Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  122 członków

Baltlab Klub
IGNORED

klub Baltlaba


broy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, quatross napisał:

A jakie typy masz?

Tutaj się liczy cały tor audio, kolego 😄

Ten wzmak jest przeźroczysty! 🤨

Wiadomo, ze cały tor sie liczy, zjadłem "zęby" przez lata na audio 😉 miałem wzloty i upadki, jezeli chodzi o Cd to jest Naim Cd5i2, i stare dobre poczciwe jeszcze Sony SS G1 mk3 głośniki , własnie dlatego zobacze co i jak posłucham troche i podjade zapewne z Baltlabem pierw do kolegów z AS a pozniej do salonu byc moze jakiegos lub moze jakies okazje uzywki , nie jestem tez jakims zagorzałym audiofilem. Myśle, ze do 5tys bede szukał

A wpis o mnie nie ma co patrzec nie aktuaslne z 10 lat :)

Znaczy wzmacniacz Naima poszedł do ludzi daaawno temu i mam nadzieje, ze jesze dobrze koledze tu z forum gra 😉

Edytowane przez arcam-a32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Od wczoraj w moim wzmacniaczu coś buczy. Podejrzewam, że transformator. Nie słychać tego dźwięku w głośnikach tylko wydobywa się spod obudowy. Zastanawiam się nad wysłaniem wzmacniacza na serwis do producenta. Czy korzystaliście może z takiej usługi bezpośrednio w Baltlabie? Jeśli tak, to napiszcie o swoich doświadczeniach. Do Gdańska mam daleko, bo dla mnie to drugi koniec Polski. Więc wysyłka kurierem wchodzi w grę. 

Edytowane przez aiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, aiki napisał:

wysyłka kurierem

Skontaktuj się z producentem i ustal jak go dostarczyć (kurier,inne formy transportu) celem przeglądu i ew. naprawy.

Samo buczenie nie do końca musi być krytyczną usterką.Ale o tym niech zadecydują fachowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, baltfan napisał:

Skontaktuj się z producentem i ustal jak go dostarczyć (kurier,inne formy transportu) celem przeglądu i ew. naprawy.

 

Tak też zrobię. 

 

Godzinę temu, baltfan napisał:

Samo buczenie nie do końca musi być krytyczną usterką.Ale o tym niech zadecydują fachowcy.

Jasna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak by zakończyć wątek mojego wzmacniacza napiszę, że wzmacniacz wysłałem do Pana Konstruktora. Wzmacniacz został przetestowany przez prawie dwa tygodnie i okazało się, że wzmacniacz jest w pełni sprawny i opisywana przeze mnie usterka nie występuje. Przy okazji chciałbym Serdecznie podziękować Panu Kozłowskiemu za super obsługę. Jest mi niezmiernie miło i bardzo się cieszę, że w takich czasach można spotkać się z ludzkim podejściem do klienta, znaleźć czas na rozmowę i jeszcze wykonać wszystko za free! Serdecznie Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Daj znać jak brzmi Endo 2 kiedy nabędziesz 😉 ..a z nieciekawych wieści to firma Baltlab zawiesiła do ..nie wiadomo kiedy swoją działalnośc ..przyczyną jest brak części do budowy piecyków ..wojna na Ukrainie i przerwy w dostawach elektroniki są tego powodem ..Tyle się dowiedziałem od P.Kozłowskiego . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
17 minut temu, quatross napisał:

Czy to prawda że gra jasno?

Gra neutralnie. Ale jest jaśniejszy w odbiorze niż Epoca III (moja była Epoca była jakby trochę wycofana na górze). Właśnie przez to, że nie ma podbicia w niskich częstotliwościach sprawia wrażenie jasnego. Ale nie jest to "jasność" męcząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
18 godzin temu, kotek1976 napisał:

Ostatnia oficjalna cena to

Tak dzisiaj patrzyłem w sieci,to Endo 2 kosztował 12 999 zł .

Ale można zamówić za 11 tyś. zł 🙂

18 godzin temu, kotek1976 napisał:

Efekt zamrożenia produkcji?

Nie sądzę . Patrząc na Epoca 2 i 3 mają normalne ceny na rynku wtórnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
1 minutę temu, Mikael3 napisał:

Tajemnica ? 

Podejrzewam ,że producent nie zrobił pomiarów i tyle :)

Wzmacniacz Epoca 3 posiada dwa trafa 350 VA każdy plus mały transformatorek pomocniczy.

 

Gdybym miał czym,to bym pomierzył pobór w spoczynku i przy obciążeniu.Popytam znajomych,może ktoś ma taki prosty miernik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.