Skocz do zawartości
IGNORED

agent tomek


mikson

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna wielka ...menadżeria.

mulsie, słuch też ci wysiada? tyle w radio nasłuchasz się o tych menaDżerach, że już tylko żarcie w głowie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

dla mnie nie ma tu nic dziwnego.Tacy gowniarze jakie zadania przedstawiono im do wykonania.Tak jak ich szefowie latami siedzacy przy podsluchach.Jedna wielka ...menadżeria.

Gdzieś kiedyś przeczytałem, że Bolszewicy po objęciu władzy rozstrzelali głównego szefa tajnej policji carskiej, ale resztę zostawili w służbie. Jeszcze wtedy nie doszły do głosu paranoje Stalina, które kazały mu wykańczać tajne służby, policje i wojsko. To było mądre, bo dzięki temu nowa bolszewicka władza nadal miała oczy i uszy.

Po 1989 roku nie do końca tej mądrości starczyło, a szczyt głupoty nastąpił w 2005 roku, gdy rozpoczęto niszczyć WSI i założono nową służbę z ludzi, którzy mieli o tajniej działalności pojęcie z filmów o Bondzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak sie zachowywali.Slawny pan wąsik.Kabarecik ktoremu ton nadał czolowy kabareciarz maciarek.I do dzisiaj rownia pochyła....

 

 

 

To ty w branży...jeszcze?

to ja zanioslem te zdjecia do wyborczej.

 

zastanawiajace jest jak swiat schodzi na psy, skoro premierem moze byc kwaczynski,maciarek ministrem a tomek....bondem.Juz nawet nie wiadomo czy to jest smieszne czy przerazajace.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba lepiej sie pośmiać, tylko kto z kogo sie śmieje i za czyje piniondze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i gazeta wmówi lemingom że to agent Tomek namówił agenta Wojtka do wprowadzenia stanu wojennego ;-)

"Polskie służby" są takie skuteczne, efektywne i doskonałe a tu jedna czarna owca się trafiła ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie powiedzieć zemsta za "skrzywdzoną posłankę" udana i ciągle w toku! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna sprawa i robiona recami kolegow z CBA.

 

Tlum jak zwykle ma juz liiiiiiinie..obrony dla gowniarza.

 

gowniarzowi wyszlo TYLKO to.Za takie pieniadze.Nawet amant jak z pod mostu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

tobie dziadek zdaje sie ze wplywasz na losy swiata ,ale raczej masz wplyw tylko na deske klozetowa.

 

Nie musisz mnie w tym przekonaniu umacniać - tego pierwszego w ogóle nie biorę pod uwagę, co do drugiego mam pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i gazeta wmówi lemingom że to agent Tomek namówił agenta Wojtka do wprowadzenia stanu wojennego ;-)

"Polskie służby" są takie skuteczne, efektywne i doskonałe a tu jedna czarna owca się trafiła ...

 

jak widzę kolejny gównem umazany i nadal twierdzi ,że nie śmierdzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ten celebryta dał szoł na TVP. Strasznie motał się, Kraśko pyta o zdjęcia, a agento bredzi coś, że wszystkich pozwał. I to rzucanie się, że sprawy Marczuk i Kwaśniewskich zostaną ponownie rozliczone, bo on wie o dowodach winy i jakieś tam parzenie, że prokuratura nie jest tu instancją racji. Żenada. A najlepsze wyjaśnienie zdjęcia nad walizką pieniędzy, że przed akcją człowiek musi się zapoznać z taką ilością pieniędzy, bo to niecodzienny widok i to normalne przygotowanie agenta do tej roboty. Przynajmniej ja to tak odebrałem. Szkoda, że nie zostało mu pokazane zdjęcie z brzuszkiem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nic.... prawdopodobnie niezłomnych studencików z krzyżykiem na szyi i gazetą polską przekonał.

 

taki dumny z kato-narodowych naród ,że nawet Tomek ich autorytetem

 

 

czekam na kolejnych ujawnionych, zachwyconych Bondem IV Rzeczy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
....ma juz liiiiiiinie..obrony..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ta pani ma ale trzeba ją "wzmocnić"! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ja to tak odebrałem. Szkoda, że nie zostało mu pokazane zdjęcie z brzuszkiem :)>>>>gowniarz bedzie brnal az do zesrania w pieluche.

 

Ta pani ma ale trzeba ją "wzmocnić"! .....>>>>o tej pani juz wszyscy zapomnieli.

 

Agent Tomek, dziś poseł PiS Tomasz Kaczmarek►, powiedział w PolsatNews, że po tym wyroku będzie pozywał polityków i dziennikarzy za kłamstwa co do jego roli w sprawie Sawickiej. Przypominając, że sąd uznał, iż jego działania nie naruszały prawa, zaapelował do polityków PO i mediów aby "ważyły słowa"....>>>>>>.som jakies oznaki pozywania????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
o tej pani juz wszyscy zapomnieli.

Szkoda, bo to ciekawsza "postać" niż Tomek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem zwolennikiem a.Tomka.ale prywatne zdjęcia z imprezy - kto ich nie ma.Myślicie że Tusk, Schetyna nigdy był nawalony i np. nie puszczał pawia....A gazeta wyborcza to pies rządowy na opozycje (głownie PiS) dla mnie to współczesna Trybuna Ludu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem o Maju ....ale ty chyba bardziej parafialny niż stadionowy zadymiarz.

 

 

Nigdy nie byłem zwolennikiem a.Tomka.ale prywatne zdjęcia z imprezy - kto ich nie ma.Myślicie że Tusk, Schetyna nigdy był nawalony i np. nie puszczał pawia....A gazeta wyborcza to pies rządowy na opozycje (głownie PiS) dla mnie to współczesna Trybuna Ludu.

 

ale frustracja , durnie tak reagują zamiast korekty głupoty

 

sargon zaczynasz dostrzegać co z tobą nie tak ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty jesteś taki cnotliwy że nigdy nie byłeś na imprezie,nikt tam nie robił zdjęć ??Jesteś zbyt mało ważny i nikt ich nie odkupi. gazeta wyborcza schodzi do poziomu brukowca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem zwolennikiem a.Tomka.ale prywatne zdjęcia z imprezy - kto ich nie ma.Myślicie że Tusk, Schetyna nigdy był nawalony i np. nie puszczał pawia....A gazeta wyborcza to pies rządowy na opozycje (głownie PiS) dla mnie to współczesna Trybuna Ludu.

>>>>>>>>>>>>>>] natomist gazeta na brednie gowniarza ..podejmie stosowne kroki.Znamienne jak tlum odbiera dzialania CBa.Jak nawalenie sie Tuska podczas imprezy prywatnej..Dosc rzeczowe przyznanie sie do miary myslowej...

 

i taki mamy tlum wybierajacy demokratycznie w wyborach wolnej Polski.

 

a wiec mamy takiego bonda na jakiego zaslugujemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty jesteś taki cnotliwy że nigdy nie byłeś na imprezie,nikt tam nie robił zdjęć ??Jesteś zbyt mało ważny i nikt ich nie odkupi. gazeta wyborcza schodzi do poziomu brukowca.

 

impreza przed akcją ?

 

jesteś byle jaki i brak profesjonalizmu w pracy agentów nie przeszkadza ? ( prawdopodobnie zostało złamane prawo a nie tylko wewnętrzne instrukcje odnośnie akcji specjalnych )

 

ta torba kasy prezentem imieninowym od prezesa za zasługi agenta Tomka ?

 

P.S.

 

wspomnij jak wyglądał dobór kadr do CBA. Agent Tomek na koszt tępaków z PiS szastał kasą i panienki zaliczał a takim baranom jak ty , prezes ,Kamiński opowiadał o rozpracowywaniu układu..to jest scenariusz na szlagier kinowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies, psem ale "linia obrony" agento jest fatalna. Pomijając rację polityczną, mógł mądrze wybronić się z każdego zarzutu. Ale nie, wykuł się kilku tez (przynajmniej z jego rozmowy tak wynika) i atakuje innych, zarzucając coś, czego on sobie jest tylko pewien. Zdjęcie z walizką mógł skomentować, że musiał zapakować pieniądze na akcję i kolega wyskoczył z aparatem do niego i sypnął "Tomek, uśmiechnij się". Tysiące różnych ściem mógł wymyślić, jednak wykazał się totalną głupotą... Jeszcze te informacje o leczącym się psychiatrycznie "donosicielu". Jak dla mnie, to mi już wystarczy tego dżentelmena. Nie istotne są tu przekonania polityczne, tylko zachowanie i reakcje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.