Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  92 członków

Klub Hyuna Kim
IGNORED

Hyuna Kim artystka wszech czasów. - KLUB MIŁOŚNIKÓW


747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

masz jakieś jedenaście

 

 

 

Nie mogę odpowiadać za nikogo gust, tu jest swoboda, jednak wartość artystyczna, wkład pracy, wysiłek włożony w dzieło, wizerunek, jakieś mniej lub bardziej obiektywnej ocenie może podlegać skoro przytaczasz wykonawczynię o określonym profilu, to czynię uwagi i zestawiam, co pokazałem przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostropaty--->

niech się chłopak napręża do do hujni.

Jedni piszą o galaktykach i czasoprzestrzeniach, inni wygrzewają bezpieczniki.

Nas to śmieszy.

Każdy szuka jakieś rozrywki i ma jakieś zainteresowania.

Gorzej jak nie ma lub są one niezbyt fajne, np. ortodoksja wyznaniowa, ciasnota poglądów czy jakieś ohydne zajęcia, do takich zaliczam przemoc, również seksualną, czyli pedofilię oczywiście i myślistwo.

Wycinanie puszczy i brak humoru na forum też jest zły;-)

Zapytaj lampy. Lampa bucha to Cię wysłucha! - powiedzonko dziecięce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopak napręża

 

Jak Wy możecie tak lekkomyślnie traktować czyjś wysiłek i osiągnięcia, codzienne treningi, wyrzeczenia skwitować jednym nieprzyjemnym słowem, musicie sami być ponad te osiągnięcia, ciekaw jestem pod jakim hasłem w internecie się one ukrywają..?

 

Hyuna jest wyjątkowa, wystąpiła w Gangnam Style, za rok będą 3 miliardy wyświetleń, codziennie ok milion osób uruchamia ten materiał w YT..

 

Nie macie nic na przeciw, tak jak pisałem 3 lata temu, nikt się nie zbliża do popularności tego megahitu.

 

Jeśli miałby kiedykolwiek powstać konkurencyjny, aby być popularny na masową skalę będzie potrzebował żeńskiego pierwiastka, dla zainteresowania męskiej części widowni, ciekawe, kto będzie go reprezentował..?

 

Nie dostrzegam konkurentki, ani możliwości wyłonienia się z ogółu innych pozostałych artystek, w pełnej skali na całym świecie.

 

 

Talent Hyuny jest na tyle wybitny, że nie może wejść na scenę ktoś inny i wywołać lepszy efekt, oceniany pod każdym względem wizerunkowym.

 

dorośnij

 

Powiedz to połowie Globu !!!

 

wygrzewają bezpieczniki

 

Bezpiecznik nie wygrzany brzmi nieprzyjemnie, szorstko..to oczywiste dla każdego w hi end.

 

12523956_1125824627464142_4557685078168653901_n.jpg?oh=4527ee3ff29f60a92b9eaa05a5b4cfa8&oe=5781C898

 

561445_1118486391531299_4177911168704629811_n.jpg?oh=752ab5268c23eb3ab3ed623363e9df76&oe=577780D5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talent Hyuny jest na tyle wybitny,

Kolega jest naprawdę skutecznym animatorem tego forum. Chylę czoła.

Merytorycznie: wartość artystyczna porównywalna z naszym Gracjanem, tyle że nasz rodzimy hmmm artysta ma mniej pracy- czyli jest bardziej efektywny.

Pozdrowionka

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą się mylić

Coś takiego, ja mylę się co do Hyuny !

 

Do prawdy ?

 

Czy w stosunku do Jarosława Kaczyńskiego również się myliłem ?

Zapal telewizor i zobacz kto rządzi.

Pół Europy tu zjeżdża na rozmowy dzień w dzień, jednego dnia są i tego samego zapowiadają że przyjadą za dwa tygodnie..

Wiadomo było że kiedy kłamstwa i machlojki PO PSL ujrzą światło dzienne, to Donald Tusk upadnie, bezpowrotnie, a projekt PO się zakończy.

 

 

 

To samo dotyczy Hyuny, jest jasne że obdarzona tak ogromnym talentem z poparciem ciężkiej pracy, nie może być przez nikogo pokonana na scenie.

 

Jeden i drugi przypadek, to zwykłe wnioskowanie na podstawie faktów, praw oraz doświadczenia życiowego.

 

Merytorycznie: wartość artystyczna porównywalna z naszym Gracjanem

 

Prezydent Obama zaprosił wykonawców Gangnam Style do siebie, na ultra prestiżowy koncert charytatywny-noworoczny w Białym Domu, 2012/13, nawet Beatlesi tego zaszczytu nie dostąpili, proszę miarkować emocje.

 

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/THd1Rnfyqt4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w stosunku do Jarosława Kaczyńskiego również się myliłem ?

Zapal telewizor i zobacz kto rządzi.

Pół Europy tu zjeżdża na rozmowy dzień w dzień, jednego dnia są i tego samego zapowiadają że przyjadą za dwa tygodnie..

Wiadomo było że kiedy kłamstwa i machlojki PO PSL ujrzą światło dzienne, to Donald Tusk upadnie, bezpowrotnie, a projekt PO się zakończy.

Wontek polityczny.

Zamykam.

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ugly boy najlepsza muza jest ok 4:18 - nieźle nieźle: piękne vibrato. Ale jedna mysza ma za grube uda.

 

Ja proszę Kolegów: doceńcie Gracjana

https://www.youtube.com/watch?v=hSrRtc4uzU4

https://www.youtube.com/watch?v=ACVUPrlDeTI

 

mimo, że nie kręci pupą, ale co za ekspresja....

 

jak coś, to proszę o bana

Edytowane przez absinth3

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu wygląda na dobrze zakonserwowaną 40tkę. Zapewne będzie tak wyglądać mimo osiągnięcia tego wieku dzięki maseczkom z bukake.

Edytowane przez fox733

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adoracja bohaterki jest przesadna. Taka ona IMHO przeprodukowana.

Nadmiar zawsze przeszkadza w odbiorze. A zwłaszcza w medytacji.

Witam!

Wracam po kilkumiesięcznej przerwie od momentu zbanowania przez 3-cyfrowego DżamboDżeta

Ostatni:

# 4966 z 21.12.2015 - 19:28

na stronie 166

http://www.audiostereo.pl/hyuna-kim-artystka-wszechczasow_99339.html/page__st__4950#entry3672800

 

Narka !

 

P.S.

Taki dialog mi się przypomniał z innego wątku z 4 grudnia 2015:

Wreszcie coming out!

 

Użytkownik 747 dnia 04.12.2015 - 20:42 napisał

projekt Hyuna miał za zadanie zamydlić sytuacje, zmylić, wprowadzić zamieszanie, powód do uznania mnie właśnie za jednostkę inną niż w rzeczywistości, jak możesz dać się nabierać na takie humbugi podrzucane służbom jak projekt Hyuna artystka wszech czasów?

 

Temat jest skończony.

Można zamknońć.

 

Użytkownik 747 dnia 04.12.2015 - 21:39 napisał

Temat Hyuny jest już spalony,

Tylko krowa podobno nie zmienia poglądów.

Wniosek, że każdy bywa rozczarowany.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.