Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość partick

(Konto usunięte)

Partick stara sie byc zabawny i mi wytknac ze mieszkam w malym miescie co zreszta napisalem na aukcji. Mysli ze jest to takie zabawne i fajne. Niech sobie teraz kazdy zastanowi jakim trzeba byc czlowiekiem?

 

read my lips: gęstość zaludnienia nadal nie dociera?

 

drugi posiada podstawowego Marantza PM5004 i mysli ze wszystkie rozumy pozjadal. A na audio tyle co na gwiazdach. Wystarczy przeczytac jego drugie zdanie w stopce.

 

wystarczy popatrzeć na zdjęcia i porównać ustawienie kolumn:

 

u mnie

 

u Ciebie

 

i samemu wyciągnąć wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zycze sobie takich wycieczek osobistych pod moim adresem.

 

Tunera nie wystawilem w Uszkodzone, bo praktycznie nikt tam nie zaglada.

I tak bardzo zalezy ci na tych paru zlotych za ten tuner, ze postepujesz niezgodnie z zasadami? Moim zdaniem wiecej wart jest szacunek do wlasnej osoby niz dostaniesz za ten sprzet jesli sie sprzeda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zycze sobie takich wycieczek osobistych pod moim adresem.

 

I tak bardzo zalezy ci na tych paru zlotych za ten tuner, ze postepujesz niezgodnie z zasadami? Moim zdaniem wiecej wart jest szacunek do wlasnej osoby niz dostaniesz za ten sprzet jesli sie sprzeda.

Ale macie problem .Gosc sobie wystawił sprzęt i pisze ze nie działa cos tam , wiec o co wam chodzi .nie zmusza was do kupna ani w ciula nie robi ,ze wszystko sprawne -jego sprawa gdzie wystawia .Az was to taki boli ? !

A ty migrena taki człowiek z zasadami jesteś ? Czy tak napewno ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niescislosci. Tunera nie wystawilem w Uszkodzone, bo praktycznie nikt tam nie zaglada. A tutaj moze akurat trafi ktos ogarniety i sobie to zrobi w 5minut i bedzie zadowolony. Juz pisalem. Nie podoba wam sie to juz piszcie do Allegro. Opis jest jasny i zrozumialy dla kazdego czlowieka, a jak wam nie odpowida to mozecie nie wchodzic i nie czytac. Czy to tez jest za trudne? Nie mam zamiaru nikogo oszukac, ani nigdy nie mailem takiego zamiaru i prosze przestac mi wmawiac niestworzworze rzeczy, bo naprawde robi sie niesmacznie.

 

dziedekwlodek, nie produkuj sie, bo nawet nie widze co piszesz. Juz ci mowilem. Z manipulatorami nie chce miec nic wspolnego. Pozdrow kalkiernie.

więc jak u licha zgłaszasz jego wpis do moderacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wystarczajaco duzo przyzwoitosci aby nie produkowac opisow jak w podlinkowanej aukcji i obrazac innych uzytkownikow forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez migrena

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze moderacja jest tutaj bardzo sprawiedliwa. Grupka ludzi robi ze mnie oszusta, zlodzieja i cholera wie kogokolwiek jeszcze, a JA dostaje punkty karne. Smiechu warte. Cir, popisales sie.

 

Mam wystarczajaco duzo przyzwoitosci aby nie produkowac opisow jak w podlinkowanej aukcji i obrazac innych uzytkownikow forum.

Pytam cie po raz kolejny co cie boli?? Bo naprawde nie rozumiem cie czlowieku. Zarzenowala cie moja aukcje nie wiem czego i uczepiles sie mnie jak rzep psiego ogona. Tak cie boli ze wystawilem Tuner w dziale Tunery i zaznaczylem ze ma wade?? Nawet w tytule aukcji o tym wspominam wielkimi literami. Nie zalezy mi na tych paru zlotych, mam to gdzies. Zrobilem to bez zastanowienia, mimochodem, a ciebie tak to irytuje? Moze z toba jest cos nie tak? Bo kompletnie nie wiem co chcesz udowodnic? Napisz jeszcze ze jestem oszustem i dumam ludzi na kase. Bedzie komplet.

Sprzet opisalem mozliwie sprawiedliwe jak moglem, a TY mi zarzucasz brak przyzwoitosci? Zastanow sie co ty wygadujesz i za kogo mnie masz? Nie rozmawiasz przy budce z piwem z kumplem tylko na publicznym forum. Robisz ze mnie wala i to jest w porzadku? Nie rzyczysz sobie wycieczek osobistych, a ze mnie robisz bezpodstawne posmiewiskno od samego poczatku i to jest OK?

 

Potraficie ludzi zniechecic do nie odwiedzania tego forum. Widze ze chyba bedzie trzeba zrobic to, co zrobila juz duza czesc osob, ktora zachowala jeszcze chciaz ulamek zdrowego rozsadku i powagi. A najlepsze jest to ze jeszcze moderacja sie do tego doklada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuj mi prosze, w ktorym miejscu posadzilem cie o cos wiecej niz durnosc opisu i zle umiejscowienie aukcji. Wkladasz w moje usta slowa, ktorych nie napisalem i w dalszym ciagu probujesz mnie obrazic.

Moze nie zauwazyles ale caly problem wynika z tego ze inni nie uwazaja dzialania tunera tylko w mono i randomizacji przyciskow za "mala wade". Rzetelnosc opisu wymaga aby byl on jasny dla potencjalnego kupca a nie sprzedajacego. Jesli napisales go "bez zastanowienia" i "mimochodem" to mozesz teraz sie nad nim zastanowic i jesli uznasz to za sluszne wyedytowac.

Moderacja natomiast wytyka ci zwykle klamstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tresc aukcji jest dla ciebie durna i nie zrozumiala, wybierz sie ponownie do szkoly, bo niestety innej rady to juz nie ma. Jezeli masz trudnosci ze zrozumieniem kilku zdan to chyba problem raczej masz ze soba, a nie z ta aukcja? Nie mam pojecia jak inaczej moglbym ci to wytlumaczyc. Jak widac aukcje odwiedzilo ponad 200 osob i nikt nie mial dodatkowych pytan, tylko ty czepiasz sie juz sam nie wiesz do czego. Moze to dla ciebie wielka wada, ale dla mnie mala, bo tuner gra i stroi. Kazdy odwiedzajacy oceni sobie sam, a twoje zdanie na ten temat nie obchodzi mnie calkowicie. Nie zmuszam cie do kupna czy czegokolwiek to po co d... zawracasz od poltorej strony?

 

Moze niech kazdy sobie przeczyta:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Niech kazdy uzytkownik audiostereo, ktory przeczytal tresc mojej aukcji napisze czy ja rozumie czy nie? Nie wiem czy bedzie jeszcze, ktos procz ciebie.

 

O, sorry. Moze odezwac sie jeszcze partick i dziadekwlodek z idiotycznymi wypowiedziami wiec ich z marszu mozna pominac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

Zrobilem to bez zastanowienia, mimochodem, a ciebie tak to irytuje? Moze z toba jest cos nie tak? Bo kompletnie nie wiem co chcesz udowodnic? Napisz jeszcze ze jestem oszustem i dumam ludzi na kase. Bedzie komplet.

 

a dumaj sobie co tam uważasz ;-)

 

ale co do bez zastanowienia i mimochodem, to w Klubie Marantza link do takiego wpisu znalazłem:

 

Witam!

Dzis wzielem od kumpla tuner Marantza ST-57 zeby mu pomoc z problemem. Tuner wogole nie chce łapac sygnalu stereo i nie łapie stacji radiowych w automacie, mimo tego ze na dwoch innych tunerach Denona ladnie wszystko chula. Sygnal jest silny, bo z kablowki.

Na plytce jest ful różnych pokręteł, moze trzeba cos dostroić?

 

Zauwazylem jeszcze jedna dziwna przypadłość. A mianowicie jak wciskam np stacje nr 5 to mi wywoluje 9, a jak np ciskam 9 to mi wywoluje nr 8. A jak chce przeskoczyc w górę to mi wywala Mute. Nie zawsze tak sie dzieje, ale czasem się zdarzy.

http://www.audiostereo.pl/tuner-marantz-st-57-nie-ma-stereo_103144.html

Edytowane przez partick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Ten ostatni wpis w zasadzie wszystko wyjaśnia. Tuner nie wiadomo od kogo i skąd. Nie wiadomo też po jakich przejściach. Użytkownik obyty ze sprzętem Denona i Marantza nie umie sobie z nim poradzić. Do serwisu nie odda, bo to kosztuje i przy sprzedaży nie zwróci się. Więc opchnie się może jakiemuś jeleniowi wykorzystując czar marki i opisu.

 

W tym przypadku pisk o nastawaniu na czyjąś cnotę jest żałosny.

Edytowane przez dziadekwłodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje eksperyment odwrotny - znajdz prosze uzytkownika forum innego niz ty, dla kotrego sprzet ten bedzie posiadal tylko "mala wade", gdyz jak na razie tylko w twojej opinii opis ten pasuje do stanu rzeczywistego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie podwazasz jego stan faktyczny wzgledem opisu? Nie no, jajca na maksa.

 

Koncze dyskuje na temat mojej aukcji. Znajdz sobie inna ofiare jak cie to jara. Skonsultuj sie z wlodkiem. Napewno cos znajdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale

 

Albo cos jest sprawne albo zepsute. A ten tuner jest zj*bany.

Sprzęt jest sprawny poza dwoma małymi mankamentami. A mianowicie nie chce łapać sygnału w trybie STEREO przez co również nie wyszukuje stacji radiowych w trybie automatycznym oraz czasem "mieszają" mu się funkcje przycisków. Np wybierając nr 9, czasem zdarzy mu się wybrać nr 8, a np wciskając nr 5, wybierze nr 9.

Tutaj 'mała usterka' dotyczy głównych funkcji tunera, co jak dla mnie nie klasyfikuje tego urządzenia do tego aby napisać o nim 'sprawne'.

Tym bardziej ze po zakupie trzeba udać sie od razu do serwisu RTV.

 

Jak wystawie auto, którym nie działa pol silnika, ale napisze o nim sprawne, bo działa klima, radio, światła to bedzie ok wg. Ciebie?

Preferowany odbiór auta oczywiście z lawetą.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez om3ga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie podwazasz jego stan faktyczny wzgledem opisu? Nie no, jajca na maksa.

Weź że zmień opis w tytule, to się odczepią :)

Ludzie no weźcie już nie przesadzajcie, przynajmniej napisał uczciwie jak się sprawy mają,

zamiast pociskać jako SPRAWNY 100% IDEAŁ a później na kuriera albo wilgoć wszystko zwalić.

Ewentualnie na klienta debila, który nie potrafi tunera obsługiwać i sam coś zj***ł, a teraz jeszcze kasę chce wyłudzić...

 

Niektórzy potrafią wołać 2.800zł za podrapanego Pioneera M-90 i nikogo jakoś nie boli

ani cena z dupy wzięta, ani wyłamana klapka, ani brak chociażby wzmianki na ten temat w opisie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wystawiania uszkodzonego sprzętu w kategorii do tego stworzonej.. powodzenia.

Prawdą jest, że naprawdę mało osób tam zagląda.

Co do samego opisu nie widzę jakiegoś krętactwa. Zanim coś się kupi należy zapoznać się z CAŁYM opisem przedmiotu, bo przy kupnie zawieramy przecież wiążącą umowę, a umowy się czyta !

Nawet mało rozgarnięty Jasio doczyta się wad, nie są one przecież nigdzie ukrywane czy niejasno napisane, więc nie wiem gdzie tu jakiekolwiek krętactwo ??!

Krętactwo można spotkać w co drugiej aukcji gdzie napisane jest, że sprzęt jest w 100% sprawny.. jednak zawsze jakaś wada wyjdzie.

 

Panowie więcej luzu, mniej nienawiści. Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.

 

Żeby nie robić zbędnego off-topu.. High-End pełną parą ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Excalibue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź że zmień opis w tytule, to się odczepią :)

Ludzie no weźcie już nie przesadzajcie, przynajmniej napisał uczciwie jak się sprawy mają,

zamiast pociskać jako SPRAWNY 100% IDEAŁ a później na kuriera albo wilgoć wszystko zwalić.

Ewentualnie na klienta debila, który nie potrafi tunera obsługiwać i sam coś zj***ł, a teraz jeszcze kasę chce wyłudzić...

 

Niektórzy potrafią wołać 2.800zł za podrapanego Pioneera M-90 i nikogo jakoś nie boli

ani cena z dupy wzięta, ani wyłamana klapka, ani brak chociażby wzmianki na ten temat w opisie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Co do wystawiania uszkodzonego sprzętu w kategorii do tego stworzonej.. powodzenia.

Prawdą jest, że naprawdę mało osób tam zagląda.

Co do samego opisu nie widzę jakiegoś krętactwa. Zanim coś się kupi należy zapoznać się z CAŁYM opisem przedmiotu, bo przy kupnie zawieramy przecież wiążącą umowę, a umowy się czyta !

Nawet mało rozgarnięty Jasio doczyta się wad, nie są one przecież nigdzie ukrywane czy niejasno napisane, więc nie wiem gdzie tu jakiekolwiek krętactwo ??!

Krętactwo można spotkać w co drugiej aukcji gdzie napisane jest, że sprzęt jest w 100% sprawny.. jednak zawsze jakaś wada wyjdzie.

 

Panowie więcej luzu, mniej nienawiści. Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.

 

Żeby nie robić zbędnego off-topu.. High-End pełną parą ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Milo czytac ze ktos rozsadny jeszcze tu zaglada.

 

A moj link w tym temacie wzial sie tutaj z prostej zawisci pewnego zfrustrowanego czlowieka.

 

Jak wystawie auto, którym nie działa pol silnika, ale napisze o nim sprawne, bo działa klima, radio, światła to bedzie ok wg. Ciebie?

Poprostu albo zainteresuje sie tym ogloszeniem, albo nie. Jedno jest pewne. Napewno z tego powodu nie trabil bym na forum i nie robil z nikogo oszusta lub osadzal kogos za "durność opisu", bo to poprostu nie przystoi. A nawet nie tyle co nie przystoi, ale jest poprostu idiotyczne, a nawet wrecz smieszne jak widac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wystawiania uszkodzonego sprzętu w kategorii do tego stworzonej.. powodzenia.

Prawdą jest, że naprawdę mało osób tam zagląda.

 

Sprzedawałem wzmacniacz. Poszedł w kilka godzin. Co nie zmienia faktu że opis jest bardzo porządny. Swego czasu kupiłem wierze Kenwooda. Według opisu i zdjęc super hiper. W rzeczywistości stereo w radiu nie działało, potencjometry do czyszczenia i wszystko było potwornie brudne i śmierdziało fajkami. Zastanówcie się co lepsze i zostawcie już ten nieszczęsny tuner w spokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwie strony wcześniej jest aukcja wzmacniacza, który kupiłem jako zadbany ideał po przeglądzie i konserwacji,

a skończyło się na tym, że musiałem jeszcze pięć paczek ekstra wybulić na doprowadzenie go do stanu z opisu.

Oczywiście winnego nie ma, chętnego do pokrycia kosztów też nie. Wszystko to wina kuriera albo pewnie moja,

Pan Sprzedawca jest krystalicznie czysty, wysłał mi sprzęt zgodny z opisem, a ja chcę teraz bezczelnie pieniądze wyłudzić.

Żeby to był mój pierwszy raz, to jeszcze pół biedy, może bym tak nie sapał, ale to był mój czwarty w życiu tego typu zakup

i za każdym razem było dokładnie to samo. Na aukcji stoi 100% sprawny zadbany ideał, nic nie trzeszczy, nic nie przerywa itd.

a w kartonie przyjeżdża kupa gruzu do kapitalnego remontu i sprzedawca wielkie oczy robi, bo u niego wszystko działało...

Po trzecim razie powiedziałem sobie dość, więcej do ręki nie wezmę starego gruchota, ale po latach jakieś licho mnie podkusiło

i czwarty raz na własnej dupie musiałem się przekonać, że opisy do większości aukcji można sobie między bajki wsadzić.

99% odtwarzaczy CD starszych niż 10 lat, to zajeżdżony złom, który się nadaje już tylko do utylizacji, ewentualnie na dawcę organów,

a w opisach same "sporadycznie używane" rarytasy i nikt się nie przejmuje takimi duperelami, że na dzień dobry trzeba laser wymienić,

napęd już ledwo rzęzi, szufladę trzeba kolanem dopychać, a 2/3 płyt można wyrzucić albo rozdać, bo nawet ich nie ruszy, no i standardowe

panie co pan mi tu wymyśla, przed wysyłką osobiście go sprawdzałem i wszystko działało, mam na to świadków, żegnam ozięble.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Kurna,jak czytam,to nie wiem czy ja potrafię wybierać używki z alle,czy ktoś ma takiego pecha iż trafia na złomy.

Raz zakupiłem CD Pioneera za grosze z padniętym laserem,ale to były moje początki z zakupami na znanym portalu.

Na kilkadziesiąt kupionych CD/Wzmacniaczy/Kolumn nigdy nie trafiłem złomu,wszystko grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem można częsciowo zweryfikować,kupując tylko od sprzedawców z samymi pozytywami,i to sporą ilością,i należy pamiętać nie kupujemy od lombardów handlarzy,nie każdy stary cd czy wzmacniacz to złom,napędy cdm4 są niezniszczalne i żaden cd z tymi napędami nigdy mnie nie zawiódl,wracając do tunera wystarczyło napisać że uszkodzony i koniec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Tu mamy popis cwaniactwa. Najpierw wpisy na forum w założonym przez siebie wątku:

 

"Napisano 04.05.2013 - 12:45

Witam!

Dzis wzielem od kumpla tuner Marantza ST-57 zeby mu pomoc z problemem. Tuner wogole nie chce łapac sygnalu stereo i nie łapie stacji radiowych w automacie, mimo tego ze na dwoch innych tunerach Denona ladnie wszystko chula. Sygnal jest silny, bo z kablowki.

Na plytce jest ful różnych pokręteł, moze trzeba cos dostroić?

 

Zauwazylem jeszcze jedna dziwna przypadłość. A mianowicie jak wciskam np stacje nr 5 to mi wywoluje 9, a jak np ciskam 9 to mi wywoluje nr 8. A jak chce przeskoczyc w górę to mi wywala Mute. Nie zawsze tak sie dzieje, ale czasem się zdarzy."

 

Na pytanie skąd takie uszkodzenia odpowiada:

 

"Napisano 04.05.2013 - 16:47

Nie mam pojecia."

 

To co nie zapytał się kumpla czy został piwem zalany czy piorun go trafił?

 

I dalej kontynuuje:

 

"Napisano 04.05.2013 - 19:24

Bede musial chyba zaniesc do jakiegos serwisu, bo nie znam historii tego tunera jak i nie posiadam ksiazki serwisowej, ani listy wlascicieli."

 

Jak widać nie zaniósł tylko wystawił. I to pod jakim obiecującym tytułem:

 

"MARANTZ ST-57 RDS _IGŁA_ *MAŁA WADA *"

 

Rzeczywiście mała - brak sygnału stereo, brak wybierania w auto, uszkodzona pamięć - ale wygląd za to ładny i można ustawić na tym i na tamtym. Do tego opis sugerujący, że wszystko szybko się naprawi.

 

To nie jest fair. Tak samo, jak nie dyskutuje on fair z innymi.

Edytowane przez dziadekwłodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, aufiofilski kabel zasilajacy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by nie patrzeć - okazja,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, aufiofilski kabel zasilajacy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ha ha,kabelek pierwsza klasa ,myślę że rozłoży na łopatki wszelakie fiurutechy i inne wynalazki:) No i wygląda na porządnie wygrzany:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez macc666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji jest napisane "Kolor typowo radiowy". Trzeba by zmienić "Kolor typowo audiofilski" i pojdzie za tysiaczka.

 

Patrzcie jakie jaja na aukcji Allegro:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.