Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

alt_77

To wyśmienity wzmak,żadne promowane na forum stare Yamahy,Pajoniery,Marance "ala" Discomaniak nie zbliżają się do poziomu tego Audiolaba.

Warto kupić ,aczkolwiek osobiście uważam,że model 8000 A był bardziej uczciwy ( czytaj bezpośredni-neutralny).

To że był grzebany,to nie jest żaden problem,a nawet wręcz przeciwnie!

Osobiście uważam,że powinno się grzebać w każdym sprzęcie natychmiast po jego zakupie.

Grzebactwo jest drogą do osiągnięcia sukcesu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miczq

Jest i czarny w dodatku od sprawdzonego jak wynika z wcześniejszych wypowiedzi sprzedawcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Panowie moglibyscie ze mnie zejsc... To dlaczego pozbywam sie PM 84 to tylko i wylacznie moja sprawa. Moja opinia o nim jest jak najbardziej pozytywna. Na wczesniejszym odsluchu zagral lepiej od HK 6950R. I to wystarczy. Poza tym moj egzemplarz gra zupelnie inaczej jak micmara. Takie mam wrazenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! inaczej gra mówisz ten sam model??!?hymm ciekawa sprawa disco.....potwierdzajca moje słowa na temat wysychajacych kondów,byc moze w micmara klocku sa bardziej wyshcniete ,no bo co innnego?? wzmak moze o rok czy dwa starszy i tak jest jak jest.....to aby nie zbieg okolicznosci i to dosc zadziwiajacy ze Ty i micmar w 2-3 dni pod odsłuchach w lokalu sprzedajecie swoje piekielne maszyny....ja nie rozumiem jak mozna sie tak szybko pozbywac klocka co to gra zdecydowanie lepiej od Krelli z seri KAV czy innych im podobnych..........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nijako czuję się wywołany do odpowiedzi :-). Cóż w październiku 2005 zamówiłem wzmacniacz u Digiego58 także nad zmianą Marantza myślałem już od jakiegoś czasu co nie oznacza że jest on złym sprzętem i niewartym swojej ceny. Po prostu jak to się mówi ten kto nie idzie do przodu, cofa się. Ja wybrałem DIY (czy jak to się tam nazywa) i tyle. To że wszystko zbiegło się w czasie z tym pechowym odsłuchem to już zupełnie inna sprawa. Natomiast faktycznie nie rozumiem dleczego Disco uważa że jego wzmacniacz gra inaczej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

wygodnie jest byc anonimowym - jak elfan

z racji odsluchow w Krakowie ktore organizowalem jestem rozpoznawalny na tym forum wielu forumowiczow znam osobiscie i nie pozwole na insynuacje...

sam musze sie przyznac ze kiedys za duzo bylo opinii o PM 75 i to zbyt kategorycznych (choc jak juz wspomnialem pewnych zarzucanych mi sformulowan po prostu nie bylo) - ciekaw jestem czy inni tez przyznaja sie - a maja do czego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

byc moze ale tak nie jest... z odsluchu wracalem autem z micmarem - wtedy slowa nie powiedzialem na temat sprzedazy PM 84... bo ow odsluch nie zrobil na mnie wrazenia ze wzgledu na warunki nie byl miaridajny tym bardziej ze wczesniej PM 84 zagral zupelnie niezle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Marantz PM 84mkII byl robiony od polowy lat 80-tych. Podstawowa roznica ktora rzuca sie od razu po obejrzeniu wzmaka z zewnatrz jest mniej rozbudowany preamp gramofonowy. Wersja mkI ma podwojne wejscie gramofonowe m innymi z kilkoma opcjami dla wkladek MM i MC. Ma takze preamp separowany miedzia. Zreszta separowane jest takze trafo i kondy. MkII ma oddzielna regulacje sopranow i basu dla prawego i lewego kanalu. Jednak patrzac na panel czlowy wyglada jak ubogi krewny mkI. Jest to rowniez odzwierciedlone w cenie. Przelacznik wejsc na kolumny jest zrobiony na alpsie nie na jakims plastikowym przycisku. Podobnie BALANCE. SOURCE DIRECT obejmuje wszystkie gniazda a nie tylko PHONO i CD. MKII ma dodane gniazda na VIDEO TV i VCR (tylko po co?). W mkI jest tylko oznaczone jako AUX (uniwersalne - zdaje sie 2). Na zdjeciu mkII nie widze selektorow REC OUT.

Jeszcze pare uwag: PM 84 nie wazy 25kg ale ok 20. Sprzedawca na allegro wzial dane z PM 94. Moim zdaniem PM 84mkII wyglada jak gorsza wersja mkI. Czy jest lepszy czy nie brzmieniowo nie wiem bo nie sluchalem. Obawiam sie jednak ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro PM 84 w stanie idealnym z wysyłką do Polski z Niemiec kosztuje 210 Euro, ceny na rynku polskim nie powinny przekraczać 700 zł - zobaczymy jak będzie ;-) Na razie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jest jak jest.......Co do wysychających kondków i różnicy w brzmieniu tych samych wzmaków to nie ma co wracać do tematu - był przerabiany :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Bardzo jestem ciekaw Waszych opinii o tym CD - nigdy go nie słyszałem, a 5CD do paszczy mu wchodzi....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

:) namiastka absolutu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disco "Na wczesniejszym odsluchu zagral lepiej od HK 6950R" No bez przesady, dobrze wiesz jakie to było "porównanie". Szkoda że nie dotarłem tam w ostatnie spotkanie. Przywiozę go jeszcze kiedyś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma ochotę na Jadis DA 5 - dobra cena

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.