Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  205 członków

Heco Klub
IGNORED

Elitarny klub HECO


pool80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać, że kolumny są trochę smutne ale mnie się taki klimat bardzo podoba. Słuchając Sigur Rós jakoś mi to wszystko pasuje, nawet wyglądem. Mogły być jednak nieco węższe bo są szerokie. Nie widać tego tak za zdjęciach. Jak je rozpakowałem byłem zaskoczony ich masywnością i brakiem lekkości. Na zdjęciach było odwrotnie. To z uwagi na boczne ścianki ze skosami. Ale lepsze to niż jakby miały być prostokątne i wyglądać jak np Vandersteeny 1c... Bleee.. to dopiero jest klimat nie wiadomo jaki :) Taki skrzynkowy bardziej. To ja już wolę swoje trumienki :D

Pozdrowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pisze ze sa brzydkie. Ogolnie sa naprawde ladne, tylko te zalamania w polowie odrazu kojarza sie z trumna :) Mi tam bardziej sie podobaja prostokatne, ale teraz kupilem nowe, ktore rozszerzaja sie ku tylowi i dla mnie wygladaja jeszcze gorzej. Nie dosc ze idzie w gore to jeszcze na boki. Nie ma to wplywu na brzmienie, a psuje wyglad. Wyglada to srednio. Na fotce akurat malo widoczne.

post-17230-011607400 1290841743_thumb.jpg

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> audiofan01

 

Jak sprawują się Statementy? Co już miałeś okazję przesłuchać i na jakiej elektronice?

 

Pozdrawiam.

Słucham drugi dzień. Cóż, za opinię niech wystarczy stwierdzenie, że teraz będę musiał na nowo odkryć wszystkie moje płyty. Grają rewelacyjnie (oczywiście biorąc pod uwagę ich cenę - i tu polecam szczerze "Satachukubik")myślę, że określenie dla nich "high-end" nie jest na wyrost. Wygląd to rzecz gustu-akceptowalny, choć pierwsze wrażenie to jednak to że są ogromne i także z tego względu potrzebują jednak dużej przestrzeni.Brzmienie bardzo zrównoważone, nic się nie pcha na pierwszy plan, basy prawdziwe nic niepodrasowane ale naturalne i głębokie. Najlepsze są jednak średnie, to co wcześniej czytałem w recenzjach całkowicie się potwierdza. Jak puściłem "MTV unplugged - Claptona" to tak jakbym tam był na żywo. Bardzo dobra rozdzielczość, praktycznie brak problemów z odtwarzaniem trudnych nagrań (typu ściana dźwięku i dużo basów - da się usłyszeć poszczególne instrumenty). Oczywiście nie słuchałem na tyle swobodnie droższych kolumn ale myślę, że w tej cenie nie znalazłoby się nic lepszego. Mój sprzęt wzm. XINDAK 6800R - oddaje pierwsze waty mocy ( pewnie gdzieś do 20 - tak piszą w recenzjach) w czystej klasie A, cd też xindaka, kable XLO Ultra 12 w bi-wiringu, interkonekt xindak CFA-1. Wydaje się, że to wszystko dobrze współpracuje, szczególne ożywienie systemu dały kable głośnikowe XLO jak wymieniłem z porzednimi. Spróbuję Statementów posłuchać na CREEKU destiny, który ma trochę inny charakter brzmienia bo mam taką mozliwość ale myśle, że są one zbyt wymagające i powinny zagrać dobrze z różnymi wzmacniaczami. Tyle na razie może jeszcze coś napiszę, teraz próbuje sprzedać Celany 700, które złe nie są ale Statement to po prostu inna liga jedyne co je łączy to ten "trumniasty" jak już ktoś pisał kształt. "Nigdy nie mów nigdy" ale chyba mogę powiedzieć, że Statementy to będą moje ostatnie kolumny ( oczywiście nie biorąc pod uwagę zdarzeń losowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Statement'y są bardzo kuszące... Sęk w tym, że chyba mam trochę za mały pokój (22m^2), żeby swobodnie je ustawić... Mogłyby sprawiać przytłaczające wrażenie i nie wiem, jak by było z basem. Szkoda, że nie ma flagowca Heco w nieco mniejszej wersji, tak jak w przypadku Magnatów - 1005 i 1009.

Cały czas też myślę nad elektroniką... Chodzi za mną zestaw Denon PMA/DCD-1510AE, który słyszałem z wyższą serią Cantonów i wcale nie brzmiało to "sucho" i nieprzyjemnie, jak to często można przeczytać.

Cóż, czekają mnie odsłuchy, ale chyba najpierw wybiorę kolumny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Statement'y są bardzo kuszące... Sęk w tym, że chyba mam trochę za mały pokój (22m^2), żeby swobodnie je ustawić... Mogłyby sprawiać przytłaczające wrażenie i nie wiem, jak by było z basem. Szkoda, że nie ma flagowca Heco w nieco mniejszej wersji, tak jak w przypadku Magnatów - 1005 i 1009.

Cały czas też myślę nad elektroniką... Chodzi za mną zestaw Denon PMA/DCD-1510AE, który słyszałem z wyższą serią Cantonów i wcale nie brzmiało to "sucho" i nieprzyjemnie, jak to często można przeczytać.

Cóż, czekają mnie odsłuchy, ale chyba najpierw wybiorę kolumny :-)

Basu nie trzeba się obawiać. Statementy z całej serii większych Celanów i Celanów XT mają go chyba najmniej. Nie ma tego podbicia o kilka decybeli w ok. 100hz w związku z tym grają bardzo kulturalnie i naturalnie, za to bas schodzi naprawdę nisko i głęboko, a jego ilość jest w sam raz. Duże celany jak trafią na nagranie (np.U2 - początek płyty Achtung Baby)z dużą ilością basów i jeszcze je wzmocnią to robi się nieciekawie, trzeba to lubić. Ale z pomieszczeniem to masz rację, u mnie stoją w salonie prawie 40m2 ale i tak wyglądają wielgachnie zwłaszcza w srebrnym kolorze. Trzeba jeszcze pamiętać, że dobrze dla oddechu potężnych tylnych bassrefleksów warto je odsunąć od tylnej ściany przynajmniej o metr i od bocznych niewiele mniej. W niedużym pomieszczeniu wylądują na środku. Ale nadmiaru dźwięku naprawdę nie trzeba się obawiać bo grają z wielką kulturą i także bardzo przyjemnie przy cichym słuchaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada tylko życzyć każdemu takiego zadowolenia z posiadanego sprzętu.

 

audifan01

Ciekawy jestem jak wypadło przekładanie zworek w Statementach czyli zabawa w + i - ? A może wszystko jest w linear no i czy uważa Pan te rozwiązanie za przydatne.

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada tylko życzyć każdemu takiego zadowolenia z posiadanego sprzętu.

 

audifan01

Ciekawy jestem jak wypadło przekładanie zworek w Statementach czyli zabawa w + i - ? A może wszystko jest w linear no i czy uważa Pan te rozwiązanie za przydatne.

 

Nie próbowałem bo wydaje się, że to równowaga tonalna jest akurat i w moim salonie nie ma takiego tłumienia ( brak dywanów) by podbijać wysokie, z kolei średnie grają rewelacyjnie i tłumić je też chyba nie ma sensu. Ale kiedyś z ciekawości i nudów pewnie się tym pobawię. A jeśli chodzi o zadowolenie to po jakimś kluczowym zakupie lepiej nie słuchać długo nic innego wtedy radość będzie dłuższa :)Pewnie wkrótce będzie pokusa zmiany wzmacniacza i tak dalej w kółko.Ale kolumny to już chyba te docelowe, bo nawet gdyby finanse nie były przeszkodą to każdy przecież ma swój graniczny próg sensowności wydawania na sprzęt grający.

 

Wypada tylko życzyć każdemu takiego zadowolenia z posiadanego sprzętu.

 

audifan01

Ciekawy jestem jak wypadło przekładanie zworek w Statementach czyli zabawa w + i - ? A może wszystko jest w linear no i czy uważa Pan te rozwiązanie za przydatne.

 

Nie próbowałem bo wydaje się, że to równowaga tonalna jest akurat i w moim salonie nie ma takiego tłumienia ( brak dywanów) by podbijać wysokie, z kolei średnie grają rewelacyjnie i tłumić je też chyba nie ma sensu. Ale kiedyś z ciekawości i nudów pewnie się tym pobawię. A jeśli chodzi o zadowolenie to po jakimś kluczowym zakupie lepiej nie słuchać długo nic innego wtedy radość będzie dłuższa :)Pewnie wkrótce będzie pokusa zmiany wzmacniacza i tak dalej w kółko.Ale kolumny to już chyba te docelowe, bo nawet gdyby finanse nie były przeszkodą to każdy przecież ma swój graniczny próg sensowności wydawania na sprzęt grający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym progiem to się zgodze w 100%, choć wszystko zależy od zasobności portfela. Tam gdzie jedni zaczynają przygodę z audio, dla innych już to może być powodem pukania się w głowe. A audiofil najpierw się z zakupu cieszy a za chwile zastanawia czy jakby nie zmienił "tego" to co by to dało. I tak włsnie w kółko. Ale to ta ciekawość poznawania nowego pcha nas do przodu i wyróznia z tłumu. No i jakieś hobby trzeba mieć, a takie to na zawsze.

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Coś cicho się ostatnio w klubie zrobiło więc znowu ja i znowu się pochwalić. Mój MA 800 doczekał się źródła, Yaqin SD32A. Dogadują się znakomicie i ładnie razem wyglądają. Teraz dopiero Celany 701 xt pokazują na co je stać.

post-27848-075094600 1292080319_thumb.jpg

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celany/Metasy mają potencjał, który łatwo zmarnować niewłaściwym zgraniem sprzętu. Czułe na wszelkie zmiany w systemie. Są w stanie pójść nieco w cukierek i ciepło, a przy innym źródle zagrają siarczyście i twardo. Mianownikiem wspólnym jest tu mocne wybicie wyższego basu i sporo atmosfery na niższej średnicy. Producent starał się uzyskać w miarę neutralne brzmienie. W tej cenie zakładamy, że tak właśnie jest.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Witam, co prawda nie jestem jeszcze w waszym klubie, ale kto wie?

Pytanie dotyczy Heco Celan XT 301.

Chodzi mi o szybki mocny raczej twardy i punktowy bas, czystą klarowną nie krzykliwą średnicę

i dżwięczną górę pasma wplecioną właśnie w średnicę.;

Ze względu na charakterystykę wzmacniacza z lekko poluzowanym basem,

rozjaśnieniem górnej średnicy jak i wysokich tonów zastanawiam się czy Heco Celan XT 301 coś tu pomogą.

Proszę o jakieś sugestie. Rydz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Kurcze wszystko złożyło się przed świętami, nie bardzo jest czas na wpisy, a ja muszę dać w poniedziałek odpowiedż czy decyduje się na zakup.

 

Życzę wszystkim miłośnikom Heco SMACZNEJ RYBKI, ORAZ POGODNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT. Rydz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, o przyjęcie do grona zacnego klubu:)

 

Zakupiłem od forumowicza kolumny Heco Argon 30. Od kilku godzin słucham ich w różnych konfiguracjach i z różnymi typami muzyki. Heco zajęły miejsce Eltaxów Liberty 1+. Na razie grają w parze z Acoustic Advance MAP 105 i Yaqin MC10L. Dotychczasowe brzmienie Eltaxów wydawało mi się dość dobre. Po podłączeniu Heco Argon zrozumiałem opinię o cofniętej średnicy Eltaxów. W górnym pasmie pojawiło się jakby więcej dźwięków-talerze są bardziej słyszalne, ale nie natarczywe. Jednak chyba największy progres jest odczuwalny w zakresie tonów niskich. Prócz tego, że jest ich zdecydowanie więcej, to są co najmniej o klasę lepsze niż w Eltaxach1+ (a muszę zaznaczyć, że EL1+ jak na "podstawki" potrafiły naprawdę przyzwoicie zagrać niskimi).

 

Kilka słów o współpracy ze wzmacniaczami.

Yaqin w parze z Heco brzmi ślicznie. Trudno przyczepić się do czegoś. Słuchając Leonarda Cohena ręce same szukają lampeczki wina lub koniaku:)Ale...właśnie-nie wiem, czy nie jest aż za ciepło. Być może to kwestia muzycznych preferencji, lecz wydaje mi się, że do brzmienia Yaqina trzeba dorosnąć, by nie powiedzieć "zestarzeć się" :P Po podpięciu AA MAP 105 może nie było już tak "klimatycznie" i powietrze lekko ochłodziło się, ale zrobiło się jakby dynamiczniej. Słuchając "Kultu" unplugged w MTV "żyłem" tym koncertem, podczas gdy Yaqinowe brzmienie było stonowane, może nawet bardziej dystyngowane, ale brakowało mi w nim "ikry" :) Może to kwestia gustu, albo braku "osłuchania" się w lampowym brzmieniu.

 

Generalnie, żeby nie zapeszyć, ale jestem mega-zadowolony z brzmienia moich nowych nabytków.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - S.Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku 2011 !

To chyba prawda, ze do dzwieku lamp trzeba sie "zestarzec". Yaqin doskonale odtwarza jazz, soul, longue, chillout... ale w rocku czegos mu brakuje,nie zawsze,ale zwlaszcza w starych klasykach np.Led Zeppelin. Osobiscie podpinam integre Rotela RA-06 jako preamp (zachowalem ja sobie przy wymianie sprzetu) i dzieki niemu mozna bardzo fajnie wysterowac Yanka tak, zeby "odnalazl sie" w rocku!

Wbrew powszechnej opinii, uwazam tez, ze Heco potrafia grac ze wzmacniaczami lampowymi. Niestety ludzka natura bedzie ci kazala za jakis czas znowu czegos szukac....

Pozdrawiam

Edytowane przez granwoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również jestem posiadaczem od 2 lat Celanów 500. Niestety grają one podpięte do słabego wzmacniacza Diory (WS350) i mam zamiar niedługo zmienić wzmaka.

Niestety w tym roku nie będzie mnie raczej jeszcze na zmianę na coś lepszego i muszę zakupić coś z second hand na przetrzymanie - powiedzmy do 1000zl.

Może jakieś propozycje? Obecnie zdecydowanie brakuje mi dynamiki, zwłaszcza przy perkusji... (choć przy odsłuchach z winyli czy dobrze masterowanych CD bez loudness war jest dużo lepiej pod tym względem; niestety większość obecnie nagrywanych płyt jest masterowana strasznie płasko ;/ )

Słucham głównie ogólnie pojętego rocka - czyli od Pink Floyd do Behemotha, ale głównie muzy typu Sludge, Post-Rock/Metal, czyli trochę bardziej wymagających nowych rzeczy.

Napisałem jeden post na forum, z zapytaniem o wzmak do moich Celanów gdzie dostałem odpowiedź, że "Twoje Heco wymagają mocnego wzmacniacza i nie są specjalnie wyrafinowane brzmieniowo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1976

 

Jesli dzwiek MC-10L jest za cieply to kup do niego lampki Electro-harmonix EL34EH graja one jasniej gora bardziej ostra dzwiek szybszy i duzo chlodniejszy bas lepiej kontrolowany lepszy jakosciowo jednak jest go troche mniej niz na oryginalnych chinskich lampkach . A jako sterujace do Yanka polecam 6N1P-EW .

 

Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku 2011 !

To chyba prawda, ze do dzwieku lamp trzeba sie "zestarzec". Yaqin doskonale odtwarza jazz, soul, longue, chillout... ale w rocku czegos mu brakuje,nie zawsze,ale zwlaszcza w starych klasykach np.Led Zeppelin. Osobiscie podpinam integre Rotela RA-06 jako preamp (zachowalem ja sobie przy wymianie sprzetu) i dzieki niemu mozna bardzo fajnie wysterowac Yanka tak, zeby "odnalazl sie" w rocku!

Wbrew powszechnej opinii, uwazam tez, ze Heco potrafia grac ze wzmacniaczami lampowymi. Niestety ludzka natura bedzie ci kazala za jakis czas znowu czegos szukac....

Pozdrawiam

 

 

Masz racje Yaqin troche gorzej wypada przy rocku jednak trzeba brac tez pod uwage ze niestety wiekszosc fajnych plyt rockowych nie jest wydana w dobrej jakosci a to ma bardzo duzy wplyw na jakosc dzwieku .

Bardzo zaciekawiles mnie tym podpinaniem RA-06 jako preamp mozesz mi powiedziec jak to robisz bo nie znam sie na takich polaczeniach a chetnie bym potestowal cos takiego .

A Heco i Yaqin to fajne polaczenie ja co prawda sluchalem go tylko na Heco Metas 500 ale gralo to bardzo fajnie i przyjemnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Yaqin troche gorzej wypada przy rocku jednak trzeba brac tez pod uwage ze niestety wiekszosc fajnych plyt rockowych nie jest wydana w dobrej jakosci a to ma bardzo duzy wplyw na jakosc dzwieku .

Bardzo zaciekawiles mnie tym podpinaniem RA-06 jako preamp mozesz mi powiedziec jak to robisz bo nie znam sie na takich polaczeniach a chetnie bym potestowal cos takiego .

A Heco i Yaqin to fajne polaczenie ja co prawda sluchalem go tylko na Heco Metas 500 ale gralo to bardzo fajnie i przyjemnie ;)

 

Witam,

Rotel RA-06 jest faktycznie wzmacniaczem, ale ma tez wyjscia oznaczone preamp pod ktore podpinam Yanka (jak koncowke mocy). Odtwarzacz CD jest wiec podlaczony do Rotela a kolumny do Yanka. W ten sposob moge wstepnie dowolnie zmieniac barwe dzwieku (bas, sopran) ale tez regulujac sile dzwieku na Rotelu, moge okreslic kto w tej parce ma dominowac-lampowy Yanek czy tranzystorowy Rotel.

Ciekawe doswiadczenie i efekty. Jednak poza niektorymi rock-plytami, dzwiek z Yanka jest klasa sama w sobie ( w moim przypadku Yaqin MS-2A3).

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez granwoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granwoj

 

Dzieki za wyjasnienie to bardzo ciekawe rozwiazanie nie wiedzialem ze mozna tak kombinowac z lampa az sie dziwie ze to lampie nie szkodzi i ze to tak wszystko dziala dobrze hmm... a powiedz mi jesli sile dzwieku regulujesz z rotela to Yaqina na jakim poziomie glosnosci masz ustawionego ? mozna to zmieniac i zmienia sie dzwiek np. Yaqin glosnosc na godzinie 9 rotel na 10 albo odwrotnie lub inaczej ? jak to jest ?

 

Ps. czyli przedwzmacniacz mozna kupic do lampy i tez tak podlaczyc np. przedwzmacniacz z pilotem i wtedy moj MC-10L mialby juz sterowanie pilotem przedwzmacniacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaqina mozesz ustawic na max. Po podlaczeniu do wejscia pre we wzmaku czy w przedwzmacniaczu Yaqin pracuje jako koncowka mocy.

 

P.S Tak.

Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaqina mozesz ustawic na max. Po podlaczeniu do wejscia pre we wzmaku czy w przedwzmacniaczu Yaqin pracuje jako koncowka mocy.

 

P.S Tak.

 

 

Dzieki ;) tak myslalem jednak wolalem zapytac bo pierwszy raz spotykam sie z tym ciekawym tematem ;)

No ale na max. to ja go nigdy nie zrobie gram max. do godziny 12 i to juz jest bardzo glosno dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzac ze rozpoczeliscie bardzo interesujacy mnie temat, moze doradzicie cos do mojego zestawu, ktory jest zdecydowanie niekompletny. Chcialbym moim Celan XT701 dac wlasciwej mocy, czego zapewne nie daje Harman Kardon AVR355 - wzmak zwany bardziej procesorem kina domowego. Jesli chodzi o wzmaki 7.1 - ten nadaje sie najlepiej do sluchania muzyki (zakladajac ze cos takiego wogole nadaje sie do STEREO) ;)

Swietnie oglada sie filmy, koncerty z calym tym zestawem + Celan XT301 + CelanCenter4, lecz w wiekszosci slucham CD, radio, Vinyl i chcialbym przy udziale HK AVR355 zastosowac jakas lampe, przez ktora sluchalbym tylko STEREO Celan XT701, a i w razie potrzeby bez przekladania kablami sluchac tez 5.0 bez udzialu lampki..

Co Wy na to??? Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzac ze rozpoczeliscie bardzo interesujacy mnie temat, moze doradzicie cos do mojego zestawu, ktory jest zdecydowanie niekompletny. Chcialbym moim Celan XT701 dac wlasciwej mocy, czego zapewne nie daje Harman Kardon AVR355 - wzmak zwany bardziej procesorem kina domowego. Jesli chodzi o wzmaki 7.1 - ten nadaje sie najlepiej do sluchania muzyki (zakladajac ze cos takiego wogole nadaje sie do STEREO) ;)

Swietnie oglada sie filmy, koncerty z calym tym zestawem + Celan XT301 + CelanCenter4, lecz w wiekszosci slucham CD, radio, Vinyl i chcialbym przy udziale HK AVR355 zastosowac jakas lampe, przez ktora sluchalbym tylko STEREO Celan XT701, a i w razie potrzeby bez przekladania kablami sluchac tez 5.0 bez udzialu lampki..

Co Wy na to??? Pozdrawiam!!!

 

Rozumiem że przez te zabiegi chciałbyś ocieplić dźwięk w stereo. Możesz zrobić np.tak kupić bufor lampowy np. http://allegro.pl/yaqin-6j1-cd2-bufor-lampowy-lampowe-brzmienie-i1397019336.html i wpinasz go między CD a amplituner w torze analogowym. Nie będzie to z niczym kolidowało bo filmów z CD raczej nie oglądasz.Możesz zastosować również DACa z lampowym topniem wyjściowym. Oba urządzania zmienią brzmienie Twojego CD. A mocy w stereo to nie powinno Ci brakować bo masz 2 x 70 przy 8 ohm. Możesz oczywiście "zlampizować" samego CD poddając go tuningowi, ale z tym o wiele więcej zachodu.

Z buforem i DACiem jest ten plus że jak Ci nie podpasuje to sprzedasz. A powiedz mi jeszcze jakimi kablami głośnikowymi i RCA masz połączone klocki?

Edytowane przez stachukubik

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho się ostatnio w klubie zrobiło więc znowu ja i znowu się pochwalić. Mój MA 800 doczekał się źródła, Yaqin SD32A. Dogadują się znakomicie i ładnie razem wyglądają. Teraz dopiero Celany 701 xt pokazują na co je stać.

 

Wlasnie nabylem ten sam odtwarzacz CD. Mam go od ok. 10dni i jak do tej pory raczej bardziej podobal mi sie dzwiek z Rotela RCD-06.

Wiem, ze musze jeszcze troche poczekac aby Yanek sie wygrzal.

Czy wymieniales juz w odtwarzaczu lampki na inne niz chinskie? Jesli tak to na jakie i z jakim efektem?

Czy zmiana jest tak samo namacalna jak przy wymianie lamp na wzmaku?

Pozdrawiam

Edytowane przez granwoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nic nie zmieniałem bo zbieram na IC później lampy będą to Sylvania 6SN7 GTB. Taka kolejność. Pewnie Rotel był jaśniejszy od Yaqina?

Rożnica na pewno będzie polegać też na tym że Ty grasz na typowej lampie a ja na hybrydzie.

Edytowane przez stachukubik

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.