Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  92 członków

Klub Hyuna Kim
IGNORED

Hyuna Kim artystka wszech czasów. - KLUB MIŁOŚNIKÓW


747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jezus maria, właśnie złapałem się na tym, że dałem się złapać na dyskusję o czymś, co nigdy dla mnie nie zaistnieje jako muzyka, wokalistka czy coś godnego śladowej uwagi

niniejszym życzę, aby tym krytykującym ją wilkom spadły klapki z oczu i poznali prawdę o wartości muzycznego mistrzostwa tej wielkiej artystki z mnóstwem wejść

 

Dla mnie to nie dyskusja o muzyce, bo ta jako przedmiot tego wątku nie istnieje - to dyskusja nad apologią gówna (mówiąc po imieniu). Spadam, bo faktycznie plama na honorze dać się wciągnąć w taką dyskusję. Czasami tylko bezmiar głupoty na tym świecie zadziwia tak, że człowiek zatrzyma się, popatrzy i z niedowierzaniem zapyta 'czy to aby naprawdę?'.

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox

Oddaj głos na PO, będziesz miał czyste sumienie, że zrobiłeś dla Polski wszystko co mogłeś, wybrałeś zło, mniejsze, z mniejszym dochodem narodowym i z walutą Euro, o której nikt nie słyszał w programie wyborczym zwycięskiego ugrupowania.

 

Hyuna prezentuje dokładnie odwrotne wartości od tych, których bezwzględnie trzeba być właścicielem, aby wspierać upadek państwa.

Hyuna jest uosobieniem sukcesu, osiągniętego z pozycji naturalnych, czyli bez większego wysiłku z jej strony, nie mylić jednak że nie bez ciężkiej pracy, ale jest praca która sprawia radość i praca, która jest ciężkim obowiązkiem.

Hyuna raduje się tym co robi, dlatego jest najlepsza, najlepsza jest też dlatego, że nie przywiązuje się do efektów, po prostu robi to i się śmieje, uśmiecha do publiczności, która ją za to uwielbia i kocha.

 

Nienawidzą ją ci, którzy nie widzą w niej swojego skrajnie materialistycznego bezdusznego odbicia, nie mogą jej tego darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek, popatrz na czas wpisu, jak mógłbym zdążyć przeczytać i odpowiedzieć? więc wisz:))

 

747

Dziękuję za cenne rady ale do wyborów jeszcze sporo czasu, a Prezes jest jak kameleon i chyba nie powiedział jeszcze ostatniego słowa więc wisz:) miej nadzieję, że i ja mogę przejrzeć.

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romekjagoda

Przyjąłbym Twoje argumenty, ale grupa polityków w różnych krajach, co jest w wikipedii do ustalenia, zahacza o Gangnam Style, co nie może oznaczać nic innego, jak inne według nich wartościowanie, niż szanownych Kolegów.

 

Gangnam Style, to zjawisko socjologiczne, a nie jakieś tam podskakiwanie nastolatków.

 

Osobnym zjawiskiem, nie mniej interesującym jest to, jak trudno jest dojść do takiego wyniku, jak rzadki to przypadek w kategorii całych dekad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek, popatrz na czas wpisu, jak mógłbym zdążyć przeczytać i odpowiedzieć? więc wisz:))

 

Przeceniłem Cię? ;> napisanie takiego zdania to mniej niż 10 sekund :)

 

Gangnam Style, to zjawisko socjologiczne, a nie jakieś tam podskakiwanie nastolatków.

 

Osobnym zjawiskiem, nie mniej interesującym jest to, jak trudno jest dojść do takiego wyniku, jak rzadki to przypadek w kategorii całych dekad.

 

+

0

 

 

 

Głupota jest też zjawiskiem społecznym, i wiele innych patologii. A jednak nie interesuje mnie zajmowanie się nią. czzasem tylko się zdziwię.

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław Kaczyński jest tym politykiem w Polsce, który rodzi zupełnie adekwatne emocje jak Hyuna Kim.

Te postaci wiele łączy.

Obie są wybitne i niepowtarzalne.

Obie są samym dobrem.

Obie poruszają masy.

Obie budzą skrajne emocje, od uwielbienia po nienawiść.

 

Można by długo zestawiać ich cechy.

Genialność zawsze znajduje własną drogę rozwoju, pozornie niemożliwą.

Ile razy już ogłaszano koniec PiS i Jarosława Kaczyńskiego?

Kto by 3-6 miesięcy temu powiedział wiarygodnie, że przedstawiciel z Korei będzie światową gwiazdą muzyki pop, a drobniutka miła dziewczyna zaśpiewa i zatańczy dla Prezydenta USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JMR PAP

Środowisko muzyczne protestuje przeciwko planom zlikwidowania Chóru Polskiego Radia w Krakowie. Protest poparło kilkadziesiąt osób m.in. Krzysztof Penderecki, Wojciech Kilar i Agnieszka Holland.

Jak napisali sygnatariusze listu, założony w 1948 roku Chór Polskiego Radia należy do najbardziej zasłużonych zespołów muzycznych w kraju, a jego dorobek i potencjał stawia go w rzędzie czołowych instytucji muzycznych w Polsce. - Decyzja o rozwiązaniu Chóru Polskiego Radia sprawia, że stajemy się w Europie niechlubnym wyjątkiem jako kraj nieposiadający własnego chóru radiowego - podkreślili.

Według nich likwidacja tej rangi zespołu muzycznego budzi oburzenie zwłaszcza w świetle licznych chybionych przedsięwzięć Polskiego Radia i nieprzemyślanego lokowania środków pochodzących z abonamentu radiowo-telewizyjnego. Autorzy listu zaznaczyli, że środki przeznaczane na emisję kilku zaledwie odcinków programów mających niewiele wspólnego z misją mediów publicznych, mogłyby rozwiązać problem egzystencji Chóru Polskiego Radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyuna jest osobowością o zasięgu już teraz światowym.

Jeszcze nie w pełnej skali, gdyż rzeczywiście nie posiada odpowiednio dużej ilości nagranych czy sprzedanych płyt, lecz wszystko to jeszcze jest dla niej możliwe.

 

Jednak, jest ona niekwestionowaną królową w internecie, wystarczy poszperać w sieci, aby się o tym upewnić.

Jej postać nie posiada naleciałości szlacheckich, salonowych, elitarnych, dlatego jako zwykła dziewczyna, kochana jest prawdziwą miłością przez swych fanów, którzy nie dają się nabierać na przepych, niesmak i względne bogactwo zachodnich ikon popkultury jak Justin Biber, Beyonce, czy Lady Gaga/Madonna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyuna Kim

 

 

To ta nowa zona od przywodcy Koreii Polnocnej Kima Yunga II ?

Mam szeroka orientacje w muzyce ale o takiej artystce jeszcze nie slyszalem.

 

To teraz popularnosc mierzy sie w ilosci klikniec przedszkolakow na yautube ?

To cos podobnego jak ten Zukenberg zarabia niby biliony na faceboku- kup pan akcje-przedszkolaki beda klikac a my wszyscy bedziemy zarabiac miliardy - jak w amerykanskim snie buhaha

 

Obecnie podobno zarabianie pieniedzy nie bierze sie z pracy, tylko z klikania w internet - to taka nowa ekonomia rodem z USA

Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Panie Sikora, proszę sobie nie żartować z pani Huyny gdyż obraża pan uczucia religijne autora tematu.

 

w sumie masz racje, dla 747, Huyana jest dla niego religia.

Zapewne 747 wiecej czasu spedza na gapienie sie w Huyane niz na modlitwy w tradycyjnym kosciele.

 

Hmm mysle ze nasze wladze ustawodawcze powinny na nowo zdefiniowac pojecie "uczucia religijne".

W wielu przypadkach ludzie bardziej uBOSTWIAJA roznego rodzaju osoby lub przedmioty niz sama religie w jej tradycyjnym pojeciu.

NP. tzw. tradycyjna religia w zyciu 747 byc moze nie odgrywa zadnej roli , natomiast najwazniejsze dla niego jest uBOSTWIANIE Hyuny.

 

Hmm

Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Sikora

Gratuluję wiedzy o muzyce, może tak Kolega zechciałby łaskawie zauważyć, że wydarzeniem muzycznym w 2012 roku końca świata nie będzie był motyw pod tytułem Gangnam Style, gdzie użyto piosenkarki, raperki Hyuny Kim do wstępnego wypromowania materiału, a który to zaprowadził zarówno twórcę utworu jak i promotorkę artystyczną do BIAŁEGO DOMU do jasnej cholery, chyba w wystarczająco dorosłe i poważne miejsce zajęte przez Baracka Obamę obecnego szefa mocarstwa atomowego, jedynego gotowego do natychmiastowej akcji zbrojnej w każdym rejonie świata.!!!!

 

Zdaj sprzęt, zostaw przed wejściem do Twojego Kościoła, mojego się nie czepiaj i nie oceniaj mnie bo jesteś nikim Adamie Sikoro, przy Hyunie Kim.

 

Rozumiesz prosty tekst?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o typach kobiet, dostrzegłem ukryty geniusz Hyuny na DŁUGO, DŁUGO, DŁUGO, ..........................................DŁUGO DŁUGO DŁUGO, zanim zaproszono ją na amerykańskie Salony.

 

ŚWIADCZY TO DOSKONALE O MNIE I FATALNIE O JEJ KRYTYKACH TU NA FORUM.

 

Skoro administracja amerykańska, służby wizerunkowe uznały że godna jest aby zająć czas Prezydenta i Amerykanów w prestiżowym koncercie, a tu na forum służby moderacyjne uznały że należy zbanoawć użytkownika, pokazującego Kolegom jej wizerunek, wraz z uzasadnieniem, to JAK TO ŚWIADCZY O WYMIENIONYCH PODMIOTACH?

 

Jak pisałem, zanim wprowadzono w Polsce dyktaturę że Donald Tusk,wraz z PO okradnie kraj z wszystkiego co tylko się da i PO nie odda dobrowolnie władzy, to co?

 

Też się myliłem ?, przeciwnie, stało się wiele więcej złego niż się spodziewałem, a wejście do strefy Euro, to koniec naszej względnej wolności.

Trotyl jednak był, pisałem, zanim prokuratura w końcu przyznała, a Rzeczpospolita i Uwarzam Rze, już rozgonione.

 

Kto więc się myli tu na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o typach kobiet, dostrzegłem ukryty geniusz Hyuny na DŁUGO, DŁUGO, DŁUGO, ..........................................DŁUGO DŁUGO DŁUGO, zanim zaproszono ją na amerykańskie Salony.

 

, a jeszcze na dłużej przed tymi dwoma tematami i występem w USA , w temacie o teoriach spiskowych Tupolewa 154 , zresztą zostałeś podsumowany jako idiota przez notoryczne wklejanie panienki , ....... bełkot .... bełkot ... i tłumaczenie swego przesłania ... bełkot itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentujecie tu w przytłaczającej większości typową mentalność małomiasteczkowo-niewolniczą, raczej postradziecką niż proniemiecką, z elementami całkowitej kapitulacji i poddania się własnym oprawcom, pokazujecie zupełny brak inicjatywy twórczej, zacofanie intelektualne zbudowane z wyćwiczonych codziennych wzorów stereotypów, mających swe głębokie podłoże w frustracji i rozczarowaniu szarą codziennością, a wszystko to spowodowane jest ubóstwem poprzednich pokoleń, zmarnowanych dekad, przez zwykłą pospolitą głupotę i brak odpowiedzialności za siebie i innych, wyrosłe z poczucia bezsilności wobec zastanej sytuacji geopolitycznej, wykutej przez kilka ostatnich wieków.

 

Jak Wam się nudzi to piszcie sami do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się myliłem ?, przeciwnie, stało się wiele więcej złego niż się spodziewałem, a wejście do strefy Euro, to koniec naszej względnej wolności.

O wejściu do strefy € chyba nie masz najnowszej wiedzy, Dyktatura odwołała bezterminowo wszelkie przygotowania w tym kierunku.

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.