Skocz do zawartości
IGNORED

DIY na AudioShow


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mnie wzięła ochota na kolację. Będzie SZYNKA z KORNISZONEM. Właśnie, w pokoju DIY przydałyby się kanapki.

Smacznego. Pomysł nie przejdzie, a to ze względów estetycznych- sanitarnych. Goście pobrudzą , naśmiecą, a czyścić nie będzie komu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Zwykle były cukiereczki jakieś. Myślę że wystarczy, nawet jedna rozdeptana nie tam, gdzie trzeba kanapka może przyczynić poważnych szkód.

 

 

Równo to proponuje Robert i obiema ręcami się podpisuję pod tym, ale skoro nie można inaczej i jest parcie na szkło . To puścić przodem i tyle

 

Jeśli to ma położyć kres gorszącym targom, jestem za. Może nawet się dowiemy, co za mistrzów ma Stary w zanadrzu, bo dotąd trzymał tę informację przy orderach, że tak powiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że osunąłeś wpis to trochę mało.

Usunąłeś tylko dowód czyjegoś niefajnego zachowania.

 

Piotr powinien przestać być moderatorem.

 

EOT.

Może jakieś głosowanie, Piotr 1 robi za dużo zamieszania i degraduje wpisy, które wnoszą bardzo dużo w wątkach,.. chyba, że jest za zatrudniony, jako przeszkadzajka, bo ja nie widzę innego wytłumaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Panowie, nie czytacie. Już stronę temu Piotr poprosił, aby zwolnić go z obowiązku prowadzenia moderacji. Osobiście rozumiem jego zniechęcenie. W latach, kiedy podchodziłem do tej działalności serio, również pewną frustrację wzbudzały we mnie opinie, jakoby jestem Herodem mordującym płody dowcipu forumowiczów dla własnego, mgliście rozumianego interesu. Nie lubię się denerwować, więc ograniczyłem swoje działania poniżej minimum przyzwoitości, i po pewnym czasie zacząłem uchodzić za świetnego faceta. Nawet proponowano mi tutaj zorganizowanie pokoju DIY lub przynajmniej udział w Radzie, czego rozsądnie odmówiłem. Jak bardzo rozsądny byłem, przekonuję sie czytając poprzednie strony. Tak to jest - jak ktoś traktuje obowiązki poważne, robi w Polsce za drania. Olewus natomiast to świetny chłop. Tylko czy to dobrze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie wzięła ochota na kolację. Będzie SZYNKA z KORNISZONEM. Właśnie, w pokoju DIY przydałyby się kanapki.

Czy ten wpis jest poważny i godny moderatora? myślę, że tu się rozmawia o poważnych sprawach, a bar,... to znajdę jak przyjdzie mi na to ochota.

Chyba, że Piotr chciałby pokazać swoje kanapki, ale.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić te kanapki, ponieważ ostatnio całe dwa dni w pokoju przymieraliśmy głodem na posterunku. A już nawet myślałem że dla Paltona - golona, dla Starego - kawior, pataty i dużo sałaty, dla Mysioperza - krwisty stek ze zwierza, dla Jozwy Maryna Rum i grenadyna. Dla ciebie Azusie dwa jajka na miękko i suchy kabanos. Ale ze wzlędu na brudzenie faktycznie nie przejdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zło stąd, że wyrównaliście poziom

do yamnika

 

Ja chętnie zostanę moderatorem.

nie nadajesz się, jesteś za duży

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Jeśli to ma położyć kres gorszącym targom, jestem za. Może nawet się dowiemy, co za mistrzów ma Stary w zanadrzu, bo dotąd trzymał tę informację przy orderach, że tak powiem.

 

Byłeś zapraszany jednak zrezygnowałeś z zaproszenia do mnie........pewnie byś przyjechał gdybym był co najmniej moderatorem lub

jakąś urodziwą pannicą a tak to czekaj chłopie cierpliwie.

Dodam,że żadnych odznaczeń państwowych nie posiadam,a zasługi na forum za prawdę możesz sobie sam poczytać w moim statusie ostrzeżeń.

Nadmienię jeszcze że dziś odbyło się u mnie tajne zebranie ogólnie nielubianych przez moderację osób i zapadły pewne ustalenia,tylko

do wiadomości uczestników tego spotkania.

Nikt nie pił alkoholu,były rzeczowe dyskusje,padły pewne propozycje dotyczące różnego rodzaju konfiguracji...każdy był miły,ogolony ubrany w

nieprzepocone podkoszulki i koszule,czyste skarpety.......jednym słowem standard dość wysoki.

Nikogo z forum nie obgadaliśmy,ogólnie wszyscy lubia moderację i audio show naprade zapowiada się jako impreza w dechę.

Tylko był żal,że nie było żadnych dziewczyn......mimo to rozstaliśmy sie w bardzo zyczliwej i kolezeńskiej atmosferze.

Niedługo będzie powtórka tez w dość szerokim gronie przyjaciół na które Ciebie drogi Józwo też zaproszę-informacja będzie na pw.

Proszę tylko abyś nie myslał sobie,że chodzi o jakąś protekcję czy coś w tym stylu,bo i tak jestem ulubieńcem moderacji.

Prawda że mozna dyskutowac pieknie........nawet ładniej od Paltona którego naprawde lubię i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Twoje wczorajsze bon-tony ....gdybym to ja uczynił byłbym już na kilkakrotnych przymusowych wakacjach-coś Ci może zaszkodziło?

Nie przysyłaj do mnie pw o trzeciej dwadzieścia osiem w nocy-myslisz ze zaraz Ci odpisze?

Nigdy nie będzie miedzy nami równych szans-bo ja juz stary,spracowany-natomiast Ty młody,prężny,konstruktor i jeszcze moderator.

Jeszcze chciałbym wiedzieć o jakim przełomie gaworzysz-bo flisacy na Dunajcu już po sezonie są,a te równe szanse to w czym miały by być?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Twoje wczorajsze bon-tony ....gdybym to ja uczynił byłbym już na kilkakrotnych przymusowych wakacjach-coś Ci może zaszkodziło?

Nie przysyłaj do mnie pw o trzeciej dwadzieścia osiem w nocy-myslisz ze zaraz Ci odpisze?

Nigdy nie będzie miedzy nami równych szans-bo ja juz stary,spracowany-natomiast Ty młody,prężny,konstruktor i jeszcze moderator.

Jeszcze chciałbym wiedzieć o jakim przełomie gaworzysz-bo flisacy na Dunajcu już po sezonie są,a te równe szanse to w czym miały by być?

 

Pozostawię twoje pytania bez odpowiedzi mój szanowny Stary Audiofilu. Cieszę się, że się starasz. Dzięki temu jest ciekawiej. Prawie o czwartej wróciłem z imprezy, ale nie musisz o tej porze czytać PW. Możesz to zrobić następnego dnia i odpowiedzieć o dogodnej dla siebie porze, np. po Teleekspresie. W niedzielę, czy na przykład w poniedziałek, wtedy, kiedy akurat poczujesz się na siłach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Bardzo ładnie Piotrze, tylko ta ... teczka taka tajemnicza. Czyżbyś sięgnął po wysokie napięcie?

Normalność mnie cieszy, bo to dzisiaj towar deficytowy.

 

Pozdrawiam z Kujaw

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyrodzie to jak poziom się podnosi to rośnie i napięcie a u Was odwrotnie, poziom rośnie a napięcie spada

audiofilski cud mniemany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Prawdę mówiąc myślałem, że to właśnie w tym wątku spotykamy się i omawiamy kwestie związane z DIY i Audiostereo. Okazuje się, że niekoniecznie - są jeszcze tajne spotkania, których wyniku nie można wyjawić na forum. Chyba że spotkanie na inny temat. Ale w takim razie po co o nim informować tutaj? Prawdę mówiąc, trochę mnie to wszystko mdli. A może o to chodzi? Żeby wszyscy zainteresowani kolejno sobie poszli, i wtedy dopiero przedstawić koncepcję, kiedy już nie będzie nikogo, kto mógłby z nią polemizować? Ale słabizna...

 

A ze skorzystania z zaproszenia dotąd nie zrezygnowałem, tylko byłem bardzo zajęty, jednak w obecnej sytuacji jednak zrezygnuję. Nie chcę wzbudzać zakłopotania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc myślałem, że to właśnie w tym wątku spotykamy się i omawiamy kwestie związane z DIY i Audiostereo. Okazuje się, że niekoniecznie - są jeszcze tajne spotkania, których wyniku nie można wyjawić na forum. Chyba że spotkanie na inny temat. Ale w takim razie po co o nim informować tutaj? Prawdę mówiąc, trochę mnie to wszystko mdli. A może o to chodzi? Żeby wszyscy zainteresowani kolejno sobie poszli, i wtedy dopiero przedstawić koncepcję, kiedy już nie będzie nikogo, kto mógłby z nią polemizować? Ale słabizna...

 

A ze skorzystania z zaproszenia dotąd nie zrezygnowałem, tylko byłem bardzo zajęty, jednak w obecnej sytuacji jednak zrezygnuję. Nie chcę wzbudzać zakłopotania.

 

Myślę, że trafiłeś w sedno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Myślę, że trafiłeś w sedno.

Jak wszyscy się zniechęcą, nadejdzie z ratunkiem mesjasz i uratuje przed kompromitacją?

Zajmijmy się może jednak tym czym powinniśmy w związku z organizacją pokoju. Mesjasz będzie zbędny, bo przygotujemy się doskonale. Będą krówki, nagrody, księga pamiątkowa i cuda na kiju. Ze sprzętem też będzie dobrze, a nawet b.dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki za dobre słowo dla moderatora, uprzedzam jednak, że nie jest to modne... choć mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.

Co do pokoju, to ma pewnie ok. 25m2. Rządzących właściwie nie ma, po prostu ktoś musi zadecydować, co jest lepsze w danym systemie i w konkretnym pomieszczeniu. Większa liczba osób = większe prawdopodobieństwo sprawiedliwego wyboru. Napisz, co chciałbyś pokazać. Póki co, dopiszę Cię do listy, z kolumnami diy.

 

Pozdrawiam

 

 

Dajmy już spokój, ma nadzieję, że mamel pokaże swoje "koniki"i będzie z nami w pokoju. Zarówno Janek, jak i Piotr, są pasjonatami. Nie mogą nas dzielić, ulotne różnice zdań, o których za m-c nikt nie będzie pamiętał. Pamiętajmy, że to w końcu zabawa, a więc ma być przyjemnie i miło.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Pokój Diy na wystawie Audioshow 2012, ma na celu zaprezentować szerokiej grupie audiofili i melomanów sprzęt diy, wykonany przez forumowiczów portalu audiostereo, oraz zachęcać do uczestnictwa w życiu forum.

- Rada Pokoju Diy reprezentuje forum audiostereo.

- Członek rady zobowiązuje się do wyłaniania sprzętu wyłącznie na podstawie jakości dźwięku, poprzez oddanie głosu.

- Konstruktor przyjmuje do wiadomości decyzję "Rady Pokoju". W wypadku przegranej urządzenia, konstruktorowi przysługuje prawo do ponownego 15 minutowego porównania ze sprzętem wybranym.

 

 

I. Skład rady:

1.

2.

3.

4.

5.

 

II. Lista konstruktorów:

1. Niutek,

2. nibyco,

3. Krzych 2,

4. Stasiop,

5. Robertinius,

6. jarokar

7. mamel

8. Piotr_1

9. Azus

 

(lista jest otwarta do 20.10.2012.)

 

III. Lista akustyków diy:

L3VY,

Imacman,

 

VI. Lista płyt użytych w trakcie eliminacji:

1.

2.

3.

 

V. Na wystawie będą grały dwa systemy "A" i "B", w następującej kolejności:

Sobota: system "A" - 10.00 - 14.50, system "B" - 15.10 - 20.00

Niedziela - system "B" - 10.00 - 14.20, system "A" 14.40 - 19.00

 

W przerwach na przełączanie systemu, konstruktorzy i akustycy będą opowiadali o zastosowanych technologiach. Możemy tutaj zaprezentować regulację wkładki gramofonowej. W tym wypadku, możemy wydłużyć czas do powiedzmy 40 min.

 

 

VI. Ewentualne wcześniejsze spotkania w celach wstępnej weryfikacji urządzeń, nie mogą zamykać drogi do prezentacji sprzętu w piątek przed wystawą, dla pozostałych chętnych.

Musiałbym się spyknąć Imacman ,em.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Uff, może jednak uda się wszystko załatwić wreszcie normalnie, czyli po koleżeńsku. Pozdrawiam wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rządzących właściwie nie ma, po prostu ktoś musi zadecydować, co jest lepsze w danym systemie i w konkretnym pomieszczeniu.

I ten "ktoś" to ma być RADA utworzona z kumpli i znajomych królika?

No to super, praktycznie już dzisiaj można ogłosić wyniki i będzie tak samo obiektywnie oraz sprawiedliwie.

 

Większa liczba osób = większe prawdopodobieństwo sprawiedliwego wyboru...

O ile "większa liczba osób"? O jedną czy dwie osoby prywatnie sprzyjające temu czy innemu konstruktorowi?

Panowie, jaja sobie robicie, że tak zapytam z czystej ciekawości?

 

- Rada Pokoju Diy reprezentuje forum audiostereo.

Ach tak? A można wiedzieć kto konkretnie wybierał członków Rady Pokoju DIY i/lub upoważnił do reprezentowania kogokolwiek z forum audiostereo?

Było jakieś głosowanie w tej sprawie? Tak tylko pytam, bo może nie zauważyłem...

 

- Członek rady zobowiązuje się do wyłaniania sprzętu wyłącznie na podstawie jakości dźwięku, poprzez oddanie głosu.

Ale na to każdy Członek Rady ma dokładnie cały rok, żeby sobie oceniać sprzęt na podstawie jakości dźwięku

i chyba nie potrzebuje do tego ani pokoju na wystawie, ani tym bardziej publiczności w postaci forumowiczów audiostereo,

którzy mają tam robić za tło, żeby podnieść rangę wydarzenia jakim będzie publiczna zabawa paru gości w jakieś rady, głosowania i wybory.

 

- Konstruktor przyjmuje do wiadomości decyzję "Rady Pokoju". W wypadku przegranej urządzenia, konstruktorowi przysługuje prawo do ponownego 15 minutowego porównania ze sprzętem wybranym.

Ale po co, skoro wynik takiego i każdego kolejnego porównania będzie z góry przesądzony i jego przyklepanie przez Radę będzie tylko formalnością

stwarzającą pozory sprawiedliwości i przeciągającą tylko w czasie poczucie bycia ważnym przez członków Rady?

 

 

Nie żebym się czepiał czy coś, ale jak na moje oko to wszystko jest przekombinowane i całkowicie niepotrzebnie skomplikowane.

Zaczynając od samej Rady Pokoju DIY, która moim skromnym zdaniem jest zupełnie zbędna i stwarza tylko same problemy.

O jakiejkolwiek obiektywności Członków Rady mowy być nie może z powodów oczywistych, pomijając już takie historie jak np. chwilowa niedyspozycja itp.

Poza tym odnoszę jakieś takie nieodparte wrażenie, że Członków Rady najbardziej interesuje to, kto w tej Radzie zasiądzie,

a cała reszta tych zawodów jest tylko pretekstem do jej (Rady) powstania i ma służyć głównie jako oprawa tego wiekopomnego wydarzenia.

Panowie najpierw sami sobie wybiorą dwa systemy, które później będą sami sobie oceniać, żeby na koniec sami mogli wydać werdykt...

a uczestnicy forum audiostereo.pl mogą sobie ewentualnie wpaść popatrzeć na Członków Rady i na tym ich (forumowiczów) rola się kończy?

Toż to nawet zabawne nie jest, tylko przykre raczej, że dorośli faceci muszą robić sobie dobrze i wszystkim na siłę "udowadniać" jacy są ważni,

poprzez zasiadanie w jakiejś śmiesznej Radzie, którą sami sobie wymyślili, sami się do niej wybrali i sami będą o wszystkim decydować.

Zapytam po raz drugi - do czego Wielce Szanownej Radzie jest potrzebny wynajęty na trzy dni hotelowy pokój na ogólnopolskiej wystawie

i całe to zawracanie gitary konstruktorom, którzy i tak nie dostąpią zaszczytu wzięcia udziału w konkursie, niezależnie od tego co ze sobą przywiozą?

 

Po mojemu, to powinno być tak, że Rada Pokoju DIY pełni rolę czysto symboliczną i ewentualnie organizacyjną,

która będzie się ograniczać do przypilnowania czy wszystko się odbywa tak jak odbywać się powinno, a więc:

Na początek proponuję przygotować jakąś tam ilość czystych karteczek i z trzy długopisy, na wypadek gdyby jeden zniknął, a drugi się zepsuł.

Piątek - eliminacje. Wszyscy zainteresowani zwożą swoje graty i macie cały dzień na odrzucenie drogą selekcji negatywnej tych wybitnie spapranych

oraz ustalenie szczegółów technicznych dotyczących soboty, takich jak np. kolejność i godzina w jakiej będą grały pozostałe urządzenia.

Sobota - półfinały. Wszyscy odwiedzający pokój DIY mają możliwość oddania głosu poprzez zapisanie swojego forumowego nicka na karteczce

i wrzucenie jej do czegoś tam, obojętnie czego, może być nawet pudełko po butach, to akurat jest najmniej ważne, coś tam znajdziecie.

Po zakończonej prezentacji WSZYSTKICH urządzeń Rada zlicza głosy i wybiera dwóch (może trzech albo czterech?) niedzielnych finalistów.

Niedziela - wielki finał. Ponownie w ruch idą długopisy oraz karteczki, na których ponownie forumowicze przez cały dzień oddają swoje głosy.

Po zakończonej imprezie Rada ponownie zlicza głosy i ogłasza wynik na forum. Koniec.

 

Oczywiście jest to tylko taki szkic na szybko i wstępny zarys jak by to mogło wyglądać, żeby miało ręce i nogi.

Może tak być? Jasne że może, tylko trzeba dopracować szczegóły i po temacie, a nie kolejny tydzień się zajmować

wybieraniem Członków Rady Do Spraw Zbędnych i bezsensownymi kłótniami o nie wiadomo co.

No i to tyle, dziękuję za uwagę.

 

P.S.

Zapewne zaraz pojawią się głosy, że nie każdy ma tyle czasu, żeby godzinami przesiadywać w jednym pokoju, żeby wszystkiego posłuchać,

ale kto powiedział że każdy klamot musi grać godzinę czy dwie bez przerwy? Jak coś gra to gra, a jak nie gra to nie gra, proste jak sikanie

i nie potrzeba na to godziny, żeby wyrobić sobie jakieś tam pojęcie jak to czy owo gra czy nie gra, no tak czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

I ten "ktoś" to ma być RADA utworzona z kumpli i znajomych królika?

No to super, praktycznie już dzisiaj można ogłosić wyniki i będzie tak samo obiektywnie oraz sprawiedliwie.

 

Parantulla, rada na pewno z chęcią zaakceptuje twój udział. Więcej osób do pracy zawsze sie przyda. Bo rozumiem, ze właśnie zgłosiłeś swój udział? Jeśli tylko forumowicze to zaakceptują, sądzę że chłopaki chętnie przyjmą twoją pomoc.

 

Co do twoich dalszych wątpliwości, członków rady proponowali właśnie forumowicze, a wyniki głosowania, którego nei widziałeś, możesz obejrzeć u góry właśnie tego wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

To o czym pisze parantulla, dobre by było, ale z tydzień, dwa, a może nawet i trzy, przed wystawą audio.

Konkurs "pięknego grania" nie może się odbywać w czasie trwania wystawy.

Przyczyna jest prosta.

Żaden ze zwiedzających nie poświęci dwóch dni, siedząc i słuchając jedynie w pokoju DIY AudioStereo. pl

Każdy kto zechce się na tą wystawę wybrać, będzie również chciał zobaczyć i posłuchać, jak gra sprzęt firm komercyjnych.

Dlatego nie może być mowy o jakimkolwiek głosowaniu, i czy będzie ono jawne, czy tajne to również jest w tym przypadku bez różnicy, gdyż jego wynik nie będzie rzetelny i sprawiedliwy.

Albo rybki, albo akwarium.

 

Zgranie najlepiej grającego sprzętu, nawet dwóch, trzech systemów powinno odbyć się na długo przed wystawą.

Zawsze będzie wówczas czas na doszlifowanie jego brzmienia, i dokonanie właściwych zmian konfiguracyjnych.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Niestety, w tym roku postanowiono dobrze sie przygotować, z wyprzedzeniem wybrać sprzęt itd. Idea, jak piszesz, była dobra. Nie wzięto tylko pod uwagę, ze na forum liczącym nie wiem już dokładnie, ale jakieś 15-20 tysięcy userów, grupa pięciu, dziesięciu czy dwudziestu organizatorów pracujących społecznie zawsze będzie w mniejszości. Statystyka natomiast podpowiada, że w tak dużym gronie musi być pewien procent osób, którym generalnie zależy na tym, żeby nie udało się nic nikomu. Stąd dziwne klimaty. Paradoksalnie, lepsze wyniki dałby pomysł, który rzuciłem żartem parę stron wstecz: żeby nic nikomu nie mówić, a organizację zacząć na hura, tydzień przed wystawą. Niezadowolonych byłoby tyle samo, ale mieliby mniej czasu na trucie, no i zarzuty skupiałyby się na konkretach (za późno itd.), zatem nie byłoby smętnej konieczności ponurego bicia piany o niczym. Palton i rada padli ofiarą własnego perfekcjonizmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A można wiedzieć kto konkretnie wybierał członków Rady Pokoju DIY i/lub upoważnił do reprezentowania kogokolwiek z forum audiostereo?

 

 

Mnie tam wybrał Palton bo go bardzo lubię a on mnie nie lubi i dlatego wybrał mnie za karę.... jednocześnie w tym roku sześciokrotnie urlopując.

Widzisz więc drogi parantullo,że na bycie w radzie to trza sobie naprawdę zasłużyć.............widocznie jestes za cienki))

 

Palton i rada padli ofiarą własnego perfekcjonizmu.

 

Nie bardzo wiem czym ten perfekcjonizm się objawił do tej pory-na mój gust ilościa wpisów.........tylko.

JÓZWA jeszcze miesiąc do imprezy a Ty biadolisz jak jakiś za przeproszeniem........emeryt ze ZBOWiD-u.

Jeszcze nikt nigdzie nie padł z Rady.....bo gdyby się tak stało trzeba by szukać zastępców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rozumiem, ze właśnie zgłosiłeś swój udział?

Nic podobnego. Ja tylko zapytałem nieśmiało po co to wszystko i komu/czemu te cyrki mają służyć

z wybieraniem jakiejś Rady, która już została wybrana i ma wybierać urządzenia, które już zostały wybrane

i do czego komu jest potrzebna cała ta oprawa z największą w kraju wystawą i forumowiczami bez prawa głosu w tle?

No po co to na co i komu potrzebne jest? Przecież na jakichś zasadach te sprzęty już raz były wybierane, prawda?

No więc skoro były, to chyba Rada wie, które jak grają, a jeśli Rada nie wie, to miała Rada na to cały rok,

żeby w komfortowych warunkach sobie do woli tego słuchać, wybrać najlepsze i powiadomić o wynikach na forum.

I tak nikt normalny nie traktuje AS w żadnych innych kategoriach jak tylko w kategorii ciekawostki przyrodniczej,

co kto nowego wypuścił, jak to wygląda czy ile kosztuje, a nie jak to gra w hotelowych warunkach wystawy dla zwiedzających.

Poza tym z tego co mi wiadomo, to mamy na forum co najmniej kilkudziesięciu utalentowanych budowniczych tego i owego,

więc robienie takiego szumu i marnowanie całego weeekendu dla dwóch wybrańców i pięcioosobowej Rady...

no sorry, ale dla mnie to jest jakaś komedia i w dalszym ciągu nie rozumiem co z tym wszystkim mają wspólnego forumowicze,

którzy ani sobie nie posłuchają, ani sobie nie pooglądają, ani nie mają prawa głosu... to do czego oni potrzebni tam są

jak nie do tego, żeby podnieść rangę kilkuosobowej imprezki, która z powodzeniem mogłaby się odbyć kiedykolwiek i gdziekolwiek.

Przecież ci ludzie regularnie się spotykają na gruncie że tak powiem prywatnym i sobie tego i owego we własnym gronie słuchają,

więc po raz nie wiem już który pytam po co robić z tego przedstawienie na AS i opowiadać banialuki o reprezentowaniu forumowiczów?

Sama idea takiego pokoju dla forumowych DIYowców jest jak najbardziej OK ale jakieś konkursy i wybory

w których może brać udział tylko garstka wybrańców pod szyldem całego audiostereo.pl, to jest jakaś porażka,

nie wiem jak to inaczej określić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co cyrk wątku ?

parantulla jak pamietam to całkiem jak z twoimi klientami

przyjsc popier....c, wyjsc , nic nie kupić

to teraz normalność

racz przeczytac od poczatku po co palton wybrał rade bo czytajac twoje pytania widze ze ze opusciłes najwazniesze - Rada potrzebna jest tylko w piątek kiedy przyjadą wszyscy ktorzy chca z forum ze swoim DIY i po odsłuchach sprzetu bedzie proba ustalania co zostawic na sobote i niedziele

poniewaz w ubiegłym roku było wiele zarzutów co do wyboru sprzetu / jednoosobowo/ tym razem bedzie kilka osób na ktore bedzie mozna zwalic ze zle podobierali

zapraszamy w piątek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada potrzebna jest tylko w piątek kiedy przyjadą wszyscy ktorzy chca z forum ze swoim DIY i po odsłuchach sprzetu bedzie proba ustalania co zostawic na sobote i niedziele

No to ja nie wiem... gdzieś tu wcześniej czytałem, że wstępna selekcja już została przeprowadzona

i z tych, którzy się załapali zostanie wybrana dwójka poddana ocenie Rady, przynajmniej tak ja to zrozumiałem.

Skoro jest tak jak mówisz że jest, to cofam swoje wpisy i nie było tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Nie wzięto tylko pod uwagę, ze na forum liczącym nie wiem już dokładnie, ale jakieś 15-20 tysięcy userów, grupa pięciu, dziesięciu czy dwudziestu organizatorów pracujących społecznie zawsze będzie w mniejszości.

 

To czysta matematyka, niczego nowego nie odkryłeś - zawsze 5 będzie liczebnie mniejsze niż 20tyś.

Ale tu chodzi o jakość, a nie ilość, a o tym zapomniałeś.

I dlatego dobrze że tych pięciu bierze na swoje barki organizację tej wystawy.

A zaczynając wszystko wcześniej organizować, a nie na ostatnią chwilę, jak sugerowałeś, zrobią to na pewno dobrze.

Rok 2011 chyba sporo Kolegów nauczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.