Skocz do zawartości
IGNORED

idą święta nie mam sygnału tv


mikson

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście!Kiedyś miałem to na VHSie,obie części.Teraz mam tylko pierwszą na DVD,żona kupiła jako dodatek do jakiegoś piśmidełka.Druga czesc zdaje sie będzie w TV w święta:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu w salonie mam 50 cali na ścianie ...od kilku lat nie oglądam , czasem tylko F1 ....nic więcej ...nie macie pojęcia jak to dobrze robi dla umysłu...

 

ale chłopaki nie zakumaliście przecież święta bez kewina to nie święta! :)

osobiście od długiego czasu nie oglądam tv!!

tylko wybrane odpowiednio przygotowane filmy ma się rozumieć wieczorkiem jak dzieci już śpią

dla mnie tv i ich program to sieka to co leci tam to dno do kwadratu a kasę za abonament chcą tak samo za kablową

nigdy złamanej złotówki za to nie dam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Święta to "DIE HARD" (Szklana Pułapka) a nie Kevin. "Niespotykanie Spokojny Człowiek" to w Wigilię, przed południem. Oczywiscie także "Opowieść Wigilijna" ze Scroogem pod wieczór. W pierwszy dzień Świąt filmy Disneya : Kaczor Donald (ale nie Premier), Myszek Mickey i pies Pluto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Oni rzekli: Panie, tu są dwa miecze. Odpowiedział im: Wystarczy." (Łk 22, 38)

"Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" (Łk 22, 36)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

szok!!! bojkotują kevina????why?????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się uchowałem, ale nigdy nie oglądałem Kevina, ani sam w domu, ani w NY. W kinie nie byłem, a filmów w tv od wielu lat nie oglądam.

To czemu piszesz na forum "Film"?:)Mary Christmas

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie oglądam TV (sami sobie winni) - za to dziś nastawiłem F.Sinatrę. Jaaaaka świąteczna atmosfera...

 

Jak jestem u kogoś w gościach, to pierwsza rzecz o jaką proszę, to wyłączenie TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tv to sieka w tej chwili praktycznie wyprane z ciekawych programów, co w tej chwili jest ciekawego dla dzieci żeby im włączyć?

kiedyś przynajmniej wracało się z przedszkola czy szkoły i był adam słodowy, tik tak , i szereg fajnych programów,

teraz włączasz i masz reklamę i siekę bajki agresywne rano nie ma teleranków 5-10-15 jest jakieś odgrzewane domowe przedszkole czy ziarno ok ale coś ciekawego więcej? , po 19 wieczorynka to 1 lub 2 bajki zagraniczne gnioty najczęściej jakby naszych klasycznych praktycznie nie było i to

maks 15-20min kiedyś było prawie 30 polskich, podobnie z muzyką dla dzieci kiedyś były fasolki itd a teraz jakiś j**any zielony gumiś techno i każde to chce na komórce dno!!!

wiadomości można te same z gazety elektronicznej przeczytać i oszczędzi się drzewa,

ja osobiście lubię oglądać filmy ale takie bez reklam i takie jakie mnie interesują czy mam ochotę wybór jest wielki

nie wyobrażam siebie przykutego do tv i wchłaniającego wszytko co pokazują to najgorsze stadium hipnozy i jeszcze za ten badziew płać co puszczają ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Nie jestem w stanie oglądać TV za względu na reklamy. Szczególnie podpaski mnie dobijają gdy jem kolację.

Więc nie oglądam. Moja plazma służy mi tylko jako monitor do oglądania filmów z DVD, BR lub kompa.

Czasem zapuszczę któryś kanał Discovery, NG, Planete, History albo Kuchnia TV... ale to może 1-2x w tygodniu.

Programów informacyjnych nie oglądam bo to propaganda a nie informacja.

W sumie gdyby dziś wyłączono wszystkie kanały TV, to w moim życiu nic by się nie zmieniło.

To już chyba schyłek klasycznej telewizji. W 2011 w Polsce ubyło 800 tys(!) odbiorników TV.

Ta tendencja będzie się nasilać.

Ludzie nie życzą sobie nachalnych gównianych reklam, chcą też oglądać to, na co mają ochotę, a nie program z dzisiejszej listy nadawcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tv to sieka w tej chwili praktycznie wyprane z ciekawych programów, co w tej chwili jest ciekawego dla dzieci żeby im włączyć?

kiedyś przynajmniej wracało się z przedszkola czy szkoły i był adam słodowy, tik tak , i szereg fajnych programów,

teraz włączasz i masz reklamę i siekę bajki agresywne rano nie ma teleranków 5-10-15 jest jakieś odgrzewane domowe przedszkole czy ziarno ok ale coś ciekawego więcej? , po 19 wieczorynka to 1 lub 2 bajki zagraniczne gnioty najczęściej jakby naszych klasycznych praktycznie nie było i to

maks 15-20min kiedyś było prawie 30 polskich, podobnie z muzyką dla dzieci kiedyś były fasolki itd a teraz jakiś j**any zielony gumiś techno i każde to chce na komórce dno!!!

wiadomości można te same z gazety elektronicznej przeczytać i oszczędzi się drzewa,

ja osobiście lubię oglądać filmy ale takie bez reklam i takie jakie mnie interesują czy mam ochotę wybór jest wielki

nie wyobrażam siebie przykutego do tv i wchłaniającego wszytko co pokazują to najgorsze stadium hipnozy i jeszcze za ten badziew płać co puszczają ,

 

 

mikson - możesz spróbować cbeebies jeżeli masz "N" , teraz chyba tylko oni mają te kanały (kiedyś miał polsat) , bajki bez przemocy , uczą i nie piorą mózgu pociechom ;) Na TV Puls można wychwycić ciekawe bajki ,jak masz polsat to na TVS lecą klasyki ;) : "Przygody Bolka i Lolka", "Reksia", "Wyprawę Profesora Gąbki" i "Pampaliniego, łowcę zwierząt" w paśmie wieczornym. Można się doszukać pozytywnych rzeczy. Oczywiście gdy mam czasami okazję oglądać dzieciaki wychowane na Cartoon Network , to mam ochotę wywalić tv z tymi dzieciakami przez okno ;) Tak czy siak w taki dzień jak dziś to wychodzimy na sanki :) bez pilota ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikson - możesz spróbować cbeebies jeżeli masz "N" , teraz chyba tylko oni mają te kanały (kiedyś miał polsat) , bajki bez przemocy , uczą i nie piorą mózgu pociechom ;) Na TV Puls można wychwycić ciekawe bajki ,jak masz polsat to na TVS lecą klasyki ;) : "Przygody Bolka i Lolka", "Reksia", "Wyprawę Profesora Gąbki" i "Pampaliniego, łowcę zwierząt" w paśmie wieczornym. Można się doszukać pozytywnych rzeczy. Oczywiście gdy mam czasami okazję oglądać dzieciaki wychowane na Cartoon Network , to mam ochotę wywalić tv z tymi dzieciakami przez okno ;) Tak czy siak w taki dzień jak dziś to wychodzimy na sanki :) bez pilota ;)

mam iple w tv z netem oglądam kiedy chce :) za free :) i mam w pupie polską tv a bajek jest dla dzieci sporo

wtedy też wychodzę na sanki kiedy chcę i kiedy potrzebuję włączam wieczorynkę to ja jestem od rytmu dnia a nie rozkładówka tv :)

tym bardziej że sporo fajnych bajek jest na ipla krecik wilk i zając itd których praktycznie nie ma w tv jakieś gnioty pościągali i katują

zamiast puścić misia uszatka bolka i lolka klasyki polskie a jest im mnóstwo i są świetne to kupują zachodni szmelc i puszczą 15min i reklamy

takie wała dla polskiej tv!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam iple , jak również dekoder z HDD ;) i również mam gdzieś godziny emisji i co najważniejsze reklamy które sobie przewinę ;) .Chodzi o to że można się doszukać pewnych fajnych rzeczy nawet w tv ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dlatego nie lubię oglądać w tv filmów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dlatego nie lubię oglądać w tv filmów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Oglądam sobie reklamy w TV a tu nagle film włączyli ;) Jak mi 22.00 - 23.00 włączą reklamówki to mam po filmie bo zwyczajnie spać idę bardziej wkurzony niż ten spartan ;) Dzięki za internet i DVR-y :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To już chyba schyłek klasycznej telewizji. W 2011 w Polsce ubyło 800 tys(!) odbiorników TV."

 

Skąd takie dane ?

Może dotyczą odbiorników wyrejestrowanych w celu nie płacenia abonamentu/ilość osób nieuczciwych w Polsce jest porażająca/,a to nie ma nic wspólnego z zawartością nadawanych programów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...
  • Moderatorzy

a ja czekam na film Elf :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

to wg mnie pozycja którą trzeba zaliczyć w Święta, ja chętnie zobaczę go po raz 3 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie oglądać TV za względu na reklamy. Szczególnie podpaski mnie dobijają gdy jem kolację.

Więc nie oglądam. Moja plazma służy mi tylko jako monitor do oglądania filmów z DVD, BR lub kompa.

Czasem zapuszczę któryś kanał Discovery, NG, Planete, History albo Kuchnia TV... ale to może 1-2x w tygodniu.

Programów informacyjnych nie oglądam bo to propaganda a nie informacja.

W sumie gdyby dziś wyłączono wszystkie kanały TV, to w moim życiu nic by się nie zmieniło.

To już chyba schyłek klasycznej telewizji. W 2011 w Polsce ubyło 800 tys(!) odbiorników TV.

Ta tendencja będzie się nasilać.

Ludzie nie życzą sobie nachalnych gównianych reklam, chcą też oglądać to, na co mają ochotę, a nie program z dzisiejszej listy nadawcy.

 

tak tylko ze Ci ktorzy oferuja tresci robia wszystko zeby ludzie nie ogladali w sposob taki na jaki maja ochote, bo TV to biznes, obecne TV to tzw. bloki reklamowe przerywane kawalkami filmow, do tego w jakosci SD, po prostu tragedia,

jak dobiora sie do netu i zrobia drugie TV to mamy przesrane, pozostanie wyrzucic ekrany i sluchac muzyki obecnie jeszcze siec ratuje sytuacje (u nas occzywiscie z materialami bez zgodny wydawcow bo legalnych to brak oczywiscie ale w hameryce juz cos tam sie ruszylo)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.