Skocz do zawartości
IGNORED

[1000 zł] Sprzęt muzyczny do komputera.


vaupe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym się poradzić w doborze sprzętu muzycznego pod komputer.

 

Obecnie mam głośniki Creative T5900 oraz kartę muzyczną SB Live 5.1 (prehistoria na obecne czasy). Czas to zmienić na coś nowszego.

 

Chciałbym złożyć sobie teraz jakiś fajny sprzęcik, z którego będę zadowolony oraz całość zmieści się w 1000 - 1200 zł. Sprzęt będzie tylko i wyłącznie służył w słuchaniu muzyki, żadne filmy czy gry. Zależy mi na takim porządnym, miękkim pierdolnięciu basem i zarazem czystym vocalu muzycznym. Tylko nie interesują mnie jakieś wielkie gabarytowo kolumny, tylko jakiś porzadny subufer i coś pod czystość dźwięku. Muzyka głównie to club albo house. Pokój to 15m2 z dwoma łóżkami i meblami. Zastanawiałem się nad Logitech'ami Z-5500, ale z opini innych winika, że ten sprzęt całą swoją moc pokazuje dopiero na filmach czy grach i bass jest jakiś twardy.

 

Może ktoś coś doradzi od siebie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jak się przesiadasz z głośników komputerowych na normalne kolumny to może jeszcze nie wiesz, że nie potrzebujesz subwoofera do muzyki?

 

Po drugie jak się jednak upierasz się na subwoofer to niestety będzie ci się strasznie ciężko zmieścić w tym przedziale cenowym. Sub będzie kosztował przynajmniej 500 zeta, i to mówimy o takim z przeznaczeniem raczej do kina domowego niż do muzyki. Monitorki minimum 300 zeta, żeby jakoś w ogóle grały. Do tego wzmak minimum 300 zeta i zostaje ci stówka na kartę muzyczną.

 

Zdecydowanie lepiej zrobisz, jak kupisz sobie jakies solidne monitory do 800 zeta, do tego wzmak za 400 zł i dorzucisz stówkę na kartę muzyczną. Będzie to raczej grało znacznie lepiej niż dziadowskie monitorki z subem.

 

Tak czy siak z tysiakiem to ja nie widzę podejścia do tematu w ogóle ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że za 1000 zł nie da się złożyć sprzętu do komputera? Nie bądź śmieszny.

Napisałem wyraźnie, że nie interesują mnie kolumny. Lepszy bass będzie na subuferze niż na tych wielkich kolumnach, bo zapodają więcej głośności niż tego pierdalnięcia mocą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur na każdym forum pierwszy post to już ze masz za mało kasy i że za tyle nie kupisz sprzętu tylko imitacje głośników czy wy ludzie rozumiecie że jak jest napisane tyle to to tylu szukamy czegoś niektórych ludzi nie stać na głośniki za nie wiadomo ile to ma być do słuchania w domu a nie w studiu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mógłbym zaproponować monitorki Microlab Solo 7c a do nich jakąś porządną dźwiękówkę np. audiotrak prodigy hd2, nawet nie myśl o kupnie jakiegoś x-fi bo to badziewie straszne. Jest to co prawda pośrednie rozwiązanie bo monitorki posiadają własny wbudowany wzmacniacz, jednak za taką kwotę jaką podałeś powinieneś się wyrobić. A microlaby 7c proponuję dlatego że chyba zależy ci na większym basie

Zależy mi na takim porządnym, miękkim pierdolnięciu basem

;]

A kiedyś w przyszłości jak uzbierasz więcej kasy będziesz się mógł zastanowić nad lepszej klasy sprzętem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sprzęt do słuchania muzyki to daruj sobie głośniki komputerowe, jak chcesz sprzęt do basu to kup sobie subwoofer i podłącz pod kartę muzyczną, będziesz miał swoje .... Gwarantuje Ci, że porównując taki logitech do głośników za 200zł z allegro(używane), poza basem logitech by po prostu nie grał bo nie posiada połowy pasma słyszalnego jak nie lepiej:P Ale jak się upierasz to z bogiem, tylko jak u kogoś usłyszysz znaną Ci nutę na normalnym, nawet tanim sprzęcie to nie zdziw się, że po powrocie do domu swoje komputerowe pierdziawki wywalisz przez okno:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zivia: popieram w 100%.

Antrofilus: nie szukam kolumn, ale dzięki za odp.

Adam: pokaż mi głośniki za 200 zł, które grają lepiej np od takich Z-2300? Co sądzisz o tym:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) +

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się da, tylko, że to będzie straszne gówno, no ale jak ci wystarczy napierdalający bas z suba do kina domowego to droga wolna, tylko zdaje się pytałeś o radę więc nie bądź śmieszny ze swoim:

 

Lepszy bass będzie na subuferze niż na tych wielkich kolumnach, bo zapodają więcej głośności niż tego pierdolnięcia mocą.

 

I tak, niestety zestawu z dwoma głośnikami i subwooferem do słuchania muzyki tak, żeby to miało ręce i nogi poskładać się nie da.

 

Kur na każdym forum pierwszy post to już ze masz za mało kasy i że za tyle nie kupisz sprzętu tylko imitacje głośników czy wy ludzie rozumiecie że jak jest napisane tyle to to tylu szukamy czegoś niektórych ludzi nie stać na głośniki za nie wiadomo ile to ma być do słuchania w domu a nie w studiu

 

A możesz kur pokazać gdzie proponuję coś za większą kwotę?

To, że z subem, głośnikami, wzmacniaczem i dźwiękówką nie da się zmieścić to jest niestety smutny fakt. Oczywiście jak ktoś się uweźmie to pewnie mu się uda, tylko, że wtedy wcale nie będzie to nic lepszego niż np. logitechy z 5500.

 

Gdyby w kwocie 1000 zł można było kupić głośniki i subwoofer i mieć lepszą jakość niż z samych kolumn w tej kwocie, to każdy by tak robił, niestety nikt tak nie robi i to nie dlatego, że nikt przed tobą nie wpadł na ten genialny pomysł, tylko dlatego, że to zwyczajnie nie ma sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecany kierunek - monitory aktywne + dźwiękówka na PCI/PCIe wydaje się mieć szanse na realizacje do 1000zł.

Ze sprzętu z drugiej ręki na pewno dało by się coś złożyć grającego prawidłowo bez masakrycznych podbarwień, ale dla osoby nie mającej realnych oczekiwań jak to ma zagrać, i bez doświadczenia jest to na pewno bardzo trudne. Moim zdaniem rynek wtórny do 1000zł coś by się złożyło przy pomocy forumowiczów którzy przez to przebrneli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że sensownym rozwiazaniem są monitory aktywne. Sam posiadam taki zestaw monitorów studyjnych i jestem bardzo zadowolony. Niestety za 1k wybór jest mały. Microlab solo7c miałem i moim zdaniem do 600zł to bardzo dobry wybór. Niemniej jednak solo to budżetówka jak prawie wszystko do 1k. Dużo dobrego także słyszałem o BOSE companion 3, moze warto właśnie w nie zainwestować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antrofilus: nie szukam kolumn, ale dzięki za odp.

W takim razie nie wiem co to jest sprzęt muzyczny jeżeli nie kolumny czy dźwiękówka.

Adam: pokaż mi głośniki za 200 zł, które grają lepiej np od takich Z-2300?

nowe z2300 kosztują około 500zł a za te pieniądze już spokojnie można znaleźć używane monitorki grające o niebo lepiej niż te buczydło. Ale mam dziwne wrażenie że tobie właśnie o większe buczenie chodzi skoro chcesz większego suba a nie lepszych kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy bass będzie na subuferze niż na tych wielkich kolumnach, bo zapodają więcej głośności niż tego pierdalnięcia mocą.

Jakość basu to nie jego głośność.

 

Ale mam dziwne wrażenie że tobie właśnie o większe buczenie chodzi skoro chcesz większego suba a nie lepszych kolumn.

Słucha club i house, wiec o nic innego nie może mu chodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu będąc w podobnej sytuacji to twojej (tzn. miałem ok. 1000 zł, posiadałem popularne głośniki creative) zdecydowałem się na początek kupić nowe monitory pasywne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i do tego używany wzmacniacz Onkyo. Później dokupiłem Prodigy hd2. Wcześniej brałem pod uwagę jeszcze:

 

behringer MS40

fostex PM 0.4 N

esi nEar04

M-Audio Studiophile AV30

 

Jeśli więc interesują cię monitory to polecam sprawdzić ten wymieniony przeze mnie sprzęt. W tej cenie dużo osób poleca również coś z edifiera lub z microloba. Wymienione wcześniej BOSE companion 3 to także ciekawa opcja. Oczywiście możesz polować na jakieś używane kolumny, ale tutaj propozycji może być na prawdę wiele. Wybór należy do ciebie. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu będąc w podobnej sytuacji to twojej (tzn. miałem ok. 1000 zł, posiadałem popularne głośniki creative) zdecydowałem się na początek kupić nowe monitory pasywne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i do tego używany wzmacniacz Onkyo. Później dokupiłem Prodigy hd2.

 

Dokładnie, w tą stronę w tym budżecie da się zmieścić, w końcu sam nadal posiadam taki zestaw ze stopniowo wymienianymi elementami na trochę lepsze, ale kiedy połowę budżetu zjada na dzień dobry subwoofer to ja tu za bardzo nie widzę nadziei.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy wy nie czytacie wszystkich postów czy co, ale trochę wyżej napisałem, że NIE INTERESUJĄ MNIE KOLUMNY ani MONITORKI AKTYWNE, bo po prostu nie mam miejsca na ustawienie czegoś takiego w tak małym pokoju wyposażonym dodatkowo w meble.

Więc albo chcecie pomóc mi w wyborze jakiegoś sprzętu w kategoriach, które podałem, albo po prostu nie piszcie.

Albo zestaw 2.1 albo wzmacniacz + sub + satelitki osobno... Bo w tej muzyce, którą słucham liczy się uderzenie bassem i ta głębia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam edifiera 2.1 S530D satelitki sa mniejsze dwudrozne i masz zajebisty bas i kosztuja tylko 900-1000zl.

 

Jak chcesz wiecej wydac to zakup sobie edifier S730D nic podobnego na rynku nie znajdziesz ma rewelacyjny dzwiek i bas ktory bardzo nisko schodzi.

 

Sprawdz sobie na amazon.de czy youtube.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc albo chcecie pomóc mi w wyborze jakiegoś sprzętu w kategoriach, które podałem, albo po prostu nie piszcie.

Albo zestaw 2.1 albo wzmacniacz + sub + satelitki osobno... Bo w tej muzyce, którą słucham liczy się uderzenie bassem i ta głębia...

 

To przepraszam ale ja w takim razie nie rozumiem co to znaczy sub + satelitki osobno. Najwyraźniej wg ciebie to wszystko są zestawy głośników komputerowych, skoro normalne minitory czy pasywne czy aktywne odpadają, takrze raczej w PC audio powinieneś postować. Po drógie jak liczy się uderzenie basem i ta głębia, to żaden zestaw głośników komputerowych 2.1 czy sprzedawany oddzielnie czy osobno nie da ci tej jakości którą dadzą ci fajne monitorki stereo. Owszem, mając suba podwatujesz sobie bas do oporu i będzie grzmociło fest, tylko z jakościa nic to nie będzie miało wspólnego.

 

Może coś takiego?:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie dziwne, że ludzie polecają też monitory, bo mogą i mniej miejsca zająć niż to co napisałeś że szukasz(te monitory to nie sa wielkie głośniki, a już np. taki fostex pm-0.5, czy mackie mr5 (uzywaną parę do 1000 mozna znaleźć) może Ci tak pierdnąć basem że się zdziwisz

 

jeśli jednak sub musi być - najlepszy był by zestaw fostexów pm-0,4 plus sub używki(może jednak trochę wykroczyć poza ramę cenową), jak nie to rzeczywiście jakieś edifiery, lub bose companion 3

wg mnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma piardnąć basem, to kup sam sub i gotowe:-) może odnajdziesz głębie, a jak nie poszukaj sobie kobiety z "głębią":-D Stary, chcesz za tysiaka złożyć do muzyki 2.1:D? Życzę powodzenia, jak nie wyrwiesz mega okazji to zapomnij, rozważ odłożenie większej sumy, albo kieruj się w przyzwoite 2.0. A może sam zrób coś na przyzwoitych szerokopasmówkach + sub, może dasz radę zmieścić się w 1, a i efekt będzie zadowalający. Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Ja starałem się zlożyć zestaw sub + monitory. Subwoofer firmy która produkuje najlepsze systemy subbassowe. Ja kupiłem ich najtanszyz najtanszych model REL T5. Dobrze przestudiowałem co jest na rynku i osiągnąłem zadowalający kompromis pomiędzy ceną a jakością sub kosztuje 2k. Natomiast moitory studyjne odsłuchiwałem i Yamaha hs80m wypadła najlepiej też 2k + do tego e-mu 0202 usb 400zł. Zmięściłem się w kwocie 5k. Gdy przychodzi mi myśleć co mógłbym zakupić za 1k to sorry ale śmiać mi się chce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym się poradzić w doborze sprzętu muzycznego pod komputer.

 

Obecnie mam głośniki Creative T5900 oraz kartę muzyczną SB Live 5.1 (prehistoria na obecne czasy). Czas to zmienić na coś nowszego.

 

Chciałbym złożyć sobie teraz jakiś fajny sprzęcik, z którego będę zadowolony oraz całość zmieści się w 1000 - 1200 zł. Sprzęt będzie tylko i wyłącznie służył w słuchaniu muzyki, żadne filmy czy gry. Zależy mi na takim porządnym, miękkim pierdolnięciu basem i zarazem czystym vocalu muzycznym. Tylko nie interesują mnie jakieś wielkie gabarytowo kolumny, tylko jakiś porzadny subufer i coś pod czystość dźwięku. Muzyka głównie to club albo house. Pokój to 15m2 z dwoma łóżkami i meblami. Zastanawiałem się nad Logitech'ami Z-5500, ale z opini innych winika, że ten sprzęt całą swoją moc pokazuje dopiero na filmach czy grach i bass jest jakiś twardy.

 

Może ktoś coś doradzi od siebie?

 

jestes na poziomie bum bum cyk cyk, mp3 subwoofer pc pseudoglosniczki i muza gra...

 

zmiane nalezy zaczac od poczatku i robic ja stopniowo i najwazniejsze: posluchac bardziej doswiadczonych i odrzucic wlasne wierzenia,

 

mozna zaczac tak:

1. przerzucamy sie na pliki lossless - flac wam ape m4a itd - to tez ma wplyw na dzwiek

2. kupujemy uzywany wzmacniacz (tylko wzmacniacz zaden amplituner - cena okolo 300-350)

3. reszte przeznaczamy na kolumny albo monitory albo podlogowe sredniej wielkosci - tez uzywane (w zadnym wypadku subwoofery jak i glosniczki do pcta ktore sluza do efektow w grach czy folmach a nie do sluchania muzyki)

4 zanik zrobisz punkt 2 i 3 poszperaj na forach i popytaj co warto wziasc pod uwage w tym zakresie cenowym pointeresuj sie poczytaj testy poogladaj aukcje gieldy jak bedzie okazja sprobuj podlaczyc i sprawdzic jak gra i jak juz sie zdecydujesz to kup podlacz i sluchaj, z czasem mozesz zmienic karte muzyczna albo wpiac jakiegos taniego daca z wejsciem usb

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę przesadzacie, skoro chce 2.1 to można znaleźć coś przyzwoitego, wiadomo że będzie dziura na średnicy, ale nie każdy to dostrzeże, dużo zależy od muzyki

a co do autora to najlepiej jedź posłuchać bose companion 3 jak masz taką możliwość, bardzo dobrze grające 2.1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze powtórze cos co wydaje sie byc oczywiste ale ...

Jesli autor dysponuje ograniczonymi srodkami to imho nalezaloby wydac te strodki w dosc przyzwoity sposób i taki który umozliwilby na krótka mete jak i w dalszej perspektywie rozbudowe systemu, a wydane wczesniej $ nie zostaly zmarnowane.

O systemie 2.1 przy planowanym wydatku nalezy jak najszybciej zapomniec, aby spelnic powyzszy warunek.

System 2.0 i teraz albo autor zdecyduje sie na system aktywny, albo pasywny.

Pasywny za te kwote bedzie chyba lekkim kompromisem, aczkolwiek da autorowi chyba najwieksza swobode w budowaniu systemu, jadnak jesli kwota nie jest do przeskoczenia, to chyba osobiscie polecic musze system aktywny, nie oszukujmy nikogo z systemem glosniki + wzm szalu nie bedzie.

Przy 1k zlotych osobiscie wydal bym 1000 zl na lepsze monitory aktywne, nie zawracalbym sobie glowy systemem pasywnym, bo mysle ze musielibysmy podejsc zdecydowanie bardziej kompromisowo do zagadnienia.

Pozwulcie ze uzasadnie,

Przy wydaniu tej kwoty na monitorki aktywne mamy do dyspozycji naprawde przyzwoite i odpowiedniej wielkosci monitory.

Obecna karta która autor posiada, owszem szalu nie ma, ale daje to podstawe na lekki upgrade chocby w strone jakiegos daczka usb.

Prosze nie zapominac ze w duzej mierze jak taki systemik zagra, deprymuja wlasnie glosniki, i tylko dlatego tutaj bym nie oszczedzal, wydalbym wszystko co mam wlasnie na nie, co pozwolilo by mi zbudowac cos co ma sens w niedalekiej przyszlosci,

Przy ograniczonych funduszach nie marnowalbym $ na pólsrodki, szkoda czasu, pieniedzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz mi taki zestaw który nowy zagra lepiej niz to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Chyba linki juz sa ok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz mi taki zestaw który nowy zagra lepiej niz to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Chyba linki juz sa ok

Yamaha naprawdę warta jest ceny. Sam mam i bardzo sobie chwalę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos np. Yamah trzeba brać jeszcze poprawkę na to, że mają bass reflex z tyłu - nie można postawić tuż przy samej ścianie - może bas zniekształcić

 

poza tym to jest cena za sztukę, a autor wątku wyraźnie zaznaczył przedział cenowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest rozwiazanie, w ostatecznosci jakies aktywne kolumny ale to sprawa ograniczona i malo dostepna wiec nie do konca zalecana przy takim budzecie, reszta to polsrodki

 

 

jestes na poziomie bum bum cyk cyk, mp3 subwoofer pc pseudoglosniczki i muza gra...

 

zmiane nalezy zaczac od poczatku i robic ja stopniowo i najwazniejsze: posluchac bardziej doswiadczonych i odrzucic wlasne wierzenia,

 

mozna zaczac tak:

1. przerzucamy sie na pliki lossless - flac wam ape m4a itd - to tez ma wplyw na dzwiek

2. kupujemy uzywany wzmacniacz (tylko wzmacniacz zaden amplituner - cena okolo 300-350)

3. reszte przeznaczamy na kolumny albo monitory albo podlogowe sredniej wielkosci - tez uzywane (w zadnym wypadku subwoofery jak i glosniczki do pcta ktore sluza do efektow w grach czy folmach a nie do sluchania muzyki)

4 zanik zrobisz punkt 2 i 3 poszperaj na forach i popytaj co warto wziasc pod uwage w tym zakresie cenowym pointeresuj sie poczytaj testy poogladaj aukcje gieldy jak bedzie okazja sprobuj podlaczyc i sprawdzic jak gra i jak juz sie zdecydujesz to kup podlacz i sluchaj, z czasem mozesz zmienic karte muzyczna albo wpiac jakiegos taniego daca z wejsciem usb

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.