Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  92 członków

Klub Hyuna Kim
IGNORED

Hyuna Kim artystka wszech czasów. - KLUB MIŁOŚNIKÓW


747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

747 gdybyś nie był zwykłym torllikiem siedzącym w kapciach przez monitorkiem dawno byś już mnie zbanował, ale niestety muszę się zmartwić, skończyłeś się szybciej niż myślałeś, tak jak ta twoja Hujnia. Jeszcze kilka dni i po wszystkim. Znikniesz jak i ona. Bye bye.........

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hujnia to nic, ale to sztuczne coś markujące mężczyznę obok Hujni to jest dopiero plastik.

 

bo na nowszej wtryskarce zrobiony

 

 

demag_dl.jpg

 

, a te koleżanki Hundai to całkiem niezłe , takie naturalniejsze nie masterowane , jak ten królik Baks

 

747 , ta Hundaja to jest załamana , namońcili jej w głowie producenci i teraz musi odejść , żeby choć nic głupiego nie zrobiła .

Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te azjatyckie klimaty...... Żebym nie wiem jak chciał i tak nie zrozumiem, nie pojmę.....

747 chciał nie chciał chyba jesteś największym polskim ekspertem w dziedzinie życia i twórczości tej Pani...

Ale do profesury jeszcze ho ho hoooo.... aby Pani sił starczyło. U nas to trwa...

 

Poszukaj jakiś powiązań z działami wielkich filozofów , najlepiej niemieckich,,, wtedy kto wie.....

Konfrontacja myśli i sztuki np Rysunek twórczy osobowości Pani H oparty na kanwie przemyśleń

Nietzschego w oparciu o dzieła "ludzkie arcyludzkie" oraz "wiedza radosna"

Gdyby chcieć bardziej uduchowić warto zahaczyć Kanta "religia w obrębie własnego rozumu" tak aby na koniec uwierzyć czego się dowiodło. (bądź nie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie formalne wykształcenie, które nie jest niczym innym, jak czynnością wymuszającą poniżenie się, przed wielmożnym gronem, przypisującym sobie co im tylko w duszy zagra..........wedle kaprysu.

Wedle kaprysu, przyjmuje się na świecie, prawa fizyki, które to z nich uznać za obowiązujące, a które nie.

Wedle kaprysu, przyjmuje się na świecie, kogo, jaką osobę uznać za tzw autorytet, a którą odesłać na stos.

Wedle kaprysu............decyduje się o losach miliardów ludzi na świecie, czyni to parę osób, którzy przyszli na świat, w odpowiednim do tego miejscu, nikt nie weryfikuje ich kompetencji, natomiast oni weryfikują kompetencję innych, przypisali sobie tę moc, sami, urodzenie im to przypisało.

Bardzo interesujące dlaczego akurat im.

 

Świat w obecnym kształcie jest zły, wie to każdy.

 

Te sytuacje, w których możemy zaobserwować, rzeczywistą reakcję świata na zdarzenie, są jedynym zdrowym jego obrazem.

Pokazują więcej rzetelnej, rzeczywistej informacji o nim, o jego kształcie, uwarunkowaniach, tendencjach, celach, metodach, manipulacjach, promocjach, ograniczeniach, wszystkich innych właściwościach, niż cokolwiek innego.

Wytwory ludzkie, ukierunkowane na przedmiot, na chęć jego posiadania, naznaczone są skazą, są fałszywe.

Prawdziwy jest tylko człowiek, prawdziwy jest tylko twórca.

 

Pani Hyuna Kim, artystka gatunku taneczno-muzycznego, przeznaczonego dla szerokiego odbioru, jest żywym przykładem, aktualnie funkcjonującym, dzięki któremu, każdy wnikliwy obserwator, może odnaleźć działanie praw wszechświata, universalnych zasad, które stwarzają wszystko.

 

To co się dzieje wokół niej, wokół jej sukcesów, ale i komplikacji, może być niezwykle cennym materiałem do przemyśleń, dotyczących samego sedna egzystencji.

 

Nikt nie musi umieć czytać, jednak taka umiejętność, pozwala na zdobycie wstępnej wiedzy, prawdziwą wiedzę jednak zdobywa się samemu, poprzez doświadczanie.

 

Polecam aby to czynić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie musi umieć czytać, jednak taka umiejętność, pozwala na zdobycie wstępnej wiedzy, prawdziwą wiedzę jednak zdobywa się samemu, poprzez doświadczanie.

 

Polecam aby to czynić.

 

 

Samouk !!!

 

Prawdziwy jest tylko człowiek, prawdziwy jest tylko twórca.

 

i Hunaja

 

Pani Hyuna Kim, artystka gatunku taneczno-muzycznego

 

artystka pozagatunkowa

Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester.

Do nauki potrzebujesz zewnętrznego wsparcia i prowadzenia?

W takim razie niczego się w życiu nie nauczysz, za to, zostaniesz nauczony.

Ale to nie to samo, co samemu nauczyć się.

Każdy człowiek posiada wewnętrzną potrzebę posiadania odpowiedniej dla niego wiedzy, zindywidualizowanej przy pomocy jego osobistych systemów i właściwości, nazywanych czasami charakterem człowieka.

 

Tradycyjne metody przekazywania wiedzy, formatują ją, przekazują w formie i treści dostępnej szerszemu gronu niż jeden konkretny adresat.

Dlatego tak ważne jest samodzielne dokształcanie się.

Nim jednak ono nastąpi, pojawia się czasami trudność, spowodowana szkodami, wyrządzonymi duszy oraz umysłowi, przez sformatowane formalne wykształcenie, zawierające fałszywe poglądy, ukierunkowujące adepta na potrzeby, nie jego, lecz ośrodka dyspozycyjnego wobec nośników wiedzy.

 

P.S.

Proszę pamiętać, że Pani Hyuna Kim, jest również nauczycielką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym taką publikacje przeczytał (materiał video już obejrzałem)

nawet wiem kto mógłby zostać promotorem......

 

Te sytuacje, w których możemy zaobserwować, rzeczywistą reakcję świata na zdarzenie, są jedynym zdrowym jego obrazem.

czyżby na pewno...zdrowym, może właśnie wypaczonym?

Reakcja odbicia czasu i miejsca weryfikuje postrzeganie rzeczywistości lecz czym ona naprawdę jest. Wieloznaczność pojęcia klasyfikuje je zbyt ogólnie. To co rzeczywiste wcale nie musi odzwierciadlać faktu. Fakt istnieje lecz współgra z czasem tworząc iluzje, krzywą postrzegania. Fałszerstwo doskonałe, projekcja absolutna. Takiej rzeczywistości pragniemy?

 

działanie praw wszechświata, universalnych zasad, które stwarzają wszystko.

tylko subiektywna projekcja. chemia fizyka i czas, zwykła obłuda

 

To co się dzieje wokół niej, wokół jej sukcesów, ale i komplikacji, może być niezwykle cennym materiałem do przemyśleń, dotyczących samego sedna egzystencji.

egzystencja czy byt? świadomy czy iluzoryczny?

 

, prawdziwą wiedzę jednak zdobywa się samemu, poprzez doświadczanie.

 

a gdzie dogmaty? bez nich żadne doświadczenie nie jest możliwe.

Zeby coś przeżyć należy założyć życie... a jeśli to złudzenie.

 

Polecam aby to czynić.

odradzam....

jedynie podporządkowanie iluzji (regułom) daje wyznacznik istnienia. Nie można istnieć nie przyjmując reguły. inaczej byt nie jest świadomy.

 

Do nauki potrzebujesz zewnętrznego wsparcia i prowadzenia?

W takim razie niczego się w życiu nie nauczysz, za to, zostaniesz nauczony.

Ale to nie to samo, co samemu nauczyć się.

jest nawet takie powiedzenie ze mądry uczy się sam a głupi uczy innych....

 

Każdy człowiek posiada wewnętrzną potrzebę posiadania odpowiedniej dla niego wiedzy

nieprawda.

 

Tradycyjne metody przekazywania wiedzy, formatują ją, przekazują w formie i treści dostępnej szerszemu gronu niż jeden konkretny adresat.

racja

 

Nim jednak ono nastąpi, pojawia się czasami trudność, spowodowana szkodami, wyrządzonymi duszy oraz umysłowi, przez sformatowane formalne wykształcenie, zawierające fałszywe poglądy, ukierunkowujące adepta na potrzeby, nie jego, lecz ośrodka dyspozycyjnego wobec nośników wiedzy.

trudności adaptacyjne...można śmiało walczyć. Gorzej ze na ogól ze sobą bo walcząc z ogółem nic z tego...

 

Proszę pamiętać, że Pani Hyuna Kim, jest również nauczycielką.

no taaaaak. mówiłem ze nie pojmę tej kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytelny wpis.

Możliwa różnoraka interpretacja.

 

P.S.

Czy piszący o bohaterce tego tematu, próbowali kiedyś być w czymś najlepsi?

Czy próbowali, być najlepszym uczniem w lasie?

Czy próbowali, wykonywać jakąś specyficzną czynność, lepiej od pozostałych?

 

Czy jeśli już tego dokonali, czy próbowali konfrontować swe właściwości z innymi, z innych skupisk ludzkich.

Czy następnie swe zalety skonfrontowali w międzynarodowym środowisku?

Jakie były wówczas wyniki tych ewentualnych zestawień?

 

Hyuna pracuje jako raperka-piosenkarka w firmie, która operuje na rynku.

Dokładnie tak samo, ja ekspedientka w sieci supermarketów dowolnej nazwy.

Wykonuje ona czynności jej zlecone.

Na ich treść, nie posiada prawie żadnego wpływu.

 

Jedyną jej bronią jest ona sama, rozumiana jako bogactwo głębi osobowości, obdarzone jedynym niepowtarzalnym talentem, dzięki daru posiadania najwyższej możliwej jakości genów.

Więc jest ona dziełem natury, jej dusza, jej osobowość, jej świadomość, czyni tylko użytek, w zakresie obecnego uświadomienia, z zalet, jakie zostały jej dane do posiadania, podczas przebywania w ludzkim wymiarze.

 

Mimo ograniczeń, które teoretycznie powinny ją całkowicie dyskwalifikować w rywalizacji z najpotężniejszymi innymi reprezentantami tego środowiska, można odnaleźć jej obecność w muzycznym materiale filmowym, które znajduje się obecnie na 1 i 3 miejscu YT100.

 

Przypomnę po raz kolejny, że użyto jej wizerunku do wypromowania zapisu video utworu muzycznego Gangnam Style, który ma wszelkie dane ku temu aby stać się materiałem muzycznym wszechczasów.

Obecnie video to odtworzono na YT ponad miliard razy.

Od 2 min 11 sek jest tam obecna jako główna gwiazda Hyuna Kim, artystka żeńska wszechczasów, jeśli przyjąć taką terminologię wobec tego arcydzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na koniec kwestia: twór materialny..największe możliwe ludzkie paskudztwo... a gdzie sfera intymna ze o duchowej nie wspomnę

 

Hyuna pracuje jako raperka-piosenkarka w firmie, która operuje na rynku.

czyli jednak wyrób? produkt? eeeeee tam.

 

Wykonuje ona czynności jej zlecone.

Na ich treść, nie posiada prawie żadnego wpływu.

nieprawda. wpływ a znaczenia, rożne pojecia

 

Jedyną jej bronią jest ona sama, rozumiana jako bogactwo głębi osobowości, obdarzone jedynym niepowtarzalnym talentem, dzięki daru posiadania najwyższej możliwej jakości genów.

eee tam. Od Genów był Goebbels ...marnie sie to skończyło. Lecz to prawda ze nie wszyscy ludzie powinni mieć prawo do życia. tylko nikt o tym nie mówi bo mamy humanitaryzm.. znowu twór...

 

Więc jest ona dziełem natury, jej dusza, jej osobowość, jej świadomość, czyni tylko użytek, w zakresie obecnego uświadomienia, z zalet, jakie zostały jej dane do posiadania, podczas przebywania w ludzkim wymiarze.

a ze ludzki wymiar jest tak samo niedefiniowalny jak nieskończony to i mamy wszystko i nic i to jednocześnie.

 

Przypomnę po raz kolejny, że użyto jej wizerunku do wypromowania zapisu video utworu muzycznego Gangnam Style, który ma wszelkie dane ku temu aby stać się materiałem muzycznym wszechczasów.

oj......

Mozart nie przeminie a tu...nie był bym pewien. ale sie nie martwię. nie dożyje by weryfikować

 

Od 2 min 11 sek jest tam obecna jako główna gwiazda Hyuna Kim, artystka żeńska wszechczasów, jeśli przyjąć taką terminologię wobec tego arcydzieła.

patos. ot co... strasznie to pompatyczne i niespójne.

 

Nie wdając sie w polemiki - właśnie mam fazę na Jane's Addiction. Po wysłuchaniu kawałków typu "Ocean size" czy "Just Because" mam uważać Huynię za wybitna artystkę??? Niedoczekanie.

Ile bytów tyle projekcji. masz prawo czuć się z tym ok.

 

Moj nowy śliczny kot obsrał sobie dziś dupsko. wsadziłem do wanny i wykoszarowałem dupsko jak trzeba, potem suszarka i wio. Zcy mój mały kotek to ten obsrany czy ten wykąpany. To tylko projekcja , ba to produkt mojej próżnej potrzeby estetycznej. taki mały słodki i pachnący. ale światu towarzyszyć kupa będzie zawsze. dlatego potrzeba kreowania estetyki jest tak wielka. to tylko fikcja. niekiedy kupa to estetyka ..... Ja nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Climax

Nieczytelne wpisy.

Dostrzegam w źródłach ich treści właściwości przekazywane przez autorytety zewnętrzne.

Dostrzegam użycie w treści, informacji, które pochodzą od uznania je za prawdziwe, przez osoby, bądź grona osób, które przypisały sobie z im tylko wiadomych względów, właściwość autorytetu, w dziedzinach jakimi się zajęli/zajmowali.

Pisałem przed chwilą o takich sytuacjach.

 

Nikt, dla nikogo, poza sobą samym, nie może być autorytetem.

Każdy człowiek, przyszedł na świat, czynić własne doświadczenia, potrzebne jemu, do jego indywidualnego rozwoju.

Operowanie systemami pojęć, znaczeń, dogmatów, drogowskazów, wskazań, zaleceń, etc, jest ryzykowne i dla rozwoju jednostki może co najwyżej być orientacyjne.

 

Jednostka podlega szeregu prawom, operującym na różnych poziomach.

Jednym z nich jest wymiar społeczny.

Mieszanie pojęć pochodzących z różnych poziomów postrzegania, jest nieczytelne.

 

Nie chcę teraz skupiać się na kosmologicznym ujęciu bytu, istnienia/nieistnienia, dostępna wiedza na ten temat, posiada dość płynną podstawę, jest raczej wynikiem uzgodnień mainestreamu, niż czymkolwiek innym, podstawa więc nie może być inna jak zmienna.

 

Nikt nie wie skąd wzięło się życie, człowiek nie wie nawet dlaczego płynie prąd elektryczny, nawiązując do głównej tematyki i nazwy tego forum.

 

Proponuję więc nie poruszać innych aspektów niż szeroko rozumiane społeczne, oraz te które dotyczą płaszczyzny wzajemnych uwarunkowań reakcji ludzkich, żyjących w zbiorowości tu i teraz.

 

Na tym tle rozpatrywany przykład wyróżnia się własnościami, które moja skromna osoba, uważa za niezwykle rzadkie, które musiały się stać zauważone, przez mój własny system odbioru zjawisk, z umownej rzeczywistości.

Rzeczywistość jest umowna, ponieważ każdy z nas konstruuje ją po swojemu, na własne potrzeby.

Nie zrozumienie tego stanu rzeczy, wciąż jednak umownego, jest zarzewiem konfliktów.

 

Konflikt nie jest jednak tu do niczego potrzebny.

Potrzebna jest uwaga, dająca jak już pisałem, materiał do analiz.

 

Nikt nie musi akurat tego przykładu traktować jako wyjątkowego, to nie może być zarzut, że ktoś dokona innego wartościowania, wręcz przeciwnie.

Wartościowanie jakie ja prezentuje, skonstruowane jest na moje indywidualne potrzeby, a otwarcie publiczne tego akurat tematu, miało służyć rozpowszechnieniu wiedzy o przedmiocie, jako o sytuacji nie częstej,a wymownej.

 

Climax

Przedstawiasz oceny.

 

P.S

Odnośnie produktu Hyuna.

 

To właśnie jest sednem całego zamieszania.

Ten produkt, przerósł jego producenta, aż tak, że musieli przejąć go amerykanie, bo producentowi zabrakło wszystkiego, co jest niezbędne dla dalszej jego promocji.

Mam tu na myśli tym razem PSY, ale ta sytuacja nie jest oderwana od Hyuny, bo napiszę po raz kolejny, to ona była główną gwiazdą na rynku w Korei i ją użyto do wypromowania superhitu Gangnam Style, który następnie metodą sprzężenia zwrotnego wypromował i Hyunę.

 

Hyuna jest produktem, lecz to produkt o cechach niezwykłych.

W przeciwnym wypadku, nie było by o czym pisać, co obserwować, czym się zachwycać, w rozumieniu odbioru społecznego.

Głowna wartość tej artystki umieszczona jest w jej duszy, a odczytana w spojrzeniu, to oczywiste, nie podlegające dyskusji.

Osoba ta posiada siły magnetyczne, przyciągające odpowiednie dla niej sytuacje, siły takie posiada każdy człowiek, lecz władanie nimi wymaga spełnienia określonych warunków wstępnych, aby działały skutecznie, ona te warunki spełnia, z naddatkiem.

Dlatego śpiewała i tańczyła dla Obamy, przypomnę że tańczyła z ok dziesięcioma innymi osobami i o minutę dłużej niż PSY, który miał tylko czterech tancerzy u Prezydenta USA.

To dyplomacja, więc trzeba to dostrzec, tu każdy szczegół jest istotny.

 

Gratuluję Hyunie Kim sukcesu.

Życzę jej szczęścia, które będzie jej potrzebne, aby ci, którzy maja nad nią pieczę i są reżyserami jej dokonań, postępowali wobec niej czujnie i uczciwie, aby nie eksploatowali jej nadmiernie, tak jak to teraz czynią, co powoduje ogromny stres, który przedstawiłem na zamieszczonym filmiku z przed kilku dni.

 

W zjawisku produkt Hyuna Kim dostrzegam realizację boskich praw wszechświata, które znacząco, różnią się od przyjętych wzorów wiedzy i postępowania przyjętych przez człowieka.

Nie było dotąd wzoru, aby osoba z naboru, castingu, względnie bardzo młoda, śpiewała i tańczyła dla wysokiego gremium śmietanki towarzyskiej w oficjalnej uroczystości związanej z corocznym wydarzeniem kultu religijnego, jakim są obchodzenie świąt Bożego Narodzenia w USA, na którym obecne jest kierownictwo tego państwa.

 

Jest to nowy wymiar sukcesu, dlatego nowy bo tak nieprawdopodobny, nie zaplanowany przez człowieka, a uczyniony dzięki właśnie boskim prawom uniwersalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziękuje. wyjaśniłeś. dalej nie brnę ale chętnie kiedyś jeszcze poczytam. A ze mnie na rozmyślanie wzięło,,nocne...cóż.

Raczej daleki jestem od podjęcia stanowiska w przedstawionej sprawie. pewne aspekty rozumiem inne nie. Niektóre (przedstawione przez Ciebie) wydaja mi się nad wyraz dosadne żeby nie powiedzieć mocno wybiórcze. Tak czy siak dziękuję za poświęcony czas.

 

Nikt, dla nikogo, poza sobą samym, nie może być autorytetem.

Ja nie wiem czy jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję więc nie poruszać innych aspektów niż szeroko rozumiane społeczne, oraz te które dotyczą płaszczyzny wzajemnych uwarunkowań reakcji ludzkich, żyjących w zbiorowości tu i teraz.

masz racje, inaczej błednę koło.

 

Tak dla ustalenia uwagi - ty jesteś baba czy chłop?

nie no co Ty..jasne że hop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i wódka.

 

ok, dziękuje. wyjaśniłeś. dalej nie brnę ale chętnie kiedyś jeszcze poczytam. A ze mnie na rozmyślanie wzięło,,nocne...cóż.

Raczej daleki jestem od podjęcia stanowiska w przedstawionej sprawie. pewne aspekty rozumiem inne nie. Niektóre (przedstawione przez Ciebie) wydaja mi się nad wyraz dosadne żeby nie powiedzieć mocno wybiórcze. Tak czy siak dziękuję za poświęcony czas.

 

 

Ja nie wiem czy jest to możliwe.

Sprawa autorytetu, wydaje się wyglądać tak, że jeśli ktoś go potrzebuje, to się odnajduje i autorytet.

Jeśli zaś człowiek ufa własnemu prowadzeniu za pomocą głębokiego myślenia indukcyjnego, czyli umownej intuicji, to owa intuicja nie oszuka swego właściciela ani razu.

Wystarczy tylko odbierać sygnały z kosmosu.

 

Również dziękuję, różnice w ocenie są zaletą.

 

Nieśmiało przypomnę że oczywiście z powodu braku humoru na forum wkleiłem ok 200 zdjęć Hyuny na półtora miesiąca przed jej występem w USA.

To działanie intuicyjne.

Dokonałem tego natychmiast, po odkryciu jej istnienia.

Nie miałem żadnych wątpliwości, że to osoba o absolutnie wyjątkowych cechach.

Dopiero miesiąc później zorientowałem się o jej numerologicznej doskonałości 33 najwyższej liczby mistrzowskiej oraz dwóch szóstkach z daty urodzenia 6 6 1992.

 

Pozdrawiam

 

No to sorry! Mam swoje zasady i nie będę z facetem dyskutował na osobiste tematy bez wódki.

Ale tu nie ma 200 000 000 wejść!!!

 

T

 

To mi przypomina twórczość Rush z lat 90 tych.

 

http://youtu.be/djVGhqvl_8A

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/djVGhqvl_8A?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Ktoś sfilmuje Hyunę gdzieś na ulicy czy lotnisku, to po miesiącu jest tyle wejść na YT ile ma ten materiał Rush.

 

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/id-txhD8j_4?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Czyż ona nie jest słodka?

 

http://youtu.be/Z2YWfPJhxbY<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Z2YWfPJhxbY?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Żadna konkurentka z zachodu nie pasuje do Hyuny.

Widać to aż za nadto.

 

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/bESGLojNYSo?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/iMBq7f4UjLg?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

http://youtu.be/edpUmgZXQi4

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/edpUmgZXQi4?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

http://youtu.be/FHp2KgyQUF

 

http://youtu.be/FHp2KgyQUFk

 

Co to jest?

 

 

Kto ma tego słuchać?

 

 

Absolutnie żadnej naturalności, sztucznie utrudniony vocal, czemu ma to służyć, ta komplikacja?

 

Zwykłe wycie pozbawione sensu.

 

 

 

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/kYtGl1dX5qI?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Co to jest?

Ice cream, Hyuny przy tym to arcydzieło stricte artystyczno-nawet vocalne............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłania się jasny obraz, to katastrofa, zastój treści, brak ruchu, brak radości, braku wewnętrznej wiary u amerykańskich artystów, to koniec ich dominacji, muszą się teraz uczyć od tych, którzy budzą autentyczną a nie wyuczoną reakcję, którzy epatują energią i mocą, czystością i bezinteresownością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie chcą tylko zarabiać pieniądze, dlatego zatrzymali się w rozwoju, ponieważ aby to robić, wystarczy, że zaczną je produkować w wystarczających ilościach....

 

i znów przesadzasz.......................):)

Tylko nieznacznie i nie w głównym aspekcie, te konkurencyjne osobowości, wobec Hyuny nie są żadnymi konkurentkami, nie te geny, tu się nie mylę inaczej moje życie byłoby bezowocne............

 

Proszę spojrzeć na błyszczące oczy Hyuny i martwe u konkurencji..........nie może być innego dowodu.

 

W produkcjach amerykańskich widać lęk, troskę, o wynik komercyjny, Hyuna natomiast wykonała/wykonuje to, czego od niej oczekuje menagement.

Robi to najlepiej jak potrafi, z wynikiem jak widać.

 

Komentarze na YT do jej MV różnią się dość zasadniczo od komentarzy dla wykonawców północnoamerykańskich, są pełne uznania, ciepła, talentu, seksowności i podtrzymują Hyunę na duchu, czego nie doczytałem pod wpisami u konkurencji z USA.,

 

Hyuna jest słodka, i sexy, tak w uproszczeniu wyglądają........są do tego pełne miłości do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie chcą tylko zarabiać pieniądze, dlatego zatrzymali się w rozwoju, ponieważ aby to robić, wystarczy, że zaczną je produkować w wystarczających ilościach....

Tak. ale świadomość tego posiada 3% populacji. Reszta zajęta jest (lub otumaniona) wszelkiej maści estetyczną papką ( min. arcydziełami muzycznymi ) choć oczywiście to tylko Promil ogólnego procederu ogłupiania.

 

Proszę spojrzeć na błyszczące oczy Hyuny i martwe u konkurencji..........nie może być innego dowodu.

No a i poczucie humoru trzeba mieć.

 

dla rozluźnienia: też mam piękną i wybitną artystkę. a czasem to nawet mam jej przesyt:

Na drugim zdjęciu właśnie pięknie śpiewa a na pierwszym...zobacz jakie ma żywe oczy,,,jak śpi.

arcydzieło natury Gen XXX

 

Proszę spojrzeć na błyszczące oczy Hyuny i martwe u konkurencji..........nie może być innego dowodu.

koci dowód...jest

post-23641-0-54020900-1356237863_thumb.jpg

post-23641-0-62859100-1356237920_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.