Skocz do zawartości
IGNORED

Oszuści Z Allegro


parantulla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety z tym cwaniactwem nic nie zrobisz, taki inny przykład ostatnio na allegro widziałem używaną rozpórkę górną przednią do hondy, koleś na allegro chciał za nią 80zł plus jeszcze przesyłka, oczywiście kolorowy opis w aukcji jaka to super ach i och, szkoda tylko że jak się podjedzie do aso to się dostanie nową za jakieś 56zł. Zawsze się ktoś znajdzie kto będzie szukać jelenia, a ludzie kupując u takich osób właśnie pozwalają na taki proceder.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiofilek4

 

> nie lubię takiego cwaniactwa

 

To nie jest wałek ani cwaniactwo, tylko handel i wolny rynek. Właściciela sklepu w którym kupujesz rano chlebek też oskarżysz o przekręt? Przecież kupił ten chlebek taniej, niż sprzedaje tobie!

 

;-P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handel polega na tym, żeby kupić taniej, drożej sprzedać- normalne. Chcesz zapłacić mniej, musisz poszukać, masz to gdzieś kupujesz byle gdzie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się wcześniej

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Ci chodzi ? że ktoś kupił a sprzedał drożej ? To niby co-kupując cokolwiek mamy sprzedawać poniżej ceny zakupu? wyluzyj z emocjami.To jest handel a Allegro to wirtualny rynek więc nie widzę tu żadnego wałka.Tylko zwykłą żyłkę tego który wykorzystuje legalnie okazję do zarobku.Towar jest tyle wart ile za niego jest skłonny dać kupujący.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi tutaj... Jaki wałek? To jest własnie HANDEL. W sklepach, giełdach masz tak samo, kupuje taniej sprzedajesz drozej... Ja wiem ze my POLACY mamy takie podejscie ze wszystko bysmy chcieli kupic w idealnym stanie z papierami za 20% wartosci nowego i to jeszcze z MARUDZENIEM. Nie chcesz NIE KUPUJ, wydaje ci sie ze facet woła za duzo NIE KUPUJ. Jezeli widze cos ciekawego a cena zaporowa pisze do wlasciciela jezeli nie chce sie targowac szukam DALEJ. Wolny rynek, kazdy moze sobie dac cene jak mu sie podoba. NIektorzy zarabiaja na ''zycie'' sprzedajac uzywany sprzet sprowadzany z niemiec inny handluja oknami...

 

 

Aha i nie jestem handlarzem i ich nie bronie, tak to widze i juz:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się i uważam ,że to nie jest nic nagannego wiele osób poprzez allegro dorabia sobie i jeżeli jest okazja to czemu nie- co innego gdy faktycznie ktoś wciska szrota itd , ale jeżeli dana rzecz jest ok to w czym problem chcesz kupujesz nie chcesz nie kupujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę dziwne wrażenie ze osobom piszącym powyżej takie działanie nie jest opce. Widocznie często robią niezłe interesy na czyimś hobby i wyprzędają swoje "kolekcje" gdzie są drugim właścicielem, sprzęt mało używany i sprzęt ogólnie żyleta itp. kiedy to rzeczywistość jest zupełnie odmienna

 

ja w każdym razie zachęcam Wszystkich do licytacji taka okazja może się szybko nie powtórzyć!Jedyna taka szansa w okazyjnej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jezeli widze cos ciekawego a cena zaporowa pisze do wlasciciela jezeli nie chce sie targowac szukam >DALEJ. Wolny rynek, kazdy moze sobie dac cene jak mu sie podoba. NIektorzy zarabiaja na ''zycie'' >sprzedajac uzywany sprzet sprowadzany z niemiec inny handluja oknami...

 

Szlak potrafi trafić jak widze czasem aukcje jakichs kolumn, wzm. lampowych czy inne a po tygodniu ten sam sprzęt tylko cena wyższa o 1000-1500zł. Dla mnie to ten handlarzyk tylko czeka na jakiegoś frajera, jelenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprawa handlu idzie już w tak złą stronę, że zaczyna się po prostu nie opłacać kupować rzeczy używanych, kiedy cena nowych jest wyższa raptem o 1/3 wartości allegro. Patrząc na rozwój cen w przeciągu ostatnich 4 lat to jest tragedia. Coraz więcej cwaniactwa, praktycznie "niedzielni" sprzedający przestali już istnieć. Teraz albo handlarz, albo cwaniak. Brak tej swobody w wyborze jaka była jeszcze w 2006/2007r. Było kilkanaście aukcji z fajnymi rzeczami i z dobrymi cenami. Nikt się nie zabijał i nie wskakiwał do gnoju żeby to kupić i wystawić za 2 dni z przebitką 100%. Dzisiaj allegro żyje reklamami. Najgorsze jest to, że większość ludzi ma dziurę zamiast mózgu i daje się błyskawicznie złapać w sidła rarytasów i niespotykanych barw ptaków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiofilek 4

 

..."odnoszę dziwne wrażenie że osobom piszącym powyżej takie działanie nie jest obce"...

Odnosisz zdecydowanie złe wrażenie a poza tym COŚ tym osobom insynuujesz a to zdecydowanie gra nie fair bez dowodów.Nie mam konta na Allegro ,kupuję w sklepach internetowych gdzie często jest taniej niż na aukcjach-uważasz że masz prawo tak mnie oceniać?

Poza tym nie widzę związku między chęcią i mozliwoscia zarobku a cwaniactwem w postaci ustawionych aukcji.To wyłącznie w gestii Kupującego leży dylemat (kliknąć lub nie) "Licytuj" i dać zarobić temu z drugiej strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blues 29, 25 Lip 2010, 17:28

 

>audiofilek 4

>

>..."odnoszę dziwne wrażenie że osobom piszącym powyżej takie działanie nie jest obce"...

 

blues, lekko przekłamałeś cytat ;) (chodzi o "opce"), ale nie załapałeś, że to żart. Przynajmniej mam nadzieję, że to zart. W innym przypadku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominion, 25 Lip 2010, 16:27

 

>>Jezeli widze cos ciekawego a cena zaporowa pisze do wlasciciela jezeli nie chce sie targowac

>szukam >DALEJ. Wolny rynek, kazdy moze sobie dac cene jak mu sie podoba. NIektorzy zarabiaja na

>''zycie'' >sprzedajac uzywany sprzet sprowadzany z niemiec inny handluja oknami...

>

> Szlak potrafi trafić jak widze czasem aukcje jakichs kolumn, wzm. lampowych czy inne a po tygodniu

>ten sam sprzęt tylko cena wyższa o 1000-1500zł. Dla mnie to ten handlarzyk tylko czeka na jakiegoś

>frajera, jelenia.

 

 

dominion

 

Boli cie to ze nie udało ci sie wygrac tej aukcji , ze sam nie zarobisz na ponownym wystawienu z zarobkiem?:) Bo nie powinno skoro jestes obserwatorem nic ci do tego, nic nie straciłes nic nie zyskales. Skoro ktos płaci za towar pewna cene to dla niego jest on tyle wart. Jak to wiele razy ktos juz pisal: TOWAR JEST TYLE WARTY ZA ILE SIE SPRZEDA. I tyle w tym temacie.

 

A tym ktorzy wyzywaja cwaniaczkow i handlarzykow poprostu sciska w gardle ze zarabiaja pieniazki w latwy sposob a sami sa ''nieudacznikami'' ktorzy potrafia tylko marudzic ... :)

 

Nie nawidze maruderow ktorym zawsze jest zle i pod gorke...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zeby nie bylo mam konto na alledrogo. Przez 8 lat uzytkowania mam ok 60 gwiazdek ze sprzedarzy(nie tylko sprzet audio). Takze handlarzyk ze mnie marny ale nie marudze jak inni...:)

 

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* sprzedazy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero ciekawostka...

Ledwie dwie godziny mnie przy komputerze nie było i nagle znienacka wcięło wszystkie wpisy z dnia dzisiejszego? Handlarzyk się poskarżył czy kolesie naganiacze trzymają rękę na pulsie? Oczywiście to było pytanie retoryczne i nawet nie oczekuję odpowiedzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, 26 Lip 2010, 23:46

 

a ja myślałem że mi przeglądarka nawaliła, niezłe cyrki- ukryta ręka systemu zadziałała! NIE MA WOLNOŚCI SŁOWA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak zwana niewidzialna ręka rynku ;)

Rynku mniej lub bardziej ze sobą powiązanych osób i całych grup interesów, którym się wydaje, że audiostereo.pl to ich prywatny folwark i mogą sobie na nim robic co tylko im się podoba. No i jak widac mogą. Na przykład lansowac dowolny model dowolnego złoma, którego "wartośc rynkowa" z niewiadomych przyczyn wzrasta ponad trzykrotnie, bo przecież "wszystko jest warte tyle, ile ktoś za to zapłaci" :) a jak ktoś twierdzi inaczej, to może to sobie zameldowac na przykład koniowi na helu, bo tutaj nie ma miejsca na głoszenie "teorii spiskowych" a nie daj boże wytykanie brudnym paluchem konkretnych nicków...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zajrzeć na bocznicę, do: „Prośba o zgłaszanie błędów”. Prawdę mówiąc to nie wiadomo, czy wycinają, czy gubią, czy co jeszcze innego z tym wszystkim robią. Na początku, nawet pomyślałem, że to za nocny (z poniedziałku na wtorek) wpis odnośnie ładowanie ludzi przez Allegro przy pomocy „Płać z Allegro” :). No przyznaję, trochę naiwne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ostatnio jest jakiś problem z użytkowaniem tego forum. Wczoraj nie można było dodać wątku, dzisiaj nie mogłem się zalogować.

 

Ja o innym "wałku" na allegro. Kiedyś, od dzisiaj będzie z półtorej roku, minęło, jak wystawiłem na sprzedaż oponę. Dodałem 2 zdjęcia, w sumie to grosze kosztowało. Opony nie sprzedałem, co prawda, poprzez allegro, bo znalazł się kupiec na miejscu. Potem popłaciłem wszelkie koszta wystawienia przedmiotu (ok. 1,50zł), już nie pamiętam dokładnie w jakim systemie. Dostałem odpowiedź w stylu "dziękujemy za uregulowanie płatności" i wszystko grało.

Po jakimś czasie nieużytkowania swojego konta na allegro, chciałem coś kupić na w/w portalu i ze zdziwieniem stwierdziłem, że nie mogę zalogować się do swojego konta - wyskakiwał błąd nicka lub hasła. Założyłem więc drugie konto (szkoda mi było tych moich gwiazdek i komentarzy, bo doszedłem już do ok. 50 punktów), żeby tą rzecz kupić.

Znowu po jakimś czasie przyszedł do mnie list z allegro (jako do użytkownika pierwszego konta) z informacją, że zalegam z jakimiś płatnościami. Wysłała mi ten list pewna firma windykacyjna. Kwota zadłużenia opiewała na ponad 80zł. Ponadto już w tym liście postraszono mnie sądem w razie nierychłego zapłacenia długu. Zadzwoniłem do owej firmy w celu wyjaśnienia, pani wyjaśniła mi, że to nie pierwsza informacja o zapłacie wysłana do mnie, wcześniej podobno pracownicy allegro wysłali kilka monitów,które nie spotkały się z moim odzewem. Nic takiego nie pamiętam, na moją skrzynkę nic takiego nie przychodziło. Po próbie wykłócenia się z panią, której irytacja wzięła górę, i po przyjściu po jakimś czasie kolejnego listu, że jeśli w ciągu tygodnia nie zapłacę, to znajdę się w sądzie.

Cóż, w końcu zapłaciłem, żeby mieć spokój, ale swojego pierwszego konta, pomimo zapewnień w liście, nie odzyskałem do dzisiaj, a chętnie prześledziłbym historię transakcji i płatności na tym koncie. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* "Po próbie wykłócenia się z panią, której irytacja wzięła górę, i po przyjściu po jakimś czasie kolejnego listu, że jeśli w ciągu tygodnia nie zapłacę, to znajdę się w sądzie - w końcu zapłaciłem" - tak miałem napisać, jakoś zgubiłem zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden punkt do dyskusji .... bo nie wiem czy mogę siebie nazwać handlarzem/wałkiem itp .... Bardzo często kupuję na allegro elektronikę audio oraz "optykę fotograficzną". I traktuję to jako test - szukam interesującego mnie obiektu tanio - kupuję - słucham przez parę miesięcy (czasem mniej) i jak mi się nie spodoba puszczam dalej. Kupując tanio prawie nigdy nie tracę a bardzo często zarabiam parę złotych za co chciałbym przeprosić ;) ot taka ludzka przypadłość by zarobić stówkę na piwo .... W ten sposób mogę w spokoju posłuchać i wybrać co mnie interesuje ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

wygrał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i wygrał i tu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

sprzedawca ma pecha do tego kupującego to nie pierwsza jego wygrana która kończy sie w ten sposób:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

oraz

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

ja bym takiemu kupującemu nega z marszu dodał + czarna lista rzecz oczywista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak im nie szkoda kasy na te sciemniajace transakcje z szajsem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja bym takiemu kupującemu nega z marszu dodał + czarna lista rzecz oczywista.

 

Allegro na pewno nic z tym nie zrobi, bo za kazdym razem ma prowizje i oplate za wystawienie.

Mam na to prosty sposob. Kupuje TYLKO od prywatnych osob, a najlepiej przez ogloszenia z for.. ceny takie same albo nizsze, a sprzet znacznie pewniejszy niz od handlarza. Gdyby tak wszyscy zrobili ceny spadly by o 50% :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ostatnio jest jakiś problem z użytkowaniem tego forum. Wczoraj nie można było dodać wątku, dzisiaj nie mogłem się zalogować.

 

Ja o innym "wałku" na allegro. Kiedyś, od dzisiaj będzie z półtorej roku, minęło, jak wystawiłem na sprzedaż oponę. Dodałem 2 zdjęcia, w sumie to grosze kosztowało. Opony nie sprzedałem, co prawda, poprzez allegro, bo znalazł się kupiec na miejscu. Potem popłaciłem wszelkie koszta wystawienia przedmiotu (ok. 1,50zł), już nie pamiętam dokładnie w jakim systemie. Dostałem odpowiedź w stylu "dziękujemy za uregulowanie płatności" i wszystko grało.

Po jakimś czasie nieużytkowania swojego konta na allegro, chciałem coś kupić na w/w portalu i ze zdziwieniem stwierdziłem, że nie mogę zalogować się do swojego konta - wyskakiwał błąd nicka lub hasła. Założyłem więc drugie konto (szkoda mi było tych moich gwiazdek i komentarzy, bo doszedłem już do ok. 50 punktów), żeby tą rzecz kupić.

Znowu po jakimś czasie przyszedł do mnie list z allegro (jako do użytkownika pierwszego konta) z informacją, że zalegam z jakimiś płatnościami. Wysłała mi ten list pewna firma windykacyjna. Kwota zadłużenia opiewała na ponad 80zł. Ponadto już w tym liście postraszono mnie sądem w razie nierychłego zapłacenia długu. Zadzwoniłem do owej firmy w celu wyjaśnienia, pani wyjaśniła mi, że to nie pierwsza informacja o zapłacie wysłana do mnie, wcześniej podobno pracownicy allegro wysłali kilka monitów,które nie spotkały się z moim odzewem. Nic takiego nie pamiętam, na moją skrzynkę nic takiego nie przychodziło. Po próbie wykłócenia się z panią, której irytacja wzięła górę, i po przyjściu po jakimś czasie kolejnego listu, że jeśli w ciągu tygodnia nie zapłacę, to znajdę się w sądzie.

Cóż, w końcu zapłaciłem, żeby mieć spokój, ale swojego pierwszego konta, pomimo zapewnień w liście, nie odzyskałem do dzisiaj, a chętnie prześledziłbym historię transakcji i płatności na tym koncie. Pozdrawiam.

 

Z tego co pamiętam, to istnieje możliwość odzyskania konta. Należy skorzystać z formularza znajdującego się na stronie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , "Rejestracja, logowanie, aktywacja"->"Nie pamiętam hasła do konta"-> w treści wiadomości napisać "co i jak", i czekać na info z allegro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fontanero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające jest z jaką wybitną skutecznością allegro dba o swoje aktywa, potrafi wyjątkowo sprawnie i szybko blokować konta, ponaglać do zapłaty, wysyłać pisma, i rościć się o 1,20 zł, a nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo klientów, załatwić sprawę cwaniaczków, oszustów i złodziei...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu sie zaczyna.

 

nagle komentarzy przybyło, moze tez troche i na tym handluje

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.