Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  718 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz nie róbmy tutaj wojny.. :)

Nie o tym mowa.

Znalazłem taką chińszczyznę :

http://www.dhgate.com/product/weiduka-ac8-2-audiophile-power-filter-schuko/130180257.html

 

Szkoda, że nie ma europejskich gniazd.

A swoją drogą, szkoda też, że nei ma na nich wskaźnika poboru mocy.

Edytowane przez Croowab

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ale co zamierasz nabyć, kondycjoner czy listwę filtrującą? bo to co zaproponowałeś to jakaś skromna listwa filtrująca 459572409_079.jpg

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam nabyć przedłużacz :)

Coś co będzie ładnie wyglądało obok sprzętu audio, i czym będę mógł wyłączyć cały zestaw jednym włacznikiem.

 

http://stereoikolorowo.blogspot.nl/2011/10/kondycjoner-pasywny-bada-lb-5600.html

 

Ale ceny są zaporowe.

No gigawatt'a chyba nie kupię :)

Edytowane przez Croowab

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Coś co będzie ładnie wyglądało obok sprzętu audio, i czym będę mógł wyłączyć cały zestaw jednym włacznikiem.
Audiolot%20ALF-3000.jpg

 

 

Ciekawe za ile pójdzie? http://allegro.pl/kondycjoner-sieciowy-helion-kabel-sieciow-bcm-i3699514198.html

Racja, proponuję wszystkim Klubowiczom wycieczkę do ciekawych miejsc jedynym słusznym Biurem Podróży a065.gifpost-8490-0-07119900-1384195747_thumb.jpgpost-8490-0-07119900-1384195747_thumb.jpg
Po ile wejściówki na pokład?:) Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o kondycjonery mowa to chętnie bym przygarnął Xindak-a 2000 ES

 

 

XF-2000_-_prz%C3%B3d.JPG

 

Czytałem wiele bardzo pozytywnych opinii odnośnie tego kondycjonera ... Xindak to generalnie wg mnie znakomite produkty w rozsądnych cenach.

Edytowane przez Lucass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Używacie jakiś kondycjonerów lub listw ?

Ja nie akceptuje żadnych kondycjonerów, listew czy innych zamulaczy na linii zasilania, to tak jakby podcinać skrzydła w końcu dynamicznym, bezpośrednim i szybkim Rotelom :]

 

Mam ze skrzynki elektryki przed płotem poprowadzone z pomocą kolegi elektryka qman (pozdrawiam serdecznie), bezpośrednią linię na osobnej fazie i bezpieczniku tylko dla gniazdka audio, na grubych 6-4mm przekroju litych miedzianych kablach ;P Sieciówka moja DIY zrobiona z koncentryka RK50 3x na jedną żyłę. W RB-990 wstawiałem też gniazdo sieciowe IEC razem z małym tuningiem wewnątrz, wywaliłem cienkie, miedziane plecionki a wstawiłem takie same jak w ścianie, solidne 6mm przekroju miedziane druty. W sumie okablowanie sieciowe mam w całości solid core ;) Efekt, atomowy, szybki i równocześnie mięsisty basior w wykopem oraz może nieco efekciarska w ustawieniu ala Audio Physic (ale takie lubię) hiperprzestrzenność ;P

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie akceptuje żadnych kondycjonerów, listew czy innych zamulaczy na linii zasilania, to tak jakby podcinać skrzydła w końcu dynamicznym, bezpośrednim i szybkim Rotelom :]

 

 

 

Ja używam listwę z filtrem Sonus Oliva ... Nie ma mowy o żadnym muleniu a jest teraz u mnie RHB-10 Michi.

Oczywiście sa takie listwy co mulą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Ja nie akceptuje żadnych kondycjonerów, listew czy innych zamulaczy na linii zasilania, to tak jakby podcinać skrzydła w końcu dynamicznym, bezpośrednim i szybkim Rotelom :]<br />

Nie ma mowy o żadnym zamulaniu, jeśli chodzi o kondycjoner, którego posiadam, to pokrótce mówiąc wprowadza on zmiany w brzmieniu coś na styl jak przesiadka z CD-eka czy wzmacniacza niższej klasy na wyższą klasę. Ja osobiście uważam, że posiadanie kondycjonera czy dobra listwy jest niezbędne .

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1000 to ja bym sobie w Rotelu jakiś upgrade zrobił.

 

Masz rację.

Generalnie zakup listwy to bardziej żeby zapsokoić swoje ego, głód i z lenistwa.

 

Ludzie wydają więcej na sam kabel zailający :)

 

Mam taki nawyk, że wyłączam wszystko z prądy jak już nie słucham muzyki.

i najchętniej robił bym to jednym przyciskiem.

 

lucass jaką masz listwę ??

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podobno klub Rotela . A tak a propos mam na zbyciu pre RC-1550 .

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą święta - pojawiają się atrakcyjne Nowe Wyższe Ceny, ale ich to chyba oczadziało :

 

RA-1520 - cena 3899 zł

 

http://www.tophifi.pl/index.php?site=list&skey=products&produkt_id=367&action=detail

 

Chłopaki, mam pytanie: podłączał ktoś może dwie pary głośników 4 ohmowych pod wzmacniacz Rotela?

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś temat nt. podłączeniu dwóch par kolumn pod jeden wzmak.

Powiem Ci tak

Dwie pary kolumn 4om, daje 2omy.

Znając życie impedencja potrafi mocno spadać, wieć możliwe, że z 4omów zrobi się 2, a przy dwóch parach może impedencja spaść do 1oma.

Ponoć krell jest stabilny przy 1om.

Ja raczej bym nie chciał tego sprawdzać na rotelu.

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. jako przyszly czlonek klubu (oczywiscie za pozwoleniem szanownego grona ;)), mam pytanie, poniewaz malo sie pisze o serii 12, wiec tak sie zastanawiam czy warto wydac 1100 funtow na cd i integre, czy moze lepiej poszukac czegos starszego i tak samo byc zadowolonym z dobrej muzyki za duzo mniejsza kase ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.