Jump to content
wojtas

Silesian Elite Club - Ruda, Katowice ,Gliwice

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym aby w tym wątku wpisywały się przedewszystkim osoby z regionu, chcące podzielić się swoimi doświadczeniami z HIFI, bądź szukające dopiero swojego dźwięku. Być może w naszej najbliższej okolicy mieszkają osoby z podobnym "hoplem" na punkcie muzyki i sprzętu - mam nadzieje że to miejsce pozwoli nawiązać ciekawe znajomości lokalne, być może organizować wspólne spotkania odsłuchowe z naszymi zabawkami etc....

Co Wy na to?

Chorzów może być?

"John, I'm only dancing. She turns me on, but i'm only dancing. She turns me on, don't get me wrony. I'm only dancing,"

xavian

Kiedys odbywaly się spotkania pasjonatów z naszego regionu. Jestem za wskrzeszeniem tego typu imprez. Chętnie wezmę udział w organizacji.

Pozdrawiam

Pure Power PC (PPA USB V2, LPS) + DAPHILE + WIMP HI-FI -> PCM -> DSD -> DAC Oppo BD-105D -> Musical Fidelity kW500 -> MAGNEPAN MG 1.7 + VELODYNE EQ-MAX10

Katowice się zgłaszają - warunków do słuchania nie mam niestety.

Raspberry+Digione+Volumio, Oyaide DR-510, STELAUDIO DAC-05, Klotz AC110, CAYIN MT-35S, Supra PLY 3.4/s, ELTAX Liberty 3+ poprawione przez Studio16Hz

a jedno z najstarszych ( choć upadłe ) sląskich miast czyli Bytom ? kiedyś znałem nawet jednego audiofila ale teraz praktycznie pustynia

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

To i ja się przyłączę, toć Opole to wciąż Silesia pełną gębą.

A że z małej wioski Karchowice pochodzę, zatem szczególnie Pana Maniola z Pyskowic pozdrawiam!

• Like 1

Sardonischer Untergang Im Zeichen Irreligiöser Darbietung

a jedno z najstarszych ( choć upadłe ) sląskich miast czyli Bytom ? kiedyś znałem nawet jednego audiofila ale teraz praktycznie pustynia

Marek żebyś nie był jedynym przedstawicielem Bytomia dopisuję się do klubu. Nie jest u nas tak żle - znam jeszcze 4 audiofili z Bytomia.

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Kiedys odbywaly się spotkania pasjonatów z naszego regionu. Jestem za wskrzeszeniem tego typu imprez.

Było tez parę całkiem udanych zlotów forumowych w ś.p. Puzonie, ale to już bardzo zamierzchłe czasy jeszcze z początków działalności Lukara. Obecnie organizacja imprezy o takim charakterze byłaby raczej trudna ze względów lokalowych, ale jakieś kameralne spotkanie przy herbatce - czemu nie?

pozdrawiam z Siemianowic

Marek żebyś nie był jedynym przedstawicielem Bytomia dopisuję się do klubu. Nie jest u nas tak żle - znam jeszcze 4 audiofili z Bytomia.

Jeśli jeden z nich mieszka w Miechowicach, to mamy wspólnych znajomych ;)

Było tez parę całkiem udanych zlotów forumowych w ś.p. Puzonie, ale to już bardzo zamierzchłe czasy jeszcze z początków działalności Lukara. Obecnie organizacja imprezy o takim charakterze byłaby raczej trudna ze względów lokalowych, ale jakieś kameralne spotkanie przy herbatce - czemu nie?

pozdrawiam z Siemianowic

Jeśli jeden z nich mieszka w Miechowicach, to mamy wspólnych znajomych ;)

Widzę tłumy audiofili z Bytomia, pozdrawiam z Szombierek.

Jednak w tym zapomnianym przez Boga pozostali licznie "fajnie zakręceni" mieszkańcy i nie każdy stąd wyemigrował :)

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Jest siła ale jak ją ukierunkować ? Przydałoby się jakieś spotkanie ... najlepiej przy muzyce i kawie ...

Pure Power PC (PPA USB V2, LPS) + DAPHILE + WIMP HI-FI -> PCM -> DSD -> DAC Oppo BD-105D -> Musical Fidelity kW500 -> MAGNEPAN MG 1.7 + VELODYNE EQ-MAX10

Guest wpszoniak

Widzę tłumy audiofili z Bytomia, pozdrawiam z Szombierek.

Jednak w tym zapomnianym przez Boga pozostali licznie "fajnie zakręceni" mieszkańcy i nie każdy stąd wyemigrował :)

ano nie każdy wyemigrował.... Proszę i mnie przyjąć do klubu, bom z Bytomskiego centrum. Mam nadzieję, że członkowie klubu to jedynie tacy, którzy zechcę tolerancją się wykazać (zwłaszcza dla słyszących przysłowiowe już "kable").

Edited by wpszoniak

ano nie każdy wyemigrował.... Proszę i mnie przyjąć do klubu, bom z Bytomskiego centrum. Mam nadzieję, że członkowie klubu to jedynie tacy, którzy zechcę tolerancją się wykazać (zwłaszcza dla słyszących przysłowiowe już "kable").

Już myślałem, że Pan nie zaszczyci swoją obecnością tego Klubu.

A szkoda by było, bo sentyment pozostał do czasów ZSEE, gdy sprawdzian z DOSa kredą na tablicy się pisało :)

Niestety znajomi należą do tych, którzy za podobną cenę woleliby kupić sobie laptopa, bo na nim przecież tyle "empetrójek" się pomieści, a głośniki ma wbudowane. Ostatecznie z komórki też można "zapodawać muzę".

Szkoda, że sam niedawno kupiłem nowe głośniki (oczywiście nieporównywalne do tych, które Pan proponuje). Kobitka by mnie chyba z domu wyprowadziła, jakbym znów je zmieniał...

Ja się wybieram.

Możemy zrobić spotkanie klubu w Warszawie ;-)

Jak mi się uda to będę w sobotę

"John, I'm only dancing. She turns me on, but i'm only dancing. She turns me on, don't get me wrony. I'm only dancing,"

Mi też sobota bardziej pasuje. Jesli pojade to właśnie pierwszego dnia.

Piopio - widze że mamy bliźniacze systemy :) czyli elektrostat + sub. Jak Ci to gra... ?

Piopio - widze że mamy bliźniacze systemy :) czyli elektrostat + sub. Jak Ci to gra... ?

Ja mam magnetostaty ;-) Z subem grają bardzo dobrze.

Najlepiej się po prostu spotkać i samemu ocenić.

Po Audioshow zapraszam !

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.