Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  216 członków

Xindak Klub
IGNORED

Xindak Club


Jakew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moda na takie produkty jak xindak i inne chińczyki dopiero się zacznie, xindak to nie nadmuchana bańka jak hegel który wyskakiwał już prawie z lodówki, ten produkt broni się wysoką jakością wykonania i elementów oraz rewelacyjnym dźwiękiem

Popieram jako elektronik i od lat dłubacz DIY :)

Wystarczy spojrzeć do środka .

Kto tak robi bez względu na cenę ?

Szkoda tylko że w tym DAC20 raz że dali te nędzne żółte polipropyleny o których już pisałem to przekombinowali z wyjściem . Niepotrzebne było to lampowe .

Mogli się skupić na samych opampach .

Dzisiaj miałem okazję posłuchać tego z fotki przed wymianą i po wymianie . Tu nawet nie ma czego porównywać :)

Co ciekawe i dziwne . Poprzedni miał po 20uF a ten po 15uF ale te same modele .

 

Lampa natmiast pewien 'urok' i coz nie ma co dyskutowac :) sam przesiadlem sie na taniego MC-10L i nie moglem sie oodlepic :)

Znam dobrze 10tkę i porównywałem z MC-100B - mocniejszy i znacznie lepszy

Znowu A600P jest od 100tki jeszcze duuużo lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk coraz częściej są używki Calyxa więc poluj :-) Rozsądna cena za używkę to 4000zł i za tyle już chyba kiedyś widziałem.

 

Kto wie, być może kiedyś się skuszę na używkę Daca Calyxa, nie wiem tylko jak to u mnie wyjdzie z moim Xindakiem A600e, którego wybrałem właściwie z premedytacją, mając na uwadze A600P w tej samej cenie. Mianowicie chodziło mi o nieco więcej uroku i czaru na średnicy i lekko złagodzoną górę. Teraz jest cudnie, tym bardziej po wymianie kolumn na Harpia Marcus, ale przecież zawsze można nieco lepiej, w kierunku przejrzystości, czy większej rozdzielczości,ale w wyważonych ilościach.

 

Myślę, że Patrykowi nie chodzi o pójście w tą stronę, którą sugerujesz mu Iceman007, tylko w kierunku możliwości ingerencji w barwę dźwięku, czyli albo faktycznie poprzez możliwość wymiany lamp, albo zakup wzmaka z możliwością regulacji barwy...

Edytowane przez profundis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram jako elektronik i od lat dłubacz DIY :)

Wystarczy spojrzeć do środka .

Kto tak robi bez względu na cenę ?

Szkoda tylko że w tym DAC20 raz że dali te nędzne żółte polipropyleny o których już pisałem to przekombinowali z wyjściem . Niepotrzebne było to lampowe .

Mogli się skupić na samych opampach .

Dzisiaj miałem okazję posłuchać tego z fotki przed wymianą i po wymianie . Tu nawet nie ma czego porównywać :)

Co ciekawe i dziwne . Poprzedni miał po 20uF a ten po 15uF ale te same modele .

 

 

Znam dobrze 10tkę i porównywałem z MC-100B - mocniejszy i znacznie lepszy

Znowu A600P jest od 100tki jeszcze duuużo lepszy

nie masz wrażenia ,że oststnio czerwone jantzeny trochę obniżyły swoje walory soniczne?Jak brałem do zwrotnicy parę miesięcy temu to mnie sprzedawca uprzedził ,że się "zepsuły" czy masz takie doświadzczanie z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba czegoś mocniejszego z rodziny Xindak-a w cenie porównywalnej do PA-M lub inna marka ale taka która gra tak jak produkty w/w np. do kolumn 88dB na ciężkich Scan Speak-ach Illuminator :)

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz wrażenia ,że oststnio czerwone jantzeny trochę obniżyły swoje walory soniczne?Jak brałem do zwrotnicy parę miesięcy temu to mnie sprzedawca uprzedził ,że się "zepsuły" czy masz takie doświadzczanie z nimi?

Nie wiem gdzie kupujesz . Ja mam sprawdzonego sprzedawcę od lat i nie mam takich problemów a słyszałem że gdzie indziej trafiały się Mundorfy z odpadającymi nóżkami .

 

Potrzeba czegoś mocniejszego z rodziny Xindak-a w cenie porównywalnej do PA-M lub inna marka ale taka która gra tak jak produkty w/w np. do kolumn 88dB na ciężkich Scan Speak-ach Illuminator :)

Zapomnij :)

Albo kupisz używaną końcówkę Ushera , Krella czy podobną ale to i tak wyraźnie drożej albo dołóż drugie tyle do A600P , Calyxa CTI czy Stello Ai500 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc wyjściowa 2 x 80 W (8Ω,Czysta klasa A)

Czułość wejściowa 1.25 V

Pasmo przenoszenia 10Hz-200kHz (+/- 1dB)

Wejścia 1 x RCA, 1 x XLR

Stosunek Sygnał/Szum >100dB

Zniekształcenia <0.015%(1kHz, 30 W, 8Ω )

Konstrukcja wzmacniacza dual mono

Waga 63 kg

Wymiary (Wys x Szer x Gł) 450mm x 247mm x 620mm

 

A600P i znowu brak danych przy 4ohm!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A600P i znowu brak danych przy 4ohm!!!

A czego się spodziewasz przy trafie 1300W , 6 parach ogromnych Sankenów na kanał i 350 000uF filtracji ?

Nie ma możliwości żeby miał mniej niż te 160W / 4 omy a i podwojenie tej mocy przy 2 omach z takim sprzętem na pokładzie nie powinno być jakimkolwiek zaskoczeniem .

Zresztą jest test A600E a A600P ma jeszcze po 4 tranzystory w kanale więcej .

Mi nie udało się go doprowadzić do zadyszki :)

Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba czegoś mocniejszego z rodziny Xindak-a w cenie porównywalnej do PA-M lub inna marka ale taka która gra tak jak produkty w/w np. do kolumn 88dB na ciężkich Scan Speak-ach Illuminator :)

Patryk-1980 dwa typy do rozwazenia: Jungson JA-88D 2009 lub Cayin 265Ai.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usher 1.5 jest ciekawą opcją bo można go naprawdę tanio kupić obecnie. To bardzo dobra propozycja jako coś mocniejszego po PA-M (nie lepszego bezwzględnie niestety) i podobnego brzmieniowo bez ograniczeń w doborze kolumn.

Plinius ciężko coś w miarę młodego kupić. Krell tak samo same starocie nie wiadomo nigdy co dana sztuka warta. Dobre zaczynają się od kilkunastu tysięcy zazwyczaj. Sam chciałbym kiedyś EVO402 albo właśnie Pliniusa. To są obecnie moje typy na przyszłość przy czym wątpię aby były dużo lepsze niż A600P bo ten wzacniacz wyznacza już naprawdę wysoki poziom. Krell pobije pewnie na basie A600P ale góra z tej końcówki jest moim zdaniem wybitna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem,bo raczej widze w twoich wypowiedziach tylko pozytywy a jednak na giełdzie jest oferta integry z mailem jak Twój podpis na forum...

 

http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/42/144490.php

wszystko fajnie ale kwota jakaś z kosmosu, w sklepie są nówki po 4599zł, ale z tego można sporo utargować, no ale może wygrzanie podnosi kwotę Edytowane przez krzysiekol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz nie raz madrzy i naprawde życzliwi, dobrze podpowiadaja by coś kupujac kierowac się własnymi uszami i odsłuchem. Czesto rózne posty i opinie na forach nie sa szczere a ich logika jakas pokretna, za czym kryja sie jakieś pieniadze lub chec sprzedazy czegoś w super cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale kwota jakaś z kosmosu, w sklepie są nówki po 4599zł, ale z tego można sporo utargować, no ale może wygrzanie podnosi kwotę

 

Nie widzę takich cen jak podajesz, a jeśli gdzieś takowe są to zapewne już z rabatem :)

No ale Ty nie jesteś zainteresowany.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz nie raz madrzy i naprawde życzliwi, dobrze podpowiadaja by coś kupujac kierowac się własnymi uszami i odsłuchem. Czesto rózne posty i opinie na forach nie sa szczere a ich logika jakas pokretna, za czym kryja sie jakieś pieniadze lub chec sprzedazy czegoś w super cenie.

 

dokładnie dlatego zawsze przed zakupem trzeba odsłuchać i zweryfikować/wypożyczyć/porównać jak zagra w domu :) wtedy nie ma podstaw do pretensji :)

 

 

 

noo piękna cena :) zamówiłeś już? to już z rabatem? gratuluje, napisz proszę jak u Ciebie gra lub zagra jak będzie :)

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś woli za metkę dać 20 koła zamiast 5 to jego sprawa Polska to akurat biedny kraj i tu ta chińszczyzna ma szansę rozpropagować się najszybciej. Jak widać kupują chętnie, do polpaku idzie dostawa 20 szt, ma być za 2 tyg a wszystko sprzedane już 2 tyg temu. Cały czas myślę czy xindak czy mingda oba rewelacja.

Jeden z 20 ma trafić do mnie - oczywiście zdam relację :) Ciekaw jestem co pokaże w zestawie z Amstafami w wersji na Mundorfach i DACiem Stelmacha :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1siedem

 

Superowo, to już doczekać się nie możesz zapewne, za 2 tygodnie będzie :)

Pamiętam jak ja czekałem od września do lutego to była męka, ale było warto.

Ps. Jeśli dobrze kojarzę to producent chyba właśnie Hapia Acoustics bardzo dobrze się wypowiada o połączeniu w/w kolumn z PA-M Interga.

Czekamy w takim razie na Twoje spostrzeżenia.

pzdr.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, z jednej strony żałuję, że nie znalazłeś spokoju ducha i nie pozostaniesz z PA-M na dłużej, z drugiej strony cieszę się, że dzięki Twoim poszukiwaniom idealnego dźwięku wiele osób, włączając moją skromną osobę, może cieszyć uszy tym co wylewa się tego wzmacniacza. Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że jak zwykle podzielisz się z nami swoimi jakże cennymi spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze Patryk wroci do PA-M a moze sie rozmysli ? Spokojnie - moze jeszcze byc roznie - z tego co pisal to powodowany jest dopasowaniem do glosnikow 88dB wiec moze jeszcze byc roznie :)

 

Tak czy siak jak nie wyboerze - wazne, zeby byl zadowolony i podzielil sie wrazeniami :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.