Skocz do zawartości
IGNORED

Nowy kontroler USB, czy to działa?


arczi87

Rekomendowane odpowiedzi

Kupcie sobie kartę (alpo pożyczcie) i sami sprawdźcie. Bez tego to nie warto z wami gadać. Po co zresztą gadać z kimś, kto nie dąży do tego, aby mieć lepszy system tylko zamiast tego wmawia innym, że im się coś wydaje? Takie postawy to powinien psycholog badać.

 

Ja ponawiam najważniejsze pytanie: wszyscy, którzy mieli możliwość tę kartę sprawdzić potwiierdzają, że dźwięk jest lepszy. Dalej czekam na choćby jedną osobą, która napisze coś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z pierwszych osób, która tą kartę testowała, posiadając jednocześnie przetwornik DAC w usb pracującym w trybie asynchronicznym był SławekR.

Napisał że w jego systemie nie było, bo nie mogło być różnic w brzmieniu.

Tak samo pisał o innych gusłach, czyli izolacji galwanicznej na USB, Jplay, Fidelizer, ustawieniach przerwań w biosie, Windowsie serwer do Audio, liniowym zasilaczom DC-DC do płyt głównych ze zintegrowanym zasilaniem.

Cześć z tych gadżetów również testowałem na sobie w swoim systemie i moje odczucia i doznania słuchowe dowodziły tylko, że ktoś za pomocą tych gadżetów chce mnie, za moją kasę, zrobić w trąbę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z pierwszych osób, która tą kartę testowała, posiadając jednocześnie przetwornik DAC w usb pracującym w trybie asynchronicznym był SławekR.

 

Zacytuj więc Sławka, bo ja sobie nic takiego nie przypominam. A zwłaszcze, żeby kartę PPA miał kiedykolwiek w ręce. Ale nie wykluczam, może mnie pamięć myli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.