Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze doświadczenia z MIT-em


gg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jarku chyba przeceniasz gwiazdki i rankingi z portali i gazet. Z tymi ocenami jest jak z nagrodami EISA, żeby ją otrzymać trzeba spełniać specyficzne warunki i nieźle wybulić za reklamy. Małych producentów na to nie stać, co nie znaczy że nie produkują sprzętu o lepszych walorach sonicznych od gigantów typu Sony, Sanyo, Panasonic itp. Nikt nie chce Ci narzucać swojej woli ale jak zauważyłeś zdania kolegów są zupełnie zbieżne. Pomimo tego, że z wieloma osobami się średnio lubimy. Można z tego faktu wywnioskować jedną mądrą opinię, jaką chyba nie muszę pisać...

 

I jeszcze jedno Magnepan jest fanem magnetostatów a nie elektrostatów. Od elektrostatów to jestem ja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszy model Transparenta i bardzo dobry,przez wielu uznawany za lepszy od serii mm

 

Nie pleć lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pleć lepiej

Nie plotę.......Miroslav 1 pytał o Transparenta Ref.XL SS głosnikowy a ten gra lepiej od nowej serii mm

imho.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem gdzie uderzyć z pytaniem,....:):) z tego wychodzi że kable godne polecenia,na pewno wypróbuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Jarku chyba przeceniasz gwiazdki i rankingi z portali i gazet. Z tymi ocenami jest jak z nagrodami EISA, żeby ją otrzymać trzeba spełniać specyficzne warunki i nieźle wybulić za reklamy. Małych producentów na to nie stać, co nie znaczy że nie produkują sprzętu o lepszych walorach sonicznych od gigantów typu Sony, Sanyo, Panasonic itp. Nikt nie chce Ci narzucać swojej woli ale jak zauważyłeś zdania kolegów są zupełnie zbieżne. Pomimo tego, że z wieloma osobami się średnio lubimy. Można z tego faktu wywnioskować jedną mądrą opinię, jaką chyba nie muszę pisać...

 

I jeszcze jedno Magnepan jest fanem magnetostatów a nie elektrostatów. Od elektrostatów to jestem ja.

 

Szanowny kolego.

 

Tak jak już pisałem wcześniej niczego , nikomu nie chcę udowadniać.

Nie jest to moim zamiarem bo jaki miałby być tego cel?

Taki ,że ktoś z moich adwersarzy na AS przekona się do B&W ?

Nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia.

 

Problem leży w czym innym a mianowicie w tym ,że zawsze znajdują się na tym portalu osoby (eksperci) od ocen np. kabli, sprzętów, kolumn , których nigdy nie słyszeli a nawet nie widzieli na żywo.

Rozumiem ,że jest taka "nowa świecka tradycja - " pisać byle co, byle by pisać .

Równie dobrze mógłbym napisać ,że w twoim mieście , w którym mieszkasz nie potrafią dobrze gotować obiadu a wiem to od znajomego, którego szwagra , kuzyn ze strony babki przed wojną przejeżdżał furmanką i struł się jak zjadł pierogi w karczmie przy gościńcu w twoim mieście ;)

Czyż nie jest to równie logiczne jak wcześniejsze wywody.

 

Co do ocen rankingów w pismach branżowych to może wydawać się to niektórym dziwne ale bardziej wierzę w te pisma niż w opinie większości "ekspertów" na tym forum.

Taki już dziwny człowiek jestem ;)

 

Oczywiście masz całkowitą rację , że nie można ślepo wierzyć wszystkiemu co się wyczyta w necie ale to tyczy się również opinii na tym zacnym forum.

 

Pisałem o tym ,że we wszystkich rankingach B&W800D zajmują czołowe miejsca , ale nie tylko B&W bo również inne produkty.

Natomiast jeszcze nigdzie nie natknąłem się na opinie zbieżna z tymi jakie prezentują niektórzy "eksperci" na ty forum.

Ośmieszanie się pisaniem o czymś o czy się nie ma bladego pojęcia (bo nie widziało się tej rzeczy i nie słuchało) jest tutaj normą.

 

Aby uspokoić sumienie kolegi Magnepana i innych wątpiących w mój zdrowy rozsądek ,że nie opieram się wyłącznie o pisma i rankingi przy poszukiwaniach sprzętu , zapraszam np. do obejrzenia wywiadu z właścicielem i twórcą firmy AudioNote Japan, który jest jednym z bardziej uznanych producentów sprzętu i sprawdzenie na jakich kolumnach dokonuje się tam odsłuchów wzmacniaczy.

Ale skoro facet z AudioNote słucha na B&W to musi być głuchy wedle niektórych "internetowych ekspertów" na tym forum ;)

A głuchota zapewne rzuciła mu się na prostatę a dalej na mózg i zgłupiał do reszty , no bo jak głuchy facet może żądać takich bajońskich sum za sprzęt , którego nie słyszy?

A skoro żąda 100.00 USD i więcej za sprzęt wyprodukowany przez głuchego faceta to jest to po prostu złodziej.

 

"I pijak !!!

 

Bo każdy pijak to złodziej !!!!" ;)

 

 

 

pozdrawiam wszystkich słyszących

 

moje uszanowanie

Edytowane przez jarek&ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego.

 

Tak jak już pisałem wcześniej niczego , nikomu nie chcę udowadniać.

Nie jest to moim zamiarem bo jaki miałby być tego cel?

Taki ,że ktoś z moich adwersarzy na AS przekona się do B&W ?

Nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia.

 

Problem leży w czym innym a mianowicie w tym ,że zawsze znajdują się na tym portalu osoby (eksperci) od ocen np. kabli, sprzętów, kolumn , których nigdy nie słyszeli a nawet nie widzieli na żywo.

Rozumiem ,że jest taka "nowa świecka tradycja - " pisać byle co, byle by pisać .

Równie dobrze mógłbym napisać ,że w twoim mieście , w którym mieszkasz nie potrafią dobrze gotować obiadu a wiem to od znajomego, którego szwagra , kuzyn ze strony babki przed wojną przejeżdżał furmanką i struł się jak zjadł pierogi w karczmie przy gościńcu w twoim mieście ;)

Czyż nie jest to równie logiczne jak wcześniejsze wywody.

 

Co do ocen rankingów w pismach branżowych to może wydawać się to niektórym dziwne ale bardziej wierzę w te pisma niż w opinie większości "ekspertów" na tym forum.

Taki już dziwny człowiek jestem ;)

 

Oczywiście masz całkowitą rację , że nie można ślepo wierzyć wszystkiemu co się wyczyta w necie ale to tyczy się również opinii na tym zacnym forum.

 

Pisałem o tym ,że we wszystkich rankingach B&W800D zajmują czołowe miejsca , ale nie tylko B&W bo również inne produkty.

Natomiast jeszcze nigdzie nie natknąłem się na opinie zbieżna z tymi jakie prezentują niektórzy "eksperci" na ty forum.

Ośmieszanie się pisaniem o czymś o czy się nie ma bladego pojęcia (bo nie widziało się tej rzeczy i nie słuchało) jest tutaj normą.

 

Aby uspokoić sumienie kolegi Magnepana i innych wątpiących w mój zdrowy rozsądek ,że nie opieram się wyłącznie o pisma i rankingi przy poszukiwaniach sprzętu , zapraszam np. do obejrzenia wywiadu z właścicielem i twórcą firmy AudioNote Japan, który jest jednym z bardziej uznanych producentów sprzętu i sprawdzenie na jakich kolumnach dokonuje się tam odsłuchów wzmacniaczy.

Ale skoro facet z AudioNote słucha na B&W to musi być głuchy wedle niektórych "internetowych ekspertów" na tym forum ;)

A głuchota zapewne rzuciła mu się na prostatę a dalej na mózg i zgłupiał do reszty , no bo jak głuchy facet może żądać takich bajońskich sum za sprzęt , którego nie słyszy?

A skoro żąda 100.00 USD i więcej za sprzęt wyprodukowany przez głuchego faceta to jest to po prostu złodziej.

 

"I pijak !!!

 

Bo każdy pijak to złodziej !!!!" ;)

 

 

 

pozdrawiam wszystkich słyszących

 

moje uszanowanie

 

Chłopie ale ty infantylny jesteś.... B&W są najlepsze.....skończ już nawijać.....wszyscy o tym wiedzą....reszta zawiści i zazdrości.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek wyluzuj i nie zacietrzewiaj się...ważne abyś był zadowolony i 'hepi' z wyboru B&W. Przede wszystkim słuchaj dużo muzyki

bo o to właśnie chodzi.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieni mieszkanie i z bowersami mi zagra. Nie ma co przeginac tez w druga strone, to sa dobre glosniki. Czyz nie podobne opinie kraza o facalach, ze krew z uszu a ja slyszalem jak utopie pieknie graly pod lampa:) i niezle grajace 802d z classe.

 

Doswiadczeni audiofile a ciagle zapominaja, ze caly system gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doswiadczeni audiofile a ciagle zapominaja, ze caly system gra.

 

+

0

 

 

A i owszem gra cały system.Ale jesli 2 elementy toru będą średnie lub kiepskie to całość zagra lepiej albo dobrze ??? No chance.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 800d sa kiepskie lub srednie Twoim zdaniem?

 

Oczywiscie, ze najslabsze, ale bez jaj Panowie, ignorancja jest pisac, ze 800d sa slabymi kolumnami...

 

Nie wiedzialem, ze mozna dodac do czegos zero;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 800d sa kiepskie lub srednie Twoim zdaniem?

 

Oczywiscie, ze najslabsze, ale bez jaj Panowie, ignorancja jest pisac, ze 800d sa slabymi kolumnami...

Powiem tak, aby nie sprawiać przykrości fanom tej marki - ja bym ich nie kupił.

Jesli dostał bym je w prezencie sprzedałbym je natychmiast.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem marki, ale bardzo mnie interesuje gdzie te glosniki wedlug Ciebie maja braki? Dol, srednica a moze gora pasma? Scena lub dynamika slaba?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Nie jestem fanem marki, ale bardzo mnie interesuje gdzie te glosniki wedlug Ciebie maja braki? Dol, srednica a moze gora pasma? Scena lub dynamika slaba?

 

Myślę ,że nie przekonasz kolegi i nie usłyszysz nic konkretnego na temat tych głośników.

A dlaczego?

A dla tego , że ich po prostu nie słyszał ;)

 

Tak jak już pisałem wcześniej , gdzie zarzucano mi sugerowanie się opiniami ekspertów z uznanych czasopism a nie opiniami "ekspertów" z AS , np. wspomniana firma AudioNote Japan to w/g kolegi po prostu ciecie z pod budki z piwem i pewnie też się sugerują czasopismami stąd wybór B&W.

 

Dlatego też nie mają u siebie Magnepanów do odsłuchu ;)

 

Kolego Magnepan daj juz sobie spokój bo do niczego twoje teorie nie prowadzą.

Słuchaj tego co tobie się podoba i nie krytykuj czegoś czego nie słyszałeś.

 

Czy tak nie będzie lepiej dla wszystkich ;)

 

Jak się chcesz spierać to proszę na argumenty a nie na przypuszczenia.

Chyba o to chodzi w śród poważnych ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem marki, ale bardzo mnie interesuje gdzie te glosniki wedlug Ciebie maja braki? Dol, srednica a moze gora pasma? Scena lub dynamika slaba?

Ok, B&W 802 ma brzmienie kolumny estradowej i byłby doskonały do nagłośnienia zespołu /oczywiście kilka par/

Do warunków w systemie domowym nie nadaje się za bardzo, chyba że zamierzamy grać w 100 m pomieszczeniu.

Bas dominuje nad pozostałymi pasmami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie kazdy lubi co innego, ale jezeli kolumny sa zle zaprojektowane to braki odrazu wylaza. W nowej serii diamond jakos nie slyszalem by cos bylo nie tak, dlatego opiniodawcow chcialbym o uzasadnienie co bylo nie tak. Gdy ja cos kdytyjuje to pisze co mi nie pasowalo a nie pisze slabe bo slabe.

Mysle, ze u Jarka slabym ogniwem jest pomieszczenie a nie sprzet.

 

Z jakim sprzetem towarzyszacym odniosles takie wrazenie?

Ja sluchajac z classe na jakis 60 metrach odnioslem wrazenie, ze pasmo bylo dobrze zszyte i nie bylo nadmiaru basu ani krzykliwosci czy ostrosci a jestem uzytkownikiem lampy i takie rzeczy szybko mnie irytuja. Fakt nie znalazlem magii w tym zestawieniu, ale jej wogole nie znajduje gdy w torze nie ma lampy lub gramofonu:)

 

Mowimy o serii diamond jak mniemam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie kazdy lubi co innego, ale jezeli kolumny sa zle zaprojektowane to braki odrazu wylaza. W nowej serii diamond jakos nie slyszalem by cos bylo nie tak, dlatego opiniodawcow chcialbym o uzasadnienie co bylo nie tak. Gdy ja cos kdytyjuje to pisze co mi nie pasowalo a nie pisze slabe bo slabe.

Mysle, ze u Jarka slabym ogniwem jest pomieszczenie a nie sprzet.

 

Z jakim sprzetem towarzyszacym odniosles takie wrazenie?

Ja sluchajac z classe na jakis 60 metrach odnioslem wrazenie, ze pasmo bylo dobrze zszyte i nie bylo nadmiaru basu ani krzykliwosci czy ostrosci a jestem uzytkownikiem lampy i takie rzeczy szybko mnie irytuja. Fakt nie znalazlem magii w tym zestawieniu, ale jej wogole nie znajduje gdy w torze nie ma lampy lub gramofonu:)

 

Mowimy o serii diamond jak mniemam?

Seria Diamond oczywiście.

Końcówka Marka Levinsona 332 /jeśli dobrze pamiętam/ Wadia 581

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze zwyczajnie chodzi o spasowanie elementow:)

Jest wielu zadowolonych uzytkownikow B&W i mysle, ze trzeba to uszanowac.

Ja kiedys bylem napalony na Magnepany po super reckach, ale za kazdym razem gdy ich sluchem mi nie podeszly a czesto podobaly mi sie logany. Na ostatnich targach w 2 pokojach byly te same modele logana, jedne graly z t+a i robily to swietnie a w drugim z musical fidelity i to zestawienie bylo naprawde bardzo zle. Gdybym uslyszal tylko ta druga konfiguracje moja opinia o ml moglaby byc taka jak owo brzmienie. Dlatego przestrzegam o wydawaniu sadow ostatecznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wielu zadowolonych uzytkownikow B&W i mysle, ze trzeba to uszanowac.

A niech tam sobie będą, pewnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audio73....wyskoczyłeś z tym tekstem jak filip z konopi....tu nie chodzi o zazdrość a tym bardziej zawiść Każdy ma swoje doświadczenie i zdanie na ten temat.Kolumny i sprzęt Jarka to przynajmniej dla mnie superliga!!...ja ze swoimi klockami mogę pograć u cioci na imieninach:):) Cenię sobie uwagi ludzi którzy mają takie cudeńka w domu. Moim skromnym zdaniem u Jarka zająłbym się tylko akustyką, ale to jest jego sprawa.P.S.Kiedyś miałem B&W ale tylko monitory :):):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie inne zdjęcia tajnych puszek to proszę wklejać. Ciekawe co obecnie zmienili,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-874-0-98334300-1351277542_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

A jakie byście polecili jumpery do Magnuma MA?

Niestety nie dysponuję wersja bi-wire tego kabla stąd potrzeba zworek.

 

Szkoda bo bi-wire / bi-amping to podstawa ;)

Szczególnie jak kolumny mają 4 zaciski.

 

A nie dostałeś zworek w komplecie z kolumnami?

To ciebie najwyrażniej orżnęli na kasie ;)

 

Jak macie inne zdjęcia tajnych puszek to proszę wklejać. Ciekawe co obecnie zmienili,

 

Zbyt profesjonalnie to ta instalacja nie wygląda . Szczególnie zdjęcie nr 2 :)

Trochę przypomina pajęczynę Tekli z "Pszczółki Mai" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Szkoda bo bi-wire / bi-amping to podstawa ;)

Szczególnie jak kolumny mają 4 zaciski.

 

A nie dostałeś zworek w komplecie z kolumnami?

To ciebie najwyrażniej orżnęli na kasie ;)

Dziękuję za wyczerpującą podpowiedź.

Nie było tematu. Poradzę sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Dziękuję za wyczerpującą podpowiedź.

Nie było tematu. Poradzę sobie.

 

Nie masz co się obrażać.

Żartowałem;)

 

Poniżej masz linka do niemieckiego producenta różnych osprzętów i kabli.

Kupowałem u niego . Jakość / cena - stosunek b.dobry:

 

http://goldkabel.de/index.php/executive-ls-225-bi-wire-bruecke.html

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie byście polecili jumpery do Magnuma MA?

Niestety nie dysponuję wersja bi-wire tego kabla stąd potrzeba zworek.

 

Jest taki świetny kabel głośnikowy Shunyaty. Pisałem o nim.To Anaconda Z-Tron.

On gra bardzo podobnie do najwyższych Transparentów i MIT-ów.

I jego nie ma w ogóle w wersji biwire. Konstrukcja tego kabla nie pozwala na zrobienie

wersji biwire. I gdy potrzebny jest biwire to do tego kabla domawia się jumpery z tego samego

przewodnika poddawanego tym samym cryo procesom.

To mogę polecić bo to znam i wiem jak to gra.

AudioFast to ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masza jezeli chcesz to wezme na AS jumpery nordosta to sobie przetestujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nordost zupełnie nie pasuje do MIT-a.

Efekt będzie taki że na basie będzie grał MIT a na średnicy i górze będzie

grał Nordost albo odwrotnie.

Obie opcje to kiepski pomysł choć chwali się że kolega Wojtek chce być pomocny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze te jumpery jez testowales z kablami mita?

 

Z kolega Masza i tak bede sie widzial to co mi szkodzi wziac takie male pudelko ze soba:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.