Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  332 członków

Roksan Klub
IGNORED

KLUB ROKSAN KANDY K2


Gość cdplay.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

inkubator dla ludzi kochających K2 i tylko k2... dla ludzi którzy posiadają lub właśnie rozstają się z K2 .......uwagi, pomoc i dobre słowo dla adeptów :-)

Edytowane przez cdplay.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

w 40 sto milionowym kraju na pewno jest kilku rycerzy ,,jedii,, ---- kiedy macie kłopoty z K2 lub jesteście poprostu zadowoleni z tego wzmacniacza zgłaszajcie się ....

 

emil ... go back to Urs corner ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

Jako założyciel tego wątku ogłaszam wspaniały konkurs!!!!!!!

Do wygrania płyty CD (nowe i fajne :)

- Bardzo proszę odpowiedzieć na pytanie: w którym miejscu K2 znajduje się włącznik sieciowy ???

- autorzy trzech pierwszy postów z poprawnymi odpowiedziami zostaną nagrodzeni płytą CD !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

witaj :-)

wejdź na czasowo włączoną stronę www.cdplay.pl wybierz sobie płytę z płyt za 35 zł i napisz mi na PW którą wybrałeś podaj adres płyta zostanie wysłana w poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam kabel kupię wtyki ????? sposób na reklamę ?????

 

Nie, na ironię.

 

P.S.

"Oso­by używające więcej niż 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami włas­nej oso­bowości."

Terry Pratchett

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

odejdź w spokoju zły człowieku.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Nie, na ironię.

 

P.S.

"Oso­by używające więcej niż 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami włas­nej oso­bowości."

Terry Pratchett

Tymi znakami określiłem twoją osobę .... a poza tym to na miano człowieka z zaburzeniami ty zasługujesz, ojciec pojawiasz się tutaj jak psychopata hehe i obrażasz mnie znowu - wyluzuj ojciec masz swój klub dałem ci spokój :-)

nie pozdrawiam i nie życzę dobrej nocy

ps. daj sobie spokój

 

A KONKURS TRWA :)))) jeszcze jedna płyta czeka na autora posta który odpowie poprawnie na pytanie, przypominam: z której strony K2 znajduje się włącznik sieciowy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odpowiedź whiter1 nie zostanie uznana z powodów nieznanych to odpowiadam, że z przodu po lewej.

Whiter1 wtedy podaj jaka płytę chcesz i weźmiesz ją w moim imieniu.

Kolego cdplay.pl - naprawdę zapraszamy do klubu Roksana.

Nie bądź baba i się nie obrażaj :) tam na prawdę fajna atmosfera panuje.

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

klub Roksana K2 ma się dobrze pracuję nad statutem hehe jest narazie nas dwóch i chyba jeden sympatyk, mamy też ,,psychopatycznego,, wroga haha jest konkurs i miła atmosfera tutaj możemy sobie pisać o naszym ukochanym wzmacniaczu K2 do woli :)) i okabelkach i takich tam - jesteśmy wolni i zadowoleni z życia i naszych systemów stereo !!!!!!!

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich właścicieli Roksana K2 oraz sympatyków NASZEGO klubu oraz zaprzyjaźnione kluby mamy nadzieję że się zgłosicie :-)

Niech Moc Waszych systemów STERO będzie z wami :-) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

------do whiter1 i sqad05 ----prosze wybrać płytę cd z płyt za 35 zł i na PW przysłać tytuł oraz adres w tym przypadku nie obchodzi mnie do kogo trafi cd :-)

 

ps. zamykam portal do sklepu za 20 min i idę spać !

dobranoc wszystkim życzę miłych snów było śmiesznie może trochę nieodpowiedzialnie i na wariata ale było COOOOOL !!!!!!! idę spać moja zaburzona osobowość potrzebuje snu :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci cdplay.

 

Przekaż moją nagrodę w postaci wpłaty 35pln na konto np. jakiegoś schroniska dla zwierząt. To chyba nie problem, prawda ?

Jesteś szalenie miły, jak na kogoś, kto chce zrobić interes z e-sklepem na forum. ;)

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

skąd wiesz ze chcę zarabiać??? jak narazie rozdaje i pewno jeszcze nie raz to zrobię a kiosk bo tak go nazywam nie działa choć jest od 8 miesięcy hehe i nie zanosi się na otwarcie a szkoda :(((

ps. traktuję to jako hobby takie małe szaleństwo, chciałbym żeby kiedyś zaistniał ten kiosk ale ni jak ruszyć nie mogę i właściwie to ten projekt chciałem komuś pokazać no może nawet pochwalić się jestem nie skromny ale wszystko sam zrobiłem od a do z i jestem z tego dumny hehe

ok wpłacę sumę ok 35 zł na konto, pomagam jednej organizacji szukać wody w afrykańskich wioskach oraz budowć studnie artezyjskie w przyszłym miesiącu dołoże kwotę - w tym już wpłacilem.

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.