Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Audiostereo Caffe
IGNORED

Klub Szczesliwego Rodzica


magic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zważywszy że człowiek pzrestaje byc młody kiedy dorabia się dziecka

ps skąd ta duma ze zrobienia dzieciaka ? to nie lądowanie na księżycu !

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co jak co ale zrobic dziecko to zaden wyczyn;-) Kazdy i i kazdej porze moze...;-)

 

No ale nowym tatusia gratulujemy i uwazajcie na kolymny. Dzieci bardzo ciagnie do nich zeby paluszka sobie wlozyc w wystajace kopolki;-)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobić dziecko żadna sztuka ale być wzorowym rodzicem poświęcić czas dla dziecka i wychować je aby było dobrym i czułym człowiekiem i dało sobie radę w brutalnym świecie to jest sztuka! jestem szczęśliwym ojcem 5latki i 3lataka i widzę że jest to wyzwanie! :) a to dopiero początek tej "trudnej" drogi :)

Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Audio_Newby

(Konto usunięte)

W Polsce nie opłaca się mieć dzieci. Marne zarobki w tym kraju i szantaże pracodawców powodują, że zgodnie ze statystykami polskie dzieci są jednymi z najuboższych w UE (nawet gdy oboje rodzice pracują) a do tego rodzice nie mają dla nich czasu.

 

Dziś dziecko rzeczywiście służy głównie do chwalenia się bo dziecko to luksus. I koniecznie ale to koniecznie trzeba mu opłacić studia najlepiej prawnicze !! Aha i kupić samochód jak tylko po 18-stce zrobi prawo jazdy. Nie wspominając o kupowaniu różnych dodatkowych gadżetów jak ipody srajpody i Dresy Hilfigera - żeby nie podlegały wykluczeniu społecznemu wśród rówieśników.

 

Dziękuję wolę moje Audio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to będzie wątek preciwników bachorków ? ;)

 

JA tam gratuluję odważnym Rodzicom i życzę im wszystkiego najlepszego... Pracujcie za mnie, ja zamiast pieluch wolę wzmacniacz. Aha - dzieci uczcie słuchania dobrej muzyki !

"Oni rzekli: Panie, tu są dwa miecze. Odpowiedział im: Wystarczy." (Łk 22, 38)

"Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" (Łk 22, 36)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statystyka :

50 % szansy na rozwód

3 % sznasy że po rozwodzie dostaniesz faktyczna opieke nad potomkiem ( 97 % że zostaniesz ATM`em)

;)

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie chcesz mieć dzieci bo wolisz audio? :)

 

Ja po prostu nie lubię dzieci :) . A audio wolę ogólnie. Przed tym tylko Bóg, Żona i Matula !

 

Zresztą na dzieci jestem za stary ;) (na inne rzeczy jestem młody).

Edytowane przez Lord Rayden

"Oni rzekli: Panie, tu są dwa miecze. Odpowiedział im: Wystarczy." (Łk 22, 38)

"Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" (Łk 22, 36)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zważywszy że człowiek pzrestaje byc młody kiedy dorabia się dziecka

ps skąd ta duma ze zrobienia dzieciaka ? to nie lądowanie na księżycu !

 

Hmm co jak co ale zrobic dziecko to zaden wyczyn;-) Kazdy i i kazdej porze moze...;-)

 

...pisanie przychodzi mi z pewnym trudem ale cytowane komentarze mowia wszystko w temacie. W zasadzie nie spodzewalem sie zadnego wpisu wiec zdziwienie moje jest duze. Powstanie KSR nalezy potraktowac z przymrozeniem oka ale jesli ktos odczuwa potrzebe podzielenia sie ze swiatem radoscia ze splodzenia potomka to prosze bardzo. Do rzeczy- audiostereo- z czym sie wam panowie kojarzy? mnie od pewnego czasu ze wszyskim oprocz muzyki, sprzetu, testow itp. Rownie dobrze kazdy z nas moze zalozyc nastepny o kretynsko brzmiacej nazwie Klub Milosnikow Zoltego Sera albo Klub Obgryzajacych Paznokcie U Nog no bo kto mu zabroni? Ech panie- rownia pochyla :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Przede wszystkim gratuluję wszystkim tatom i mamom na forum .

 

magic

 

nie łam się to Polska właśnie :) kraj wszechwiedzących malkontentów .

 

Ludzie wolą narzekać , chwalić się pierdołkami typu nowe kable za 1000 zł i narzekać przy tym że dziecko to nie za drogo kosztuje :) .

Biedne faktycznie będą te dzieci mając rodziców z takim podejściem do sprawy . Dziecko najbardziej potrzebuje nie kabzy i bogatych rodziców tylko ich miłości i mądrości i jeszcze czegoś .... Czasu ratorośli poświęcić trzeba jak najwięcej ale niektórzy wolą pędzić za kasą i zarzynać się w robocie od rana do wieczora . Ja zmieniłem front od 3 lat zarabiam mniej w efekcie ..... stać mnie na dziecko :) i dom , a dlaczego bo mam na to czas :) i chęci . Życzę wszystkim podobnej radości z życia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie lubię dzieci :) .

Zresztą na dzieci jestem za stary ;) (na inne rzeczy jestem młody).

Kazdy tak mieli poki nie urodzi mu sie wlasne. A jak mu sie nie urodzi nigdy to i nigdy tez nie dowie sie co stracil, a i pewnie umrze w samotnosci :)

 

zważywszy że człowiek pzrestaje byc młody kiedy dorabia się dziecka

ps skąd ta duma ze zrobienia dzieciaka ? to nie lądowanie na księżycu !

 

 

Tez troche tego nie rozumiem, ale czasem tak jest jak ktos dlugo stara sie o dziecko. Wyczynem jest raczej wychowanie go na "czlowieka" w dzisiejszych czasach. Dzisiejsi rodzice maja chyba trudniej o NORMALNY rozwoj swoich pociech w dzisiejszym gąszczu naszej klasy, facebooka, glupkowatego MTV z VIVĄ razem wziętych itd itp...

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadacie chłopaki:)

Wszystko do pogodzenia.

Kwestia organizacji.

Ci co pitolą że dzieciaki niepotrzebne to niewiedzą co tracą, życie takie na dłuższa mete staje sie nudne i bezcelowe.

Błyskotki tego Świata sie szybko znudzą.

Ja własnie jestem po solidnym odsłuchu mojego systemu, przedwczoraj mi się 3 dzieciaczek urodził i wszystko w najlepszym porządku.

Pozdrawiam!

Szczęśliwy Tata od ponad 6 lat:)

Edytowane przez zwykłybanan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz maskownice to nie powinno być problemów wystarczy od małego tłumaczyć że to nie zabawka . Moje kolumny nie miały maskownic i to jest porażka na 5 małych dzieci które odwiedziły nasz dom wszystkie pięć próbowały walnięcia w głośniki , zapewne kojarzą się dzieciom z piłką :) . W drugim zestawie gdzie mam maskownice nigdy mały nawet się nimi nie zainteresował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Córa 2,5 wiosen, ściągnęła z komody kolumnę, która wylądowała niedaleko niej. A na komodzie miało być bezpiecznie, więc od dwóch lat standy stoją gdzie indziej... W B&W 705 górny narożnik poszedł, ale chyba mogę siebie nazwać szczęśliwym rodzicem, bo małej się nic nie stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.