Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  331 członków

Roksan Klub
IGNORED

ROKSAN - fan club


qman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raven91 dobrze Ci koledzy radzą ,zacznij od zmiany kolumn,Przez ostatni tydzień słuchałem wypożyczone focale aria 948.Jestem b. miło zaskoczony i chyba się zdecyduje się na zakup.

Każdy człowiek może zbłądzić , uparcie w błędzie tkwi tylko głupi.... Cyceron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie. Ale z tego co wiem masz male pomieszczenie, pewnie ze słabą akustyka i to dodatkowo ogranicza kolumny podłogowe. Pomijając to ze najwyzszych lotów nie są i szkoda wydawać po 4 czy 5k na wzmacniacze które dużo nie wniosa.

 

A co byś polecił do kwoty 500f?

 

oczywiscie z lepszej półki niż kef q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem eposy es22 za niecale 300f . Mysle ze to bardzo dobre paczki jak za taka kwote.

 

http://www.hifiwigwam.com/showthread.php?112362-Epos-es22&highlight=epos+es22

Edytowane przez stecko

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem eposy es22 za niecale 300f . Mysle ze to bardzo dobre paczki jak za taka kwote.

 

czy znacząco lepsze od kef?

 

Raven91 dobrze Ci koledzy radzą ,zacznij od zmiany kolumn,Przez ostatni tydzień słuchałem wypożyczone focale aria 948.Jestem b. miło zaskoczony i chyba się zdecyduje się na zakup.

 

A w jakiej cenie masz focale?

 

tu jak cos masz:

 

http://www.hifiwigwam.com/classifieds.php?p[mshow]=listing&p[id]=focal-aria-926-bnib-black-gloss-158079

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz czy wybrac naima czy roksana niestety nie pomoge.Naima 5 nie mialem okazji posluchac.

Kefy zagraly z K2 otwartym dzwiekiem z dosc miekkim basem ale pod kontrola.Ogolnie dynamiczne granie i niemeczace.K2 duzo bardziej mi sie podobal niz CA 851 z tymi glosnikami.

Mysle ze 250£ to dobra cena za ten wzmiacniacz ale dezyzja i tak nalezy do Ciebie.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven do Q500 dużo lepszy będzie K2 od CA 651,851 osobiście to sprawdzałem ,a jeszcze lepszy byłby K3. Jestem fanem roksana bo to naprawdę zacne pudełeczka , pozdrawiam wszystkich zadowolonych posiadaczy roksana a szczególności K2,z góry przepraszamy za pogawędke.Na audioshow K3 prezentował się bardzo dobrze.

Edytowane przez newadec

Każdy człowiek może zbłądzić , uparcie w błędzie tkwi tylko głupi.... Cyceron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven do Q500 dużo lepszy będzie K2 od CA 651,851 osobiście to sprawdzałem ,a jeszcze lepszy byłby K3. Jestem fanem roksana bo to naprawdę zacne pudełeczka , pozdrawiam wszystkich zadowolonych posiadaczy roksana a szczególności K2,z góry przepraszamy za pogawędke.Na audioshow K3 prezentował się bardzo dobrze.

 

Dobrze to słyszeć jutro u mniue bedzie także zobaczymy a co byś polecił z cd do niego ale koniecznie możliwość usb z flac...i jakie kabelki mam dobra oferte na odyssey 2

 

mam możliwośc kupna oppo 83 po upgrade niby tor audio niczego sobie

 

https://www.avforums.com/threads/oppo-bdp-83se-special-edition.1916993/#post-21373505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam wszystkich fanów marki Roksan.

 

Pytanie kieruje do posiadaczy końcówki Roksan Caspian M2.

 

Końcówkę mam podpiętą pod KD NAD T747 przez pro-out na fronty .

Problem polega na tym jak słucham cicho muzyki to caspian po 15 min przechodzi w stan uśpienia.

Na głośniejszym słuchaniu problem nie występuje.

Czy ktos orientuje się o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Proszę szanowne grono o opinie ta temat Roksan kandy k2 z RLS Callisto IV - 4 omy i 86db skuteczności ale ogólnie perełki - Roksana słuchałem jakiś czas temu i byłem pod wrażeniem obecnie gram na expo 1010 (system) ale elektronika chyba nie jest w stanie wydobyć całego potencjału kolumn ( choć nie jest zła ) z góry przepraszam jeśli coś przegapiłem ale klub działa dosyć prężnie i jest tych stron do poczytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.