Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  92 członków

Klub Hyuna Kim
IGNORED

Hyuna Kim artystka wszech czasów. - KLUB MIŁOŚNIKÓW


747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

747 nie daj się sprowokować Niusi...

 

No i kicha...:(

Hujnia ma już sztuczne cycki, trzy równie nieoryginalne zęby, wycięte żebra i - na litość!!!

- żuje gumę...:(

 

Nic z niej nie będzie.

 

Bo o nowej płycie - ni widu, ni słychu.

A ja myślałem, że cycki, zęby, żebra (ogólnie piękno) to jej jedyne zalety a Ty na płytę czekasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na płytę czekasz.

 

Płyty są na ebay com, żaden problem zakupić, będzie nowa to będzie, na razie są te, które są, teraz jest wydana tydzień temu nowa z zespołem 4Minute, co, to się nie liczy, Hyuna tam śpiewa swoje partie vocalne przecież, więc jest nowy materiał, nie rozumiem problemu braku nowości wydawniczych.

 

https://www.youtube.com/embed/6S9sLMw12eg"

 

tumblr_o1s5vd0JaA1v63j0ho1_500.gif

 

cycki, zęby, żebra

z1fel9x.gif

 

Może nie wyczerpałeś wszystkich ośrodków zainteresowania niektórych Kolegów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12728407_177273602641113_1108478224_n.jpg?ig_cache_key=MTE4MzQyNzMzMzIyOTE3NjU0NA%3D%3D.2.l

 

12545414_1685187155032519_442869573_n.jpg?ig_cache_key=MTE4MzQyNzU1MTQ1ODgxMzY3MA%3D%3D.2.l

 

urodzi dziecko

 

Jest zbyt wrażliwa, takie osoby dojrzewają dłużej, gdyż są idealistami, dopiero po stwierdzeniu jak bezwzględnie brutalny jest świat i życie w nim, w społeczności, są w stanie dokonać właściwego doboru partnera aby się ustatkować i mieć potomstwo.

 

Nie widzę obecnie właściwego partnera dla Hyuny.

 

Niech się nie spieszy, gdyż to by się dobrze nie skończyło.

 

hyuna1.png

 

500+

 

Stać ją by nie pobierać dodatkowych ewentualnych świadczeń socjalno-osłonowych.

 

hyuna_i_am_the_best_704.jpg

 

Hyuna-It-s-Because-I-m-The-Best-hyuna-38791637-1136-640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest statystyczny rozkład wieku matek w Korei

 

Nie mam danych, nie potrafię odpowiedzieć, interesuje mnie Hyuna, jednostka indywidualna.

 

Jeśli nie odpowiesz na moje pytanie o pozwolenie na założenie tematu

 

Nie mam narzędzi do zezwalania/blokowania możliwości zakładania tematów na forum.

 

tumblr_o29iwuNY901uwqwumo4_540.jpg

 

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Wiele tematów stamtąd ląduje własnie u Nas. O czymś to świadczy.

 

 

 

 

 

Nie obrażaj.

Przepraszam, myślałem, że słowo "wytworny" to komplement.

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytworni są arystokraci, tak mi się wydawało do tej pory, arystokraci to rodzaj odpowiednika dzisiejszej wyższej kadry urzędniczej, czy korporacyjnej.

 

Wiele tematów stamtąd ląduje własnie u Nas. O czymś to świadczy.

 

Zależy kto zakłada temat, jest tam cała masa wątków, które istnieją tylko z przyczyn znanych ich autorom, a mających mgliste, iluzoryczne lub żadne powiązania z kierunkiem zakładki hi end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunek jest taki jak na to pozwalają lokalne warunki oraz właściwości intelektualne autorów, w powiązaniu oczywiście z pozostałymi zasobami, w tym sprzętowymi i doświadczeniem.

 

To forum publiczne, konsumenckie, wiec treści nie mogą zbyt odbiegać od takich przestrzeni i właśnie taką perspektywę pokazują, osoby i piszące i czytelnicy pochodzą z szerokiego spectrum punktów w rozwoju rozumienia elementów, zjawisk oraz całości zagadnień hi end, stąd spory, kontrowersje, niespójności tam występujące powodujące kontrowersje, nawet agresję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.