Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  92 członków

Klub Hyuna Kim
IGNORED

Hyuna Kim artystka wszech czasów. - KLUB MIŁOŚNIKÓW


747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby nie szalona misja kolegi 747 nie zdawałbym sobie pewno faktu, iż taka "gwiozda" w ogóle istnieje :)

 

a krucjata naszego kompana doprowadziła do tego, iż może i miła osóbka, jaką pewno jest hujnia jawi mi się teraz jako pajac w tancbudzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilkę zainteresujesz się innym artystą

 

Nie interesują mnie artyści, interesuje mnie sposób w jaki osiąga się sukces w życiu, lecz nie jakiś tam sukces, lecz taki, dzięki któremu jest się nr 1, do tego pozostaje się nim już na zawsze w sposób trwały.

 

naszego kompana

 

Kolega wiecznie niezadowolony, przecież zrezygnowałem z uczestnictwa w Waszych tematach na temat KOD, życiu pod pręgierzem Prezesa, czy dotyczącym obrzucania Prezydenta..jeszcze mało, macie kłopot z stosowaniem demokracji, z zdolnością do zachowań społecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrowolnie?

 

Dobrowolnie i samodzielnie.

 

 

Jeśli piszę, że kończę aktywność w danym temacie, to chyba jest oczywiste że dobrowolnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie interesuje mnie polityka, pisałem tylko w tego typu tematach z uwagi na dostrzeżone tam kłamstwa i manipulacje innych osób, dałem im do zrozumienia że mijają się z rzeczywistością, musiało wprawdzie upłynąć kilka lat aby się sami o tym przekonali, ale cóż tacy są ludzie.

Uważałem, że osobiście mnie to uwiarygodni i na zasadzie podobieństw osoby z świata hi end nie będą jałowo podważać przekazu, który jako pomoc w odpowiednich miejscach na forum jest przez moją osobę udzielana.

 

Jednak górę bierze przeświadczenie o własnej nieomylności i uczestnicy zakładek tematycznych hi end potrzebują błądzenia zamiast wiedzy, z prostego oczywistego powodu, owe błąkanie się po przedmiocie audio jest treścią i sensem ich egzystencji, więc nikt z nich nie potrzebuje wyjaśnienia, wygląda wręcz na to, że cenione są jako wartościowsze informacje jeszcze bardziej gmatwające stan rzeczy, czy wprost mylne.

 

Takie mamy społeczeństwo, ludzie nie są ani dobrzy ani źli, po prostu są gatunkiem, to w procesie szeroko rozumianej edukacji, pod naciskiem wszystkich jej okoliczności stają się takimi jakimi są, jak można żywić pretensje, skoro już tylko najlepsze polskie uniwersytety zajmują w rankingach miejsca w piątej setce, co dopiero pomniejsze uczelnie, niższe szczeble, to nawet strach wspominać, gdyż to dysfunkcjonalne siedlisko wszelkich patologii i plag.

 

Reprezentacja osobowa na forum, potwierdza wszelkie głębsze zależności, jeśli osoba nie posiada wewnętrznej autodyscypliny i wewnętrznego porządku aksjomatycznego, wydaje się niezwykle trudną w komunikacji, jeśli w ogóle można często tak nazwać wymianę informacji między użytkownikami forum.

 

ja na temat kodu tez się nie wypowiadam

 

Zapomniałeś uzasadnić.

Edytowane przez 747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszę, że kończę aktywność w danym temacie, to chyba jest oczywiste że dobrowolnie.

 

a jeśli piszesz że, cytuję: "żegnam" to się żegnasz?

 

Nie interesuje mnie polityka, pisałem tylko w tego typu tematach z uwagi na dostrzeżone tam kłamstwa i manipulacje innych osób

 

a prezesowi w dupę wchodzi jakiś inny 747, tak?

 

Jednak górę bierze przeświadczenie o własnej nieomylności

 

oj tak, w wypadku Kolegi poczucie własnej nieomylności jest nader silne :)

 

Zapomniałeś uzasadnić.

 

czego? obojętności dla kodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, w wypadku Kolegi poczucie własnej nieomylności

 

Nie liczyłem na zrozumienie u Kolegi, przecież Tusk już dawno nie rządzi, a tylko moja osoba informowała na temat wielkości postaci Jarosława Kaczyńskiego, który obecnie rozdaje karty w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

 

Kolega nigdy nie pomyśli nawet jak potężną wiedzą trzeba dysponować i wyczuciem aby napisać zdanie twierdzące publicznie, Kolega prawdopodobnie uważa, że to tylko, ot tak sobie, można coś skreślić hucpiarsko, przykro mi, tak się jednak nie da, trzeba dekad wnikliwej obserwacji rzeczywistości, przykro mi, tu ma Kolega od razu wytłumaczenie, pomyłek w ocenie różnych userów, którzy wieszczyli koniec PiS, wyrzucając im kolejną porażkę wyborczą, zapomnieli, lub nie chcieli wiedzieć że dzban wodę nosi tylko tak długo, dopóty, dopóki się ucho nie urwie,..

 

Tu jest publiczne forum, zlewają się różnorakie opinie, bardzo różnie przygotowanych do ich wygłoszenia osób, niektóre są interesujące, inne mniej, jest też pewna ilość zaprogramowanego kłamstwa i czystej wody agitacji-propagandy, jak to na forach publicznych...

 

obojętności

 

To przyjmuję jako uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkości postaci Jarosława Kaczyńskiego, który obecnie rozdaje karty w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

w umyśle Kolegi, Kolega zapomniał dodać :)

 

Kolega nigdy nie pomyśli nawet jak potężną wiedzą trzeba dysponować i wyczuciem

 

a jaką skromnością!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim świecie istnieje rzeczywistość, osoby utalentowane i pracujące nad swymi przymiotami, osiągają sukcesy, nie posiadam świadomości, ani wiedzy na temat tego co dzieje się w innych wymiarach, gdyż tam nie bywam, nie odczuwam takowej potrzeby.

 

ta morda

 

Przepraszam Kolegę, jednak piszemy tu na temat tej buzi, która zdradza swym obliczem czyste, naturalne emocje, oraz czystą naturalną osobowość, osoby, nie tolerujące takich obrazów, zazwyczaj mają ku temu powody, nie uważam, aby wyszczególnione mogły być powodami do dumy z ich posiadania.

 

10957321_791511514220114_3285900921782635898_n.jpg

 

SK314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowianki

 

Tu nie chodzi o licytację dotyczącą urody, lecz o skomasowanie mnóstwa potrzebnych cech w jednej osobie, jest mnóstwo pięknych dziewcząt, szczególnie słowianek, lecz co z tego, niech wyjdzie owa słowianka na scenę..

 

Słowianie nie posiadają tej determinacji jaką obdarzeni są Azjaci, oczywiście będą wyjątki, lecz jaskółka nie uczyni wiosny w pojedynkę.

Przykro mi.

 

Jeszcze raz spójrz na społeczność choćby forum, zastanów się, kto chce ponosić jakieś ..wyrzeczenia, w dążeniu do jakiegoś celu..przecież taka osoba w tym rejonie świata, w tej kulturze, doczekałaby się jedynie określenia bycia frajerem..

Tak długo dopóki tego typu podejście będzie miało miejsce, tak długo będziemy skazani wszyscy na oglądanie czego to nie potrafią inni, w w tym i w muzyce i w popkulturze, szeroko rozumianej.

 

widać już próbował

 

To retoryka kostropaty, nie potrzebuję lalek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 747 kase na tym robi. Dogadał się z jakimś fan klubem albo producentem tej Hujni w Korei, że będzie ją promował w jakiejś egzotycznej dla nich Polsce, wybrał internacjonalnie poprawnie brzmiącą stronę - audiostereo. Wpisy są, foty są, wejścia i kliki są to i kasa leci. Nie ważne, że to jedna wielka beka, żaden koreaniec takich niuansów nie wyczai, nawet jakby google translatora zapuścił. 747 grosiwo zbiera, a my mu klakę robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

747 dostaje kasę

 

c8cf55b92dde4e759389005e9c9d7754.jpeg

 

747 kase na tym robi

 

13167227_480166865512828_2093877913_n.jpg13151349_1029826230441284_1292441503_n.jpg

 

Proszę Państwa, to jest nieładnie tak insynuować, nie posiadając krzty dowodów, proszę być grzecznym i pisać na temat.

 

 

Odnoszę wrażenie, coraz silniejsze, że są osoby, które zazdroszczą po ludzku sukcesu Hyunie.

 

13181394_1761003057478779_440289781_n.jpg13129346_488562558004161_562621666_n.jpg

 

13150860_1728289790790034_265767753_n.jpg

 

Hyuna jest piękna, ładnie śpiewa i tańczy na scenie, posiada wszędzie fanów, w Polsce również nawet tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za sukces

 

Ma tyle polubień na FB ile Prezydent Andrzej Duda, zespół 4Minute w którym występuje na co dzień ma ich dwa razy tyle, występuje przed większą widownią /na stadionach/ niż zgromadził marsz KOD, /45,200 wg Policji/, jej MV RED zajęło piąte a jako nieanglosaskie pierwsze miejsce w klas Rolling Stone /2014/, jej inne MV mają ponad I blisko 100 000 000 podglądów w YT, Gangnam Style w wersji z nią w roli głównej, zmierza do 700 000 000, a oryginał za jakiś czas osiągnie 3 000 0000 000 wyświetleń.

 

jednego

 

Wielu.

 

 

Poczytaj komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekcje

 

Nie wiem na jakich filmach się wychowałeś, teraz już tego nie zmienisz, lecz obejrzyj sobie kiedyś choć jeden z kilkunastu dotyczących Hyuny, wszystkie są bardzo dobre.

 

https://youtu.be/lfCyxq0-Tm8

 

o marszu KOD - 200tys

 

Nie miał miejsca taki marsz, odbył się marsz z udziałem 45 200 osób liczyła Policja swoimi systemami monitoringu, był oficjalny komunikat.

 

nobla jej

Dajesz się poznać jako osoba uprzedzona do Hyuny, opinie najeżone są wzorami z negacją, to zupełnie nie na miejscu tu, jako w miejscu gdzie jej sukces jest powodem do radości tych, dla których ona śpiewa i tańczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakich filmach się wychowałeś,

 

na takich porządnych, z dialogami, ładnymi ujęciami, fabułą, dobrych reżyserów

naprawdę, nie nazywaj tego czegoś filmem, proszę...

 

teraz już tego nie zmienisz

 

całe szczęście :)

 

Nie miał miejsca taki marsz, odbył się marsz z udziałem 45 200 osób liczyła Policja swoimi systemami monitoringu, był oficjalny komunikat.

 

prezes tak zarządził a wiadomości podały?

było ponad 200tys, nie zakłamuj rzeczywistości :)

 

Dajesz się poznać jako osoba uprzedzona do Hyuny

 

a niech sobie żyje niebożątko, wisi mi i powiewa jej osoba

krucjata Kolegi natomiast jest fenomenem, którym powinien się zająć odpowiedni lekarz :)

 

jej sukces jest powodem do radości tych, dla których ona śpiewa i tańczy.

 

znaczy się Kolega się cieszy

to i ja się cieszę więc ze szczęścia Kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.