Skocz do zawartości
IGNORED

Zamówienia na Yaqin MS-34D


Therion

Rekomendowane odpowiedzi

Sprowadzałem od tubestein168 dwa miesiące temu Yaqina 6V6.Praktycznie to to samo co hi-end.on9mart,taki był nadawca. Wygląda na to że sprzedaje na ebayu dodatkowo.Absolutnie godny zaufania.Przesyłka 128$, dotarła w ciągu 3 dni.Znakomicie zapakowana,w mailu foto:paczki,listu przewozowego itp. Kontakt bardzo dobry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Therion,

 

Czy już może znasz całkowity szacunkowy koszt (z cłem, VAT'em, przesyłką, itp.)? Czyli innymi słowy, ile PLN bedzie należało przelać organizatorowi zamówienia (czyli Tobie) na konto.

 

Z dużym prawdopodobieństwem też się dopiszę. Kiedy przewidujesz ostateczne zamknięcie listy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3VY, 23 Cze 2010, 01:13

 

>Jak zagadacie z kolesiem na ebay nick: tubestein168 to może wam da jakieś 180 funtów. Do tego

>uzgodnić aby wszystkie 1x sztuk wysłał na 1 lub 2 paletach to powinno być taniej niż wysyłka każdego

>z osobna.

 

 

 

No właśnie tak kombinuję. Zobaczymy - mam jak pisałem najtańszą ofertę, tyle że ten ktoś nie wpisze innej wartości niż rzeczywista (300$). Jeżeli ebayowcy postępują inaczej i ma to przełożenie na wysokość cła i vatu większe niż cena + ich marża, to może warto.

 

Na razie czekam na odpowiedź od mojego kontaktu co do kosztów transportu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy lampy sś w zestawie do tego wzmaka ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ten lampiak uciągnie moje studio 60v3? obecnie mam Xindaka XA 6950v i jestem z niego zadowolony. Kusi mnie jednak posmakować lampy, ale boje sie ze nie bedzie takiego kopa jak na Xindaku, czy moje obawy są uzasadnione;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Forever Death Metal "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jetsem ciekaw jak to zagra z cd nad 545 bee hmmm czy ktos mial mozliwosc odsluchu podobnego cd z lampowcem??

 

pozdrawiam

anx

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

Mówiąc szczerze to rzucam się na lampę bez żadnego z nią doświadczenia. Pojęcia nie mam jak to gra. Ale chcę spróbować. Czy ktoś mi może podpowiedzieć jaki do tego wzmacniacza muszę mieć pre-gramofonowy ? I o co chodzi z tymi przełącznikami z boku?! A GND do czego?!Kurcze, chyba za mało wiem o lampie... Czy taki laik jak ja podoła tej chińskiej "lampce"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

GratefullDe, 23 Cze 2010, 16:53

 

>Mówiąc szczerze to rzucam się na lampę bez żadnego z nią doświadczenia. Pojęcia nie mam jak to gra.

>Ale chcę spróbować. Czy ktoś mi może podpowiedzieć jaki do tego wzmacniacza muszę mieć

>pre-gramofonowy ? I o co chodzi z tymi przełącznikami z boku?!

 

masz bana na wyszukiwarkę? ;)

 

http://www.audiostereo.pl/ultra_linear_mode_vs__triode_mode_44916.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GratefullDe, 23 Cze 2010, 16:53

>Mówiąc szczerze to rzucam się na lampę bez żadnego z nią doświadczenia. Pojęcia nie mam jak to gra.

>Ale chcę spróbować. Czy ktoś mi może podpowiedzieć jaki do tego wzmacniacza muszę mieć

>pre-gramofonowy ? I o co chodzi z tymi przełącznikami z boku?! A GND do czego?!Kurcze, chyba za mało

>wiem o lampie... Czy taki laik jak ja podoła tej chińskiej "lampce"?

 

 

 

 

krótko:

 

Nie wiemy DOKŁADNIE jak gra, ale biorąc pod uwagę że jest to rozwinięcie 10L, bez większego ryzyka można stwierdzić, że zagra to na poziomie sprzętu "salonowego" za 6-8.000zł. W zasadzie moja oferta była skierowana do osób, które słuchały już Yaqina MC-10L, bo wiem, że one nie będą miały żadnych wątpliwości, że warto w to wejść. Ale skoro pojawiły się też osoby, dla których to będzie początek zabawy z lampą, to uspokajam. To świetny początek. Ba, wielu z tym zostanie na dłuuugie lata, bowiem lepsza brzmieniowo konkurencja dla tego sprzętu kosztuje już xx.xxx zł.

 

tak, do tego sprzętu potrzebny jest pre gramofonowy (koszt ok.180zł)

 

przełączniki z boku to włącznik sieciowy i przełącznik na słuchawki

 

mam podobny wzmacniacz - MC-6V6 i nie dość, że jestem z jego brzmienia cholernie zadowolony (po zakupie 6V6 zakończyłem swoje poszukiwania audio, bo nie za bardzo mogę znaleźć dla niego konkurencję w rozsądnym budżecie) to znam solidność tego wykonania - obudowa to grube, szczotkowane aluminium, pilot to samo (ciężki jak czort).

 

W ZESTAWIE JEST WSZYSTKO - sa lampy, kable, śrubokręt. Otwieramy paczkę, montujemy lampy (sa oznaczone) i gra. Raz na jakiś czas regulujemy BIAS (na forum pokazane co i jak krok po kroku).

 

Każdy laik podoła takiej lampie. Trzeba podejść, włączyć i słuchać. Żadna filozofia - prawda? Lampy wytrzymają min. 3 lata (najczęściej 4-5) ale znając życie juz wcześniej zaczniecie kombinować z zakupami lepszych (korci wszystkich strasznie).

 

jeszcze jakieś pytania?

Mi sie ten wznak podoba, domyślam się jak gra i biorę go w ciemno. Szukam grupy osób tylko dlatego, że taniej go sprowadzimy. Jestem w stanie za niego zapłacić jakieś 1.300 - max 1.500zł (a jest to jak najbardziej realne) ale nie 2.300 jak chcą niektórzy polscy dystrybutorzy.

 

A jak je ściągniemy? Wszystko jedno - złożę ofertę kilku osobom na e-bay ale też zapytam w innym źródle. Zobaczymy co będzie tańsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samexxxxxxx, 23 Cze 2010, 17:34

>Therion, a co z Twoim faworytem MS-6V6 ? - następna konfrontacja? :)

 

 

Dokładnie tak. Nudzę się i chcę porównać oba :)

 

Z jednej strony fajnie dogonić króliczka, ale z drugiej, to też i nieszczęście, bo chciałby człowiek coś pokombinować a nie za bardzo jest co, bo to co ma gra pięknie a wszystko inne jakoś gorzej. Bez sensu :)

 

 

Wiem też, że w razie czegoś bez żadnej straty sprzedam 34D. To co mi szkodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo od gniazda RCA kabelek idzie do selektora źródeł, a od niego do potencjometru. Dlaczego sądzisz że powinny być różne od siebie? Nie ma w środku pre gramofonowego więc każde wejście jest takie samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam Mirosław Andrejuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jorn, 23 Cze 2010, 18:03

 

>Therion

>czyli bez obaw mogę wchodzić w tę lampe i może okazać się lepsza od mojego Xindaka?

 

 

A kto to wie? Sam wchodzę w ciemno :) Ryzyko jest niewielkie - jak przegra z moim 6V6, to wystawie go na allegro. Mimo to, chcę go kupić i posłuchać. Bo w jaki inny sposób dowiem się że nie zamknąłem się na nowe rozwiązania?

A może 34D jednak ma elementy, które zmieniły jego dźwięk w sposób, który będzie mi odpowiadał w 150%? Wówczas ku mojej radości - zostanie :)

 

A co - mam te 1.500zł trzymać w banku? Odsetki z tego są niewielkie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

jorn, 23 Cze 2010, 18:03

 

>Therion

>czyli bez obaw mogę wchodzić w tę lampe i może okazać się lepsza od mojego Xindaka?

 

 

Ciekawa sprawa - ja tego xindaka mogę mieć po wakacjach - i bardzo będę czekał na konfrontację z yankiem. Myślę, że bez problemu uciągnie Twoje kolumny.

Jeżeli masz trochę czasu , skrobnij recenzję 6950v w opiniach - skonfrontuj z istniejącymi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

L3VY, 23 Cze 2010, 18:02

 

>Bo od gniazda RCA kabelek idzie do selektora źródeł, a od niego do potencjometru. Dlaczego sądzisz

>że powinny być różne od siebie? Nie ma w środku pre gramofonowego więc każde wejście jest takie

>samo.

 

Przecież w MC-10L też nie ma, a RCA są dedykowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.

 

Strasznie mnie ciekawią te dwa przełączniki (na przodzie z lewej strony - tryb triodowy) 10L tego nie miał i tu może się okazać, że pozamiata 6V6.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.