Jump to content
IGNORED

AVI Laboratory Series CD Player

Kazik II

Recommended Posts

Czy ktoś z forum zetknął się z tym odtwarzaczem. Prosiłbym o wrażenia.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

odtwarzacz AVI Lab miałem na odsłuchach u siebie w systemie...szuflada napierdzielała jak oszalała, za każdym razem myślełem, że wyskoczy, albo przy zamykaniu wbije się za mocno w obudowę - do tego skrzypiała jak drzwi od starej szafy...to jeszcze da się przeżyć (bo ponoć 'normalne' w tym modelu), ale dźwięk to cyfrowe granie 'bez jaj'...dość odchudzone i raczej ze słabą stereofonią...zero finezji...mało to konkretne co mówię, ale generalnie moja opinia: nie polecam...mogłem go mieć za 2,7k - nie zdecydowałem się...

nie wiem czy Denon (i ew. który gra tak samo)...w każdym razie AVI za 500 złociszy byłby do rozważenia...nowy AVI w naszym pięknym kraju kosztował jakieś śmieszne pieniądze kompletnie niewspółmierne do jakości dźwięku i wykonania (nie wiem, czy nie z 8k)...ale takich przypadków jest więcej i to już temat na inny wątek...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.