Skocz do zawartości
IGNORED

Audiolab M-Dac


Se6astian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niebede siue bawil w wklejanie, przejzyj nagrody roku z tego roku i z kilku ostatnich i napisz wtedy;)

Zdecydowana wiekszosc jest z brytani, oczywoscie nie tylko brytyjskie produkty dostaja nagrody i dobre recki, jednak trend jest mocno brytyjski.

 

Glownie B&W, Roksan, Naim, Cambridge, Audiolab, Cyrrus, QED, Arcam, Monitor Audio,Tannoy, Pro Ac, Chord, nawet kimber pod marka Russ Andrews wygrywa;), dalej Q Acoustics, Spendor tak mozna by wymieniac bez konca, jakos nie widze wsrod zwyciezcow jakis niemieckich kolumn lub amerykanskich, gdzie Audio Physics, JBL, Wilson Audio?? Isophon?

Inna sprawa, wracajac do Hegla HD2, ten dac naprawde jest niezly, wiec jakim cudem dostal tak niska note?? Nie widze, zadnego duzego gracza spoza brytani ktory by wygrywal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-Dac jest spoko.

Ja gram na nim juz dwa miechy i nie mam zamiaru zmieniac na cos innego bynajmniej w chwili obecnej. Wyjscie sluchawkowe nabralo wartwosci i w porownaniu do Musical Fidelity X-Can z Pinkie upgrade i dodatkowym zasilaczem nie odczulem jakiegos dyskomfortu w brzmieniu. Szczerze to roznice sa bardzo minimalne czasami na korzysc M-daca a czasem MF wszystko zalezy od tego czego w danej chwlili sluchamy. Wniosek taki ze mamy bardzo dobre wyjscie sluchawkowe a to jest tylko bonus do brzmienia i mozliwosci samego Daca. Jako ze posiadam dzielonego Densena a nie mam pilota do B-200 postanowliem ze Audiolab bedzie pracowal jako przedwzmacniacz. Nie posiadam innych zewnetrznych urzadzen ktore podlaczam do wzmaka wiec nie interesuje mnie ilosc wejsc czy tez wyjsc ktorych w B-200 nie brakuje jak i dodatkowej koncowki do Bi-ampingu. Powiem tak brzmieniowo moim zdanie jest nawet lepiej moze to kwesta mniejszej ilosci polaczen co za tym idzie lepszy interkonekt miedzy M-Daciem a przedwzmacniaczem i koncowka (bo mam dwa rozne) krotsza droga sygnalu a moze regulacja cyfrowa??. Jak dla mnie jest to super sprawa bo mozna wykorzystac sama koncowke mocy.

Reasumujac mozna krytykowac M-Daca nie majac go i wychwalac cos innego. Brzmienie napewno zaskoczy nie jednego ale komus moze nie przypasc do gustu tak to juz jest.

Ja od siebie dodam jeszcze ze jezeli zdecydujemy sie na zakup Audiolaba w UK cena bedzie okolo 3000zl plus koszty wysylki oczywiscie. Duzo ? Malo?? to kazdy z nas musi zdecydowac.Dla mnie cena w pl to jakis absurd.

Mnie dreczy jeszcze jedna rzecz. Jak wiadomo M-Dac ma bardzo kiepski zasilacz i podejrzewam ze wymiana na cos konkretnego wiele wniosla by do brzmienia. Trezba tylko znalez porzadny zasilacz 6x13.8v :)

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dreczy jeszcze jedna rzecz. Jak wiadomo M-Dac ma bardzo kiepski zasilacz i podejrzewam ze wymiana na cos konkretnego wiele wniosla by do brzmienia. Trezba tylko znalez porzadny zasilacz 6x13.8v :)

 

Ten zasilacz nie jest zły a raczej jest świetny przy zasilaczach z arcam rDAC, hegla HD2, M2tech Young DAC, Calyx DAC :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacza raczej nalezaloby porownac do przetwornikow w cenie 3-4 tys. Jak wtedy wyglada? Ja tam sie na zasilaniu nie znam, wiec pytam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze, zewnętrzny zasilacz dostarcza DC oddzielnie dla cyfry i analogu. Fud pisał o 6 napięciach - to taka sztuczka, żeby odseparować od siebie napięcia dla cyfry i analogu.

Stabilizacja ma miejsce w mdacu, w ogóle płytka mdaca wygląda bardzo podobnie do 8200cd. Z tym, że zmienili schemat analogu i dodali dwa stopnie jitter retention. Wymienili opamp w analogu (AD744) na tranzystory.

 

Zobacz ile kosztuje calyx:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zasilacz - jak te dołączane do komórek.

 

Problemem jest polski dystrybutor, zamiast ceny 3k zrobił 4k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,

spokojnie, to był żart:)

Jak znam miksona, to też żartował.

oczywiście był żarcik :)

tylko żeby jednak po wygrzaniu nie okazał się chłodny ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Opcji do zabawy jest dużo więcej, dla każdego z filtrów można włączyć Lsb Restoration (łącznie 3 opcje) a w nowym sofcie będzie również do wyboru głębokość pętli DPLL.

 

Opisy brzmienia filtrów, poza USB, można wsadzić między bajki - tylko dla USB jest się pewnym wybranego filtru:) Taki softwarowy bug.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze, zewnętrzny zasilacz dostarcza DC oddzielnie dla cyfry i analogu. Fud pisał o 6 napięciach - to taka sztuczka, żeby odseparować od siebie napięcia dla cyfry i analogu.

Stabilizacja ma miejsce w mdacu, w ogóle płytka mdaca wygląda bardzo podobnie do 8200cd. Z tym, że zmienili schemat analogu i dodali dwa stopnie jitter retention. Wymienili opamp w analogu (AD744) na tranzystory.

 

Zobacz ile kosztuje calyx:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zasilacz - jak te dołączane do komórek.

 

 

 

 

 

Problemem jest polski dystrybutor, zamiast ceny 3k zrobił 4k.

 

Czyli lepiej kupować w Polsce he he.Ja swojego Calyxa kupiłem u GF [jedyny dystrybutor na PL] I dostałem Calyx power supply w cenie daca!!.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

marantz 8003 sacd ,calyx 24/192 dac+calyx power supply [wersja signature by GFmod], burson audio Ha-160[full GFmod], harmonix hs-101 GP ic,audiolot alf-2200 ,furutech 3ts762 35[g] i 25[g]x2 ,furutech 3ts20 35[g] i 25[g] x2 ,furutech fx alpha Ag coaxial ,grado rs2i ,sennheiser hd600,akg k701,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przytomne porównanie w4s DAC2, MDAC i music hall 25.3:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

w skrócie: zależy z czym każdy z DACów ma grać:)

 

Ps. Sharp Rolloff, o którym wspomina autor to filtr zaszyty w ES9018 (autorstwa projektantów ES9018 a nie Johna Westlake). Ten sam filtr jest użyty w w4s DAC2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Temat umarł... a tymczasem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat umarł... a tymczasem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ta nagroda nie jest nic warta, bo nie wyznacza jakosci tylko popularnosc i marke

 

a za cene polska bo bardzo przecietny dac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Koledzy źle mnie zrozumieliście. Audiolab dopiero wczoraj przyjechał i po wyjęciu z kartonu był tak lodowaty, że nie śmiałem nawet myśleć o włączeniu go. Także co do walorów dźwiękowych wypowiem się później, kiedy będę miał chwilkę na odsłuch, myślę też o zabraniu go do domu i porównaniu z 8200CD, którego jestem prywatnie właścicielem. W każdym razie jeszcze nie grał :)

 

Pozdrawiam,

Michał

 

 

Michał - i jak porównania bezpośrednie 8200CD vs M-Dac?

 

Bardzo jestem zainteresowany; myślę, że nie tylko ja...

 

Temat umarł... a tymczasem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie umarł, nie umarł :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety temat umarł, ale może odżyje bo mam zamiar w przyszłym tygodniu dokonać zakupu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety temat umarł, ale może odżyje bo mam zamiar w przyszłym tygodniu dokonać zakupu.

 

to ja czekam na wrażenia...

 

cały czas szukam porównania brzmieniowego 8200CD vs m-dac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

porównanie jak najbardziej było, jako posiadacz 8200CD nie mogłem sobie takiej przyjemności odmówić. M-Dac na testach spędził u mnie ponad tydzień, miałem okazję trochę go wygrzać, osłuchać się z nim, no i oczywiście porównać z posiadanym CD-kiem. Trochę ciężko mi pisać o moich odczuciach, gdyż (nigdy się z tym nie kryłem) działam w branży i nie chciałbym aby ktoś (a na pewno tacy się znajdą) posądził mnie o to, że moje refleksje są podyktowane kwestiami handlowymi czy też marketingowymi.

 

Osobiście uważam, że M-DAC gra zdecydowanie lepiej od 8200CD, przy porównaniu komputer wpięty po USB do urządzenia, te same pliki. Próba polegająca na porównaniu nagrań CD z odtwarzacza z plikami FLAC z tychże płyt puszczonych na przetworniku dawała moim zdaniem różne efekty. Zdarzały się nagrania, które brzmiały zdecydowanie lepiej ale były również takie, które w moim przekonaniu zagrały gorzej. Jest to oczywiście uzależnione od samych plików.

 

Natomiast to co moim zdaniem przemawia za M-Daciem w porównaniu z 8200CD to ostatni test czyli płyta CD z odtwarzacza i płyta CD z odtwarzacza wpiętego cyfrowo pod przetwornik. M-Dac oferował moim zdaniem zdecydowanie lepszą dynamikę i przede wszystkim scenę (!). Jest rzeczywiście dość jasny, szczegółowy, jednak w moim systemie mi to nie przeszkadzało (oczywiście rzecz subiektywna). Bardzo długo leczyłem się z pomysłu sprzedaży odtwarzacza i zamiany go na przetwornik, jednak w tym momencie mam zupełnie inne priorytety ( nie związane z audio ;) ) i siłą rzeczy musiałem ten pomysł porzucić. Osobiście uważam, że w przypadku gdy ktoś stoi przed dylematem zakupu 8200CD a M-DAC i ewentualnie inny odtwarzacz jako transport to brałbym przetwornik. Natomiast jak już jest 8200CD to wiadomo, że trzeba to sobie wszystko przekalkulować.

 

Jest to moje prywatne zdanie. Na pewno warto posłuchać. Działania jako przedwzmacniacz czy wzmacniacz słuchawkowy wnikliwie nie sprawdzałem także nie zabiorę osobiście głosu. Przynajmniej dopóki sytuacja ta się nie zmieni :)

 

 

Pozdrawiam,

Michał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michał za kilka konkretów.

 

Tego się spodziewałem i nadal jestem w kropce :-)

 

Rozwiązanie z M-Daciem ma niestety (dla mnie) dwie słabostki

- obawa o brak wystarczającej ilości/jakości basu

- konieczność dokupienia dobrego napędu, bo przecież jego jakość odgrywa niebagatelną rolę;

 

I dochodzimy do tego co zwykle - trzeba więc posłuchać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka wersji softu, można sobie dobrać ilość basu do własnych upodobać.

 

Co do transportu to MDAC jest tak zaprojektowany, że zagra ze wszystkim. Sorry, wiem że to takie nieaudiofilskie;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka wersji softu, można sobie dobrać ilość basu do własnych upodobać.

 

Co do transportu to MDAC jest tak zaprojektowany, że zagra ze wszystkim. Sorry, wiem że to takie nieaudiofilskie;)

 

Sorry za "zielone " pytanie, ale działanie tego softu ustawia się z poziomu pilota/urządzenia (działa jak wybieralny filtr ?), czy implementuje się na początku i koniec...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To firmware, więc instalacja przebiega podobnie do aktualizowania np. aparatu foto, w przeciwieństwie do CD/CDQ nie potrzebujesz serwisu, aby tego dokonać. Wystarczy komp z windowsem.

 

Za pomocą pilota możesz zmienić filtry cyfrowe (7), z tym że w pierwszych wersjach softu przy Coax nie było pewności czy aktualnie wybrany filtr to rzeczywiście ten, który gra.

 

Z czym MDAC miałby u Ciebie grać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie źródłem są: Marantz CD6004 (dla CD i iPoda), DVD-2930 Denona (dla CD, SACD, DVD) i oczywiście ;-) sporadycznie PS3

Ale Marantza się pozbywam i tak sobie kombinuję czy zostawić tylko DVD i zainwestować w M-Daca, czy też kupić Audiolaba 8200CD lub CA Azur 740/840 dla ich wejść cyfrowych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o wzmacniacz i kolumny... To czy będziesz używał PS3, dvd czy innego blu-ryja ma marginalne znaczenie przy wpływie duetu wzmacniacz - kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, że nie ma znaczenia jakie będzie źródło, podpiete do daca. Różnice są zdecydowanie słyszalne. No, chyba, ze M-Dac jest taki dominujący...

 

 

Moj wzmacniacz (jakie to nieaudiofilskie :-) ) to Denon PMA1510; wygrzał się i wyszlachetniał. Nie wierzyłem w to, ale wytrzymałem i jestem zachwycony.

Kolumny ELAC FS 208.2

łączone Kimberami na srebrze.

 

I powyższego duetu nie zmienię. Również nie tknę toru analogowego - dla mnie jest optymalny.

 

 

Natomiast dynamicznie kombinuję cały czas ze źródłami cyfrowymi (Marantze, NADy, ATOLLe, itp)

 

W tej chwili gram na zestawie: wspomniane DVD+ Atoll 100 DAC i jest OK; ale tylko OK - mogłoby być więcej, więc szukam czegoś "szerszego" w brzmieniu. Dynamiczniejszego..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, że nie ma znaczenia jakie będzie źródło, podpiete do daca. Różnice są zdecydowanie słyszalne. No, chyba, ze M-Dac jest taki dominujący...

 

Dominujący to źle dobrane słowo, bardziej pasuje dopracowany od strony technicznej.

 

Sugerowałbym Ci wypożyczyć MDACa do domu, w ciemno obstawiałbym, że będzie za chudo i ostro z resztą toru.

 

Ps. Warto spróbować wejścia bezpośrednio na końcówkę w denonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzeba będzie zrobić. Dzięki za kilka słów wyjaśnienia.

 

Tak na marginesie, to też obstawiałem w ciemno , ze mój zestaw będzie za ostry. I guzik. Denon wygrzał się i jest bardzo dobrze.

Stara zasada - nie słuchaj opinii, ale własnych uszu :-)

 

Biorąc jednak pod uwagę, że 90% muzyki mam na cd, to cały czas chodzi mi po jednak głowie któryś z wymienionych wyżej CD

 

Wiadomo - bez odsłuchów się nie obędzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzeba będzie zrobić. Dzięki za kilka słów wyjaśnienia.

 

Tak na marginesie, to też obstawiałem w ciemno , ze mój zestaw będzie za ostry. I guzik. Denon wygrzał się i jest bardzo dobrze.

Stara zasada - nie słuchaj opinii, ale własnych uszu :-)

 

Biorąc jednak pod uwagę, że 90% muzyki mam na cd, to cały czas chodzi mi po jednak głowie któryś z wymienionych wyżej CD

 

Wiadomo - bez odsłuchów się nie obędzie.

 

jak masz glownie muzyke na cd to bierz uzywane cd w tej cenie mozna juz niezle kupic a nie daca a jesli juz daca to nie audiolaba cena-jakosc jest tragiczna, powiedzialbym ze cena tego daca jest z kosmosu, do 2500 warto wziasc pod uwage powyzej to juz sie robi niekonkurencyjny, a w cenie 4000, kpiny, za 1000 ostatnio diy sprzedalem ktory zagral lepiej, kpina...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze majac te 4000 lepiej poszukac i kupic zadbany , kilkuletni odtwarzacz CD.

W tej własnie okolicy cenowej trafiłen na NAIMa CDX w perfekcyjnym stanie. Odtwarzacz ktory nowy kosztował około 16000zł. A jest jeszcze wart uwagi Krell 280 i pare innych ciekawych CDkow w tej cenie.

Mocno watpie zeby taki M DAC brzminiowo był na zblizonym poziomie.

Chyba ze priorytetem jest funkcjonalnosc i usilna potrzeba podpinania wielu zrodeł.

Tylko po co ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.