Skocz do zawartości
IGNORED

Klub - JANTZEN AUDIO


mdavis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, wormjazz napisał:

Niestety jeszcze. Mam już wszystko poza bananami. Powinny dziś dotrzeć. Kabel pocięty na odcinki i założony piękny oplot od viablue. Poprzednie wtyki lutowałem. Tu kupiłem tulejki zaciskowe pozłacane, które następnie zostaną włożone we wtyki bananowe i zostaną skręcone. Bez lutowania. Zaciskarka kupiona. Także będzie pełna profeska. 😀

Po złożeniu proszę o podzielenie się wrażeniami z odsłuchów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2022 o 10:40, mdavis napisał:

Po złożeniu proszę o podzielenie się wrażeniami z odsłuchów 

Pierwszy kabel zrobiony. Wyszedł całkiem ładny. Bynajmniej ja jestem mega zadowolony z wykonanej pracy. Wygląd pasuje do uzyskanego dźwięku. Wtyki banan skręcane, kabel skręcony i zaciskany tulejkami złoconymi. Dziś był test u kumpla dla którego go zrobiłem. W porównaniu do kabla którego używał kolumny zyskały na glosności przy tych samych parametrach grają glośniej. Dynamika lepsza. Scena większą i bardziej przestrzenna. Detale są mega słyszalne te kolumny zawsze grały u niego spokojnie jak dla mnie za spokojnie. Teraz mają pazur. Czekam na resztę bananów bo zamiast 24 szt. dostałem 12 szt. i muszą dosłać brakujące sztuki. Nie mogę się doczekać jak będę je sprawdzał w zestawieniu z Jantzen na moim sprzęcie. Zamierzam również testować jedne z drugimi np. Jantzen na wysokie tony, a canare na niskie. Będzie zabawa. Bo można zmieniać konfigurację. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale kabel polecam jest zacny.

FB_IMG_1648502729645.jpg

FB_IMG_1648502735132.jpg

FB_IMG_1648502743297.jpg

FB_IMG_1648502753490.jpg

Edytowane przez wormjazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.03.2022 o 05:56, mdavis napisał:

Dzięki za informację Będę czekał na porównanie z Jantzen Audio 👍

Wczoraj skończyłem konfekcję kabli Canare 4s11. Wczoraj również dostałem nowe kolumny po wymianie przez dystrybutora i wszystko podłączyłem. Kabel jest świetny. Moim zdaniem poprawa w każdym paśmie ale posłucham trochę i wrócę na Jantzen. Wtedy sprawdzę czy faktycznie jest aż taka poprawa. Poza tym kolumny potrzebują pograć chwilę bo są nowe wyjęte wczoraj z paczki.

received_726014015258009.jpeg

received_1731730010540576.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wormjazz napisał:

Wczoraj skończyłem konfekcję kabli Canare 4s11. Wczoraj również dostałem nowe kolumny po wymianie przez dystrybutora i wszystko podłączyłem. Kabel jest świetny. Moim zdaniem poprawa w każdym paśmie ale posłucham trochę i wrócę na Jantzen. Wtedy sprawdzę czy faktycznie jest aż taka poprawa. Poza tym kolumny potrzebują pograć chwilę bo są nowe wyjęte wczoraj z paczki.

Dzięki za informację. Skoro masz nowe kolumny to muszą trochę pograć. Po wygrzaniu kolumn porównaj obydwa kable i napisz jaka jest różnica pomiędzy nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
30 minut temu, Szkice napisał:

Miał ktoś do czynienia z jakimiś kolumnami Jantzen audio? 

Z tego co się orientuję, to Jantzen Audio produkuje komponenty do kolumn np. głośniki itd... 

Sprawdziłem na stronie są zestawy do samodzielnego montażu np.

http://www.jantzen-audio.com/wp-content/uploads/Revelator-66.pdf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
22 minuty temu, mdavis napisał:

Będziesz kupował ?

Cenowo po za zasięgiem póki co.

I też utrudniony odsłuch z tego co się orientuję, bo gdzieś w wywiadzie właściciel firmy wspominał że można sie umówić na odsłuch u klientów, którzy kupili poszczególne produkty Lucarto.

 

Ale Daca od nich bym brał za jakiś czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.