Jump to content
IGNORED

Jeff Hanneman nie żyje

smykus_likas

Recommended Posts

Ostatni koncert SLAYER jaki z nim widziałem w to Sonisphere Festival na lotnisku Bemowo. Na późniejszych koncertach w naszym kraju zastępywali go Pat O Brien ( European Carnage Tour 2011 - Łódź, Atlas Arena ) , Gary Holt ( Ursynalia 2012 )

Wielka strata dla świata muzyki ( nie tylko metalowej ).

R.I.P.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24714-0-66033600-1367572035_thumb.jpg

Hidden Content

Hidden Content

Rzadko bezpośrednio po śmierci jakiegokolwiek muzyka włączam płytę z jego udziałem, dzisiaj stało się inaczej, od kilku ładnych godzin katuję "Reign In Blood"

Hidden Content

Hidden Content

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Zagrajmy

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Fatalny news, świetny kompozytor, gitarzysta, inspiracja dla całej sceny metalowej ... Zmarł w wyniku powikłań po ukąszeniu pająka w wieku 49 lat.

niestety wyglada na to, ze wiecej w tym winy alkoholu

O ile to prawda.

Stać go było na zakup wątroby w Indiach.

bardzo mozliwe, ze prawda, jego przyjaciel stwierdzil, ze Jeff lubil wodke i piwo na sniadanie, obiad i kolacje. Ukaszenie pajaka swoja droga, alkohol swoja droga

Ciężko jest zrezygnować z starych nawyków, nawet jeżeli po 30 latach ostrego chlania czeka się w kolejce na przeszczep rozwalonej wątroby. Głupio to wyszło...

Najlepsi są 'przebudzeni tragedią' fani Slayer stawiający rzędy świeczek pod zdjęciami Holta.

Ciężko jest zrezygnować z starych nawyków, nawet jeżeli po 30 latach ostrego chlania czeka się w kolejce na przeszczep rozwalonej wątroby. Głupio to wyszło...

Najlepsi są 'przebudzeni tragedią' fani Slayer stawiający rzędy świeczek pod zdjęciami Holta.

dokladnie tak

Nad zdjeciami Holta nie szlo postawic swieczki. Poza tym, chyba nie kazdy stawiajacy tutaj swieczke musi byc wielkim fanem Slayera. Bardziej podchodzi mi Megadeth. Jednak Slayer to ikona mocnego meskiego brzmienia.

Ostatnio widzialem Slayera ze 2-3 lata temu na Sonicsphere Festival w Warszawie na Bemowie. Grali rzesko, jak zawsze zreszta. Facet odszedl mlodo. Mogli jeszcze nagrac kilka dobrych albumow.

"Life is too short for boring HiFi..."

Swego czasu Reign in Blood czy South of Heaven słuchałem praktycznie na okrągło... Szkoda Jeffa! Nie mogę jednak odegnać natrętnej myśli że okoliczności Jego śmierci, ukąszenie przez pająka, bakteria necrotizing fasciitis i wreszcie martwicze zapalenia powięzi to jakbym czytał tekst Slayera.

Cóż, zamierzam Go wspominać zgodnie z sugestią Kinga: Jeff Hanneman doesn’t want a moment of silence. He was in fucking Slayer. He wants a moment of noise!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.