Skocz do zawartości
IGNORED

REGA KLUB


michal stabro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam ,kilka razy wracałem do tego pokoju zmęczony nieraz dzwiękiem za wielkie pieniądze i za kazdym razem grało świetnie,dżwięk gęsty,nasycony ,detaliczny,dobre wybrzmienia a przy tym zadnej natarczywości.Mało tego, ten w sumie bardzo tani systemik wcale nie bał się plyt z różna muzyką,było ostrzej,było U2 na którym wykłada się wiekszośc bardzo drogich systemów,Rega radzi sobie świetnie z kazdym gatunkiem a to juz spora rzadkość. Na prawdę miłe zaskoczenie i duze uznanie,system który można niemal w ciemno polecić i zdecydownie najlepszy stosunek jakości do ceny na całej wystawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kolumienki 2900zł - w tej cenie bardzo relaksujący, przyjemny, muzykalny, wypełniony dźwięk z wrażeniem dużej przestrzeni.

Pan prowadzący prezentację wspominał o podłączonych przewodach wykonywanych przez kolegę z Białegostoku. Na ich koszulce zauważyłem napis, chyba 'BEQ' - czy to jest nazwa przewodu, firmy a może koszulki? Można dowiedzieć się coś więcej na temat dostępności przewodów? Jak można określić ich charakter w połączeniu z rzeczoną Regą?

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

W kwestia kabli dopinamy jeszcze szczegóły dystrybucji i określenia nazwy oraz logo, ważną informacja jest fakt iż Pan Zbigniew twórca kabli dopracowywał je właśnie pod system Regi i wyciągnął z tego systemu wszystkie smaczki.

Jest to bardzo przemyślana i dopracowana konstrukcja.

 

Przekonaliśmy się o tym z Tomkiem kiedy to w piątek podczas strojenia systemu podpinaliśmy kilka kompletów różnych kabli był moment że kable przekraczały dwu krotnie wartość całego systemu i było bardzo dobrze (kultura, bas, szczegóły itd) lecz w momencie kiedy dotarł do nas Pan Zbigniew a było to już dość późno bo po 23 i podłączył cały komplet w skład którego wchodzą kable głośnikowe, interkonekt, 2x kable zasilające oraz listwa zasilająca system zagrał najlepiej ze wszystkich kompletów jakie testowaliśmy i po godzinie strojenia ustawiania itd oddaliśmy wszystkie inne kable oraz zapadłą decyzja o dystrybucji i dedykowaniu tych właśnie konstrukcji pod system Regi. szczególnie że kable wpisują się idealnie w nasza politykę cenową w przeciwieństwie do innych równie zacnych i pięknie grających konstrukcji lecz dużo naprawdę dużo droższych..

 

Jesteśmy na tyle pewni tych kabli że będziemy sprzedawać je na zasadzie kaucji z możliwością zwrotu gotówki. Gwarantujemy że po wpięciu je w system sami o tym się przekonacie.

 

O wszystkim będę Was informował na bieżąco, o cenach także choć już wiemy po wstępnych kalkulacjach że komplet wszystkich kabli będzie tańszy niż jedna sieciówka która grała wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tam bylem miod i w.....jednym slowem szacun za odwage i pokazanie Regi szerokiemu gronu (w tym niedowiarkow).

 

Gralo nadspodziewanie dobrze a co niektorzy byli nawet zszokowani tym co slysza z tak malenkich kolumn w tak duzym pomieszczeniu.

 

W porownaniu z kosmicznie droga konkurencja byly poza jej zasiegiem:)

 

robix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, Rega zagrała świetnie!

Dla mnie to jest "mały" bohater tej wystawy. W typowym pomieszczeniu w bloku a co za tym idzie przy niskim poziomie głośności ten zestaw zagra pięknie nie okazując swoich słabości.

Być może niektórym otworzyło to uszy, że w miarę tanie zestawy też potrafią pięknie zagrać.

 

Arksup, gratuluję odwagi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

dzięki chłopaki bardzo nas to cieszy że ogólnie się podobało, dostajemy sporo maili z gratulacjami i prośbą o prywatne odsłuchy.

Wiadomo można by było jeszcze lepiej np. kompletnie wtopiliśmy z akustyką i brakiem ustrojów ale tu nas uratował Pan Zygmunt ze strojeniem i kablami.

na na pewno za ok będzie jeszcze lepiej postaramy się o to bardzo :)

 

pozdrawiam

Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

No przyznam, że Regi wcześniej nie słuchałem i zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zestaw doprawdy grał bardzo dobrze. Dopiero przechodząc po raz drugi wciągnięty dźwiękami z korytarza zwróciłem uwagę, że sa tam tabliczki z cenami. Wtedy dopiero doznałem prawdziwego szoku. Myślę, że z trochę większymi przetwornikami zagrałoby to deklasująco dla większości wystawców.

Szkoda, że tak mało firm zaprezentowało sprzęt adekwatny do wielkości pomieszczeń hotelowych i zasobności portfeli większości zwiedzających. Gro wystawców prezentując największe i najdroższe skutecznie odstraszalo od marki zamiast zachęcić.

 

Jeszcze raz gratuluję udanej prezentacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralo bardzo fajnie i zastanawiam sie czy nie kupic sobie tych kolumienek do drugiego systemu..

 

Rozumiem, ze na tym dodatkowym pokazie beda R3 z wystawy i najnowsze RS3? Bo to jednak troche inne kolumny. RS3 sa odbrobine wyzsze niz R3, maja nozki a nie cokol i co najwazniejsze maja zmodyfikowany [czyli podobno ulepszony] tweeter. Dzwiek moze byc lepszy niz na AS..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Na dodatkowym pokazie zagrają nowe RS3 gdyż cały system sprzedał się jeszcze podczas trwania targów, lecz RS3 to ten sam model co grał na Audio Show jest to najnowsza konstrukcja REGI jeśli chodzi o RS3 mamy do nich kolce których nie montowaliśmy na pokazie gdyż w tamtejszych warunkach odsłuchowych nie sprawdziły się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co odkryłem ten wątek ! ;)

* * *

Można się pogubić..., to w końcu p. Zbigniew robi te kable czy p. Zygmunt ? ;)

 

Poza tym z własnej, nieprzymuszonej woli dołączam do fanów REGI :)

 

Tyko na podstawie króciutkiego odsłuchu na AS'09: RE-WEL-KA !

Poza tym klocki mają ciekawy, IMO fajny design. Całość jest dopracowana i przemyślana wzorniczo.

Stolik też mi się b. spodobał. Zresztą chyba wszystko co tylko było w pokoju: skromnie ale b. elegancko.

* * *

Zestawu REGI słuchałem po raz 1.

I tylko zastanawia mnie, czemu żaden z polskich dystrybutorów, nie chciał się do tej pory zająć jej dystrybuowaniem ? Maja przesyt ofert ? Chronią co już mają w dystrybucji przed mocną konkurencją (NAD, Creek, Micromega, CA)?

REGA taka groźna ?

Za tania, by zrobić na niej interes, czy "awaryjna" przeszłość się ciągnie (cedeki) ? (Coś takiego przerabiał chyba Polpak z AMC.)

* * *

W każdym razie trzymam kciuki za sukces REGI na polskim rynku.

Chętnie wpadnę kiedy na odsłuch zestawu do Wa-wy (najchętniej w weekend).

 

Pozdrawiam czytających ten wątek i gratuluję dystrybutorowi udanego pokazu hajfajowych możliwości zestawu REGI na tegorocznym AS'09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.