Jump to content
IGNORED

Supra LoRad 2,5 OPINIE!

maszmol

Recommended Posts

• Redaktorzy

Również popełniłem DIY na bazie ww przewodu i bardzo sobie chwalę. Na próbę zastąpiła Audionovą Starpower Mk III w DACu i jakoś nie widzę potrzeby powrotu do poprzedniego kabla.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Wyczytałem opinię na Holenderskim forum gdzie porównywali Suprę "niebieską" i inne kable w takim systemie: Marantz SACD SA11S2, - Audio Research LS25 mk2, - Jeff Rowland Model 8,

Monster Cable Interlinks, Cobra silverline 6mm LS Kabel,

I nie usłyszeli różnicy między nią a kabelkiem komputerowym, Siltech według nich zepsuł dźwięk, jedynie Furutech coś dawał ale był najdroższy.Ciekawe...

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

probowalem sieciowke LoRad (low radiation) ale zupelnie mnie nie przekonala. Lepiej spisywala sie sieciowka firmy Atlas i ja kupilem. Nieco drozsza ale wyraznie lepsza. Z supry tak naprawde dobre sa tylko kable glosnikowe, szczegolnie sword. Interkonekty czy sieciowki to tylko dodatek do oferty, dosc przecietny.

Z sieciowkami trzeba uwazac - zywkle rozladowanie ladunkow elektorostatycznych np. przez odwrotne wlozenie wtyczki do gniazdka moze nagle zdecydowanie poprawic dzwiek i nie bedzie to zasluga wpiecia nowej sieciowki.

pzdrw

soso

Ja mam konfekcjonowaną Suprę - nie jest to kabel dla każdego, np. zasilenie Suprą zarówno CD jak i wzmacniacza powodowało przesadne rozjaśnienie i osuszenie brzmienia. Natomiast przewaga nad komputerowym kabelkiem jest ewidentna - w zakresie kontroli dźwięku, jego detaliczności i artykulacji. U mnie zasila on CD a wzmak jest zasilany przez dość ciemno i zwaliście brzmiący kabel Artecha - końcowy efekt jest zrównoważony i więcej niż zadowalający.

Yul, 26 Lut 2010, 07:46

>Miałem kiedyś tę Suprę sieciową. Sprzedałem bo mi muliła, zamazywała i spowalniała granie.

Chciałem dokładnie to samo napisać:)

Dodam jeszcze, że po odsłuchach na tych kablach (miałem ich chyba 4 sztuki) szybko wróciłem do kabli ze sklepu RTV...

To moja Supra MD-08 SP + LORAD-2.5 10A EXCLUSIVE kupiona jedynie do zabezpieczenia systemu, sprawdza sie idealnie :)

Hidden Content

Hidden Content

• 2 years later...

Tanio zakonfekcjonowaną Suprę ze szpuli jeśliby ktoś szukał mają tu:

Hidden Content

Za odcinek 1,5 m z solidnymi wtykami niemieckimi Mennekes cena - 120 zł.

Kable z e-shopu wyglądają lepiej niż te :

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) no i są znacznie tańsze...

Nie chcę by wyglądało to jak reklama, ale po prostu chwalę sklepy, które nie zdzierają skóry z klienta.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.