Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  92 członków

Klub Hyuna Kim
IGNORED

Hyuna Kim artystka wszech czasów. - KLUB MIŁOŚNIKÓW


747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

impulsywno-narcystycznego

 

Nie żartuj, to jest poważna sprawa, na forach kpop, osoby piszą że ich życie straciło sens..

 

produkt mediów internetowych

Byś posłuchał kilku nagrań i stałoby się to o czym tu pisał fox...już byś nie mógł przestać..

 

tumblr_o8m14domrk1uwqwumo1_1280.jpg

 

D

 

Patric..śmiechem to ona Cię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś posłuchał kilku nagrań i stałoby się to o czym tu pisał fox...już byś nie mógł przestać..

 

Który festiwal międzynarodowy ostatnio wygrała, bo może rzeczywiście coś przegapiłem? A ona w ogóle śpiewa, czy tylko podryguje w te azjatyckie sposoby?

 

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie mów! Najszczersze wyrazy współczucia.

Masz już upatrzony jakiś następny produkt mediów internetowych do dalszego impulsywno-narcystycznego propagowania na naszym forum? :-)

 

W.

Vlado uważasz, że 747 swoim tematem łamie regulamin lub netykietę?

To dlaczego nic nie robisz?

Czy też uważasz, że ich nie łamie ale w takim razie na jakiej podstawie jako moderator drwisz z jego wpisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado uważasz, że 747 swoim tematem łamie regulamin lub netykietę?

To dlaczego nic nie robisz?

Czy też uważasz, że ich nie łamie ale w takim razie na jakiej podstawie jako moderator drwisz z jego wpisów?

 

Swój wpis kierowałem do @747 jako użytkownik forum. Na ten wpis odpisał mi również jako forumowy kolega, nie zgłaszając żadnych pretensji do jego treści.

Zatem w żaden sposób ta wymiana zdań ciebie nie dotyczy.

Nigdzie nie wypowiadałem się jako moderator. O tym że nie uważam jego wątku jako niezgodnego z regulaminem świadczy wystarczająco to że to ja go przywróciłem i nadal funkcjonuje na forum.

Zarzucasz więc kłamstwo jakobym miał w jakiś sposób reagować jako moderator w istnienie tego wątku. I następne kłamstwo jakobym jako moderator kpił z wpisów @747!

Jak zwykle z twojej strony to atak na mnie i na moderację, co wskazuje odniesienie sie do mnie jako moderatora.

Atak powodowany twoją nienawiścią do mojej osoby.

Skargi na pracę moderatora należy kierować do Administracji forum, lub na PW moderatora a także na panel moderatorski.

Zamieszczanie docinków w wątku, jest jawnym atakiem na moderację, które jest karane w sposób regulaminowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Swój wpis kierowałem do @747 jako użytkownik forum.

A jak można się zorientować kiedy wypowiadasz się jako moderator a kiedy jako forumowicz?

Ja tam wdziałem wypowiedź moderatora Vlado. Zielony napis moderatorzy był tam widoczny. Innego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była wypowiedź dokładnie adresowana. I nie jest moim problem to, że ty nie jesteś w stanie odróżnić wypowiedzi moderatora/użytkownika forum w temacie wątku, od wypowiedzi moderatora w kwestii regulaminu i funkcjonowania forum, bo tylko w takich wypowiada sie moderator.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wśród pomijalnej liczby nastolatków

 

 

Osoby z całego świata wciąż oglądają materiał w YT z stalą tendencją popularności hitu, wskazują na to różnorodne języki jakie używane są w komentarzach.

 

Hyuna Turkey Fan Club

 

Hyuna jest znana wszędzie, w każdym zakątku świata, odwiedzała wszystkie kontynenty.

 

Hyuna Brasil

 

Hyuna Featured on Australian TV!

 

(포미닛) Backstage Interview in Sydney, Australia

 

USA Nowy York

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.