Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel sieciowy do wzmacniacza


cowboy

Rekomendowane odpowiedzi

Rambok2

Mam do cię jedno bardzo ważne pytanie...tylko skup się rambuńciu,bo możesz nie zrozumieć!

Byka to h.j boli jak krówka się cieli,czy nie?

Portfel(nawet jak gruby)należy do ciebie czy Kowalskiego?Wiesz który?Ten z którego wydawane som pieniądze na kabelki i nie ważne czy som cienkie czy som grube.Bo to Kowalskiego sprawa...byczku.

Jeżeli Kowalski słyszy więcej,to też jego sprawa.Szczęście przecież też jego,no że słyszy więcej od ciebie.Myślenie mówiom,że przynosi rozwój...słyszałeś od mamusi może?

 

ps.

Tutaj z mulsem trzeba się zgodzić...kabaret na całego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modrzew47

 

Cały czas to klepie i ty dopiero teraz to zaczynasz rozumieć, jeśli kogoś stać i chce to sobie może kupować kable sieciowe za 100tyś, nie widzę w tym nic złego dopóki nie zacznie wypisywać że zmieniło mu to akustykę w sprzęcie i namawiać ludzi do kupna tego samego (jeśli wymienił oryginalny byle jaki kabel to i może tak, ale nie w stosunku do solidnego grubego kabla).

 

Jeden kolega wcześniej zaproponował zakład na kwotę 2 tyś, chętnie przyjmę jeśli się zgodzisz, u ciebie na twoim sprzęcie, przyjeżdżam ze zwykłym sieciowym kablem miedzianym o podobnej grubości jak twój markowy war kilka tyś, jeśli rozpoznasz który twój w odsłuchu bierzesz kasę, warto też zwerbować kogoś z forum z dużym stażem na świadka żeby uniknąć niedomówień.

 

Ludzie w przypadku kabli głośnikowych jest wiele technicznych problemów spowodowanych zmienną częstotliwością sygnału, dlatego w przypadku głośnikowych rzeczywiście jest spory obszar do popisu dla firm produkujących okablowanie, w przypadku sieciówek to zwykłe robienie wody z mózgu dla kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

ponadto - jeśli już schodzimy z technologii na psychologię - zachwyty nad brzmieniem kabla też można uzasadniać zjawiskami psychicznymi: przedmiot, na który ktoś wydał tak dużo, NIE MOŻE nie mieć znaczenia, bo to by działało niekorzystnie na na samoocenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bełkoczesz to Ty. I co myślisz, że nie wiem o pętlach mas, o pasożytniczych pojemnościach pomiędzy trafami a obudową? Nawet jak mamy WSZYSTKIE komponenty uziemione, lub dla odmiany WSZYSTKIE w klasie II to kable mają wpływ. Jak nie chcesz tego zrozumiec, to nie. Albo masz tępy słuch, wtedy nie musisz tracic kasy na kable, albo nie chcesz usłyszec, wtedy też nie musisz, albo po prostu faktycznie ich nie słyszysz. Lepiej dla Ciebie/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co rambuńciu?

Pisz drukowanymi,dużymi i wolniej bo nie mogie zrozumieć jaki masz problem.

Pamiętaj,że każdemu wolno tutaj pisać(sam jesteś tego przykładem od niedawna)co chce a ty jesteś jeszce za malutki by komukolwiek zakazywać a i myśle,że wiedza twoja jeszce do tego mniejsza jest o doświadczeniu nie wspomne.

Pozyj,posłuchaj,kup sobie coś porządnego...ale chyba ci już to pisałem.Posłuchaj się a tylko na tym zyskasz.

Pokory,więcej pokory we wszystkim co robisz i przeproś szefa,że w trakcie pracy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barmanekm

 

"I co myślisz, że nie wiem o pętlach mas, o pasożytniczych pojemnościach pomiędzy trafami a obudową? Nawet jak mamy WSZYSTKIE komponenty uziemione, lub dla odmiany WSZYSTKIE w klasie II to kable mają wpływ"

 

Człowieku gdzie tu mieszasz pętle mas końcówki mocy, czyt też uziemiania (jeden z najważniejszych i największych problemów przy projektowaniu wzmaka) z kablem zasilającym trafo, to nie ma ze sobą nic wspólnego, pojemności pasożytnicze trafa są problemem z którym walczy się wewnątrz obudowy, kabel nie ma nic do rzeczy, nie masz pojęcia to nie pisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barmanku ty nie pis.ty pis gdzie ty siedzis.To my ta pojedziemy i zobacymy na własne ocka te SME.Bardzo lubiemy takich jak ty....muzykantów analitycnych instrumentalnych.my tu jus nie takich orłow widzielismy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RamboK2, a gdzie ja napisałem że ma to coś wspólnego? Pokaż mi proszę. Napisałem po prostu, że jestem świadomy tych zjawisk (w odniesieniu do posta mulsa) i że kable grają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modrzew47

 

Nikt tobie ani nikomu innemu nic nie zakazuje, jesteś pewny swego do tego stopnia że sypiesz obelgami to masz szansę udowodnić swoje rację, dałem propozycję testu u ciebie w domu, nie musisz nigdzie z miejsca się ruszać.

Zauważ też że pierwszy posypałeś obelgami w moją stronę nie podając żadnego rzeczowego argumentowania problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barmanek tu juz pare klawiatur poszło w try ...za kable.Tak wiec tylko organoleptycznie.To jest wiekszy cud niz RCmik.Robiemy siecioweczki.Bendziemy przełaczac czy przetykać??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barmanekm

 

"a gdzie ja napisałem że ma to coś wspólnego?"

 

Myślałem że ta rozmowa jest o sieciówkach, nie napisałeś w kontekście czego piszesz to jednoznacznie sugerowało że parujesz te problemy z kablami sieciowymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RamboK2

Weź człowieku na wstrzymanie i poproś mamę o dodatkową lekcję dobrego wychowania.Do mnie do domu przychodzą bez zaproszenia tylko i wyłącznie przyjaciele i rodzina a zdaje mi sie do nich nie należysz.Testowanie,udowadnianie mam już za sobą(jakieś 30lat temu)teraz odcinam sobie kupony.

Kup sobie coś porządnego najpierw,potestuj(sam)bez żadnych doradców i jak nie będziesz słyszał różnic idź sprawdzić jeszce u Laryngologa...czy aby wszystko OK.Jak chcesz uczciwej rozmowy to uczciwie wypisz pozycje "o mnie"no i trochę pobądź tu najpierw,poczytaj i nabierz pokory.Na razie to wyskoczyłeś jak filip z konopii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za takim testem. Jeżeli okaże się, że nie mam racji to zaoszczędzę kilkaset złotych (powyżej to zmiana sprzetu wyjdzie mi 30x lepiej). A jak okaże się, że mam rację to - będzie to bezcenne :). Już dawno myślałem, żeby coś takiego zorganizowac. muls - będziesz pierwszym zaproszonym i gościna Cię nie minie. Najdalej do końca wakacji coś takiego zorganizuje w najgorszym wypadku u siebie w klitce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.