Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkanie otwarte w KAiM - kompletny system Reimyo


twonk

Rekomendowane odpowiedzi

A to należało uznać za prawdziwe? Bo ja potraktowałem, jako humor.

 

:) ale widzisz, nie każdy jest na tyle bystry. Przecież nawet jednego do drugiego byś nie podłączył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ale widzisz, nie każdy jest na tyle bystry. Przecież nawet jednego do drugiego byś nie podłączył.

Bez żartów to my byśmy się już dawno w klubie pozabijali ;)

 

Wracając do kolumiek, nie sądzę, aby słyszane przez Ciebie "zniekształcenia" były faktycznie wprowadzanym dodatkiem przez system. Słuchaliśmy ich z inną elektroniką i w całym systemie, oraz systemu z innymi kolumnami.

Zawsze grało na dużym poziomie. Dźwięk z maluszkami można lubić albo mniej, ale gra to czysto, bez zniekształceń od strony technicznej. Tu, ja przynajmniej nie mam nic do zarzucenia, technicznie jak i elektronicznie system jest OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie sądzę. Ale stawianie pytań albo tez jakoś tak ubogaca wszelakie dysputy na tym świecie i można to robić jak ludzie są w miarę normalni. Jak to powiedział woolf w pulp fiction: "panowie, przestańcie lizać się po fi...ach" :)

Przede wszystkim pewnie zadziałał efekt tego, że 90% czasu na spotkaniu słuchany był inny materiał, lepszy jakościowo. I jak poszło YES to... to nie tak. To trzeba by dłużej posłuchać, wejść w temat i pomyśleć co się właściwie stało. To trwało krótko i ludzie tak to odebrali, naprawdę - nie tylko ja. Za wielki kontrast powstał. Ja dlatego nie przywiązuje do tego wagi, bo w ogóle tego odsłuchu nie mogłem traktować poważnie, skoro tylko przez moment mogłem siedzieć na środku po drugie ja tak nie słucham muzyki (po 3 min z płyty).

Ktoś wyżej napisał coś mądrego o tym, że tego należało się spodziewać. No pewnie że należało. Ludzie lekko pieszą o pierwszych wrażeniach, niezobowiązująco, ale tak miało przecież być. Na forum to poważnie wygląda, ja dodatkowo analitycznie podchodzę do swoich wrażeń. I chcąc nie chcąc robimy komuś pod górę. Ale nie ma też co z tym przesadzać. Jeśli ktoś będzie chciał to kupić to chyba nie w modelu marketingowym pianocraft-stryjecki tylko naprawdę będzie wiedział czego chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie tak musi być jak mam skopane nagranie to u mnie w systemie jest skopane jak jest dobre to przestaję myśleć o systemie i cieszę się muzyką.

 

W złych systemach jak nie słyszymy ze mamy skopane nagranie to i nie usłyszymy że to naprawdę dobre jest świetne!

 

Nie rozumiem po co tyle stron wałkowania; koń jaki jest każdy widzi (a raczej słyszy).

 

Jak chcemy co innego usłyszeć niż nagrał pan realizator to siądźmy sobie za konsoletą i zróbmy to po swojemu bo po prostu inaczej się nie da!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze do tego analitycznego podejścia dodać nieco wiedzy, doświadczenia i umiejętności sensownego pomyślunku...

Bez takiego analitycznego pojęcia to pozostaje jedynie taaakie stetryczałe pieprzenie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

:) lian, aleś wyprowadził niektórych w maliny...

 

Popieram opinię jara1, dobrze jak się mówi o jakiejś marce. Jak się o czymś nie mówi, to oznacza, że nie ma się o co bić, że taki sprzęt nie wzbudza emocji. Tutaj nie ma o tym mowy, bo każdy ma świadomość potencjału. Ktoś zainteresowany danym sprzętem, powinien z takich tematów jak ten, uzyskać jak najwięcej informacji i to chyba się nam udało stworzyć, na tyle, na ile to możliwe. Resztę musi taka osoba zrobić sama, to znaczy posłuchać elektroniki z pasującymi do jej preferencji kolumnami. Mówię tu, o decyzji, czy wystarczą same monitory, czy trzeba je uzupełnić o moduł basowy. Pewnie będzie to zależało od pomieszczenia, jak i jego akustyki. Jednak ja zdecydowanie polecałbym pełno pasmową kolumnę, wtedy prawdopodobnie byłoby mniej słów krytycznych.

 

Słusznie też zauważył gdzieś wcześniej jar1, że wciąż następuje ocenianie ludzi. Nie trzeba też przekonywać, że wiele osób z pośród słuchających w obu pokazach, słyszała niejedno.

 

Życzyłbym sobie i innym, żeby takich pokazów było jak najwięcej. Tak właśnie powinna wyglądać działalność forumowiczów z podpisem "Branża". To jest wyjście naprzeciw innym, pokazanie się, jednocześnie z pożytkiem dla innych, oraz dla forum. Szkoda tylko, że nie wszyscy chcą się dzielić spostrzeżeniami, ale i tak, to są najgorętsze dyskusje.

 

Podziękowaniom dla Jacka nie będzie z mojej strony końca, bo do tej pory jedynymi osobami z branży które do mnie przyjechały, był Jurek z Harpii i niedawno chłopaki z Amare Miusica. Mam nadzieję, że będzie teraz jeszcze więcej takich spotkań - prezentacji, a różne uwagi nie zniechęcą kolegów do takiej działalności. Amare zapowiedziało się ponownie z nowym wzmacniaczem, więc pewnie niedługo znów się z nimi zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.