Skocz do zawartości
IGNORED

Tani wzmacniacz do .... porady dla poczatkujacych


marsins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eh no to na pewno załatwiło by sprawe ale jest juz troche poza moim zasiegiem cenowym :( juz teaca mocno wykracza ale jesli jest wart tego to jakos sie nagnę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za drogo? Przecież nie musisz dokupować osobnego DAC-a .......w Rotelu masz już bardzo porządny.

 

No i do twoich kolumn jak najbardziej, bo jak wcześniej wspomniałem z tymi mini zestawami może być małe nieszczęście. Te mini dobre są do monitorów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne! zwróciłem jeszcze uwagę na onkyo 5vl - spróbuję go posłuchać chociaz patrząc na moje doswiadczenie wszystko mi sie bedzie podobac :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję rady.

Otóż rozważam zakup wzmacniacza pioneer a-339, czy ktoś może wyrazić opinie na temat tego wzmacniacza?Czy zagra to lepiej od technicsa su-a700mk2, którego aktualnie używam?

kolumny to canton fonum 400.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, kupiłem go tylko dlatego, że cena była BARDZO okazyjna :)

a-339 ewentualnie a-351R dlatego, że mam możliwość odbioru osobistego tego sprzętu.To co myślicie o tych pioneerach? napędzą te cantony czy mogą być za słabe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów!

 

Rozpoczynam kompletowanie stereo. Niestety nie za wiele wiem o tym sprzęcie. Wiem natomiast, że dość dużo słyszę i jakość będzie dla mnie ważna.

 

Początkowo myślałem o czymś co od razu miałoby w sobie tuner, może nawet LAN lub USB do FLAC-ów. Jednak poczytałem trochę to forum i dość wyraźnie wybrzmiewają sugestie, że kina domowe grają gorzej od amplitunerów stereo a te z kolei gorzej od samych wzmacniaczy, i że w ogóle im mniej dodatkowych funkcji we wzmacniaczu, tym lepiej.

 

Zaczynam więc od wzmacniacza, potem będę dobierał źródło i głośniki. Budżet dość mocno ograniczony, więc szukam w używanych. Wstępnie chciałem wycelować w Denona, bo podoba mi się ich brzmienie, ale bardzo nie będę się upierał. Słucham klasyki, jazzu, chill-outu, bluesa, ...

 

Co polecacie? Bardzo proszę o pomoc, bo poczytałem już o nie wiem ilu modelach i zaczynam mieć mętlik w głowie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem odmiennego zdania

to wlasnie sa normalne kolumny (a nie cos co sie ledwo nadaje na tyly do kina , smieszne propozycje na 2way kolumienki 28x18 o niby melomanskim zacieciu by nie rzec o niby audiofilskim brzmieniu) skoro byly sprzedawane do sansui to napedzi je to samo -co bylo w komplecie wzmakow sansui '78-'82 od groma wystarczy przygotowac 1000 na rownego im potwora ;)

 

ogolnie to nie mam pojecia co je napedzi - odpowiadajac bezposrednio na pytanie

 

calkiem bez gruchy ni pietruchy doboru do kolumn - moge powiedziec ze sie wyrywa i to na kazdych kolumnach "potworach" cos takiego jak pioneer sa3000 (mikro maszynka za "mikro" pieniadze) ale to co jest obecnie to nie polecam, czlowiek sprzedajacy wstawia nie tyko zapozyczone zdjecia po raz kolejny to jeszcze ukrywa stan przedmiotu ktory jest o wiele gorszy - przynajmniej na dawnej aukcji mial jedno swoje i z zewnatrz i w srodku byla tragedia

 

co doradzal poprzedni wlasciciel skoro u niego mowisz graly - na czym tam graly

mnie tez interesi zakup podobnych wiec dziel sie wiesciami co tam slychac w wielkim swiecie:)

 

podziel sie jak odzczuwasz roznice splaszczania pomiedzy cichym a na mocno rozkreconym wzmaku

jesli nic nie daje to moze byc efekt juz zbytniego wygrzania (rozciagniecia), popukaj palcem przy zawieszeniu w membrane czy ma odpowiednie napiecie - jesli pukaniu odpowie ladny gleboki sprezysty bas jest ok jesli mydlo to " bez mydla" czas zabrac sie za regeneracje

 

Kupiłem do tych kolumn (SP-Z9) wzmacniacz Sansui AU-919 i wszystko gra jak należy.

Wzmacniacz ma taki zapas mocy że nie słucham nigdy głośniej niż na -34dB, a do końca na potencjometrze są jeszcze 23 pozycje :-)

 

Nie ma problemu z cichym nocnym odsłuchem - ( bardzo wyraźnie,precyzyjnie, ciepło i przyjemnie), a w dzień kiedy można zaszaleć to wiadomo ...POTĘGA !

 

Bardzo udana konstrukcja gra krystalicznie czysto i ma wspaniałą stereofonię na dobrych nagraniach ciarki chodzą po plecach, żadnych przesterów, doskonałe brzmienie wszystkich instrumentów.

Magi i moc.

 

Na tym zestawie można robić imprezę w hangarze na kilka set osób.

 

W warunkach domowych nie ma możliwości przekonać się o drzemiącej w nim potędze bez interwencji Policji na prośbę sąsiadów.

 

W końcu trafił swój na swego i dogadują się ze sobą jak najlepsi bracia.

 

Niesamowita przyjemność słuchania i ten wyraz twarzy :-)

 

Polecam Wszystkim poszukiwaczom !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z cichym nocnym odsłuchem - ( bardzo wyraźnie,precyzyjnie, ciepło i przyjemnie), a w dzień kiedy można zaszaleć to wiadomo ...POTĘGA !

A potem dziwimy się, że ceny Sansui sztucznie osiągają kosmiczne poziomy.

 

Wzmacniacze ale tylko te z najwyższej półki Sansui to może i miało, ale zestawy glośnikowe robiło tandetne. Akurat te Sansui SP-Z9 słuchałem z tym właśnie wzmacniaczem, jednakże o jakiej potędze prawisz? Przecież one dają wysuszony i bardzo techniczny dźwięk. Dźwięk wyprany z emocji i muzykalności, jak najgorsze Technicsy. A basu (tego niskiego) to one nie dawał wcale.

 

Tak więc bez przesady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Gdyby koleś podał przykład z jakimiś normalnymi głośnikami, to można się jeszcze złapać, ale takie zachwyty z tymi tandetami? Masakra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

kupiłem ostatecznie do moich pylonów pearli wzmak teac AG-790A. To budżetowa konstrukcja ale udało się wyrwać po taniości za 299zł. Teraz pora na wybranie jakiegoś DACa, źródła cyfrowego i kabli. Może ktoś coś doradzi? Mam jeszcze jakieś 900zł na to wszystko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość JanF

(Konto usunięte)

Proszę o suggestive, jaki wzmacniacz słuchawkowy kupić do odsłuchu muzyki z iPod'a (Gen4, 64GB) do słuchawek HD600?

Polecam rozejrzeć się za jakimś dac-em lub t-ampem z wzmacniaczem słuchawkowym.

http://www.ebay.ie/itm/221179830395?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

http://www.ebay.ie/i...=item3ccd3bacf3

 

Dzięki.

Chyba, na razie kupię FiiO E11 - to jeszcze nie jest to, o co mi chodzi, ale chcę zorientować się, co to da odsłuchowo. Potem (docelowo) chce kupić FiiO E17 (obsługa 192K/24bit) lub HiFiMAN EF-2A (bo lampa) - jeszcze się nie zdecydowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem dziwimy się, że ceny Sansui sztucznie osiągają kosmiczne poziomy.

 

Wzmacniacze ale tylko te z najwyższej półki Sansui to może i miało, ale zestawy glośnikowe robiło tandetne. Akurat te Sansui SP-Z9 słuchałem z tym właśnie wzmacniaczem, jednakże o jakiej potędze prawisz? Przecież one dają wysuszony i bardzo techniczny dźwięk. Dźwięk wyprany z emocji i muzykalności, jak najgorsze Technicsy. A basu (tego niskiego) to one nie dawał wcale.

 

Tak więc bez przesady.

 

Te kolumny mają wysoką efektywność 100dB/W i grają głośno już przy potencjometrze na godz.9-tej.

 

Jak miałeś je przez chwilę to trudno się wypowiadać.

 

One potrzebują dużej przestrzeni i naprawdę dużo prądu żeby pokazały na co je stać.

 

Przy normalnym słuchaniu nie wykorzystuje się ich w 10%.

 

To jest system 5-cio drożny !!!

 

Bardzo rozbudowana zwrotnica i żeby usłyszeć mocny bass z największego głośnika to trzeba mieć odpowiednie utwory gdzie jest przewaga bardzo niskich częstotliwości, inaczej grają średnicą która rozkłada się na dwa głośniki ( średnio-niskotonowy i średnio-wysoko tonowy ) a woofer jest ich dopełnieniem - przez niego przechodzi tylko najniższy poziom.

 

Zwrotnica dzieli pasmo na czterech poziomach : 1.000 Hz, 7.000 Hz, 10.000Hz, 15.000 Hz

 

dając 5 przedziałów :

 

1. od 22 Hz do 1.000 Hz

2. od 1.001Hz do 7.000 Hz

3. od 7.001 Hz do 10.000 Hz

4. od 10.001 Hz do 15.000 Hz

5. od 15.001 Hz do 23.000 Hz

 

Bass wydobywa się z głębi i jest bardziej wibracją niż BUM...BUM... brzmi bardzo naturalnie, bo nie jest sztucznie podbity.

To nie są głośniki do umpsss... umpsss... tylko do prawdziwej muzyki.

 

Dużo zależy od interkonektów, na różnych kablach ten bass się bardzo zmienia, ja dobieram tak żeby bass nie zagłuszał całej reszty.

 

Druga sprawa te głośniki przy różnych nagraniach pokazują różny poziom wysterowania i przez swą wysoką efektywność trzeba je potraktować "gałką" żeby zapalić diody wysterowania inaczej grają na "pół gwizdka" .

 

Przy jednej piosence na tym samym poziomie głośności diody mrugają słabiej, a przy innej mocniej ( ale trzeba dać ostro w prawo inaczej nawet nie mrugną :-) he he ...

 

A o POTĘDZE to można rozmawiać jak "zapalimy na stałe dwie pierwsze diody, a pozostałe mrugają ale do tego przydają się stopery albo słuchawki tłumiące :-) dla ochrony słuchu.

 

Jak ktoś słucha na kolumnach 2-wu lub 3-ój drożnych to ciężko mu się przestawić i wrażenia są zupełnie inne.

 

Te kolumny zalewają dźwiękiem całą przestrzeń w pokoju.

To nie są monitory na podstawkach :-)

 

Mam je od pół roku i na "budżetowych" wzmacniaczach to jest nieporozumienie, dopiero na AU-919 pokazały na co je stać, a można jeszcze lepiej.

 

Żeby móc poznać sprzęt to trzeba trochę więcej czasu żeby się ułożył z całym systemem, popróbować kabli, optymalnego ustawienia itd.

 

Takie odsłuchy bo kolega pożyczył to nie to samo co dzień w dzień przez kilkadziesiąt płyt itd.

 

Nie mam zamiaru ich sprzedawać !!!

 

Piszę o nich bo trudno je spotkać.

 

 

 

Pozdrawiam

 

Pygar

 

74043E.jpg&w=1280&h=960&ei=_vMXUaHhJITx4QTnmYCQBA&zoom=1&ved=1t:3588,r:80,s:0,i:330&iact=rc&dur=2557&sig=118050646692740934765&page=3&tbnh=186&tbnw=226&start=59&ndsp=40&tx=117&ty=99

 

Tu widać te diody poziomu wysterowania o których pisałem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Te kolumny są z innych czasów ... wtedy nie było muzyki takiej jak dziś w MTV.

Inne oczekiwania i wymagania, dziś każda nowo wydana płyta jest mocno podbita - za dużo bassu, za głośno.

 

Jak idziesz słuchać muzyki na żywo to ile i jaki masz bass ???

 

Ludzie na siłę podkręcają bass, włączają loudness i co tam się tylko da żeby było więcej mięcha ale to nie jest to co naprawdę grają muzycy, tylko wypaczony dźwięk daleki od rzeczywistości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu w konfiguracji SP-Z9 + AU-919 dla utworu "The Four Tops - Bernadette" stałe i mocne palenie się pierwszych dwóch diod zaczyna się przy potencjometrze na -9 - 8 dB ( świecą się mocno dwie pierwsze dwie, a kolejne dwie mrugają ) .

 

Jest bardzo głośno, jak dla mnie to dużo za dużo, po paru minutach bardzo bolą mnie uszy - za mały pokój tu trzeba hektarów żeby się uspokoiły.

 

Mają taki zapas jeśli chodzi o prąd, że można je podpiąć pod końcówkę mocy taką po 300W na kanał i dopiero wtedy trzeba uważać, żeby ich nie uszkodzić.

 

"Słabe wzmacniacze" za 300, 500zł nie zrobią im żadnej krzywdy i z nimi grają bardzo przeciętnie :-)

 

Jeśli wzmacniacz ma niby 120W na kanał przy 8 Ohm-ach to z potencjometrem do końca dopiero łaskocze je po brzuszku, a można dużo, dużo mocniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnymi parametrami ongiś chwalił się Technics ze swoimi "kolumnami marzeń". No i co z tego wyszło? Ano nic.

Tak samo było z tymi niby 5-cio drożnymi kolumnami. Sansui je zrobiło bo takie były wymogi firmy. Jednakże z uwagi na nikłą popularność i beznadziejny dźwięk nie mający nic wspólnego z naturalnością szybko zostały zapomniane i odeszły do lamusa. Teraz od czasu do czasu pojawiają się na aukcjach i czekają na swoje ofiary.

 

Mocne wzmacniacze kolumnom nic nie zrobią, za to dużo złego zrobią ich słuchaczom.

Te kolumny co najwyżej można wystawić przed remizę, wtedy po paru głębszych nie będą już niebezpieczne.

 

To naprawdę nie są dobre kolumny,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie. Mam do was pytanie czy dobrym zestawieniem będzie połączenie zestawu JBL E 80 i wzmacniacza Onkyo A 9050 ? Co do kolumn to od razu napisze, że dźwięk jak najbardziej mi z nich odpowiada. Muza jakiej słucham to rock metal jazz. A może zaproponujecie coś innego za max 1500 z ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnymi parametrami ongiś chwalił się Technics ze swoimi "kolumnami marzeń". No i co z tego wyszło? Ano nic.

Tak samo było z tymi niby 5-cio drożnymi kolumnami. Sansui je zrobiło bo takie były wymogi firmy. Jednakże z uwagi na nikłą popularność i beznadziejny dźwięk nie mający nic wspólnego z naturalnością szybko zostały zapomniane i odeszły do lamusa. Teraz od czasu do czasu pojawiają się na aukcjach i czekają na swoje ofiary.

 

Mocne wzmacniacze kolumnom nic nie zrobią, za to dużo złego zrobią ich słuchaczom.

Te kolumny co najwyżej można wystawić przed remizę, wtedy po paru głębszych nie będą już niebezpieczne.

 

To naprawdę nie są dobre kolumny,

Te "nie popularne" kolumny doczekały się reedycji w postaci wersji "II" (drugiej/ dwa) .

 

Sansui nie produkowało kolumn przez chwilę tylko mieli je w stałej ofercie, bardzo wiele przeróżnych modeli, od maleństw, po bardzo duże skrzynie i trochę tego było na przestrzeni wielu lat.

 

Gdyby było tak jak piszesz to zwinęliby interes głośnikowy dawno temu, a nie produkowali "buble".

 

Te "nie popularne" kolumny doczekały się reedycji w postaci wersji "II" (drugiej/ dwa) .

 

Sansui nie produkowało kolumn przez chwilę tylko mieli je w stałej ofercie, bardzo wiele przeróżnych modeli, od maleństw, po bardzo duże skrzynie i trochę tego było na przestrzeni wielu lat.

 

Gdyby było tak jak piszesz to zwinęliby interes głośnikowy dawno temu, a nie produkowali "buble".

 

Konkretnie te były najwyższe z serii SP-Z, a poza nimi były jeszcze Z7 i Z6 obie 4-ro drożne ( 4-ro głośnikowe)

 

Z7 z podziałami na 2.500 Hz, 7.000 Hz i 15.000 Hz

Z6 j.w. na 2.500 Hz, 8.000 Hz i 15.000 Hz

 

Najlepsze i najbardziej poszukiwane z całej historii produkcji firmy są :

 

EC-146

SP-505J

SP-LE8T

 

U nas nie do kupienia, bo byliśmy za biednym krajem na takie "beznadziejne" głośniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

postanowiłem zmienić wzmacniacz na inny ale nie wiem czy jest sens

mianowicie jestem posiadaczem wzmacniacza onkyo a5-vl i cd onkyo c5-vl taki był zestaw wiec kupiłem razem do tego mam kolumny mission m35i

z racji tego że nigdy wcześniej nie słuchałem stereo tylko zawsze kin domowych jestem z takiego rozwiazania bardzo zadowolony

jednak powoli zachciewa mi się zmian w brzmieniu

mision m35 zrobiły na mnie wrażenie pod względem basu średnie tony są jakieś takie zwyczajne a wysokie podobaja mi sie bardzo

nie sądziłem że cykacze mogą byc takie przyjemne zawsze w tanich kolumnach mnie to drażniło i wysokie tony kojarzyły mi się tylko z bólem głowy

najbardziej jednak brakuje mi przestrzeni niby ona jest ale gdzieś słuchałem kiedyś zestawu stereo nie wiem za jaką cenę ale poprostu dzwięk mnie tak otaczał jak w kd aż miałem ciarki w misionach tak nie ma nie wiem czy to wina tylko pokoju 20 mkw bo kolumny już tak ustawiłem że lepiej chyba sie nie da

pomyślałem więc o zmianie wzmaczniacza bo w tych kolumnach ja osobiście widzę potenciał i myślę że jeszcze dadzą z siebie więcej niż obecnie

proszę was o pomoc czy w cenie 1000zł bo tyle mniej więcej jest warte onkyo a5-vl kupię coś lepszego czy raczej dać sbie spokuj

 

wzmaczniacz oczywiście używany

lubię każdy rodzaj muzyki jednak najwięcej słucham ambientu ,muzyki filmowej , delikatnego transu, ballad więc lubię miękki bas nie męczący

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze kiza. Zapodaj najpierw w Akustyce jaki masz pokój i jak ustawione kolumny - najlepiej rzut lub fotkę.

 

Nie znam tego zestawu ale nie jest to też jakieś badziewie i przynajmniej poprawną scenę powinno się z tego uzyskać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to raczej wina akustyki?

a co powiesz o tych kolumnach i wzmacniaczu to mój pierwszy taki zestaw stereo wcześniej tylko muzyka z kd

 

Jak pisze kiza. Zapodaj najpierw w Akustyce jaki masz pokój i jak ustawione kolumny - najlepiej rzut lub fotkę.

 

Nie znam tego zestawu ale nie jest to też jakieś badziewie i przynajmniej poprawną scenę powinno się z tego uzyskać.

 

zaraz zrobię fotkę i wyślę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam tannoye m2.5. Poszukuje do nich wzmacniacz do 1500 zł. Słucham przede wszystkim rocka. Bardzo bym prosił o jakieś porady i propozycje. Dziękuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onkyo 9911, 9711, 8870, 8850. Albo Rotel 980bx.

 

Ta lista może być dłuższa, tak inspirując się obecnymi ogłoszeniami na hifi.pl:

NAD 355

Copland CSA-8

Atoll IN 50

 

Oczywiście brzmienie różne, ale ważne, żeby była dobra dynamika, rozdzielczość. Ja jednak lubię jak do tego dochodzi dobrze nasycona średnica, żeby całość miała wagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, ale jest tu paru specjalistów od Marantza.

 

Te Tannoye to kulturalne i uniwersalne kolumny i powinny zgrać się z wieloma wzmakami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "nie popularne" kolumny doczekały się reedycji w postaci wersji "II" (drugiej/ dwa) .

Każdy szanujący się producent gdy dochodzi do pewnego etapu i poziomu musi mieć w ofercie: wszystko. Ale to nie oznacza od razu wysokiej jakości, po prostu ma mieć w ofercie i już. To, że jeśli robi w miarę przyzwoite wzmacniacze nie oznacza od razu, że będzie produkował świetne kolumny. Pokaż mi takiego który potrafił wypuścić oba dobre produkty? Panasonic, Denon, Yamaha, Onkyo, może Sony?

 

Poza tym mówisz o wersji japońskiej czy yankeskiej?

 

a co np. z Marantzem PM7000?

Z tymi kolumnami tą drogą nie idź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.