Skocz do zawartości
IGNORED

Teorie spiskowe.


TomekL3

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jest tego co raz więcej w sieci,wzrasta świadomość społeczeństwa o różnych zagrożeniach ,które chcą nam zgotować elity światowe.Pytanie dlaczego?

To jeden z wielu filmów w sieci dotyczący jednego z zagadnień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 rozbiór Polski i walka z wiarą chrześcijańską- rozważania teoretyczne (manipulacja doskonała cd): wyprzedawać Polski Kapitał-teraz Era i polsat zostały sprzedane, Zamordowanie Dowódców Wojska Polskiego w 2 "katastrofach", Propaganda głupoty ciemnoty i niemyślenia w TV-jest, Nakazanie by wszyscy mieli konta w bankach-jest, propagowanie CHOREGO KONSUMPCJONIZMU-jest, zatrucie żywności zwiększające podatność na manipulacje- jest, "wrzuć żabę do wody z wrzątkiem to wyskoczy, wrzuć żabę do zimnej wody- straci czujność i się ugotuje" MATRIX

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tłusty czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi po glowie chodzi jedna teoria: tzw. proba zdominowania swiata przez hamerykanow skutki takich dzialan sa oplakane gdyz nie daza do dobra ludzkosci a tylko do metod kontroli, efekty uboczne: np. blokowanie innych paliw jak ropa/benzyna/gaz

ale to tylko hipotezy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymywanie partii idiotów jako "opozycja"-jest, poniżanie PSL a propagowanie SLD-jest, walka z "antysemityzmem" i nacjonalizmem pod płaszczykiem dobra- następnym krokiem jest zapraszanie judaszy do Polski- wczoraj Sikorski kogoś zapraszał.... Zwracanie majątku kościołom-nie, ale judaszom tak-zobaczycie po wyborach. Jak mogłem być tak ślepy tyle lat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tłusty czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracanie majątku kościołom-nie, ale judaszom tak-zobaczycie po wyborach. Jak mogłem być tak ślepy tyle lat?

 

Jakim to kościołom nie zwraca się majątku???

 

"Jak mogłem być tak ślepy tyle lat?"

 

Tomuś ci wszystko wyjaśni ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro chcesz powiedzieć , że wszystko jest w porządku czy tylko szyderkę robisz?

 

Grzecznie się pytam którym to kościołom jeszcze nie zwrócono majątku. Rozumiem, ze ktoś ma pretensje, że nie zwrócono obywatelom, ale Kościół Katolicki (i być może inne) został potraktowany w sposób nadzwyczaj uprzywilejowany. Więc jeszcze raz pytam czego to niby jeszcze nie dostał?

 

W ramach teorii spiskowych należałoby raczej stwierdzić, że zawiązano spisek w wyniku którego KK odzyskał majątek a inni nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerze mówiąc nie wgłębiałem się w sprawę zwrotu majątku kościołowi katolickiemu , ale nawet pobieżne przyjrzenie się tematowi uświadamia o niezłym przekręcie.

 

Ale to jest pikuś w porównaniu z tym co się dzieje globalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na teorie spiskowe to trzeba by osobne forum założyć. Roswell, wszyscy samotni zabójcy z Oswaldem na czele, Okrągły Stół, Smoleńsk, cały boks zawodowy, atak na Irak, 11 września, szukanie Usamy bin Ladina, można by tak godzinami.

 

Aha, jeszcze rajstopy nie puszczające oczek mi się przypomniały :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o szczegóły ale o całościowe spojrzenie- teraz z kolei propaganda kupowania telefonów z darmowym dostępem do feecboga i NK-szpiegostwo, natłok reklam preparatów "na zdrowie"- a z doświadczenia wiem że jak się mało je i tylko naturalne to większość chorób przechodzi. Natłok informacji ma jeszcze jedno ale- człowiek jest zmęczony i nie chce mu się myśleć... A może pod postacią "demokratyzacji" państw arabskich jest narzucenie im "normalnego" sposobu patrzenia na rzeczywistość- np. zachwycanie się oskarami. Nikt nie mówi o bezrobociu, problemach, spójrzcie chłodno na dominujące media- tak jak przed wejściem do UE- propaganda uśmiechu. Mówię wam MATRIX.

 

PROPONUJĄ 2 DNIOWE WYBORY...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tłusty czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to coś z naszego podwórka ,dokument nie dopuszczony do emisji w TVP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Różne fora już są na te tematy ale warto te rzeczy udostępnić szerszemu gronu,audiofilom też:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnale szczają do mleka. Nie wolno o tym zapomnieć.

do twojego mleka szczaja?czesto ich widujesz?rozmawiasz nz nimi?czujesz sie w tych chwilach wykorzystywany?

jaro to nie krasnale,,,,ktos cie wykorzystuje seksualnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o szczegóły ale o całościowe spojrzenie

silver_moon - "perły przed wieprze" a po forumowemu - obie ręce w nocniku ... a milczenie jest złotem

(nie karmić "matrixa" własną energią)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście siłą napędową są pieniądze, jednego masona już zdemaskowałem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tłusty czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw. rzeczywistość to kwestia umowna można dzisiaj patrzeć w telewizję i płakać z radości że kolejny kraj staję się wolny albo można się zastanawiać komu zależy na tej ropie i handlu bronią i co do cholery robią tam wojska europejskie?

2) Piloci JAK-40 zeznali że słyszeli co innego w radiu a co innego jest stenogramach, teraz nagle chcą ich oskarżyć o coś tam- próba zastraszenia?

3) Do TVP wraca stary zarząd i już wszystkie media będą miały tylko 1 punkt widzenia- nie trzeba myśleć, można śmiać się z "zacofanych" idiotów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tłusty czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Do TVP wraca stary zarząd i już wszystkie media będą miały tylko 1 punkt widzenia- nie trzeba myśleć, można śmiać się z "zacofanych" idiotów.

Chyba walisz bezrozumnie na oślep.

To taczej zacofani idioci wracają do zarządu.

 

Stary zarząd wraca do pracy w TVP

Prezes TVP Romuald Orzeł i członek zarządu spółki Przemysław Tejkowski znowu mogą zarządzać telewizją.

 

Po zawieszeniu kojarzonych z PiS Orła i Tejkowskiego zarząd w TVP sprawowali kojarzeni z lewicą: Bogusław Piwowar i Paweł Paluch. Od wtorku zarząd będzie czteroosobowy: Orzeł, Tejkowski, Paluch i Piwowar.

 

Jak nieoficjalnie dowiedziała PAP w TVP, za powrotem Orła i Tejkowskiego do zarządu głosował też szef rady nadzorczej Grzegorz Borowiec, który reprezentuje w spółce skarb państwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do twojego mleka szczaja?czesto ich widujesz?rozmawiasz nz nimi?czujesz sie w tych chwilach wykorzystywany?

jaro to nie krasnale,,,,ktos cie wykorzystuje seksualnie.

 

Jednym krasnale szczają do mleka a innym jak widać do głowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną telewizją która powiedziała o wizycie Tuska w Izraelu była TVP, zakaz zadawania pytań to już realne zagrożenie demokracji i naciski na media. Przyjrzyj się ludziom kiedyś szczupli i szybko myślący dzisiaj grubasy- czy ma na to wpływ NARZUCONA CHEMIA w żarciu? Ja tu piszę o trudnej do udowodnienia manipulacji doskonałej a nie o swoich poglądach. USA była państwem demokratycznym teraz jest państwem policyjnym-To samo dzieje się w UE wmawia się nam o kończącej się liczbie stron www, chcą ograniczyć you tube- znowu realne zagrożenie dla demokracji. Kult pustych, malowanych i silikonowych ludzi w mediach i polityce, brak inteligentnych programów-Polak ma być głupi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tłusty czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną telewizją która powiedziała o wizycie Tuska w Izraelu była TVP, zakaz zadawania pytań to już realne zagrożenie demokracji i naciski na media.

 

 

G... prawda!

Albo kłamiesz, albo nie wiesz o czym mówisz. Sam widziałem i słyszałem relacje i komentarze na ten temat w tvn24. Jak również sporo na temat słynnego pytania którego nie było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 19.00 w niedziele obejrzałem wiadomości w tvn, polsat i tvp i pisze prawdę. Tylko tvp poinformowała o tym, po 20.00 z portalu tvn24 zniknęła ta informacja- to już nie są poglądy tylko wojna informacyjna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tłusty czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 19.00 w niedziele obejrzałem wiadomości w tvn, polsat i tvp i pisze prawdę. Tylko tvp poinformowała o tym, po 20.00 z portalu tvn24 zniknęła ta informacja- to już nie są poglądy tylko wojna informacyjna.

 

Tobie płacą za oglądanie wiadomości czy co? Robisz z tego notatki? Czyżbyś robił to etatowo? A tu na forum?

 

I żeby nie było - ja tylko pytam (zupełnie jak Prezes :-)).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie płacą za oglądanie wiadomości czy co? Robisz z tego notatki? Czyżbyś robił to etatowo? A tu na forum?....

Nie tak dawno pisssmeni zapowiedzieli, że rzucą kadry na odcinek internetu - no i rzucili. A że te kadry cokolwiek ułomne - jak to w pisssie: miało być pięknie, a wyszło jak zawsze - ch...wo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na teorie spiskowe to trzeba by osobne forum założyć. Roswell, wszyscy samotni zabójcy z Oswaldem na czele, Okrągły Stół, Smoleńsk, cały boks zawodowy, atak na Irak, 11 września, szukanie Usamy bin Ladina, można by tak godzinami.

 

Aha, jeszcze rajstopy nie puszczające oczek mi się przypomniały :-).

 

A mi sie przypomnialo np to : pseudo ekologiczne zagrania, wmawianie ludziom ze zmiany klimatyczne sa ich udzialem i trzepanie na tym kasy, masowe napedzanie histerii pandemii i trzepanie kasy na gowno wartych szczepionkach.

Jesli uwazasz ze to nie ma znamiom globalnych teorii spiskowych majacych na celu dojenie kasy z durnych barankow to nie wiem co wg Ciebie sie zakwalifikuje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie czasy takie metody. Kurde przecież w tym nie ma nic dziwnego. Dawno dawno temu jakiś miejscowy kacyk z tytułem księcia trzepał kasę na bidnych ludziach na obszarze jednego powiatu a teraz jemu odpowiedni może to robić globalnie. Ot po prostu nowe metody kreują nowe możliwości.

 

Podobnie z nami, malutkimi [bądź nie , różni tu na forum mogą siedzieć]. Teraz mamy dostęp do informacji więc sobie możemy spiskować. Metoda na zamkniecie ust malutkim musi być więc manipulacja i cały ten markieting polityczny. Kiedyś miejscowy kacyk puścił z dymem jedną wioseczkę dla przykładu i był spokój. Nowe czasy nowe metody.

 

A Sikorski to akurat dobrze powiedział bo się tym Izraelitom w głowach przewraca jak tu przyjeżdżają.

 

Jesli chodzi o spiski to mnie takie pytanie nurtuje. Żydów wypędzano przez ostatnie 2000 lat z niemal każdego kraju znanego im świata. czy setki milionów ludzi i dziesiątki pokoleń mogły się mylić ?? ;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś wygląda absurdalnie to nie znaczy, że nie jest prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Utrzymywanie partii idiotów jako "opozycja"-jest, poniżanie PSL a propagowanie SLD-jest, walka z "antysemityzmem" i nacjonalizmem pod płaszczykiem dobra- następnym krokiem jest zapraszanie judaszy do Polski- wczoraj Sikorski kogoś zapraszał.... Zwracanie majątku kościołom-nie, ale judaszom tak-zobaczycie po wyborach. Jak mogłem być tak ślepy tyle lat?

 

Poluzuj gumkę od spodni. Kościół akurat jest organizacją tak łapczywą na pieniądze jak żadna inna.

 

Szerze mówiąc nie wgłębiałem się w sprawę zwrotu majątku kościołowi katolickiemu , ale nawet pobieżne przyjrzenie się tematowi uświadamia o niezłym przekręcie.

 

Ale to jest pikuś w porównaniu z tym co się dzieje globalnie.

 

Niezły przekręt jest a i owszem. Wystarczy zobaczyć co dzieje się wokół słynnej kościelnej komisji majątkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipulacja doskonała cd. Czytajcie między wierszami:

Komisja Europejska jest niezależna od rządów krajowych... Teraz pomyślcie kto kazał rozwalić stocznie... Kto narzucił większą ilość chemii w żarciu... Jak przedstawia się w mediach koncentracja wojsk amerykańskich i europejskich- pod płaszczykiem walki z terroryzmem czy "demokratyzacji" POMYŚLCIE-TU NIE CHODZI O POGLĄDY,

Przekręty z ptasią grypą... Globalne ocieplenie i handel limitami CO2... Nakazy szczepienia i wzrost zachorowań na wszystkie choroby cywilizacyjne, Ograniczenie dostępu do świeżej żywności- morskich ryb na rzecz toksycznych hodowlanych. Manipulacja doskonała jest jak MATRIX- trzeba czytać między wierszami. Szczena opada mi od tygodnia, a byłem PO-wcem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tłusty czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Nie tak dawno pisssmeni zapowiedzieli, że rzucą kadry na odcinek internetu - no i rzucili. A że te kadry cokolwiek ułomne - jak to w pisssie: miało być pięknie, a wyszło jak zawsze - ch...wo.

 

Hahahaha polecam tajną instrukcję Schetyny skierowaną do młodzieżówki PO. Zadziwiająco wielkie pseudo poparcie dla tej partii to w 2/3 wynik internetowych wypocin młodej kadry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.