Jump to content
IGNORED

MISSION M33i/M34i/M64i - KEF CRESTA 30 - B&W601 S3


ideahd

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów/maniaków/melomanó w/audiofilów - Mam mały problem. Otóż potrzebuje zmienić głośniki i kompletnie nie wiem na jakie, a czasu na odsłuch nowych głośników też nie mam ;/ Czy mógłby mi ktoś doradzić które z w/w głośników nadawały by się do pomieszczenia o wielkości 20m2, w którym kompletnie nie ma nic tylko kanapa. Posiadam wzmaka Pionera SA9100 ido niego chciałbym podpiąć stereo - MISSION M33i 1000ZŁ nowe M34i 1350ZŁ nowe M64i 1500ZŁ nowe - KEF CRESTA 30 800ZŁ używane - B&W S3 1000zł używane. Które waszym zdaniem powinienem wybrać do takiego pomieszczenie pod wzmaka pioniera. Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

ORLIN burzysz mi cała koncepcje mojego pytania, nie takiej odpowiedzi sie spodziewałem, a ty mi tu wyjerzdzasz z tekstem "nie krzycz" !? co to w ogołe ma znaczyc. za SPAM dziekuje, nie przyjmuje. Jezeli chcesz cos dodac to nie w tym temacie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kolego trochę pokory świeżo na forum i już pyskujesz, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi na zadane pytania wiń tylko siebie za pyskowanie i patrz ten spam a także radze przypomnieć sobie powiedzenie "pokorne ciele dwie matki ssie". Zastosować się do norm (duże litery = krzyk). Oprócz netetykiety itp nieprzyjemnie się to czyta (ciężko) podobnie jak duże litery z szeryfami (ABC-dobrej prezentacji). Fajnie że masz pionka a reszta toru co oczekujesz od kolumn itp mp3 czy normalne formaty bezstratne????

 

PS na twoje pretensjonalne pytanie "No i co?" będzie prawdopodobnie odp. "nic" ewentualnie to słowo na "g" ale kultura nie pozwala. (zachowuj się)

Link to comment
Share on other sites

WoW Panowie, chyba sobie nie zdawałem z tego sprawy ze DUZE litery to jest krzyk. Przepraszam wszystkich. Jestem nowy na forum i dopiero sie ucze reguł/zasad. Mam nadzjeje że wszyscy to zrozumieja. Dzieki za odpowiedzi i szybkie wyjsnienie sprawy z krzykiem. Pozdrawiam. Sorry jeszcze raz

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich forumowiczów/maniaków/melomanów/audiofilów – Mam mały problem. Otóż potrzebuje zmienić głośniki i kompletnie nie wiem na jakie, a czasu na odsłuch nowych głośników też nie mam ;/ Czy mógłby mi ktoś doradzić które z w/w głośników nadawały by się do pomieszczenia o wielkości 20m2, w którym kompletnie nie ma nic tylko kanapa. Posiadam wzmaka Pionera SA9100 ido niego chciałbym podpiąć stereo - MISSION M33i 1000ZŁ nowe M34i 1350ZŁ nowe M64i 1500ZŁ nowe - KEF CRESTA 30 800ZŁ używane – B&W S3 1000zł używane. Które waszym zdaniem powinienem wybrać do takiego pomieszczenie pod wzmaka pioniera. Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Sittek

 

koszt jaki moge przeznaczyc na kolumny to max 2000 zł jak narazie dysponuje tylko takim budzetem. Jezeli nie zdecyduje sie nic kupic w krotkim czasie, to około czerwca moj budzet na kolumny podniesie sie do 3000-3500zł. Pokój jak narazie jest pusty, pewnie z czasem cos w nim postawie jakies szafiki etc. Masz jakis pomysł na lepsze kolumny pod tego wzmaka ?

Link to comment
Share on other sites

Załaczam zdjecia mojego wzmaka jakby ktos nie wiedział pod jak wzmacniacz szukam kolumn.

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.