Skocz do zawartości
IGNORED

B&W N803


czolgista778

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Otóż mam dylemat, zachorowałem kompletnie na B&W Nautilusy ale kompletnie nie wiem czy warto zaprzątać sobie nimi głowę.

Czy któryś z szanownych forumowiczów posiada N803 i mógłby się o nich wypowiedzieć?

 

Z drugiej strony, w tej kategorii cenowej wybór jest ogromny i tak z kolumn które mi się podobają w tej cenie są (niestety żadnych osobiście nie słuchałem): Quad ESL989, Sonus Faber Electa Amator czy Liuto.

Wzmacniacza jeszcze nie wybrałem.

 

Co do muzyki to najczęściej Pink Floyd, dużo bluesa, jazzu i chilloutu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 803 ale s co do n to wersja starsza różnica ppolega głownie na wenecznym okablowaniu w nkach jest kabel firmy kabel a w s i d jest już van den hul

Nie porownywałem ich osobiście tylko 802n i 802 diamond najnowsze różnica w dźwięku jest taka ze stare n są jaśniejsze słuchacze itd jak wzmaka nie masz to poszukać bardzo wydanego mocnego to wymagające kolumny

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wybiorę starego Krella, Classe albo McIntosha ale to jeszcze nie pewne. Wolę mieć najpierw kolumny i dobrać do nich resztę toru.

Jesteś pewien że różnica jest w okablowaniu? Spotkałem się też z opinią że "S" ma inne tweetery ale nie mam na to potwierdzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Spotkałem się też z opinią że "S" ma inne tweetery ale nie mam na to potwierdzenia.

803D maja inny tweeter, 803s maja inny glosnik bassowy. Miedzy 803s a nie ma bardzo dużej różnicy, ale 803D to juz zupełnie coś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja o tych kolumnach na a-gonie;

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tą i wiele innych ale wolałem zapytać bezpośrednio tu na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z 803 bardzo zadowolony następne będą 802 lub 800 ale to za jakiś czas . Proponował bym ci Classe z seri delta bo on jest fajny ciepły i będzie dobry balans

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tą i wiele innych ale wolałem zapytać bezpośrednio tu na forum.

 

Ktoś tu pisał że ma 803-ki i fajnie grają zresztą jak wiele innych,ale gdy porównał do polskich Zeta Zero to miał wrażenie że jego 803-ki to marketowe zabawki.

Może nim je kupisz to posłuchaj tych Zeta Zero.

Gdyby nie było dużej różnicy w cenie to moźe warto troche dołożyć.

To już sam musisz ocenić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko Zety kosztują 8 razy tyle co używana parka N803.

Co do wyglądu to za darmo bym ich nie chciał.

 

Z drugiej strony....czy są kolumny lepsze od tych N803 w ich przedziale cenowym, czyli do 12.5k zł? (przypominam że mówimy tu cały czas o zwykłej wersji bez S czy D)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem system audio ranger w Pl nowe kosztują ok 15 tys zł i wymienilem na b&w. 803 to była bardzo dobra decyzja której nie żałuje . Nie wiem czy znajdziesz coś lepiej grającego ale to już kwestia gustu . Co do zet zero jak bym miał tyle kasy to i tak wątpię czy bym się pchał w takie coś nie podobają mi się z wyglądu a poza tym nie podzielam filozofii ich konstruktora pijącego martini w Tajlandii

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem system audio ranger w Pl nowe kosztują ok 15 tys zł i wymienilem na b&w. 803 to była bardzo dobra decyzja której nie żałuje . Nie wiem czy znajdziesz coś lepiej grającego ale to już kwestia gustu . Co do zet zero jak bym miał tyle kasy to i tak wątpię czy bym się pchał w takie coś nie podobają mi się z wyglądu a poza tym nie podzielam filozofii ich konstruktora pijącego martini w Tajlandii

Pozdrawiam

 

A co ma do tego gdzie pije Martini? Udziałowcy B&W trwonią dużo więcej kasy w droższych miejscach i co z tego ma wynikać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze co do ceny, gość chce za nie €2200, mają 7 lat. Prawdopodobnie nie ma już pudeł i papierów.

Pytanie też czy warto dopłacać jeszcze 1500zł do mniejszych ale nowszych 804S?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.5zl to troche duzo jak za uzywki bez kartonow. Ciezko pozniej bedzie odsprzedac nie mowiac juz o transporcie. A zeta zero piccolo sa bardzo ladne jak dla mnie a zonie podobaja sie jeszcze bardziej. Filozofia tego Pana mnie nie intresuje, jednak cena troche przesadzona, a strona internetowa troche obija sie o fantastyke:) ale ona naprawde graja. Polowa ludzi ich wogole nie sluchala, inni 3 min w hotelu, sami posiadaja obzydliwe harpie i opowiadaja jakie to sa hi end kolumny. Ost dowiedzialem sie ze 803d nie dorownuja w niczym do harpie doberman. Gdyby zeta zero kosztowaly 50% mniej mysle ze bylyby bardzo popularne i wiecej byloby na rynku wtornym w przyzwoitej cenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ale wszystke luksusowe i bardzo dobre produkty gdyby były o połowe tańsze to byłyby bardziej popularne i łatwiej dostępne na wtórnym rynku. To taka oczywista oczywistość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12,5 na 803N to za dużo szczegółnie ze bez kartonów i jak Ci sie zmieni to Tobie będzie trudniej sprzedać. jak by kosztowały 8-9k PLN to już by było racjonalnie. Sam mam 803D i jestem z nich zadowolony - gram z lampami co skutecznie ociepla brzmienie B&W - Wish You... brzmi super. Teraz zastanawiam sie czy warto przechodzić z moich 803D na 802D za dopłatą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obecnym kursie wychodzi mi po przeliczeniu 9174zł za te 803, możliwe że zejdzie jeszcze że €100 z ceny.

 

Jestem ciekaw jak jest z basem w nich i jak będą się zachowywać blisko tylnej ściany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obecnym kursie wychodzi mi po przeliczeniu 9174zł za te 803, możliwe że zejdzie jeszcze że €100 z ceny.

 

Jestem ciekaw jak jest z basem w nich i jak będą się zachowywać blisko tylnej ściany.

Po obecnym kursie wychodzi mi po przeliczeniu 9174zł za te 803, możliwe że zejdzie jeszcze że €100 z ceny.

 

Jestem ciekaw jak jest z basem w nich i jak będą się zachowywać blisko tylnej ściany.

 

mialem je, bliko sciany to znaczy ile? one potrzebuje chociaz 0,5 m...z basu bedziesz zadowolony, o ile dobierzesz bdb wzmacniacz

 

Teraz zastanawiam sie czy warto przechodzić z moich 803D na 802D za dopłatą?

 

hehe ja tez taki prze,yslenia mam.. zastanawiam sie co by bylo gdybym do 30m2 (z kuchnai 40m2) wrzucil 800D:) 802D ma bardzo podobny dol do 803 D a wlasnie na nim mi zalezy no i na wiekszej scenie (wyzszej). Dlatego tak te ZETA mnie ujęły:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

....i ja sie dolacze do dyskusji,sluchalem ostatnio 803 bylem nie bardzo przekonany ze zrobia na mnie wrazenie,przyznam ze sa warte uwagi bez dyskusji....

Sam stoje przed zakupem glosnikow i uporczywie upieralem sie przy Focal 1038 badz 1028,teraz uwazam ze 803 sa godne uwagi i jak tylko bede mial okazje kupic nie bede sie zastanawial ani chwili co do Zeta Zero nie sluchalem ale mnie nie przekonuja ani troszke....

pozdr...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

....i ja sie dolacze do dyskusji,sluchalem ostatnio 803 bylem nie bardzo przekonany ze zrobia na mnie wrazenie,przyznam ze sa warte uwagi bez dyskusji....

Sam stoje przed zakupem glosnikow i uporczywie upieralem sie przy Focal 1038 badz 1028,teraz uwazam ze 803 sa godne uwagi i jak tylko bede mial okazje kupic nie bede sie zastanawial ani chwili co do Zeta Zero nie sluchalem ale mnie nie przekonuja ani troszke....

pozdr...

 

Jak mogą ciebie przekonać skoro ich nie słuchaleś !! Absurd!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly30, doczytaj post :-)

"(...)sluchalem ostatnio 803(...)"

 

Dochodzi nowy zawodnik, Usher CP-8872, tyle że mało o nich opinii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly30, doczytaj post :-)

"(...)sluchalem ostatnio 803(...)"

 

Dochodzi nowy zawodnik, Usher CP-8872, tyle że mało o nich opinii.

 

przeczytałem.Gość napisał..."co do Zeta Zero nie sluchalem ale mnie nie przekonuja ani troszke...."...toż to absurd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Zeta Zero nie sluchalem ale mnie nie przekonuja ani troszke....

pozdr...

uwielbiam takie wypowiedzie. Kiedys bylo tak samo z krell 400xi ze gra ostro, ale wypowiadali sie ludzie ktorzy czytali na forum ze jest ostry a nigdy go nie sluchali albo sluchali przelotnie w salonie audio przez kilka chwil Po co wogole taka gadka. Posluchaj Zeta zero a obiecuj ci ze spadna ci klapki z nog a twojej zonie caly szlafrok jak dostanie na twarz sciane dzwieku pelna geba. Mam porownanie do 803D ktore ma na codzien zestawione z bardzo wysokiej klasy sprzetem( tak mi sie wydawalo do czasu posluchania ZZ ktore graly na..uwaga apmlituner Arcam+ olive 06hd).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam takie wypowiedzie. Kiedys bylo tak samo z krell 400xi ze gra ostro, ale wypowiadali sie ludzie ktorzy czytali na forum ze jest ostry a nigdy go nie sluchali albo sluchali przelotnie w salonie audio przez kilka chwil Po co wogole taka gadka. Posluchaj Zeta zero a obiecuj ci ze spadna ci klapki z nog a twojej zonie caly szlafrok jak dostanie na twarz sciane dzwieku pelna geba. Mam porownanie do 803D ktore ma na codzien zestawione z bardzo wysokiej klasy sprzetem( tak mi sie wydawalo do czasu posluchania ZZ ktore graly na..uwaga apmlituner Arcam+ olive 06hd).

 

Ten gość jest przynajmniej obiektywny i nie zachwala na siłę tego co ma w domu.

Zawsze miło poczytać względnie obiektywną ocenę.

Ja bynajmniej nie jestem fanem Zeta Zero bo ich nie słuchałem ale też nie piszę że mnie nie przekonują...hehehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko porównanie 803D do ZetaZero to troche porównianie miedzy klasowe - ZetaZero kosztuje 2xtyle co te 803D. To jak bym miał fundusze na nowe ZetaZero to bym wolal uzywane Utopie Scale lub Wilson Audio Sasha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko porównanie 803D do ZetaZero to troche porównianie miedzy klasowe - ZetaZero kosztuje 2xtyle co te 803D. To jak bym miał fundusze na nowe ZetaZero to bym wolal uzywane Utopie Scale lub Wilson Audio Sasha.

 

To prawda i prawdopodobnie jest to słuszne rozumowanie.

Nie słyszałem Zeta Zero więc mogę się oprzeć tylko na przypuszczeniach i opiniach innych osób.

Na pewno warto by ich posłuchać. To jednak Polski produkt czyli powinien być relatywnie tańszy w stosunku do

możliwości. Może jest tak że przy tej samej cenie jak jakieś zachodnie kolumny grają znacznie lepiej?

Nie ma gdzie tego posłuchać a szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi Usherami 8872, mało co o nich wiadomo. Cena też dość okazyjna, €2750 do uzgodnienia kiedy nowe kosztowały/kosztują prawie $11k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

mialem je, bliko sciany to znaczy ile? one potrzebuje chociaz 0,5 m...z basu bedziesz zadowolony, o ile dobierzesz bdb wzmacniacz

 

 

 

hehe ja tez taki prze,yslenia mam.. zastanawiam sie co by bylo gdybym do 30m2 (z kuchnai 40m2) wrzucil 800D:) 802D ma bardzo podobny dol do 803 D a wlasnie na nim mi zalezy no i na wiekszej scenie (wyzszej). Dlatego tak te ZETA mnie ujęły:)

 

Aby rozwiać twoje wątpliwości powiem tobie ,że moje 802D (aktualna wersja) grają w pomieszczeniu ok 45 m2 i w zupełności wystarczają jeżeli chodzi o moc.

W klasie A dynamika dżwięku po prostu "przewraca wazony z kwiatami..... i słuchacza" ;)

Z tego co wiem to różnica w poziomie (jakości dżwięku ) pomiędzy 803/802/800 jest zawsze o jedną klasę wyżej.

B&W 800D mają jeszcze lepszą kontrolę niskich no i oczywiście po prostu ze względu na wielkość membran i pudła jest ich więcej.

Właśnie z tego względu jestem w trakcie wymiany 802D na 800D . Myślę,że w czerwcu będę miał 800D i wtedy porównam na własne uszy czy warto było dopłacić kolejne 50.000 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby rozwiać twoje wątpliwości powiem tobie ,że moje 802D (aktualna wersja) grają w pomieszczeniu ok 45 m2 i w zupełności wystarczają jeżeli chodzi o moc.

W klasie A dynamika dżwięku po prostu "przewraca wazony z kwiatami..... i słuchacza" ;)

Z tego co wiem to różnica w poziomie (jakości dżwięku ) pomiędzy 803/802/800 jest zawsze o jedną klasę wyżej.

B&W 800D mają jeszcze lepszą kontrolę niskich no i oczywiście po prostu ze względu na wielkość membran i pudła jest ich więcej.

Właśnie z tego względu jestem w trakcie wymiany 802D na 800D . Myślę,że w czerwcu będę miał 800D i wtedy porównam na własne uszy czy warto było dopłacić kolejne 50.000 .

 

Niby kasa konkretna i łatwo przeliczalna na wiele innych dóbr a z drugiej strony w audio i muzycznych przyjemnościach trudno będzie ocenić obiektywnie czy było warto dołożyć te 50tys.

Bo i tak i nie. Pięć dych to kupa kasy.Można mieć 2x super wakacje z rodziną albo 65 calowy TV, super komputer i jeszcze zostanie.

Ale z drugiej strony dla kogoś kto kocha muzę wymiana kolumn na wyższy model może być wielką radością.

Jeśli miałbyś się wypruwać żeby zamienić 802D na 800D to bez sensu ale jeśli nie zrujnuje to twojego budżetu a da tyle radochy to dlaczego nie!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Niby kasa konkretna i łatwo przeliczalna na wiele innych dóbr a z drugiej strony w audio i muzycznych przyjemnościach trudno będzie ocenić obiektywnie czy było warto dołożyć te 50tys.

Bo i tak i nie. Pięć dych to kupa kasy.Można mieć 2x super wakacje z rodziną albo 65 calowy TV, super komputer i jeszcze zostanie.

Ale z drugiej strony dla kogoś kto kocha muzę wymiana kolumn na wyższy model może być wielką radością.

Jeśli miałbyś się wypruwać żeby zamienić 802D na 800D to bez sensu ale jeśli nie zrujnuje to twojego budżetu a da tyle radochy to dlaczego nie!!

Wszystko zależy od tego jakie masz priorytety i czy warto dopłacać do sprzętu audio i gdzie są tego granice.

Myślę , że nie po to człowiek ciężko pracuje żeby kupić sobie na koniec pozłacany sarkofag :)

Ponadto (patrząc subiektywnie) myślę , że różnica pomiędzy TV 55 cali a 60 cali, komputerem takim czy innym nie jest aż taka ważna i mniej wymierna niż w sprzęcie audio.

 

Oczywiście na wczasy pojadę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.