Skocz do zawartości
IGNORED

Wysokoskuteczne kolumny HI-END!


mirek10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widac jak czesto sprzet firmy CARY gra z kolumnami TANOOY ,moj wzm Cary 300B na czele:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...prosze napisz jakie wrazenia po pobycie u Azusa, jak wygladaja na zywo i jak graja jego kolumny,jestem bardzo ciekawy.

 

Nooo..., kolumny Azus-a robia wrazenie..., fajnie wykonane - widac, ze wlozyl w nie sporo pracy. Zreszta juz sam przejazd jest bardzo przyjemny i robi wrazenie, gdyz jadac ode mnie do niego na skroty, poruszamy sie w pieknych starych lasach mieszanych (miedzy innymi kawalek brukowanej alei budowanej przez samego Napoleona), co pewnie potwierdzilby towarzyszacy mi "lancaster" ( gdyby tu pisal :-) ) Pozwolisz jednak, ze na te chwile nie wyraze swojej opinii co do tego, jak graja kolumny, dzieki czemuTwoja ciekawosc aby ich rowniez posluchac bedzie wieksza :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo..., kolumny Azus-a robia wrazenie..., fajnie wykonane - widac, ze wlozyl w nie sporo pracy. Zreszta juz sam przejazd jest bardzo przyjemny i robi wrazenie, gdyz jadac ode mnie do niego na skroty, poruszamy sie w pieknych starych lasach mieszanych (miedzy innymi kawalek brukowanej alei budowanej przez samego Napoleona), co pewnie potwierdzilby towarzyszacy mi "lancaster" ( gdyby tu pisal :-) ) Pozwolisz jednak, ze na te chwile nie wyraze swojej opinii co do tego, jak graja kolumny, dzieki czemuTwoja ciekawosc aby ich rowniez posluchac bedzie wieksza :-)

Napisz na PW jak nie chcesz tu publicznie pisac o tych kolumnach Azusa,co do moich bledow w pisowni to kazdemu sie przytrafiaja,prosze wybaczyc!widocznie te 20-lat poza Polska swoje robi,ale i tak sie poprawilem.

Napisz mi, co to za dodatkowy glosnik na tych kolumnach?Tannoy / Yorkminster

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi, co to za dodatkowy glosnik na tych kolumnach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To super tweeter Tannoy-a - najprawdopodobniej model ST-100 (slabo widoczne szczegoly na tej fotce)

post-1101-0-75870200-1382173305_thumb.gif

post-1101-0-52108700-1382173325_thumb.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super tweeter Tannoy-a - najprawdopodobniej model ST-100 (slabo widoczne szczegoly na tej fotce)

jak same te kolumny oceniasz,jaka to liga?w ofercie tej firmy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

gosc sprzedaje piecio -miesieczne za 10200eur a kupil za 15600eur,bo kupuje wieksze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Yorkminster, fo w ofercie Tannoy-a polka wyzej od Kensington - mam na mysli polke cenowa. Poza tym te sa na glosnikach 15-to calowych, a Kensigton na 10-cio - co nie musi oznaczac, ze te pierwsze beda grac lepiej. Nie wiem jak obecnie, ale wczesniejsze te modele byly tez na 12-to calowych. Piszesz, ze gosc chce 10200 EUR, wiec sadze, ze bez porownania to bedzie lepszym kąskiem, bo raz: duzo taniej, a dwa: jeszcze polka wyzej nad Yorkminster:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Yorkminster, fo w ofercie Tannoy-a polka wyzej od Kensington - mam na mysli polke cenowa. Poza tym te sa na glosnikach 15-to calowych, a Kensigton na 10-cio - co nie musi oznaczac, ze te pierwsze beda grac lepiej. Nie wiem jak obecnie, ale wczesniejsze te modele byly tez na 12-to calowych. Piszesz, ze gosc chce 10200 EUR, wiec sadze, ze bez porownania to bedzie lepszym kąskiem, bo raz: duzo taniej, a dwa: jeszcze polka wyzej nad Yorkminster:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Co myslicie o recenzji W.Paculy, ktory stawia swoje M40.1 na rowni z nowymi Tanooy GR?musza byc swietne, ze az takie zrobily na nim wrazenie! napisz mi jak blisko moga stac przy scianie tylnej i bocznej(odleglosc minimalna) kolumny Tanooy .

 

Ciekawe jak gra z tym dodatkowym glosnikiem?dlaczego jest sprzedawany osobno,a nie instalowany do juz ich gotowych kolumn!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super tweeter dodaje więcej powietrza i przestrzeń, jest bardzo zauważalne, ale to jest jeden z najdroższych na rynku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super tweeter dodaje więcej powietrza i przestrzeń, jest bardzo zauważalne, ale to jest jeden z najdroższych na rynku.

czy sa jakies super tweeter ktore moga pasowac do kolumn Tanooy, ale duzo tansze (nalepsza jakosc-cena).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo, ale czy lepsze,.... to nie wiadomo, tannoya nie słuchałem, nawet na oczy nie widziałem.

 

Tutaj jest fostex, proszę się zapoznać z użyciem tweetera z tanoyem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Super-Tweeter-Positioning-as-seen-from-seat.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nasi potrafią robić piękne meble. Mój znajomy robi meble dla kilku topowych firm z zachodu i nikt tam nawet nie przypuszcza że jest to robione w Polsce.A potrafi zrobić piękne rzeczy. Niektóre Hotele w Europie oraz np Dubaju też mają jego meble.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o recenzji W.Paculy, ktory stawia swoje M40.1 na rowni z nowymi Tanooy GR?musza byc swietne, ze az takie zrobily na nim wrazenie! napisz mi jak blisko moga stac przy scianie tylnej i bocznej(odleglosc minimalna) kolumny Tanooy .

 

Ciekawe jak gra z tym dodatkowym glosnikiem?dlaczego jest sprzedawany osobno,a nie instalowany do juz ich gotowych kolumn!

 

Nie moge wyrazac opinii o recenzji Paculy dotyczacej kolumn, ktorych sam nie sluchalem, choc sadze po doswiadczeniach z wlasnymi Tannoy-ami, ze pewnie graja swietnie. Ale z kolei - jak piszesz: " musza byc swietne, ze az takie zrobily na nim wrazenie!" , wcale nie musza dla kazdego byc swietne. Na nim zrobily duze wrazenie, co nie oznacza, ze na kims innym zrobia rownie podobne.

Co do odleglosci od scian, to - owszem - sporo roznych testow mialo u mnie miejsce, ale ze wzgledu na takie, a nie inne umeblowanie pokoju, specjalnie w tym aspekcie jakis dokladnych testow nie robilem. U mnie stoja ok. 1,6 m od sciany tylnej i ze wzgledu na waski pokoj, dosc blisko od mebla po strony lewej i prawie na wysokosci zaslon po stronie prawej, z tym, ze z boku kolumny prawej znajduje sie wneka okienna o szerokosci ok. 1,2 m i glebokosci ok. 0,7 m - widac to na zdjeciu.

 

Mirek !

Widze, ze juz na zapas martwisz sie odleglosciami, w jakich powinny Tannoy-e stac od scian, super tweeterami do nich, jak beda grac z nimi, i dlaczego sa sprzedawane osobno,a nie instalowane do juz gotowych kolumn, a nie zaczniesz przede wszystkim od posluchania ich bez tych tweeterow, bez mierzenia odleglosci od scian itp.

Bedac juz na odsluchu, nie ma przeciez problemow, aby sobie kolumny troche poprzestawiac i posluchac co sie zmienia. Przeciez najpierw musisz zaczac od podstawowego odsluchu aby stwierdzic, czy w ogole to jest ten dzwiek, ktorego szukasz. Nieprawdaz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutek, dopiero teraz zajarzyłeś z jakim problemem mamy do czynienia?

 

:)

 

Juz jarzylem troche wczesniej - szczegolnie, jak przeczytalem czyjs wpis, ze juz od dwoch lat kolega szuka kolumn...:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat jest wątek.W Londynie mówią że mirek szuka kolumn od 23 lat... :-)...ale to człowiek bardzo wierzący i wierzy, że w końcu znajdzie.

W Biblii było...szukajcie a znajdziecie...i mirek...szuka....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wyrazac opinii o recenzji Paculy dotyczacej kolumn, ktorych sam nie sluchalem, choc sadze po doswiadczeniach z wlasnymi Tannoy-ami, ze pewnie graja swietnie. Ale z kolei - jak piszesz: " musza byc swietne, ze az takie zrobily na nim wrazenie!" , wcale nie musza dla kazdego byc swietne. Na nim zrobily duze wrazenie, co nie oznacza, ze na kims innym zrobia rownie podobne.

Co do odleglosci od scian, to - owszem - sporo roznych testow mialo u mnie miejsce, ale ze wzgledu na takie, a nie inne umeblowanie pokoju, specjalnie w tym aspekcie jakis dokladnych testow nie robilem. U mnie stoja ok. 1,6 m od sciany tylnej i ze wzgledu na waski pokoj, dosc blisko od mebla ze strony lewej i prawie na wysokosci zaslon po stronie prawej, z tym, ze z boku kolumny prawej znajduje sie wneka okienna o szerokosci ok. 1,2 m i glebokosci ok. 0,7 m - widac to na zdjeciu.

 

Mirek !

Widze, ze juz na zapas martwisz sie odleglosciami, w jakich powinny Tannoy-e stac od scian, super tweeterami do nich, jak beda grac z nimi, i dlaczego sa sprzedawane osobno,a nie instalowane do juz gotowych kolumn, a nie zaczniesz przede wszystkim od posluchania ich bez tych tweeterow, bez mierzenia odleglosci od scian itp.

Bedac juz na odsluchu, nie ma przeciez problemow, aby sobie kolumny troche poprzestawiac i posluchac co sie zmienia. Przeciez najpierw musisz zaczac od podstawowego odsluchu aby stwierdzic, czy w ogole to jest ten dzwiek, ktorego szukasz. Nieprawdaz ?

Oczywiscie bez odsluchow nie mozna nic powiedziec najlepiej w swoim pokoju,ale jak wiesz moja przygoda z audio to juz prawie 40-lat,ile to wystaw audio,pokazow i odsluchow mialem to juz nie pamietam,ale jak bedzie gralo z moim wzmacniaczem to akurat nie wiem,moge tylko powiedziec ze sluchalem kolumny ktore moga pasowac do mojego wzmacniacza czyli Audio Note, biore tez pod uwage Tannoy-e i WLM,ale jezeli te kolumny nie beda mogly stac blisko sciany tak jak Audio Note to odpadaja(pokoj do 18m2) wymusi rodzaj kolumn.Kolumny podlogowe biore pod uwage ,ale w razie czego monitory juz mam wybrane,to juz wiecie ze pochodza z USA(tuby) bylby nowe i moga stac przy samej scianie,cena tez swietna.Mysle o odwiedzeniu producenta Audio Note i Tannoy-e, bardzo ciekawy jestem jak wygladaja fabryki i linia produkcyjna,wiem ze obudowy wykonuja gdzie indziej i inne komponety, ale chociaz moze skladaja w UK,musze sie dowiedziec!

 

Od 2 lat jest wątek.W Londynie mówią że mirek szuka kolumn od 23 lat... :-)...ale to człowiek bardzo wierzący i wierzy, że w końcu znajdzie.

W Biblii było...szukajcie a znajdziecie...i mirek...szuka....

Tak, np. tor sluchawkowy kupilem po 2-latach szukania i odsluchow,tez sluchalem glupowatych uwag kiedy w koncu cos kupie!kiedy kupilem szczeki opadly z wrazenia,w tym czasie koledzy co sie najwiecej smiali wymienili 10-razy swoje sprzety i do dzisiaj szukaja swojej nirwany, ja juz ja mam i jestem szczesliwy,to samo bedzie z moimi kolumnami wybiore te najlepsze,jak ktos nie moze sie doczekac, to juz jego problem ,niech ciagle wymienia sprzet i goni kroliczka!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

wybiore te najlepsze

Mirek, jak wybierzesz? Z obrazków?

Nawet 1/10 kolumn, które bierzesz tu pod uwagę nie zdążysz odsłuchać u sprzedawców bo Ci życia zabraknie.

Nawet jakbyś rzeczywiście 20 lat szukał tych idealnych i w końcu znalazł to i tak znajdzie się kilkadziesiąt lepszych a tych naj, naj, najlepszych jeszcze nie wymyślono. Twoja droga, to droga donikąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, jak wybierzesz? Z obrazków?

Nawet 1/10 kolumn, które bierzesz tu pod uwagę nie zdążysz odsłuchać u sprzedawców bo Ci życia zabraknie.

Nawet jakbyś rzeczywiście 20 lat szukał tych idealnych i w końcu znalazł to i tak znajdzie się kilkadziesiąt lepszych a tych naj, naj, najlepszych jeszcze nie wymyślono. Twoja droga, to droga donikąd.

tak samo mi mowili kiedy szukalem tor sluchawkowy,"zyczliwych" na tamtym forum i na tym nie brakuje, jak widac spelniam swoje marzenia,dlaczego tyle zawisci jest w Polakach? to cecha narodowa.Wybralem juz monitory w razie czego,a kolumny podlogowe to tak jak pisalem Audio Note lub Tannoy-e,czyli jak widzisz malo zostalo do odsluchania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację mirek.Jak coś kupisz to wszystkim szczęki spadną na buty!!! Mnie też. I nawet nie będę jej zbierał tylko od razu biegnę wtedy do lodówki po wspomagacz płynny-ognisty i za twoje zdrowie piję lekarstwo....nawet bez szczęki.

A co do nirwanki to ja mam ją od dawana i nie szukam kolejnych sprzętów.Może jakieś DAC-i jeszcze potestuję ale póki co najbardziej pasuje mi Metronome.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Mirek kupi kolumny, to,...tak się nachleje, aż będę rzygał,... święto będzie,...tymbardziej, że jest moim imiennikiem i będę to świętował tak jak ja bym kupił,... a mam jeszcze dużo modeli do zaoferowania.

 

1230030_513136532114248_1358501038_n.jpg

 

935986_581091871945443_1499557405_n.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Mirek kupi kolumny, to,...tak się nachleje, aż będę rzygał,... święto będzie,...tymbardziej, że jest moim imiennikiem i będę to świętował tak jak ja bym kupił,... a mam jeszcze dużo modeli do zaoferowania.

 

1230030_513136532114248_1358501038_n.jpg

 

935986_581091871945443_1499557405_n.jpg

dziekuje Azus ze rozumiesz audiofila zagubionego w tak duzej ofercie wspanialych kolumn ha ha!!czasami nie moge zrozumiec dlaczego tak malo jest kolegow audiofili takich jak np. ty i kolega Alton11, witajacych cieplo wszystkich nowych audiofili szukajacych pomocy i doradztwa przy szukaniu odpowiedniego sprzetu,czy nie mozna byc milym i sympatycznym?tylko poszukiwac zaczepki i prowokacji,najczesciej zauwazylem, ze jak ktos nie ma nic do powiedzenia w danym temacie, to szuka bledow w pisowni itd. norma dla tego pokroju kolesi!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem miłego usposobienia i nie żyje na tym świecie, aby komuś dokuczać,... o Lutku już nie wspomnę;0),... do rany przyłóż,...i będziemy do bólu doradzać ;0),...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem miłego usposobienia i nie żyje na tym świecie, aby komuś dokuczać,... o Lutku już nie wspomnę;0),... do rany przyłóż,...i będziemy do bólu doradzać ;0),...

Oczywiscie zapomnialem o Lutku, ktory zaprasza mnie serdecznie na odsluchy z moim wzm,bardzo mu dziekuje,musze tez wspomniec o koledze Dear77, ktory wie wszystko o kolumach Audio Note,zawsze chetnie doradza kolegom interesujacym sie ta znana firma,nie przeszkadza mu ze ktos ich jeszcze nie kupil,sa zamkniete" rewiry", gdzie przyjmuje sie tylko posiadaczy tych kolumn,kluby takie umieraja smiercia naturalna(ostatnie normalne wpisy 2010r), czesto dopasowujac sie do dilera, ktorego strona internetowa swieci pustkami,brak calkowity oferty kolumn Audio Note(jeden monitor tylko)trudno zrozumiec taka polityke!!!cale szczescie ze jest watek moj o wysokoskutecznych kolumnach, do ktorych na szczescie te kolumny sie zaliczaja i ktos o nich uslyszy.Wlasnie chcialem zaprezentowac ta fatalna strone dilera Audio Note, ale widze ze po mojej krytyce tej strony i tego zamarlego klubu,dylier natychmiast zawiesil ja, piszac ze jest w budowie,ale oczywiscie po tym wszystkim zemszczono sie na mnie i usunieto z mozliwosci wpisow!niby za obraze kolesiow zaczepiajacych mnie,umiejetnie wyciagajac slowa z kontekstu i robiac wrazenie na moderatorze,ktory chyba nie przeczytal wszysko od poczatku,ale chociaz tyle ze dzieki mnie obudzil sie po trzech latach zalozyciel klubu Audio Note wraz z dilerem!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.