Skocz do zawartości
IGNORED

Czy ktoś potrafi zrozumieć przyczyny klęski Accuphase+DynaudioSpecial25


Jakew

Rekomendowane odpowiedzi

Głośnki niskośredniotonowe z serii Confidence są bardzo dobre,dlatego nie rozumiem tego wpisu.Byłem posiadaczem serii Confidence C-2 przez dwa lata,grały te głośniki rewelacyjnie a do C-1 też nie można się przyczepić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,tylko ja nie twierdze o słabej jakości S25 i jego średniotonowcu.Uważam ten głośnik za dobry a fakt słabszego brzmienia można wytłumaczyć akustyką,nie wygrzaniem kolumn lub równocześnie jedno i drugie,kablami,złym spasowaniem systemu....całego.Przyczyn może być wiele a napewno nie podejrzewam Firmy Dynaudio o zrobienie babola.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem 2 lata na special 25 i porównując je do Confidendce 2 ....to obie paczki są znakomite.

Jednak nie wnikając w budowę i głośniki to : w 25 metrach łatwiejsze w ustawieniu (!) i lepiej grające są co dziwne C2. Jedne i drugie grają z Accu E-308 a wiec nic nadzwyczajnego, jednak Accu nie ma absolutnie problemu z wysterowaniem dynek. Modrzew wie co pisze w końcu trochę się tych C2 nasłuchał....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ... nad 375, bardzo miły i rozsądny wzmacniacz. inne tez zacne ale ten "harcerz" broni sie wyjatkowo dobrze. sorry za wpis. tak sobie jak czytałem pomysllem ze podzielę się opinią na temat szarego niepozornego ale szlachetnego wzmak

 

Ja tez zawsze i wszedzie bede bronil NADow. Ludzie je czesto krytykuja porownujac do o wiele drozszych konstrukcji. W zakresie ceny niskobudzetowym zwykle trudno znalezc cos, bo by lepiej brzdakalo niz szary niepozorny NAD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafie zrozumiec przyczyny klęski Special 25 - po prostu ten głosnik niskośredniotonowy nigdy nie zagra dobrze - ani Accu ani Gryphon czy Krell nic tu nie pomoże.

A ja te kolumny słuchałem wcześniej z integry E-550, i było kilka źródeł do wyboru, i samymi interkonektami można było mocno wpływać na ogólny charakter dźwięku. Doszukiwanie się winy w użytym przetworniku elektroakustycznym nie ma sensu. Po prostu zły zestaw był i tyle. Co do Harbethów - znam tylko HL5. Średnicę mają fajną, ale kontrola basu daleko za Dyniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm....

Chyba sie niedogadamy - jak dla mnie wszystkie głośniki niskośredniotonowe Dynaudio są kiepskie, wysokotonowe, a szczególnie Esotar kapitalne

Co do Harbethów to ja naprawde kompletnie nie rozumię zachwytów nad tymi kolumnami - byłem ich właścicielem i o wysokich, basie, sterefonii w ogóle sie nie wypowiadam bo spodziewałem się że nie będą najwyższej jakości - liczyłem na ta legendarna, wybitną średnicę - a tu kicha niesamowita

Harbethy dla mnie grają po prostu słabo - bas kiespki, jakość góry nawet wstyd porównywać do Esotara, sterefonia kiepska - generalnie lipa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni wolą córkę inni teściowej dziurke,tak już jest a nazywa się to preferencja.Jednym podoba się Audiophysic(mnie też)innym Dynaudio(dla mnie najlepsze) a jeszcze innym Wilson Audio.Nic na to nie poradzimy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens dociekać dlaczego to zestawienie na Audio-Show nie gra. Nie gra i już. Grunt, że na gruncie pozahotelowym gra, i to nieźle:) Widać że dystrybutor, forsując z uporem zestawienie na AudioShow, wychodzi z założenia że ″nieważne jak mówią, ważne że mówią″, będącego zdaje się jednym z kanonów współczesnego PR-u:).

 

Sugerowana powyżej teza, że że Dynaudio z z Gryphonem gra (z pewnością), a z Accuphase u nowego dystrybutora może nie grać, wydaje się dyskusyjna imo.

 

Gryphon, przy całym szacunku jakim otaczany jest w świecie audio (i chyba bardziej na gruncie właściwości brzmieniowych wzmacniaczy niż odtwarzaczy), to firma niszowa, nie ma porównania ze skalą działalności i udziałami rynkowymi Accuphase. O ile prawdą jest, że Accu od czasu szaleństw kursu jena z 2008 r. przesadza z cenami, ale w przypadku Gryphona to już jest odlot w przestworza, cennik zaczyna się obecnie od 36 tys. zł za najmniejszą 100-watową integrę.

 

Co do Accuphase, to słuchałem w ostatnich latach kilku zestawień różnych Accu (E-450, E-460, A45/C2410) z różnymi Dynaudio (S25, Contour S1.4, Contour S3.4, C1...) i grało to każdorazowo co najmniej akceptowalnie. Zwracam uwagę na topowa obecnie integrę w klasie AB, tj. E-460, która przy zachowaniu do palety zalet poprzednika dodała bardziej prężny i zdecydowanej prowadzony bas oraz chyba nieco bardziej przyjemną górę pasma. W zestawieniu z CD Ayona 1sc w nieoptymalnym przecież pomieszczeniu dystrybutora zagrała z S25 po prostu muzykę, w każdym razie mi zdecydowanie bardziej podobały się S25 niż faworyzowane C1 (zdaje się że nie jestem odosobniony w swojej ocenie, i zdaje się że to wewnętrzna, zabójcza konkurencja dla C1 mkIII/SE jest przyczyną wycofania S25 z oferty Dynaudio).

 

Reasumując, jeśli ktoś na poważnie interesuje się i Dynaudio i Accuphase, zamiast skupiać się na Audio Show, najlepiej będzie jak dogada się z dystrybutorem (nie jest to trudne, przynajmniej w Wawie) na odsłuch u siebie.

 

Na marginesie, jest ciekawy test S25 w aktualnym grudniowym numerze ″Hi-Fi i Muzyka″.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm....

Chyba sie niedogadamy - jak dla mnie wszystkie głośniki niskośredniotonowe Dynaudio są kiepskie, wysokotonowe, a szczególnie Esotar kapitalne

Co do Harbethów to ja naprawde kompletnie nie rozumię zachwytów nad tymi kolumnami - byłem ich właścicielem i o wysokich, basie, sterefonii w ogóle sie nie wypowiadam bo spodziewałem się że nie będą najwyższej jakości - liczyłem na ta legendarna, wybitną średnicę - a tu kicha niesamowita

Harbethy dla mnie grają po prostu słabo - bas kiespki, jakość góry nawet wstyd porównywać do Esotara, sterefonia kiepska - generalnie lipa

 

 

Witam

 

Mam takie zapytanie do forumowicza babatular .

Czy mógłby kolega jednoznacznie określić , w krótkim zdaniu - Alana A. Shawa.

Dla niewtajemniczonych, jest to właściciel stajni Harbeth ,to właśnie z pod jego ręki wychodzą produkty tejże marki.

Czy według forumowicza babatular, Alan A. Shaw, to po prostu zwykły PARTACZ, który wciska ludziom buble.

Zastanawiające to ,że produkty marki Harbeth,mają na całym świecie wręcz fanatycznych wyznawców,nie będę ściemniał, do których sam się zaliczam.Na wszystkich kontynentach tworzone są kluby dyskusyjne na ich temat.Przeważnie mają bardzo dobrą prasę, a dla wielu recenzentów są wręcz niedoścignione w niektórych aspektach brzmieniowych.

A tu proszę, aż taka skrajność.

A może ten Shaw ,to taki drugi Władimir Żyrinowski,który w hipnotyczny sposób, robi nam pranie z mózgu ??!!.

 

Z poważaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość intenser

(Konto usunięte)

myślę sobie , że kolega babatular jeszcze nie dorósł do Harbeth'a i tyle - ma prawo

a może preferuje zupełnie inne granie - też ma prawo

 

ale bredni jak powyżej wypisał - już nie - one po prostu nie podlegają subiektywnej ocenie (średnica - kicha?? , no sorki - trzeba być bardzo ułomnym na "uchu" aby dojść do takiego wniosku )

 

a może źle je zestawił - bo to dość upierdliwe i chimeryczne głośniki - potrafią dać w kość , za to pieczołowicie zestawione potrafią się zrewanżować jak żadne inne konstrukcje

 

tylko co po taki offtop w wątku dot. dynek :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tytułu wątku, Dynaudio 25, pokaże zawsze to co doprowadzimy do jego zacisków.

 

Nie ma żadnego zaskoczenia w stosunku do użycia accuphase, produkty tej firmy są mocno przereklamowane, używanie układów scalonych stało się zbyt częste, używanie tanich kondensatorów nippon chemi con, nie może nie odbić się na fakturze brzmienia, dynaudio są zbyt precyzyjne aby konsekwencje brzmieniowe takich sytuacji pozostały niezauważone.

 

Mam nieograniczony dostęp do Dynaudio 25, znam na wylot możliwości tego głośnika, ultrawrażliwość to zbyt powściągliwe słowo aby opisać czułość jego na właściwości toru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostałem wywołany do tablicy więc .....

Alan Shaw - facet być może i ma wiedzę tego nie neguję ale te kolumny grają po prostu słabo. Ale jak dla mnie największą pomyłką - byc może dlatego że oczekiwałem po niej najwiecej - jest średnica pasma

A co Mr Shaw'a to facet totalnie lekceważy np podstwki pod swoje wyroby - więc w moich oczach troszke gość traci - tymbardziej że porównywałem HL5 na cięzkich stabilnych stnadach do taboretów poszytych wiatrem i róznica była dramatyczna.

A Dynaudio 25 Specila nic nie pomoże - niskośredniotonowiec daje po prostu kiepskie brzmienie - ale politycznie jest dobrze mówic i pisać o brzmieniu tych monitorów.

A tak swoja droga ciekawe co szefostwo Accuphasa by powiedziało gdyby mialo okazję usłyszeć jak przez słabe kolumny grał ich topowy sprzęt ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość intenser

(Konto usunięte)

średnica w Harbeth- beee....

średnica w S25- bee....

 

to w/g kolegi , znawcy wszech czasów jakości tego zakresu dobra jest gdzie?? może w Audio Physic ?? :D:D

 

chyba problem kolegi jest głębszy niż na pozór by się wydawało i leży zupełnie gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację Audio Physic tez na srednicy nie ma sie czym chwalić choć lepszy od Harbetha z radialem i Dynaudio z polipropylenem

 

Problem jest nie taki głęboki a rozwiązanie nazywa sie........ celuloza :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na co dzień nie mam styczności z audiofilskim sprzętem bo po prostu mnie na niego nie stać, dlatego obracam się raczej w sprzęcie używanym z lat 90. Na audioschow wybrałem się pierwszy raz żeby posłuchać sprzętu z najwyższej półki i co się okazało? Że sprzęt za kuriozalne sumy (dziesiątki i setki tyś złoty) potrafi brzmieć naprawdę wyśmienicie, a jeszcze częściej brzmieć średnio a wiele z nich brzmi… fatalnie! Tak też było z zestawem Dynaudio z Accufase i z resztą wieloma innymi. Powstaje pytanie dlaczego? Czyżby akustyka? – ale przecież wiele pokoi było podobnych akustycznie do siebie , a jednak jedne zestawy brzmiały fantastycznie a inne w podobnych warunkach były kiepskie! W niektórych przypadkach nawet ustroje akustyczne nie pomagały… Szumy otoczenia? Ale przecież we wszystkich pokojach były szumy (ludzie sprzęt i inne) a jednak przy podobnym poziomie hałasów jedne zestawy grały wyśmienicie a inne po prostu nie grały… Złe spasowanie sprzętu? – przecież łączone były klocki za dziesiątki tysięcy złotych i przez złe dopasowanie gorzej grały niż altusy z poślednim wzmacniaczem i cd? Własnym uszom nie wierzę ;) Nie odpowiednio dobrane nagrania? – przecież słuchało się kilku różnych kawałków i często wszystkie brzmiały ewidentnie słabo! Naprawdę dla mnie to hydrozagadka. Czyżby rzeczywiście świat audio w dużej mierze w dzisiejszych czasach opiera się tylko na marketingu i ludziom wciska się sprzęt który swym designem ma świadczyć o statusie właściciela? a muzykalnie jest często na średnim i niskim poziomie? – aż nie chce się wierzyć że wielkie grupy melomanów doświadczonych w odsłuchach sprzętów może się mylić… Po prostu rozkładam ręce ze znakiem zapytania!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dziś czyta się o podkładkach drewnianych na kolcach pod "sprzęty" i jak poczytasz te wypociny "fachofffffcóffff" to normalnie nic tylko podkładki kupować :). tu jest dość często podobnie :)

 

Choć accu miał i w sumie dalej ma bardzo dobre konstrukcje, ale ja myślę, że złota era bdb klocków to skończyła się już z 15 lat temu jak nie więcej. to co Japońce puszczali 10-20-30lat temu było TAK masakryczne, że dziś jak się na to patrzy to sie mówi WOW !!, i nie mówię tu nawet o TOP MODELACH. To co jest teraz to woła o pomstę do nieba, kiedyś jak się kupowało nawet średnie klasy amplituner za około 1500-2000zł, mimo, że był w sumie gówniany i zrobiony tak se, to miał jeszcze aluminowe FRONTY gałki wykonany był w sumie solidnie a człowiek i tak patrząc na tle starszych sprzętów śmiał się z tego. Dziś wpadasz do salonu aiduo i ampli za 2-3 czasem i ponad 3kzł zrobione są, w sumie nie wiem gorzej niż 10letnie najniższe modele technicsów. SAM PLASTIK front plastik, gałki plastik, ba nawet pod gałkami wieloklin od zamocowania gałki również plastik.... Przecież to jakaś kpina i patologia. Za chwile jedynie klocki od 10-15k dostaną porządny FRONT panel, i za chwilę będziemy czytać w gazetach w tabelce "plusy" ALUMINIOWY panel który tłumi drgania.

 

Ja póki co skupuję troche starych klocków, żeby mieć co słuchać przez następne XX lat, bo z nowych to albo bede musiał sprzedać samochód żeby to kupić mimo, że te czesto absurdalne kwoty nie mają przełożenia na nic, albo nie wiem nerke sprzedać.

 

 

pzdr. Łukasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga ciekawe co szefostwo Accuphasa by powiedziało gdyby mialo okazję usłyszeć jak przez słabe kolumny grał ich topowy sprzęt ??

 

Równie dobrze można napisać:Co szefowie Dynaudio powiedzą,że ich świetne,topowe kolumny tak słąbo zagrały z Accuphase.Znam przykład,gdzie te kolumny zagrały rewelacyjnie z innym wzmacniaczem i nie ma tutaj niczego dziwnego a grały...........z Accuphase.Jednak znafcy i garażowi konstruktorzy mają inne zdanie,jak widać autorytatywne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ssk w tym wątku zostało opisane dlaczego mogły zagrać źle.....wystarczy poczytać.

Po prostu rozkładam ręce ze znakiem zapytania!

A więc nie rozkładaj rąk a czytaj.Czytając uważnie odpowiedź......znajdziesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie już uprzedził,ale...

Wiele głośników(zestawionych systemów grających),brzmi z niedostatkiem''góry''w zgiełku i natłoku dzwięków z otoczenia.

To są te systemy które właśnie grają naturalnie,bez efektów i bez tak zwanego''dopalacza''

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Kiedyś zastanawiałem się dlaczego dystrybutor Accuphase nagminnie łączy tą elektronikę z Kefami co powoduje bardzo podobne zjawisko: utratę przejrzystości i transparentności oraz wycofanie średnicy. Dźwięk staje się słodki i nijaki. Na podobnym pokazie słuchałem kiedyś Krella z Trianglami. Gdyby nie to że znam zalety Krella pomyślałbym sobie bardzo źle o jego brzmieniu. Natarczywe, spiaszczone z uwypukloną wyższą średnicą. Do Krella wystarczyło podłączyć Vienna Acoustics;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton, Kolego na pewno masz tą wiedzę, że sprzęty accu są mocno przereklamowane, co nie odbiera im ani uroku, ani niewątpliwej klasy, po prostu wiele innego sprzętu jest jeszcze gorsza i to dużo.

 

Dynaudio jest jakie jest, ale nie szaleje i trzyma poziom, jest pewne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

musical fidelity 550 - AK 88!!!

anthem 225 - AK 78

mark levinson 383 - AK 77

musical fidelity M61 - AK 76

musical fidelity 5.5 - AK 76

krell 300 1L - AK 76

mcintosh 7000 - AK 75

accuphase 450 - AK 74

accuphase 408 - AK 73

mcintosh 6900 - AK 73

marantz 11 s1- AK 71

nad 375 - AK 71

krell 300i - AK 71

 

i to prawie cala 'czolowka' jesli chodzi o zintegrowane wzmaki, poza nimi zdecydowana wiekszosc ma wartosci AK oscylujace wokol 50tek i 60tek. Z kolei w zestawieniu koncowek mocy AK sa oczywiscie wyraznie wyzsze i zazwyczaj wynosza pomiedzy 70-80 (rekordzisci w konowkach maja okolo 90)

 

Pozwolę sobie do tego towarzystwa dopisać T+A Power Plant - AK 70 który trzyma krótko za mordę moje Focus 140. Dynki jak to dynki czyli prądolubne ale za to potrafią się odwdzięczyć. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

power plant jest niezły bo bezduszny. nie przesadzałbym jednak z jego nie wiadomo czym. jest to po prostu jeden z lepszych wzmacniaczy w swojej klasie. Jednak nie gra efektownie na pierwszy rzut ucha to i wróże mu powodzenie u ludzi , którzy wiedza o co common. Inni wybiorą amplitunery z subami , bajerami, korektorami, holami, kościołami, teatrami, cyrkami... i jeszcze 134 innymi trybami dekorekcji dźwięku.

power plant ma wszystko inne... nawet...loudness działa inaczej.

w starej wersji miał metalowe boki i ważył pol tony, teraz ma plastikowe ale i tak jest nieźle. gratuluje wzmaka ja go lubię mimo ze nie kupie to szczerze polecam dla ludzi pragnących prawdy z tranzystora.

Focus 140 jednak zagra ci lepiej z innymi integrami. spróbuj zestawienia z unico 1. zdziwisz się i to mocno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

U mnie gra Dynaudio s25,Accu-e560,dp-78,pokoj 18m.Ten system jest bardzo podatny na zmiane kabli,to jest jedyny problem.Trzeba dopasowac i zagra wybornie.Na poczatku tez mi cos nie pasowalo,ale moje watpliwosci zostaly rozwiane,bo odpowiednie kable zostaly podiete.(...)

Zapomnialem dopisac.Kiedy kupowalem Accu e-560,to e-450 tez byl u nie.Jednak moj wybor padl na 560

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym,że połączenie Dynaudio i Accu jest całkiem dobre...już pisałem o tym.Duży udział w odtwarzaniu dźwięku ma jednak akustyka,jest to w końcu jedno z ogniw systemu i jeśli gdzieś nie grało a gdzie indziej jak najbardziej,to trzeba się zastanowić co mogło być przyczyną,wyjaśnić ją a potem pisać...dopiero.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 1 Lutego 2012 - wpis odnosi się do usuniętego posta
Ukryte przez Fr@ntz, 1 Lutego 2012 - wpis odnosi się do usuniętego posta

Jak czytam Zyzia ,,trzeba byc debilem zeby dynki polaczyc z acuu,,to rece opadaja.Trzeba byc wyjatkowo prymitywnym [nie glupim]czlowiekie aby cos takiego zamiescic

Pytanie do moderacji - jakim prawem pozostał powyższy wpis obrażający mnie, a wyleciały wszystkie pozostałe ? Czyżby niewinne przeoczenie....? Nie ! prawda ? - celowo został pozostawiony, nie pierwszy raz zresztą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 1 Lutego 2012 - wpis odnosi się do usuniętego posta
Ukryte przez Fr@ntz, 1 Lutego 2012 - wpis odnosi się do usuniętego posta

Pytanie do moderacji - jakim prawem pozostał powyższy wpis obrażający mnie, a wyleciały wszystkie pozostałe ? Czyżby niewinne przeoczenie....? Nie ! prawda ? - celowo został pozostawiony, nie pierwszy raz zresztą.

Jeszcz cię trzyma od wczoraj.Misjonarzu zajaraj a na pewno puści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam jak dla mnie problem w tym zestawie leży w kablach ,byłem na odsłuchach głośników S25 w nautilusie i za każdym razem zmienialiśmy kable sygnałowe z acrolinka na inne firmy .Po podłączeniu TARA LAPS 0.8 dzwiek zmieniał się diametralnie w każdym aspekcie na plus między innymi znikała ta nie akceptowalna suchośc dzwieku .Jak dla mnie kolumny są warte swojej ceny wiadomo mają swój charakter tak samo jak acuphase i albo to akceptujemy albo nie. Ale nie można mówić że to są złe produkty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.