Skocz do zawartości
IGNORED

REGA KLUB


michal stabro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Miło mi poinformować wszystkich zainteresowanych że dostępne są już:

kolumny RS5, RS3, RS1, RS Vox,

CD Saturn, Apollo,

wzmacniacze Mira3, Brio3,

Radio Rario3,

a także gramofonu P3-24 z TT PSU z wkładką Elys2 lub Exact.

Serdecznie zapraszam na prezentacje

 

Arek

784 50 50 55

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytowe modele Regi z Gryphon Mojo

post-1391-100002990 1265562310_thumb.jpg

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich entuzjastów firmy Rega:)>. Na początku kwietnia miałem okazję posłuchać w towarzystwie pana Arka(wielki ukłon w jego stronę za podejście do tematu:), zestawu Rega w różnych wariantach. Najbardziej przykuła mnie konfiguracja Mira3 + Cd saturn+ RS5. Powiem szczerze, że dźwięk wydobywający się w pomieszczeniu był rewelacyjny, przestrzeń, średnie i wysokie tony po prostu miodzio:). Jak dozbieram fundusze to pewnie wybór padnie na nie co droższy wzmacniacz: Elicit, Cd saturn, i pewnie Rs5(metraż 18m2+aneks 5m2), mogę strzelać w ciemno, że ta konfiguracja będzie mogła stanąć w szranki z dużo droższymi klockami konkurencji. Pozdrawiam i życzę panu Arkowi wielu zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Paweł g, 30 Kwi 2010, 13:06

 

> mogę strzelać w ciemno, że ta konfiguracja

>będzie mogła stanąć w szranki z dużo droższymi klockami konkurencji.

 

Można prosić dwa zdania uzasadnienia tej tezy?

To Twoje własne przemyślenia czy tez ktoś Ci to podpowiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Paweł g,

 

wybacz że to powiem ale to powiem.

Twierdzenie o czymś że gra lepiej niż klocek X, Y czy Z, bez osobistego porównania tego to zwykłe szczeniactwo i hucpa. To samo dotyczy wypisywania bredni li tylko na podstawie tekstów reklamowych w pisemkach audio, które dla niepoznaki nazywają się obecnie recenzjami.

 

Miałem w życiu kilka urządzeń Regi i szanuję tą firmę, ba darze ją na prawdę sympatią za nie przeginanie cen w dzisiejszych czasach.

Natomiast krew mnie zalewa, gdy cały czas natykam się na nieudolne przykłady kryptoreklamy jaką uprawia nowy dystrybutor REGI na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Paweł g,

aha, rozumiem, że skoro opierasz się na tej wklejonej przez Ciebie niby-recenzji to znaczy że biegle władasz językiem francuskim?

Gratuluję, to rzadka umiejętność w naszej krainie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rochu, za bardzo się chyba spinasz:), nie zrozum mnie źle ale nie robiłem i nie mam zamiaru uprawiać krypto-reklamy Firmie Rega. Przyznaję, że nie odsłuchiwałem tego klocka(Elicit), i na pewno żadna recenzja nie skusi mnie do zakupu żadnego sprzętu audio przed dokonaniem własnego odsłuchu. Chciałem tylko nie co przybliżyć temat. Pozdrawiam cię Rochu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Paweł g,

wybacz ale nie wierzę.

Używanie zwrotów typu "ta konfiguracja będzie mogła stanąć w szranki z dużo droższymi klockami konkurencji" jest mocno sugerujące dla czytelnika i z typowym marketingowym podtekstem.

Możesz podobne wpisy znaleźć w setkach miejsc na tym forum. Celują w tym zwłaszcza naganiacze i handlarze odnośnie niektórych kabli budowanych na bazie Klotza, Gotham i im podobnych.

 

A pozdrowienia możesz sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Paweł g,

 

Co do samej Regi, już napisałem - mam sporo szacunku i sympatii dla niej jako producenta niezłych budżetowych klocków. Nie mniej na Redze świat się nie kończy.

 

Natomiast wybacz, nie mam szacunku dla forumowych handlarzy, klakierów i naganiaczy, zwłaszcza takich co wypowiadane opinie zasadzają na li tylko swojej wyobraźni i nieprzeczytanych recenzjach w języku którego nie znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Paweł g,

 

Co do samej Regi, już napisałem - mam sporo szacunku i sympatii dla niej jako producenta niezłych budżetowych klocków. Nie mniej na Redze świat się nie kończy.

 

Natomiast wybacz, nie mam szacunku dla forumowych handlarzy, klakierów i naganiaczy, zwłaszcza takich co wypowiadane opinie zasadzają na li tylko swojej wyobraźni i nieprzeczytanych recenzjach w języku którego nie znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Cześć

Paweł g i Broy dzięki za pozdrowienia i do zobaczenia następnym razem :)

 

Chwiałbym też poinformować wszystkich mniej życzliwych iż w wątku nie uprawiamy i nie mamy zamiaru uprawiać kryptoreklamy. Opinie pisane prze forumowiczów są ich własnymi wypowiedziami i nikt ich ze nami nie konsultuje, tym bardziej nie uprawia kryptoreklamy.

 

Pełnopłatne reklamy firma Audio.This.pl umieszcza w HiFi Choice stronie www.highfidelity.pl , i czasami w audiostereo.pl

dlatego podkreślam iż nie jesteśmy handlarzami handlującymi sprzętem niewiadomego pochodzenia na allegro tylko pełnoprawnym dystrybutorem sprowadzającym sprzęt nowy od producenta z polską gwarancją.

 

p.s przy okazji zapraszam wszystkich do firmowego salonu w Warszawie aby samemu się przekonać i wyrobić sobie własne zdanie na temat poszczególnych komponentów Regi i dźwięku jaki ona prezentuję, szczególnie patrząc na relację jakość/cena

 

 

pozdrawiam

Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

NOWY CENNIK

OD LIPCA 2010

 

Z przykrością zawiadamiamy, że w związku ze znacznym wzrostem kursów walut, zostaliśmy zmuszeni do podwyższenia cen produktów marki Rega. Tylko do końca czerwca można jeszcze dokonywać zakupów na podstawie starego cennika. Nowy cennik wchodzi w życie z dniem 1-go lipca 2010r.

 

http://www.rega.this.pl/aktualnosci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Rega ISIS i Osiris na AudioShow 2010!

Z przyjemnością informujemy, że na targach AudioShow 2010 w Warszawie, po raz pierwszy w Polsce zostaną zaprezentowane najnowsze Hi-Endowe modele marki Rega odtwarzacz CD Rega Isis Valve i wzmacniacz Osiris.

 

serdecznie zapraszamy na prezentację.

post-28390-069718600 1285680208_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Informuję że dla miłośników winylu także przygotowaliśmy atrakcję.

W tym roku na Audio Show zaprezentujemy gramofon Rega P7 wraz z wkładką Exact i ramieniem RB700.

Gramofon będzie wpięty w sekcje pre w hi-endwym wzmacniaczu Rega Osiris.

 

będzie można także zobaczyć gramofony Rega P3-24 z TTPS oraz Rega P5

 

serdecznie zapraszamy do hotelu Kyriad sala Opera.

 

post-28390-036821600 1288013034_thumb.jpg

 

do zobaczenia

Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich.

Ja rowniez od soboty jestem ogromnym zwolennikiem Regi.

 

W miniona sobote dane mi bylo posluchac Rega RS3 + Marantz pm5004. Rewelacyjny jak dla mnie dzwiek. Inne kolumny ktore odsluchiwalem byly znacznie gorsze ( oczywiscie w moim odczuciu).

Zastanawiam sie jedynie czy w zblizonej cenie do tego marantza jakis wzmak ( np. marantz pm6003 lub inny ) zagralby jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ja rowniez od soboty jestem ogromnym zwolennikiem Regi.

 

W miniona sobote dane mi bylo posluchac Rega RS3 + Marantz pm5004. Rewelacyjny jak dla mnie dzwiek. Inne kolumny ktore odsluchiwalem byly znacznie gorsze ( oczywiscie w moim odczuciu).

Zastanawiam sie jedynie czy w zblizonej cenie do tego marantza jakis wzmak ( np. marantz pm6003 lub inny ) zagralby jeszcze lepiej.

 

przecierz wzmacniacz regi jest tani i dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników gramofonów Rega: jakie pre-ampy najlepiej Wam grają. Moja Rega Planet ze zmienionym ramieniem i wkładką Benz Micro chodzi na Cambridge Azur 640. Testowałem lampowego pre-ampa za około 2500, brzmiał dobrze, ale miałem inne wydatki. Jakie są Wasze doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do użytkowników gramofonów Rega: jakie pre-ampy najlepiej Wam grają. Moja Rega Planet ze zmienionym ramieniem i wkładką Benz Micro chodzi na Cambridge Azur 640. Testowałem lampowego pre-ampa za około 2500, brzmiał dobrze, ale miałem inne wydatki. Jakie są Wasze doświadczenia?

 

 

 

Ta lampa preamp to był Audio Lot, nie pamiętałem nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy DAC Regi - cena 700 Euro.

post-1391-030601800 1296945695_thumb.jpg

Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie Wszystkich Klubowiczów!

Póki co nie posiadam jeszcze sprzętu Regi ,ale wkrótce zamierzam to zmienić.Czy możecie podzielić się swoją opinią dotyczącą wzmacniacza Mira3.Do zakupu takiego właśnie się przymierzam. Póki co pozostaję sympatykiem. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może ktoś łączył Rega Brio 3 z kolumnami Acoustic Energy? Zwłaszcza chodzi mi o Evo 3. To sa dość jasne dynamiczne kolumny. Szukam do nich jakiegoś ciepłego wzmacniacza a czytałem że właśnie taka jest Rega. Byłem już zdecydowany na NADa, ale poczytałem trochę o Rega Brio 3 i teraz mam zagwozdkę. Jak ten wzmacniacz sprawuje się w ostrzejszym rocku, metalu? A także jazzie i klasyce? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Chciałem sobie kupić czarną matę do gramofonu Rega Planar 3. Najpierw dzwoniłem do sklepów podanych na stronie dystrybutora. Nie ma, może będzie za miesiąc. Potem zadzwoniłem do naszego dystrybutora, gdzie dowiedziałem się, że jest to niemożliwe. Mogę kupić sobie matę czerwoną, żółtą, ale nie czarną. Takiej po prostu nie ma w ofercie. Szkoda.

 

Dałem zarobić Anglikom. Analogue Seduction bezproblemowo przysłali mi czarną matę do Planara.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.