Skocz do zawartości
Marek-41

Magnetofony szpulowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was krótkie pytanie.

Czy ktoś jest chętny na takie perełki?

W kolekcjonerskim stanie:  G36 - 2 ścieżki i F36 - 4 ścieżki.

IMG_0392.thumb.jpg.89e413993ee528f9525321e2283a1046.jpgIMG_0395.thumb.jpg.c0bbd8e9ddd05ead1133c61b8e372a04.jpgIMG_0386.thumb.jpg.4715619bddf1bb0a362ae8e953a91567.jpgIMG_0384.thumb.jpg.caf44ffee9fdd31d121c0deb0ecfb38b.jpg

Mam  jeszcze tandberga TD20A fotki zamieszczę później jak by ktoś był zainteresowany

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile ten Tandberg i w jakim jest stanie?

Edytowane przez -45-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, yad31 napisał:

G36 - 2 ścieżki

Jaka jest prędkość przesuwu taśmy ?, podaj proszę cenę.

Edytowane przez Waluch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, najpierw tandberg.

Dodaję fotki i pierwsze spostrzeżenia ponieważ mam go dopiero od kilku dni.

Wizualnie jeśli chodzi o front wygląda na bardzo mało używany. Żadnych przetarć odbarwień na przyciskach czy pokrętłach, sitodruk także w idealnym stanie.

Osad czasu tak nazwał bym powłokę która pokrywa tego tandberga ale napewno nie ingerencja człowieka. daje się to oczywiście zmyć i w wolnej chwili to zrobię.

Drewniana obudowa ma delikatne otarcia - do pomalowania

Nie podam narazie ceny (chyba że ktoś ma propozycję) ponieważ jest problem z PLAY i licznikiem, podejrzewam uszkodzenie pasków.

Głowica odtwarzania w idealnym stanie, na pozostałych oksyduje aluminium

Przewijanie działa w obie strony.

IMG_2501.thumb.jpg.a7675994755b13538af1dad0ea800a8d.jpgIMG_2502.thumb.jpg.1f537c928b9855565007b979d25052fd.jpgIMG_2500.thumb.jpg.e11711a5fb31afb29cf08ac7a37b77fc.jpgIMG_2506.thumb.jpg.107892ce29adcbacab990f760fb727ad.jpg

Revox G36 - prędkości 3 3/4 i 7 1/2

Cena 2500

Edytowane przez yad31

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam wsad pamieci do układu sterowania play stop itp . w magnetofonie  tandberg TD20A. Czy ktos moze mi powiedziec jaką pamięc zastosować w zamian za oryginalny układ ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupie magnetofon szpulowy Pioneer RT 707 wersja na Europe(220/230V),nie przerabiany z USA(120V) Stan  musi  byc doskonały czyli rarytas. Wszystkie funkcje  musza dzialac prawidłowo. Mechanika ma byc idealna i wyglad rowniez,bez zadrapan i rys. Technicznie  i wizualnie zblizony do oceny 10/10 wszystko musi byc orginalne, byl regulowany i czyszczony  w profesjonalny sposob,wszystkie lampki musza swiecic.Najlepiej jak bedzie z orginalnymi szpulami Pioneer i nagrana muzyka na tasmach.Moze ktos z kolegow audiofili akurat chce sprzedac swoj ukochany szpulowy magnetofon tej firmy i kupic wyzszy model, lub potrzebuje nagle gotowki to prosze dac znac i przyslac zdjecia i oferte.Zalezy mi, aby kupic od audiofila a nie handlarza, audiofila ktory dbal o ten magnetofon i byl jego ukochanym magnetofonem.

1438071847_13165412.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tandberg działa po wymianie pasków na nowe. Czyli oprócz nalotu na nagrywającej i kasującej głowicy reszta ok.

W takim razie mogę z czystym sumieniem polecić.

Cena 2000

Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, mirek10 napisał:

Kupie magnetofon szpulowy Pioneer RT 707 wersja na Europe(220/230V),nie przerabiany z USA(120V) Stan  musi  byc doskonały czyli rarytas. Wszystkie funkcje  musza dzialac prawidłowo. Mechanika ma byc idealna i wyglad rowniez,bez zadrapan i rys. Technicznie  i wizualnie zblizony do oceny 10/10 wszystko musi byc orginalne, byl regulowany i czyszczony  w profesjonalny sposob,wszystkie lampki musza swiecic.Najlepiej jak bedzie z orginalnymi szpulami Pioneer i nagrana muzyka na tasmach.Moze ktos z kolegow audiofili akurat chce sprzedac swoj ukochany szpulowy magnetofon tej firmy i kupic wyzszy model, lub potrzebuje nagle gotowki to prosze dac znac i przyslac zdjecia i oferte.Zalezy mi, aby kupic od audiofila a nie handlarza, audiofila ktory dbal o ten magnetofon i byl jego ukochanym magnetofonem.

1438071847_13165412.jpg

I oczywiście bezwzględnie tak jak na tym zdjęciu musi mieć klawisze: MENU, TOOLS, OPEN, RAND, ON TOP i MINIM. Bez tego ani rusz.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi