.

 

>Nie muszę Ci udowadniać, że zmyślasz, wystarczy mi, że mam wiarygodne testy, które potwierdzają moją

>opinię

 

A nie łaska samemu się przekonać jak bardzo się mylisz?

w książki science fiction też wierzysz?

 

>Pokaż mi taki, który potwierdzi Twoją ?

 

Co mam Ci pokazać? Sam taki zrobiłem i się przekonałem a Tobie się nawet tego nie chce.

jakbyś chciał jeszcze o kondensatorach poczytac to proszę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ale M. Parvi też pewnie ulega złudzeniom jak my wszyscy tu na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZ

 

"Marku, muszę Cię zmartwić. Widocznie miałeś do czynienia z bardzo małą ilością kobiet: kobiety z zamkniętymi oczami można łatwo rozpoznać po wielkości piersi.."

 

Jeśli dysponujesz większą ilością materiału porównawczego to chętnie powtórzę ślepe testy choć wynik jest z góry przewidywalny. Na tą chwile Twoje twierdzenie to tylko zafałszowanie rzeczywistości przez tzw. popęd biologiczny - bardzo dobrze opisany w literaturze naukowej.

W prawidłowo przeprowadzonych ślepych testach "naga" prawda mówi coś zupełnie innego !!!

 

"Nie wiem tylko po co miałbym rozpoznawać kobiety w ślepym teście ?"

 

Aby przekonać się że różnic nie ma.

 

"Może wolisz facetów,OK"

 

Nie "zbaczaj" z tematu świntuszku.

 

 

"Ja tam wolę kobiety dotykać..."

 

OK, dotykaj.Tylko nie pisz że czujesz jakieś różnice, których nie jesteś w stanie udowodnić podczas ślepych testów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZ

 

"Marku, muszę Cię zmartwić. Widocznie miałeś do czynienia z bardzo małą ilością kobiet: kobiety z zamkniętymi oczami można łatwo rozpoznać po wielkości piersi.."

 

he he nasz naukowiec teoretyk również erotoman teoretyk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

pawcio, 12 Cze 2008, 20:46

 

>>Widzisz w normalnym, nie-adiofilskim świecie producent leku musi udowodnić, że lek leczy.

>moją córę bardzo skutecznie leczy właśnie homeopatia. Żaden inny dowód nie jest mi potrzebny.

 

Aha, profesorowie, którzy piszą tam o tych lekach, to są też trolle ? Leczysz dziecko wodą z cukrem. Zastanów się co robisz.

 

>>Nie muszę Ci udowadniać, że zmyślasz, wystarczy mi, że mam wiarygodne testy, które potwierdzają

>moją

>>opinię

>

>A nie łaska samemu się przekonać jak bardzo się mylisz?

>w książki science fiction też wierzysz?

>

>>Pokaż mi taki, który potwierdzi Twoją ?

>

>Co mam Ci pokazać? Sam taki zrobiłem i się przekonałem a Tobie się nawet tego nie chce.

>jakbyś chciał jeszcze o kondensatorach poczytac to proszę

>http://diytriode.republika.pl/artykul_kondzie.htm

 

Czytam linki, w przeciwieństwie do Was wszystkich. I co to ma być ? Najlepiej świadczy o tym końcówka:

"Gdzie można kupić polecane kondensatory?

W Polsce możesz kupić kondzie AN u dystrybutora bezpośrednio, czyli Wojtka Sz."

Bezczelny tekst reklamowy, udający "poradnik". Zero faktów, czysta poezja marketingowa.

 

>ale M. Parvi też pewnie ulega złudzeniom jak my wszyscy tu na forum.

Nie znam. Ale tak, też jest człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

marekzawa, 12 Cze 2008, 22:01

 

 

>"Ja tam wolę kobiety dotykać..."

>

>OK, dotykaj.Tylko nie pisz że czujesz jakieś różnice, których nie jesteś w stanie udowodnić podczas

>ślepych testów.

 

Różnice między dużymi piersiami a małymi są widoczne gołym okiem, nie trzeba nawet linijki używać. Ludzkie ręce wyczują różnice bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle, w przeciwieństwie do Ciebie jestem absolwentem Akademii Medycznej (Łódź) i nie leczę dziecka wodą z cukrem. Ale wierz dalej internetowi.

No i koronny tekst XYZ: CZYTAM LINKI :D:D:D:D:D

Normalnie rzuciłeś mnie na kolana. Teraz już Ci wierzę! Nie ważny słuch, nie ważne testy porównawcze (nawet ślepe, które robiłem w PRZECIWIEŃSTWIE do Ciebie), nieważne doświadczenie kolegów z forum (dla mnie autorytetów) WAŻNE SĄ LINKI!!!!!!!!

A propos, gdzie niby indziej można kupić sprzęt czy podzespoły AN w Polsce?

 

>>ale M. Parvi też pewnie ulega złudzeniom jak my wszyscy tu na forum.

>Nie znam. Ale tak, też jest człowiekiem.

a Ty?

 

>Różnice między dużymi piersiami a małymi są widoczne gołym okiem, nie trzeba nawet linijki używać. >Ludzkie ręce wyczują różnice bez problemu.

a co na to internet?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

pawcio, 12 Cze 2008, 23:01

 

>Pawle, w przeciwieństwie do Ciebie jestem absolwentem Akademii Medycznej (Łódź) i nie leczę dziecka

>wodą z cukrem. Ale wierz dalej internetowi.

 

No to chyba zarządzanie szpitalem ? ;) ten link, który dałem to jest akurat pdf drukowanego pisma, nawet nie kliknąłeś... wstyd.

 

>No i koronny tekst XYZ: CZYTAM LINKI :D:D:D:D:D

>Normalnie rzuciłeś mnie na kolana. Teraz już Ci wierzę! Nie ważny słuch, nie ważne testy porównawcze

>(nawet ślepe, które robiłem w PRZECIWIEŃSTWIE do Ciebie), nieważne doświadczenie kolegów z forum

>(dla mnie autorytetów) WAŻNE SĄ LINKI!!!

>A propos, gdzie niby indziej można kupić sprzęt czy podzespoły AN w Polsce?

 

Nawet swoich linków nie czytasz...

 

>>>ale M. Parvi też pewnie ulega złudzeniom jak my wszyscy tu na forum.

>>Nie znam. Ale tak, też jest człowiekiem.

>a Ty?

>>Różnice między dużymi piersiami a małymi są widoczne gołym okiem, nie trzeba nawet linijki używać.

>>Ludzkie ręce wyczują różnice bez problemu.

>a co na to internet?

 

sprawdź na googlownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się napinać Panie/Panowie audiofile, XYZPawel podnosi ważne tematy. To burzy trochę aktualny porządek ale też niesie powiew świeżości, czyż nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd to powoływać się w kółko i opierać swoje zdanie na tym co piszą inni i nie mieć odwagi sprawdzić samemu.

Ja sprawdziłem, Ty nie.

1:0 dla mnie

 

>sprawdź na googlownicy

no w tym miejscu to raczej śmieszny jesteś. większość podaje Ci przykłady z własnego doświadczenia, Ty z internetu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nie ma co się napinać Panie/Panowie audiofile, XYZPawel podnosi ważne tematy. To burzy trochę

>aktualny porządek ale też niesie powiew świeżości, czyż nie? (Nic dodać i nwet ująć.)Jes;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel, 12 Cze 2008, 23:11

 

Najlepiej przytoczyc tutaj "Panu" slowa fraszki Igancego Krasickiego

"Wisz dlaczego dzwon glosny ? Bo wewnatrz jest prozny."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem,że się dowiem ,czy lampa czy trans.Ja myśle ,że to i to.Taki mam zamiar.Szukam tylko lampy. Ashdawna mam,ale to do gitary.Może brzmi tak samo jak LDM ale ja,wole swoje omamy:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze "Pana" XYZ troche pokory. Badz co badz wydaje sie "Pan" czlowiekiem oczytanym wiele podanych linkow (domniemam , iz przeczytanych- ze zrozumieniem). Nie wynika jednak z tego nic, bowiem nie podaje "Pan" zadnych konkretow rzeczowych konkretow. Czy wiec poprostu zabawia sie "Pan" w ten sposob prowokujac ludzi do wymiany zdan malo zreszta rzeczowej czy tez to rzeczywiscie frustracja zwiazana z niemoznaoscia zakupu "gratow" do sluchana muzyki jesli w ogole rozumie "Pan" znaczenie tego slowa. Do tej pory nie odpisal "Pan" na zaden z moich postow' czyzby rzeczywiscie tak obyta ososba nie miala nic konkretnego do powidzenia. Zasatanawiam sie czy nie bawi sie "Pan" tutaj kosztem wielu osob zabierajac im czas. Zarzuca "Pan" obelgi wobec wlasnej osoby tymczasem nie wniosszac w zasadzie nic nowego do zadnego watku, w ktorym sie "Pan" udziela. Gratauluje w takim razie slowotoku i umiejetnosci zwrocenia na siebie uwagi. Tymczasem polecam poczytac jakas wartosciowa ksiazke zamaist sleczec przy komputerze i wypisywac malo istotne wnoiski z jakze ubogiego wlasnego doswiadczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>XYZPawel, 7 Cze 2008, 18:36

 

>Lampa - jeśli ktoś lubi specyficzny, zniekształcony dźwięk: ciepły, bez mocy. I lubi się martwić,

>czy już trzeba lampę wymienić, czy jeszcze nie ? Lubi spokój sąsiadów, czyli małą moc.

>

>tranzystory - dla ludzi, którzy lubią naturalny dźwięk, bez podkolorowań i efektów specjalnych,

>rzeczywisty. Lubią czasami posłuchać głośniej i nie lubią się bawić lampami i się zastanawiać, czy

>jeszcze gdzieś dostaną swoją ulubioną lampę...

 

Na drugi raz obejrzyj sobie wykresy zniekształceń w funkcji mocy lamp i tranzystorów i przemyśl, zanim coś napiszesz.

 

Co nie zmienia faktu że osobiście wolę tranzystory :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.