Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz CD North Star Design Sapphire


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryte

Kondensatorki KMG to "normalna" seria Firmy Nippon Chemicon..te kondensatorki wręcz gwarantują dobry mocny basior..ale tego w opisie nie widzę..całość wykonania wewnątrz jest naprawde warta tych 8000zł..piękna solidna robota....Echh drogi Redaktorze gdyby tak były jeszcze PCM1704...to by cudo było..

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Za co te 8.000? Stary napęd Philipsa z plastikową tacką a'la Technics 770D, jedno toroidalne trafko, wszystko zgrupowane na jednej badziewnej płytce. LOL! Nie wiedziałem, że reczna robota w Skandyawii tyle kosztuje! Za takie same pieniążki można kupić Primare CD31. Zupełnie inaczej wygląda w środku, gra na wysokim poziomie. Oczywiście kwestia prawidłowej aplikacji. Jeszcze taniej można nabyć polskiego Bitofona - 3 razy lepiej wygląda w środku, podejrzewam, że tego karzełka wstrząchnąłby na dzień dobry. A jak ktoś ma 8 koła do wydania, to może od razu dokrzesać do 10.000? Olbrzymie wrażenie - w tej cenie - zrobił na mnie ayon CD-1. Równie dobrze mógłby kosztować 15.000. A wykonanie- rarytas.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

stumm

 

Sorry Winnetou. Nie czytałem tego "ach-och-ech" bo nie ma takiej potrzeby. Zresztą podejrzewam, że włoski shitex smakuje podobnie jak norweski. Wielkiej gafy więc nie ma - i tak nikt tego nie kupi:) Test tego nieszczęsnego Denona 1500 to Twój? To zasadź sobie okularki i znajdz mi grubasny przedni panel:) To tak np.:)

Odnośnik do komentarza
  • Redaktorzy
Ukryte

podczas poprzedniego odsłuchu dzielonego Trafomatica dane mi było rzucić uchem na ten player i jest na prawdę niezły. Gra bardzo równo, ale szału nie ma - wyraźnie odstawał od (trzeba od razu zaznaczyć, że wielokrotnie droższego) toru analogowego Alka. Ostatnio miałem tez możliwość posłuchania dzielonych konstrukcji North Stara (M192 CD-Transport + Extremo DACna zmianę z Model 192 DAC)i przy obecnych cenach sugerowałbym zainteresować się właśnie nimi. CD za 8kzł bez przynajmniej jednego wyjścia cyfrowego to delikatnie mówiąc "małe faux-pax", ale patrząc od strony producenta to logiczne posunięcie - nie będzie przecież strzelał sobie w kolano, skoro może później zaproponować osobno transport i DACa (po 8kzł każde) ;-)

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Ukryte

IMO porządnie wykonany player jak na 8k zł.

 

Tani transport Philipsa to akurat jego zaleta, bo jest dobry ... i tani :-) Aktualnie jest to jeden z ostatnich popularnych mechanizmów CD-only jaki jeszcze jest produkowany. Można go znaleźć i w droższych playerach.

 

Że jedno trafo mało ? Ponownie - wiele 2-3 droższych playerów ma jedno trafo, i grają. Ważne żeby były oddzielne odczepy z tego trafa na różne sekcje odtwarzacza - analogową, cyfrową, mechanikę, display itd. A tu widzę przynajmniej 5 mostków prostowniczych.

 

Najważniejsze chyba jak gra. The proof is in the pudding.

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.