Skocz do zawartości
IGNORED

Michael Jackson - stan krytyczny


kezlok

Rekomendowane odpowiedzi

onet zdurniał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Aleksander Kwaśniewski wspomina Jacksona:

www.youtube.com/watch?v=gyc73OYEayk

`To był król`.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U2 wspominają Jacksona:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy `tribute` dla Jacksona.

The Game feat. Chris Brown, Diddy, Boyz II Men, Polow Da Don, Mario Winans

"Better On The Other Side"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-16534-100000822 1246817495_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się ukazało chyba na drugi dzień, poziom adekwatny do tempa ;) Jest chyba jeszcze jeden tego typu kawałek, a czeka nas pewnie wysyp. No i ciekawe kiedy odbędzie się koncert typu tribute i kto wystąpi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś nagrywał ceremonię pożegnalną Michaela, będzie transmisją m.in na TVN24 od 18:50. Ja niestety nie zobaczę, bo pracuję do 20:45 :/ Gdyby ktoś nagrywał, to bardzo byłbym wdzięczny za udostępnienie w najbliższych dniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mozartini

Sophisticated...

2pac jak umarł stał się płodny artystycznie jak królik; chyba 2x tyle płyt wydał zza grobu. Ponoć ostatni singiel powstał na bazie dyktafonowego nagrania rapera deliberującego, co zamówić na kolację, dołożono bity, sampel z refrenem piosenki z lat 70tych i nowy hit :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmarli Czesław Niemen i Marek Grechuta ,też artyście wielkiego formatu ,acz nie wylansowani przez MTV i światowe media to nie przypominam sobie takich "szopek" z pogrzebem w naszym ukochanym kraju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papageno

Znów dyskusja się ożywi...

OK Ograniczmy MJ wyłącznie do płyt. Bum, brzdęk - masz tu POP na poziomie stratosferycznym. I Hirek Wrona (Hirek, z Mrozem to żes przesadził :P) Ci to powie i Wojciech Mann i Marek Niedźwiedzki i Marek Sierocki. Panowie trochę już w zyciu przesłuchali i znają się na swoim fachu. Roxette to tez pop, Abba to pop - ale słowa układają się tu w ciekawe historie, dźwięki tak jakoś poukładane, że i harmonie sa i mostki na swoim miejscu et. etc.

MAsz tez inny pop - kawałki, gdzie pod dudniący podkład zapętla się 2, 3 słowa wysamplowane z jakiegoś zapomnianego hitu (np. Valerieeeeeeeeeee call on meeeeeeeee; Dream on black giiiiiiiirl) w klipie obowiązkowe wydekoltowane, opalone blond piękności i publiczność masowa łyka to jak foka sledzia. Albo masz też blondie inteligentniejszą (jak podaje sama zainteresowana i prasa niskiego lotu) od Napoleona, która wyśpiewuje dyrdymały, przy których teksty zespołu punkowego, który współtworzyłem w wieku lat 14 mają moc wersów Marka grechutowskich. Chodzi li tylko o to, zeby odróżnić dobry szajs od parszywego szajsu jak mawiają bohaterowie Pulp Fiction. Zawsze pozostaje John Cage i 4`44``.

A zarzynanie Dwójki...no, cóż bez tej stacji niczego nie będzie :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>tadeo

Po śmierci Czesława nagle wszyscy jak jeden mąż poczęli wychwalac i przyznawac się (nawet Kukiz), a o drobnym fakcie, że jego nagrań z płyty `Spodchmurykapelusza` nikt nie chciał emitować - rzadko wspominano. Jakiś tam cyrk był, jaka gospodarka - takie show.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość papageno

(Konto usunięte)

kezlok

Po co mam odróżniać dobry szajs od parszywego szajsu. Na cholerę mi ta umiejętność? Gówno pozostanie tylko gównem. No chyba,że gówno niektórych pachnie Tobie ambrozją? W takim razie, pardon, pardon. Wszystko można objaśnić - jak nie Biblią, to Talmudem. Ino po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papageno

Nie posądzaj współforumowiczów o koprofilię i to w porze późnokolacyjnej. Nie jestem uczonym w Piśmie i Biblią się nie podpieram. Zgodnie z przedstawionym tonem rozumowania, takim Twoim buntem dla buntu o rzężącej poezji Dylana (sorry Bob, ale słyszałem Cię na koncercie i meczysz ;)) można orzec "on coś pier**li", Jaggera określic "wyjcem", Davisa "dmuchaczem" a Zappę "gadułą". Orzekasz autorytatywnie, że coś jest gównem, ale nie dowodzisz ni nie uzasadniasz. Przypomina mi się facet z koncertu Anderszewskiego, który siedział jak trusia, a jakże - klaskał o bisy a potem zaczął wieczorny festiwal narzekania na dorobek PA. Że to, że tamto, przereklamowany...ale!!! zapytany po co przypełznął na recital stwierdził, że chce być pewien słuszności swych uwag.

Jak słucha się parszywego szajsu to zatruwasz sobie mózg i tracisz jasność spojrzenia. Może polecę Ci lekturę jakiegoś milenijnego wydania Rolling Stone`a z `przewodnikami` po muzyce wartej słuchania?

A co do kultury wysokiej - może lepiej poprzestać na określeniu `muzyka klasyczna, literatura` itd. ileż kultura wysoka miałaby miec wzrostu? A czy kultura miałka to ta zemlona w młynie?

Sturgeonowi wymsknęło się kiedyś, że 90% wszystkiego jest gówno warte. Kto do tej szufladki? Mozart się wygrzebie, ale Haydn tonie w guanie? Zastanów się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem na końcówkę ceremonii, łezka się zakręciła. Michael, spoczywaj w pokoju. [*] Teraz niech już żyje tylko Twoja muzyka i legenda.

 

 

@ papageno

 

W takim razie jak nie chcesz słuchać głupoty to zamknij się w swoim pokoiku i dalej onanizuj się w swoim ołtarzyku z operą, klasyką itd. jednak proszę Cię nie pleć więcej takich głupot. To tak by przypomnieć Ci, co to znaczy cięta riposta. Poza tym jeśli jesteś taki "HIGH" to po co trolujesz, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Jak się cieszę że nie mam takich klapek muzycznych jak Ty i jak wiele "HIGH" mogę wyciągnąć z różnorodnych pejzaży muzycznych.

 

Koniec Offtopa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obama: Był jednym z najlepszych

 

- Chyba nikt nie ma wątpliwości, że był jednym z najlepszych artystów scenicznych naszego pokolenia, może nawet wszystkich pokoleń. Tak, jak Elvis Presley, jak Frank Sinatra, jak Beatlesi, Michael Jackson stał się częścią naszej kultury - mówił dziś w rozmowie z CNN prezydent USA, przebywający w Moskwie. - Jego niezwykły talent i jego muzyka szły w parze z trudnościami w życiu osobistym. Nie możemy tego ignorować. Ale ważnym jest, byśmy podkreślali, co było w nim najlepsze - dodał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You have to show them that you're really not scared

You're playin' with your life, this ain't no truth or dare

They'll kick you, then they beat you,

Then they'll tell you it's fair

So beat it, but you wanna be bad

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papageno, 7 Lip 2009, 19:12

 

>kezlok

>Ja Ciebie nie rozumiem. W sąsiednim wątku ubolewasz nad upadkiem wyższej kultury, a tu jesteś

>trybunem popu, tego opium dla ludu.

 

Gdyby cały współczesny pop reprezentował ten poziom co muzyka Jacksona trudno byłoby nazwać ją "papką dla ludu". Aranżacje, realizacje, teksty, energia w tych utworach są nieosiągalne dla większości muzyków, nawet tych reprezentujących "ambitnego" rocka.

Któż ma taką władzę, aby orzekać co jest kulturą wysoką? Gdzie jest granica? Gdzie jest jakaś definicja? Chyba, że stosujesz anachroniczne definicje o "kulturze elitarnej", a to już wyjaśnia wszystko. Podkreślanie swej wyższości, głoszenie elitaryzmu bynajmniej kulturalne nie jest...

 

W każdym gatunku muzycznym można znaleźć papkę/tło dla mas, nawet w tych uwielbianych przez ciebie. Gdzie jest powiedziane, że tzw muzyka popularna nie może być na artystycznych wyżynach? Otóż może, z tym że z góry przeznaczona jest dla mas.

 

Dla wyciągnięcia wniosków sugeruję krótki przegląd sceny pop zanim pojawił się MJ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>papageno, 5 Lip 2009, 15:24

>Mydełko Fa wielu się podoba, ale czy jest dobre? No, nie wiem.

 

A ja wiem.

Muzyka dobra to ta, która nie ulega zapomnieniu.

Jeżeli wszyscy znacie i wspominacie mydełko Fa to wniosek jest oczywisty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>DawidM, 7 Lip 2009, 22:18

>Zdążyłem na końcówkę ceremonii, łezka się zakręciła.

 

Popłakałeś sobie. Mam nadzieję Ci ulżyło.

 

>Michael, spoczywaj w pokoju. [*] Teraz niech już żyje tylko Twoja muzyka i legenda.

 

To jest istotne stwierdzenie. Zabaczymy jak długo ta legęda pożyje.

 

>@ papageno

>

>W takim razie jak nie chcesz słuchać głupoty to zamknij się w swoim pokoiku i dalej onanizuj się w

>swoim ołtarzyku z operą, klasyką itd. jednak proszę Cię nie pleć więcej takich głupot. To tak by

>przypomnieć Ci, co to znaczy cięta riposta.

 

W mało wyszukany sposób czepiasz się człowieka który ma odmienne zdanie i to nazywasz ciętą ripostą? ;)

 

Osobiście bardzo szanuję papageno, nie tylko dlatego że się z nim w pełni zgadzam, ale dlatego że ma odwagę i otwarcie o tym mówi. Żaden z nas nie ma na celu poniżania MJ. Bronimy się jedynie przed stwierdzeniem że MJ to drugi Jezus Chystus w muzyce, a czytając Wasze wypowiedzi można do takiego wniosku dojść.

 

Stwierdzenia Obamy "był jednym z najlepszych artystów scenicznych... może nawet wszystkich pokoleń" nawet nie komentuję. ;)

 

>Poza tym jeśli jesteś taki "HIGH" to po co trolujesz, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

 

Jeśli już ktoś w tym wątku troluje to na pewno nie papageno. Powtarzanie w kółko że MJ to chodząca rewelacja i rewolucja w jednym jest w moim pojęciu całkowitym nieporozumienie.

 

>Jak się cieszę że nie mam takich klapek muzycznych jak Ty

 

Masz większe niż Ci się wydaje. MJ przysłonił Ci świat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>kezlok

>Prezydent Aleksander Kwaśniewski wspomina Jacksona:

>www.youtube.com/watch?v=gyc73OYEayk

>`To był król`.

 

Z powyższego wnoszę że Kwaśniewski to dla Ciebie jeden z nie kwestionowanych autorytetów? ;)

 

Ufundujcie MJ pomnik w W-wie. Znikam z tego wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mrok

Piszemy `niekwestionowanych`...Polecam lekturę Miodka ;) Zresztą, jak tam sobie chcesz.

Co do osoby prezydenta A. Kwaśniewskiego - tak, bardzo go poważam jako polityka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Mrok

 

Widzę że źle przeczytałeś mojego posta, uważam tylko że MJ to największy artysta w muzyce POP(i już takiego nie będzie przez wiele lat), a nie że jak niektórzy próbują go porównać do Bóg wie kogo.

 

Jakbyś poczytał "o mnie" to wiesz jakiej muzyki słucham, jaka sprawa mi największą frajdę na chwilę obecną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także ciekawe czy powrócisz do tego tematu, bo chyba Ci będzie głupio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.